رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش کیس Carbide Series Air 240 Arctic White

Parhaam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و احترام،

قصد فروش کیس Carbide Series Air 240 Arctic White خودم را دارم که در حدود 6 الی 7 ماه پیش از سایت PCMaxHW خریداری کردم. این کیس بی شک یکی از زیباترین کیس ها در سایز MicroATX می باشد که برای دوستانی که تمایل به داشتن کیس در این سایز دارند قابل توجه است. رنگ سفید این کیس هم به نوعی تک می باشد و بنده در این مدت برای فروش در جایی ندیدم. این کیس در سایت overclock.net هم تاپیک مخصوص خودش را دارد که انواع مختلف اسمبل قطعات و خنک کننده ها را می توانید مشاهده کنیدکه به عنوان مثال یکی دو مورد بدین صورت است :

900x900px-LL-cc994fd6_Air240gamingrig.jpeg

1.jpeg

رنگ مشکی این کیس هم در سایت دیگری با قیمت 500 تومان ارائه می شود که شاید موجود باشد و یا ... به هر جهت ویژگی های این کیس برای دوستانی که تمایل دارند اطلاعاتی در مورد اون داشته باشند بدین صورت است :

1.PNG

با توجه به حساسیت بالای خودم این کیس در تمامی طول این مدت در بهترین شرایط نگهداری شده است و فاقد هرگونه خط، خش، ضرب خوردگی، فشار، تغییرحالت و هرگونه ایراد دیگری می باشد و در حد آکبند است. به همراه کیس 3 عدد فن Corsair که به صورت اولیه بر روی کیس قرار دارد به همراه جعبه کیس نیز به خریدار محترم ارائه می شود.

قیمت پایه بنده با در نظر گرفت قیمت رنگ مشکی این کیس در سایت دیگر که 500 هزار تومان می باشد، 300 تومان و گام افزایشی 25 تومان می باشد و فروش فوری نیز با قیمت 375 تومان است، در صورت عدم خرید به صورت فروش فوری، پس از 24 ساعت از زمان آخرین پیشنهاد به کاربری که پیشنهاد داده است فروخته می شود و صرفا به پیشنهاداتی که در تاپیک عنوان می شوند ترتیب اثر داده می شود.. فروش ترجیحا در شهر تهران به صورت حضوری می باشد و برای عزیزانی که از نقاط دیگر کشور هستند پس از پرداخت کامل هزینه مورد توافق به همراه هزینه ارسال که به دلخواه خریدار محترم می باشد، ارسال خواهد شد. همچنین قابل ذکر است که با هیچ نوع کالایی نیز تعویض ندارم.

تصاویر کیس به همراه نام کاربری :

IMG_0005.JPGIMG_0008.JPGIMG_0008-.JPGIMG_0009.JPGIMG_0013.JPGIMG_0017.JPGIMG_0020.JPGIMG_0021.JPGIMG_0024.JPGZMG_00.JPGIMG_0029.JPGIMG_0032.JPG

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

درود

پایه به شرط نداشتن کسری

مادربورد با قیمت مناسب داشته باشی هم خریدارم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

پایه به شرط نداشتن کسری

مادربورد با قیمت مناسب داشته باشی هم خریدارم.

با سلام و احترام،

با سپاس از شما جناب آقای بهمنیان؛ کیس به همراه جعبه و 3 عدد فن به صورتی که در تصاویر مشخص شده است و بدون هرگونه مشکل ظاهری تقدیم حضورتون می شود. مادربرد هم در حال حاضر بر روی سیستم خودم VIII Gene استفاده می کنم  که در همین کیس بود و فعلا قصد فروش آن را ندارم. 

پیرو پیشنهاد شما تا 24 ساعت آینده در صورت عدم داشتن پیشنهاد بالاتر و یا فروش به صورت فوری تقدیمتون می شود.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام،

کیس با توجه به پیشنهاد آقای بهمنیان و سپری شدن 24 ساعت از آن، به ایشان فروخته شد. 

مبارکشان باشد. تاپیک تا رسیدن کیس و تایید باز می ماند.

@سعید بهمنیان

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Parhaam گفته است :

با سلام و احترام،

کیس با توجه به پیشنهاد آقای بهمنیان و سپری شدن 24 ساعت از آن، به ایشان فروخته شد. 

مبارکشان باشد. تاپیک تا رسیدن کیس و تایید باز می ماند.

@سعید بهمنیان

سپاسگزارم

در پیام هماهنگ خواهیم کرد.

لینک به دیدگاه

کیس سالم به دستم رسید.

سپاس از پرهام گرامی

تاپیک بسته شود.

لینک به دیدگاه

مبارک باشه اقای بهمنیان . از تجربیاتتون هم بگید با این کیس بعدا ما هم بتونیم استفاده کنیم . خیلی دوست داشتم یه مدل از این هارو بگیرم اما متاسفانه قطعات فعلی نیاز به فضای بزرگتری داره .

با تشکر همچنین از اقا پرهام گل .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...