رفتن به مطلب

نظر در مورد سیستم انتخاب شده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

thumb_1471704605_Z170A%20Gaming%20pro%20carbon%20-%2001.jpg
مادربرد ام اس ای Z170A GAMING PRO CARBON
وضعیت گارانتی : با گارانتی 28-36 ماه - اصلی (ایستا یا تجارت ماندگار)     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۶۷۷,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۶۷۷,۰۰۰ تومان
thumb_1441011610_6000%20i5%20-%2001.jpg
سی پی یو اینتل i5 6600K اسکای لیک
وضعیت گارانتی : بدون گارانتی     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۸۶۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۸۶۹,۰۰۰ تومان
thumb_1473236253_orginal_1419775983_HDD%20Desk%20-%2001.jpg
Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm SATA3
وضعیت گارانتی : با گارانتی گارانتی اصلی ( سازگار ، ویستا ، آواژنگ ، لایف)     رنگ : مشکی
delete.png حذف
قیمت : ۲۸۳,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۲۸۳,۰۰۰ تومان
thumb_1445432021_Trident%20Z%20Dual%20-%2001.jpg
رم جی اسکیل Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4
وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ - لایف تایم     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۵۴۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۵۴۹,۰۰۰ تومان
thumb_1481116078_Sapphire_20162816499.jpg
کارت گرافیک سافایر NITRO+ RX 480 8GB
وضعیت گارانتی : با گارانتی الماس ایران - 2 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۱,۲۹۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱,۲۹۹,۰۰۰ تومان
thumb_1424341321_OC%20Evo%20750-1050%20-%2001.jpg
پاور گرین 750 وات GP750B-OC+
وضعیت گارانتی : با گارانتی Green     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۴۶۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۴۶۵,۰۰۰ تومان
thumb_1480777423_photo_2016-12-03_18-25-15.jpg
واتر کولر گرین GLC240-EVO
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۲۹۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۲۹۰,۰۰۰ تومان
  مبلغ قابل پرداخت : ۴,۴۳۲,۰۰۰ تومان

فقط موندم گرافیک 1070 بردارم یا 480 و سال بعد با نسل جدید انویدیا تعویض کنم

لینک به دیدگاه

اگه اور نمیکنی نیاز نیست cpu ضریب باز برداری.

مین رو ایسوز z170 pro gaming بردار بهتره.

رم رو نیاز نیست 3200 برداری.

واتر کولر 300 تومنی به نظرم خیلی نیاز نیست یه ایر کولر 70 80 تومنی هم زیاده.

هارد رو هم اگه توشیبا یا wd برداری بهتره. 

پاور هم یه 550 بسه ولی واسه اینده نگری یه 650 بردار 750 زیاده. یه 700 hp هم خوبه

همه ی این صرفه جویی ها رو جمع کن یه ssd بخر 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام.

بله دوستمون صحیح می فرمان.

مادربورد Z170 تنها در زمینه اوررکلاک نسبت به H170 برتری داره.

چنانچه اهل اوورکلاک نیستید یه H170 کاملا کفایت می کنه به همراه یک i5 6600 بدون K

نهایتا یه پاور 600 وات نیاز شماست. 

واتر کولر هم برای اورر کردن کاربرد داره و در غیر این صورت من یه کولر ایر بوفالو دارم که 60 تومن قیمتشه و از معمولی ترین هاست. طی این همه مدت هیچوقت مساله دمایی نداشتم با توجه به اینکه معماری پردازنده I7 3770 از نظر لیتوگرافی و ... قدیمیتره و مقداری گرم تر از 6600ه.

اما SSD هم که 120 براتون کفایت می کنه. شما بازی رو هم بریزید رو SSD هیچ تاثیری نداره. یه 120 برا ویندوز و نرم افزار ها.

هارد هم برای سایر استفاده ها. سیگیت خوبه و وسترن آبی هم خوبه سلیقه ایه در یه حدن.

با صرفه جویی انجام شده یه کارت گرافیک 1070 یا R9 Fury TriX بردارید. اولویت با 1070 ه ولی Fury هم حد اقل 50 درصد با RX480 فرق داره.

بعد سالها از بازی در رزولوشن FHD با نهایت فریم لذت ببرید.

با خریدن چنین مادربوردی یا 6600K فقط خودتون رو راضی کردید که بهترین رو گرفتید در کارایی ذره ای اختلاف وجود نداره...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Magneto گفته است :

سلام.

چنانچه اهل اوورکلاک نیستید یه H170 کاملا کفایت می کنه به همراه یک i5 6600 بدون K

واتر کولر هم برای اورر کردن کاربرد داره و در غیر این صورت من یه کولر ایر بوفالو دارم که 60 تومن قیمتشه و از معمولی ترین هاست. طی این همه مدت هیچوقت مساله دمایی نداشتم با توجه به اینکه معماری پردازنده I7 3770 از نظر لیتوگرافی و ... قدیمیتره و مقداری گرم تر از 6600ه.

اما SSD هم که 120 براتون کفایت می کنه. شما بازی رو هم بریزید رو SSD هیچ تاثیری نداره. یه 120 برا ویندوز و نرم افزار ها.

هارد هم برای سایر استفاده ها. سیگیت خوبه و وسترن آبی هم خوبه سلیقه ایه در یه حدن.

با صرفه جویی انجام شده یه کارت گرافیک 1070 یا R9 Fury TriX بردارید. اولویت با 1070 ه ولی Fury هم حد اقل 50 درصد با RX480 فرق داره.

با خریدن چنین مادربوردی یا 6600K فقط خودتون رو راضی کردید که بهترین رو گرفتید در کارایی ذره ای اختلاف وجود نداره...

من z170 رو واسه این میگیرم که سری 7700 k رو ساپورت میکنه و خدمت دوستان عرض کنم اور که نمیکنم ولی از ایر کولینگ هم خوشم نمیاد ولی مجبورم به خاطر عقب ماندن سی پیو درسال های اینده اور بشه واینکه پاور رو به خاطر فول بودنش انتخاب کردم

ویرایش شده توسط mohigh
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

من z170 رو واسه این میگیرم که سری 7700 k رو ساپورت میکنه و خدمت دوستان عرض کنم اور که نمیکنم ولی از ایر کولینگ هم خوشم نمیاد ولی مجبورم به خاطر عقب ماندن سی پیو درسال های اینده اور بشه واینکه پاور رو به خاطر فول بودنش انتخاب کردم

انقدر درگیر نسل و ... نباشید. هیچ فرقی نمی کنن. فقط برا خالی کردن جیب ماهاست. عمر مفید واترکولر بیشتر از 3 4 سال نیست. بنا بر این تا زمانی برسه که شما نیاز به اورکلاک پیدا کنید واترکولر نیاز به تعویض داره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mohigh گفته است :

خرید مین سری z برای استفاده از cpu های سری 7000 کاملا اشتباهه

این بنچمارک و وضعیت پرچمدار سری 7000 هستش

کلا ارزش خریدی برای کسانی که اسکای لیک دارن نداره !

مین رو یه مدل 300 تومنی بگیرید . یه h110 هم کافیه

پاور  نهایتا 600 وات کافیه .

رم رو 16 گیگ باس 2400 کافیه .

cpu هم سری بدون k

گرافیک رو هم اگر فول اچ دی بازی می کنید 480 انتخاب بهتریه ،  اگر هم 2k یا بالاتر به فکر 1070 و 1080 باشید .

باقی بودجه رو یه ssd بخرید و اگر اضافه اومد صرفه جویی کنید .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

خرید مین سری z برای استفاده از cpu های سری 7000 کاملا اشتباهه

این بنچمارک و وضعیت پرچمدار سری 7000 هستش

کلا ارزش خریدی برای کسانی که اسکای لیک دارن نداره !

مین رو یه مدل 300 تومنی بگیرید . یه h110 هم کافیه

پاور  نهایتا 600 وات کافیه .

رم رو 16 گیگ باس 2400 کافیه .

cpu هم سری بدون k

گرافیک رو هم اگر فول اچ دی بازی می کنید 480 انتخاب بهتریه ،  اگر هم 2k یا بالاتر به فکر 1070 و 1080 باشید .

باقی بودجه رو یه ssd بخرید و اگر اضافه اومد صرفه جویی کنید .

موفق باشید .

ممنون عالی ومفید

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Magneto گفته است :

سلام.

چرا اطلاعات اشتباه میدی ؟ 

شما مگه گیمری که میگی ssd تاثیر نداره ؟ تو بازی های انلاین ssd تفاوت زمین تا آسمون درست می کنه موقع join شدن به سرور تو بتل 4 / بتل 1 / هاردلاین اگر ssd نباشه 5 دقیقه میکشه تا وارد سرور بشه در صورتی با ssd خیل طول بکشه 30 ثانیه . 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظرم اگه توانایی صبر کردن رو. دارید منتظر بمونید. شاید حباب این قیمت ها بترکه مثلا همین رمی که برای سیستمتون انتخاب کردینو حدود. ۱۵۰تومن ارزون تر میتونید بخرید

اگه عجله ای به خرید ندارید نخریدن بهترین کاره و. حکم عقل و منطقه اگه عجله دارید. هم که مبارکتون باشه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ariiian گفته است :

دوست عزیز به نظرم اگه توانایی صبر کردن رو. دارید منتظر بمونید. شاید حباب این قیمت ها بترکه مثلا همین رمی که برای سیستمتون انتخاب کردینو حدود. ۱۵۰تومن ارزون تر میتونید بخرید

اگه عجله ای به خرید ندارید نخریدن بهترین کاره و. حکم عقل و منطقه اگه عجله دارید. هم که مبارکتون باشه 

عجله که  زیاد نه میترسم بدتر بشه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Union J گفته است :

چرا اطلاعات اشتباه میدی ؟ 

شما مگه گیمری که میگی ssd تاثیر نداره ؟ تو بازی های انلاین ssd تفاوت زمین تا آسمون درست می کنه موقع join شدن به سرور تو بتل 4 / بتل 1 / هاردلاین اگر ssd نباشه 5 دقیقه میکشه تا وارد سرور بشه در صورتی با ssd خیل طول بکشه 30 ثانیه . 

سلام.

مبحث در خصوص پرفوسمنس گیمینگه و منظور بنده در خصوص Frame rate ه. شما هم مشکلی که میگید در شرایط خاص براتون بوجود اومده. من SSD 120GB دارم ولی بازی هام روی هارد WD Blue 1TB ذخیره شدن و کلی از بازی های آنلاین من جمله بتلفیلد 4 رو هم بازی کردم و 5 دقیقه منتظر چیزی نموندم. شما تو بازی آنلاین با سرعت نت سر و کار دارید که با سرعت ضعیف ترین نوع هارد دیسک هم قابل مقایسه نیست. پس اصلا امکان نداره چیزی که می فرمایید. 

توی 5 دقیقه هارد دیسک های ساتا مثل همین Wester Blue می تونن حدود 10 گیگ فایل جا به جا کنن! این 10 گیگ قراره دانلود بشه یا آپلود؟

لینک به دیدگاه

شما به نظرم بهترینا رو انتخاب کردید اما پیشنهاد من ب شما گراف 1070 و یه ssd250 ببندید و هارد رو WD black ببندید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Magneto گفته است :

سلام.

مبحث در خصوص پرفوسمنس گیمینگه و منظور بنده در خصوص Frame rate ه. شما هم مشکلی که میگید در شرایط خاص براتون بوجود اومده. من SSD 120GB دارم ولی بازی هام روی هارد WD Blue 1TB ذخیره شدن و کلی از بازی های آنلاین من جمله بتلفیلد 4 رو هم بازی کردم و 5 دقیقه منتظر چیزی نموندم. شما تو بازی آنلاین با سرعت نت سر و کار دارید که با سرعت ضعیف ترین نوع هارد دیسک هم قابل مقایسه نیست. پس اصلا امکان نداره چیزی که می فرمایید. 

توی 5 دقیقه هارد دیسک های ساتا مثل همین Wester Blue می تونن حدود 10 گیگ فایل جا به جا کنن! این 10 گیگ قراره دانلود بشه یا آپلود؟

باورم نمیشه حالا که اطلاعات اشتباه دادی داری باز تاکید می کنی رو اشتباهت . 

عزیزم من از دسمبر 2013 تا همین الان دارم بتل 4 میزنم و رنک دارم تو دنیا تو یه وسیله خیلی مهم اینو گفتم بدونی من تو تک تک سرورها و مپ هاش بودم تجربه من واسه یه راند و د وراند اتفاقی نیست این بازی اگر ssd نباشه دقیقا تبدیل به یه سرطان واقعی میشه .

اونی که شما بازی کردی single player بوده نه multi-player .

ضمنا تو بازی های انلاین سرعت مهم نیست و پینگ مهمه پینگ 90 با اروپا تفاوت شدید درست می کنه تا پینگ 250 سرعت تحت هیچ شرایطی مهم نیست من چه 256 داشته باشم چه 16 مگ جفتش یکیه و فرقی نداره . 

حتی تو single player هم باز ssd مهمه منتها چون بازیکن چون تو single player به سرور جوین نمیشه و با افراد دیگه بازی نمی کنه متوجه نمیشه اما سروی که 64 نفر توش داری بازی می کنن اگر کسی ssd نداشته باشه غیر ممکنه بتونه زیر 5 دقیقه جوین بشه تازه این واسه بتلفیلد 4 هست الان که بتل 1 که حتی باز بدتر میشه بدون ssd .

5 دقیقه طول نمیکشه ؟ پس این ویدیو رو نگاه کن 

https://www.youtube.com/watch?v=c1Uo0ykix8A

تازه این مپ نیمه سنگینه مپای هستن که خیلی از این بدتر راحت بالای5دقیقه طول کشید ولی رو ssd فقط 47 ثانیه . 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Redwolf10 گفته است :

شما به نظرم بهترینا رو انتخاب کردید اما پیشنهاد من ب شما گراف 1070 و یه ssd250 ببندید و هارد رو WD black ببندید

ممنون از دوست عزیز خودمم نظرم رو 1070 ایسوس و 1070 اکستریم گیگا هست در مورد اس اس دی هم  قیمتا نجومی رفته بالا واماهارد بلک خیلی گرون

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Union J گفته است :

باورم نمیشه حالا که اطلاعات اشتباه دادی داری باز تاکید می کنی رو اشتباهت . 

عزیزم من از دسمبر 2013 تا همین الان دارم بتل 4 میزنم و رنک دارم تو دنیا تو یه وسیله خیلی مهم اینو گفتم بدونی من تو تک تک سرورها و مپ هاش بودم تجربه من واسه یه راند و د وراند اتفاقی نیست این بازی اگر ssd نباشه دقیقا تبدیل به یه سرطان واقعی میشه .

اونی که شما بازی کردی single player بوده نه multi-player .

ضمنا تو بازی های انلاین سرعت مهم نیست و پینگ مهمه پینگ 90 با اروپا تفاوت شدید درست می کنه تا پینگ 250 سرعت تحت هیچ شرایطی مهم نیست من چه 256 داشته باشم چه 16 مگ جفتش یکیه و فرقی نداره . 

حتی تو single player هم باز ssd مهمه منتها چون بازیکن چون تو single player به سرور جوین نمیشه و با افراد دیگه بازی نمی کنه متوجه نمیشه اما سروی که 64 نفر توش داری بازی می کنن اگر کسی ssd نداشته باشه غیر ممکنه بتونه زیر 5 دقیقه جوین بشه تازه این واسه بتلفیلد 4 هست الان که بتل 1 که حتی باز بدتر میشه بدون ssd .

5 دقیقه طول نمیکشه ؟ پس این ویدیو رو نگاه کن 

https://www.youtube.com/watch?v=c1Uo0ykix8A

تازه این مپ نیمه سنگینه مپای هستن که خیلی از این بدتر راحت بالای5دقیقه طول کشید ولی رو ssd فقط 47 ثانیه . 

اس اس دی خیلی مهمه تو انلاین مخصوصا csgo و bf1 چون واسه جوین شدن لود شخمی دارن دیر برسی جاتو میگیرن gtaV هم زیاد لود داره واقعا رو نروه

در 8 ساعت قبل، mohigh گفته است :

ممنون از دوست عزیز خودمم نظرم رو 1070 ایسوس و 1070 اکستریم گیگا هست در مورد اس اس دی هم  قیمتا نجومی رفته بالا واماهارد بلک خیلی گرون

شما الان هزینتون رو بزارید رو مین رم و گراف هارد رو بعدا کم کم میشه  اضافه کرد

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Redwolf10 گفته است :

اس اس دی خیلی مهمه تو انلاین مخصوصا csgo و bf1 چون واسه جوین شدن لود شخمی دارن دیر برسی جاتو میگیرن gtaV هم زیاد لود داره واقعا رو نروه

شما الان هزینتون رو بزارید رو مین رم و گراف هارد رو بعدا کم کم میشه  اضافه کرد

پس من داشتم چی می گفتم ؟ 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Union J گفته است :

پس من داشتم چی می گفتم ؟ 

ممنون از دوستان به نظرتون تا بعد کریسمس صبر کنم یا الن بخرم

لینک به دیدگاه

با سلام. پیشنهاد من واسه شما 

490  MB:   msi h170 gaming m3

CPU:    core i5 6600   860t

GPU:   MSI GTX 1070 GamingX   1900t

RAM:    Gskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 2400Mhz CL15 DDR4  439

POWER:     corsair VS650 power supply   275t

بقیه پواتون رو هم بزارین واسه هارد و ssd

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

ممنون از دوستان به نظرتون تا بعد کریسمس صبر کنم یا الن بخرم

نه نه اصلا الان نخر ارز فعلا کاذب بالاست احتمال تغییر زیاده .

من بودم منتظر میموندم پردازنده های ryzen بیاد البته high end ها ژانویه میاد بقیه شون مارچ . 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دلار رفته بالاتر شد ۴تومن اگه صبر کنی احتمال اینکه بعد از عید. بیاد. پایین زیاده

و. احتمال بالا رفتنش هم بازم زیاده

کلا بد دوره ایه?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دلار رفته بالاتر شد ۴تومن اگه صبر کنی احتمال اینکه بعد از عید. بیاد. پایین زیاده

و. احتمال بالا رفتنش هم بازم زیاده

کلا بد دوره ایه?

اه اعصابم خورده از وقتی ترامپ اومده روی کار نمیدونم صبر کنم یا نه صبر کنم واسه سوکت2066 یا واس رایزن یانه کلا موندمممممممم قیمتام که عجیب در حال بالار فتن

لینک به دیدگاه

اه اعصابم خورده از وقتی ترامپ اومده روی کار نمیدونم صبر کنم یا نه صبر کنم واسه سوکت2066 یا واس رایزن یانه کلا موندمممممممم قیمتام که عجیب در حال بالار فتن

بهتره متنتونو اصلاح کنید چون که بالا رفتن قیمتا تو ایران چیز عجیبی نیست بلکه پایین اومدنشون بعد از بالا رفتن خیلی عجیبه ?

لینک به دیدگاه

بهتره متنتونو اصلاح کنید چون که بالا رفتن قیمتا تو ایران چیز عجیبی نیست بلکه پایین اومدنشون بعد از بالا رفتن خیلی عجیبه ?

لینک به دیدگاه

درسته

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mohigh گفته است :

ترامپ چشه ؟ به اون خوبی من که عاشقشم xD 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...