رفتن به مطلب

گارانتی یونیکام !!!

morteza_m2n
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

جدیدا متوجه شدم شرکت گارانتی یونیکام از اعتبار ساقط شده، ولی متوجه نشدم دقیقا چه اتفاقی افتاده!

گارانتی یونیکام کلا برای همیشه جمع کرده رفته؟ تکلیف خریداران محصولات گارنتی این شرکت چیه؟

ویا خریدارانی که به صورت عمده از این شرکت خرید کردن، الان جنس هاشون بدون گارانتی محسوب میشه؟

شکایتی بر علیه این شرکت نشده؟

هرکی هر اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا در اختیار دیگران بذاره

با تشکر

لینک به دیدگاه

خیلی وقته که منحل شده این شرکت . گارانتیش هم تا جایی که من خبر دارم اعتبار نداره دیگه . البته تو ایران این یک مورد طبیعیه .

لینک به دیدگاه

خیلی وقته که منحل شده این شرکت . گارانتیش هم تا جایی که من خبر دارم اعتبار نداره دیگه . البته تو ایران این یک مورد طبیعیه .

چند ماه میشه که منحل شده ؟

لینک به دیدگاه

چند ماه میشه که منحل شده ؟

پاییز پاراسال طی کلاه برداری میلیاردی که از بازار کامپیوتر شد باعث شد شرکت یونیکام منحل شه

لینک به دیدگاه

درود

1 - اطلاعات درستي در دست نيستش .

2 - و از ديد من مهم هم نيستش كه دليل چي بوده .

3 - شكايت در اينجور موارد بررسي نميشه . چون كاربران نهايت كالاشون 200000 تومان ارزش مالي داشته باشه و اصلا ارزش رفت و امد به دادگاه رو نداره

4 - اين بازار ، بازار زياد جالبي نيستش و به همين دليل اينجور اتفاقات ديگه عاديه چون از خيلي وقته كه رسمه . مثلا شركتهاي MST - spectec كه در سالهاي 83 جمع كردن رفتن وهيچ اتفاقي نيفتاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از یکی از فعالان شنیدم که اختلاف از فرزندان شرکا بخاطر سلیقه ها و ایده های متفاوت برای کار شرکت شروع و به انحلال انجامید>.

ولی براشون متاسفم چون مدیون خیلی ها شدن و بسیاری از افراد و کسبه متضرر شدن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

من بدبخت کارت گرافیک ati 4670 ddr3 با گارانتی یونیکام دارم که خراب شده 6 ماهه دیگه گارانتی داره هنوز 1 سال نشده که خریدم حالا باید بزنم تو سر خودم ای .... به این شانسم!!!!;):mad::-S:mad:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...