رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

بازی ترسناک بار اولش قابل قبول و جذاب هست برای بار دوم و مخصوصا در این وضعیت قحطی گیم جالب به نظر نمیاد. مگر اینکه بخواهید تمامی آیتم های بازی رو پیدا و باز کنید. یا اینبار بازی رو بادرجه سختی بالا به اتمام رسوند.

در این مواقع بازی های می چسبه که دارای حق انتخابی  و این بار می تونی برای تنوع تصمیم دیگری رو اتخاذ کنید. مثل ویچر . حداقلش می شیه در دنیاش چرخید و لذت برد.

ناگفته نمونه که فارغ از دلایل بالا دارم می رم دو مرتبه maxpayne 3 رو تجربه کنم.

بازیهای دیگه چند بار تموم کردم مثلا فال اوت ایکس کام 2 هر کدوم 5 بار ، ویچر 4 بار و همینجوری برو و بازیهایی که یکبار ارزش بازی کردن دارن 2 بار تموم کردم من  زمانی عاشق بازیهای ترسناک بودم الان حوصله هیچیو ندارم و از سر بیکاری و پر کردن وقت بعضی اوقات بازی میکنم و بیشتر مواقع فیلم میبینم (حتی واسه فیلم دیدن حوصله ای نمونده ، کار نکرده خستم !)

اویل 2 بالای 60 بار بازی کردم و اویل 3 حدود 40 بار و اویل 4 بالای 20 بار و تمامی آیتم و ... جمع آوری کرده بودم اویل 5 و 6 دیگه ترسناک به حساب نمیومدن بلکه یه شوتر بودن ، راجب نظرتون هم راجب بازی ترسناک موافقم البته در اکثر بازیها این نظر درسته ، مثلا اومدم اویل ویتین 2 ، برای بار دوم بازی کنم چون به محیط بازی اشنا بودم دیگه بعد مراحل اولیه دیگه پاکش کردم و ادامه ندادم

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بازیهای دیگه چند بار تموم کردم مثلا فال اوت ایکس کام 2 هر کدوم 5 بار ، ویچر 4 بار و همینجوری برو و بازیهایی که یکبار ارزش بازی کردن دارن 2 بار تموم کردم من  زمانی عاشق بازیهای ترسناک بودم الان حوصله هیچیو ندارم و از سر بیکاری و پر کردن وقت بعضی اوقات بازی میکنم و بیشتر مواقع فیلم میبینم (حتی واسه فیلم دیدن حوصله ای نمونده ، کار نکرده خستم !)

اویل 2 بالای 60 بار بازی کردم و اویل 3 حدود 40 بار و اویل 4 بالای 20 بار و تمامی آیتم و ... جمع آوری کرده بودم اویل 5 و 6 دیگه ترسناک به حساب نمیومدن بلکه یه شوتر بودن ، راجب نظرتون هم راجب بازی ترسناک موافقم البته در اکثر بازیها این نظر درسته ، مثلا اومدم اویل ویتین 2 ، برای بار دوم بازی کنم چون به محیط بازی اشنا بودم دیگه بعد مراحل اولیه دیگه پاکش کردم و ادامه ندادم

ماشااله حسن اقا . رفیق مگه چقدر وقت آزاد داری?.کاش ماهم میتونستیم الان چند ماهیه وقت یساعت بازی کردنم ندارم.واقعا یاد ایام قدیم بخیر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 40 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

ماشااله حسن اقا . رفیق مگه چقدر وقت آزاد داری1f601.png.کاش ماهم میتونستیم الان چند ماهیه وقت یساعت بازی کردنم ندارم.واقعا یاد ایام قدیم بخیر.

وقتی بیکار باشی ، تنها دغدغت میشه پر کردن ساعتهای روز !

لینک به دیدگاه

دسته اول نیست ولی نسخه سالم بازی recore توسط codex منتشر شد

لینک به دیدگاه

دوستان من یک سوال داشتم و خیلی به راهنمایی شما نیاز دارم. به هرکجا سر زدم به نتیجه ای نرسیدم  خواهشمندم یاری برسانید ?

من بازی cod black ops 2 رو پس از چندین بار تمام کردن ایندفه برای سیستمم گرفتم اونم فقط برای مولتی و زامبی. 

نسخه ای که گرفتم نسخه فول dlc  فیتگرل هستس 

بازی رو چند بار نصب کردم رو سیستم های مختلف و موفق نشدم بخش مولتی و زامبی رو بازی کنم. هرچی میزنم  نمیتونم واردشون بشم. چه با نت چه بی نت. فقط میتونم بخش داستانی رو بازی کنم که به دردم نمیخوره. حجم بازی هم پس از نصب 22 گیگ هستش. میخواستم بدونم کسی راه حلی برای باز شدن این دو بخش رو pc رو داره؟ تو نت که به نتیجه ای نرسیدم.تمام کسانی که بلک اپس 2 رو نصب کردن ((تا اونجایی که من میدونم)) نتونستن به این دو بخش دست پیدا کنن امیدوارم اینجا به نتیجه برسم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

دوستان من یک سوال داشتم و خیلی به راهنمایی شما نیاز دارم. به هرکجا سر زدم به نتیجه ای نرسیدم  خواهشمندم یاری برسانید 1f64f.png

من بازی cod black ops 2 رو پس از چندین بار تمام کردن ایندفه برای سیستمم گرفتم اونم فقط برای مولتی و زامبی. 

نسخه ای که گرفتم نسخه فول dlc  فیتگرل هستس 

بازی رو چند بار نصب کردم رو سیستم های مختلف و موفق نشدم بخش مولتی و زامبی رو بازی کنم. هرچی میزنم  نمیتونم واردشون بشم. چه با نت چه بی نت. فقط میتونم بخش داستانی رو بازی کنم که به دردم نمیخوره. حجم بازی هم پس از نصب 22 گیگ هستش. میخواستم بدونم کسی راه حلی برای باز شدن این دو بخش رو pc رو داره؟ تو نت که به نتیجه ای نرسیدم.تمام کسانی که بلک اپس 2 رو نصب کردن ((تا اونجایی که من میدونم)) نتونستن به این دو بخش دست پیدا کنن امیدوارم اینجا به نتیجه برسم.

سلام ، من مولتی و زامبیو با بات بازی کردم (سری اول تا سوم بدون هیچ مشکلی) حتی دوستم که گیم نت داره بردم که اونجا لن کنیم چون کرکش ایراد داره بیشتر وقتها هاست بقیه سیستمها نمیشناخت ، البته الان کرک ورژن 3 فکر کنم اومده که تست نکردیم ، ولی همون موقع سیستمهای اون خیلی اذیت میکرد و بعد کلی دنگ و فنگ تونستیم اجراشون کنیم اما تو سیستم خودم مشکلی نبود 

شما حتما یه اکانت استیم باز کن و با اون لاگین کن ، اجرا بازی هم بزار رو ویندوز 7 ، مطمئن شو کرکشو درست ریختی و تو آنتی ویروس اعتماد سازی کن ، یه فایل دایرکس و کنترل فول ادمین تو سایت https://www.nosteam.ro/   هست بگیر و ترجیحاً آخرین کرک بازی مورد نظر از همینجا بگیر ، بقیه سایتها هم از اینجا میگیرن

راستی بازیکه من گرفتم ریلیز خود همین nosteam هستش که دوسال پیش از فایل نیکو دانلود کردم

2.thumb.jpg.4e4da4c5f7b68736a2238572a7a6a340.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام ، من مولتی و زامبیو با بات بازی کردم (سری اول تا سوم بدون هیچ مشکلی) حتی دوستم که گیم نت داره بردم که اونجا لن کنیم چون کرکش ایراد داره بیشتر وقتها هاست بقیه سیستمها نمیشناخت ، البته الان کرک ورژن 3 فکر کنم اومده که تست نکردیم ، ولی همون موقع سیستمهای اون خیلی اذیت میکرد و بعد کلی دنگ و فنگ تونستیم اجراشون کنیم اما تو سیستم خودم مشکلی نبود 

شما حتما یه اکانت استیم باز کن و با اون لاگین کن ، اجرا بازی هم بزار رو ویندوز 7 ، مطمئن شو کرکشو درست ریختی و تو آنتی ویروس اعتماد سازی کن ، یه فایل دایرکس و کنترل فول ادمین تو سایت https://www.nosteam.ro/   هست بگیر و ترجیحاً آخرین کرک بازی مورد نظر از همینجا بگیر ، بقیه سایتها هم از اینجا میگیرن

راستی بازیکه من گرفتم ریلیز خود همین nosteam هستش که دوسال پیش از فایل نیکو دانلود کردم

خیلی ممنون

تست میکنم نتيجه رو میگم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سایت https://www.nosteam.ro/   هست بگیر و ترجیحاً آخرین کرک بازی مورد نظر از همینجا بگیر ، بقیه سایتها هم از اینجا میگیرن

ببخشید منظورتون از کرک این هستش؟ 

Screenshot_2018-08-16-17-14-04-1796066997.thumb.png.d06e6b84560526cebd45b5fc939dc95d.png

و اینکه نیاز هست این دو فایل رو هم دان کنم؟ 

Screenshot_2018-08-16-17-14-17-1873122190.thumb.png.f986be07b0150acfa29dcf7844574b49.png

بقیه چیز ها اوکی هستش فقط  تو این دو مورد شک داشتم که گفتم ازتون بپرسم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

ببخشید منظورتون از کرک این هستش؟ 

Screenshot_2018-08-16-17-14-04-1796066997.thumb.png.d06e6b84560526cebd45b5fc939dc95d.png

و اینکه نیاز هست این دو فایل رو هم دان کنم؟ 

Screenshot_2018-08-16-17-14-17-1873122190.thumb.png.f986be07b0150acfa29dcf7844574b49.png

بقیه چیز ها اوکی هستش فقط  تو این دو مورد شک داشتم که گفتم ازتون بپرسم

بله همونه من با ورژن 1 تست کرده بودم که اوکی بود ، بقیه پیش نیازها روهم بگیرید که ادا نده و دو فایل دایرکس همون سایت و کنترل ادمین هم بگیرید که اگه بازم مشکل پیدا کردید اونا رو هم نصب کنید

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بله همونه من با ورژن 1 تست کرده بودم که اوکی بود ، بقیه پیش نیازها روهم بگیرید که ادا نده و دو فایل دایرکس همون سایت و کنترل ادمین هم بگیرید که اگه بازم مشکل پیدا کردید اونا رو هم نصب کنید

اوک ممنون 

فقط احتمال داره کرک ورژن 3 جواب نده؟ 

در اون صورت‌ از کجا میتونم همون ورژن 1 که شما داشتید رو بگیرم؟ 

اگر هم هنوز دارینش میتونید برام آپلودش کنید((در صورتی که ورژن 3 کار نکرد)) خیلی ممنون میشم. 

لینک به دیدگاه

درود

جدید ترین تریلر battlefield V

(حجم ۱۰ مگابایت و کیفیت ۳۶۰) :

Battlefield_5_Official_Gamescom_Trailer_Devastation_of_Rotterdam.134.mp4

(حجم ۶۰ مگابایت و کیفیت ۱۰۸۰) :

Battlefield_5_Official_Gamescom_Trailer_Devastation_of_Rotterdam.137.mp4

تریلر زیبایی شده پیشنهاد می کنم ببینید

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

درود

جدید ترین تریلر battlefield V

(حجم ۱۰ مگابایت و کیفیت ۳۶۰) :

Battlefield_5_Official_Gamescom_Trailer_Devastation_of_Rotterdam.134.mp4

(حجم ۶۰ مگابایت و کیفیت ۱۰۸۰) :

Battlefield_5_Official_Gamescom_Trailer_Devastation_of_Rotterdam.137.mp4

تریلر زیبایی شده پیشنهاد می کنم ببینید

مردم زیاد علاقه نشون ندادن به این نسخه از بتلفیلد ولی به نظر من شاهکار میشه,اون حس جنگ جهانی که COD WW2 نتونست بهمون بده بتلفیلد جبران میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

اوک ممنون 

فقط احتمال داره کرک ورژن 3 جواب نده؟ 

در اون صورت‌ از کجا میتونم همون ورژن 1 که شما داشتید رو بگیرم؟ 

اگر هم هنوز دارینش میتونید برام آپلودش کنید((در صورتی که ورژن 3 کار نکرد)) خیلی ممنون میشم. 

مشکلی نیست  آپلود میکنم

لینک به دیدگاه

بسیار ممنون 

بالاخره کار کرد. 

نمیدونید چقدر خوشحالم 

هرچی بگم بازم کم گفتم

تشکر فراوان?

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

درود

دوستان کسی خبر داره ایا قراره اویل 8 ساخته بشه و ایا مثل هفت خاهد بود؟ (عجب چیزی بود نسخه هفتش)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

بسیار ممنون 

بالاخره کار کرد. 

نمیدونید چقدر خوشحالم 

هرچی بگم بازم کم گفتم

تشکر فراوان1f339.png

خواهش میکنم در خدمتم 

لینک به دیدگاه

درود
دوستان کسی خبر داره ایا قراره اویل 8 ساخته بشه و ایا مثل هفت خاهد بود؟ (عجب چیزی بود نسخه هفتش)
سلام
فعلا کپکام داره سری های قدیمی اویل رو بازسازی میکنه و خبری از نسخه ۸نیست.
حدود ۶-۷ماه دیگه نسخه بازسازی شده اویل ۲میاد که شاهکاره، بعدش هم قراره نسخه سوم بازسازی بشه.
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، sajad_moradi گفته است :

سلام
حدود ۶-۷ماه دیگه نسخه بازسازی شده اویل ۲میاد که شاهکاره، بعدش هم قراره نسخه سوم بازسازی بشه.

ژااانم...نزدیک عید و اویل عشق استتتتت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شرمنده اینجا سوال میپرسم ولی این مورد کشته منو نمیدونم چیکارش کنم ?

1.jpg.3ee684b8c5c414b053903fb26da258e9.jpg

هربار که از بازی خارج میشم  (Rainbow Six Siege) حدود 4 الی 5 دقیقه هنوز توی task manager فعاله و داره پردازش میکنه end task هم بزنم نمیبنده ، همزمان برنامه استیم هم بسته نمیشه تا این پردازشش تموم بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/05/26, 19:09:58، sajad_moradi گفته است :

سلام

بله ، اویل 2 یادمه بالای 60 بار اون زمان بازی کردم ، بهترین رکوردم : یک ساعت و 30 دقیقه بود که با سلاحهای بی نهایت بدون خشاب بینهایت 1:55 بود ، یادش بخیر دورانی داشتیم 

من که بدجور منتظر ریمستر اویل 2 هستم اگه عمرمون قد بده ?

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

دوستان شرمنده اینجا سوال میپرسم ولی این مورد کشته منو نمیدونم چیکارش کنم 1f629.png

1.jpg.3ee684b8c5c414b053903fb26da258e9.jpg

هربار که از بازی خارج میشم  (Rainbow Six Siege) حدود 4 الی 5 دقیقه هنوز توی task manager فعاله و داره پردازش میکنه end task هم بزنم نمیبنده ، همزمان برنامه استیم هم بسته نمیشه تا این پردازشش تموم بشه.

این بازیو ندارم دقیق نمیدونم

فکر کنم چون از استیم وصل میشه به سرور خود یوبیسافت هربار که خارج میشی بینشون اطلاعات رد و بدل میکنه و چیز خاصی نیست,مثل انتقال رنکینگ و سیو و این چیزا.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

این بازیو ندارم دقیق نمیدونم

فکر کنم چون از استیم وصل میشه به سرور خود یوبیسافت هربار که خارج میشی بینشون اطلاعات رد و بدل میکنه و چیز خاصی نیست,مثل انتقال رنکینگ و سیو و این چیزا.

من فکر میکردم مربوط به سیستم cloud هست ، اونم غیر فعال کردم بازم نشد ، البته با توجه به فکر کردن درباره حرف شما دیدم مثلا gta هم وقتی ازش خارج میشیم همچین موردی داره البته خیلی کمتر در حد ۱ دقیقه ولی بازی های دیگه سریع خارج میشه اونایی که کاملا روی خود استیم هست.

ولی خیلی اذیت میکنه ، ماشاالله قربونش برم یوبی باگم که خدای هنگ هست ، کافیه توی تیم باشی سرور هنگ بکنه مجبور بشی alt+f4 بزنی ? کلا دیگه بیخیال بازی بشی بهتره چون حدود ۱۵ دقیقه طول میکشه تا دوباره به بازی برگردی .

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

من فکر میکردم مربوط به سیستم cloud هست ، اونم غیر فعال کردم بازم نشد ، البته با توجه به فکر کردن درباره حرف شما دیدم مثلا gta هم وقتی ازش خارج میشیم همچین موردی داره البته خیلی کمتر در حد ۱ دقیقه ولی بازی های دیگه سریع خارج میشه اونایی که کاملا روی خود استیم هست.

ولی خیلی اذیت میکنه ، ماشاالله قربونش برم یوبی باگم که خدای هنگ هست ، کافیه توی تیم باشی سرور هنگ بکنه مجبور بشی alt+f4 بزنی 1f611.png کلا دیگه بیخیال بازی بشی بهتره چون حدود ۱۵ دقیقه طول میکشه تا دوباره به بازی برگردی .

نه Cloud وصل میشه به سرور خود استیم که سرعتش عالیه

ولی سرورای یوبیسافت زیاد جالب نیستن واسه همین اینقد طول میکشه

اره GTA هم وصل میشه به Rockstar Social Club که اونم یکم رو اعصابه

لینک به دیدگاه

بدون توجه به وضع دلار و ... PC گیمرها میتونن از یه جهت خوشحال باشن ، 4K الان کاملا تک کارته هست :

البته توجه کنید با تکیه به همون  تنظیمات گرافیکی قبلی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که روی شبکه استیم زیاد بازی میکنن اگه دوست دارن سکته کنن اینجارو چک کنن:

https://help.steampowered.com/en//login/?redir=%2Fen%2Faccountdata%2FAccountSpend

من از خودم خجالت کشیدم بعد از اینکه هر دو اکانت اصلیم رو چک کردم اینجا  دیدم طی این مدت 2 ساله چقدر هزینه کردم! مخصوصا وقتی به قیمت فعلی دلار فکر میکنم...?

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...