رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

Injustice 2 کرک شد توسط CODEX

آقا این Injustice 2 Legendary Edition تازه کرک شده یا قبلا کرک شده بود؟؟؟

وژدانن اگه تازه کرک شده خبرش مال خودمه ها ?

Injustice-2-pc-cover-large.thumb.jpg.5240505b63e5a53c457ef90173f813fd.jpg

ویرایش:

الان یادم افتاد ، قبلا VOKSI کرک کرده بود که خیلی مشکل داشت ، الان مثل اینکه CODEX کرک کرده بدون مشکل?

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

چرا این کودکس بی عورضه for honor و gears of war ultimate edition و fifa 16 رو کورک نمیکونه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، gtxman گفته است :

چرا این کودکس بی عورضه for honor و gears of war ultimate edition و fifa 16 رو کورک نمیکونه؟

چون بی  عورضه(عرضه)هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

Codex , reloaded و....همه ، از ریلیز های کرک شده خودشون پشتیبانی به عمل میارند به غیر از این cpy ، یک جوری رفتار می کنه که یعنی ،کوتاه ترین مدت زمان برای انتشار کرک ، یعنی همه چیز.

به شخصه قید AC:O طی یک ربع اول زدم. در ابتدای بازی و در زمان ورود به شهر ، و به بعد این مشکل رو داشتم که ، با تنظیمات پایین ، متوسط و بالا حداکثر فریم و حداقل فریم بدون هیچ تغییری بین ۲۰ تا ۴۲ بود.  

که کاهش رزولوشن به زیر fhd هم کار ساز نبود.

حالا نمی دونم مشکل از cpy هست که آپدیت نمیده ویا مشکل از ub هست که اصلا بازی ها در ریلیز اولیه شون تا این حد غیر بهینه هست .

و به شخصه تحت هیچ شرایطی تمایلی به سری AC ندارم. الان چند سری هست که از لحاظ داستانی بازی یک جور شروع میشه ، ادامه پیدا می کنه و به پایان میرسه ؟

یعنی یوبی سافت از لحاظ داستانی  ، کلیشه ترین گزینه ها رو برای سری AC تکرار کرده . 

شروع بازی: یک تنش کوچیک برای نشان دادن کلید ها

مرحله بعد آرامش

مرحله بعدی ، وجود یک آدم بیکار که شما رو به دیاری راهنمایی و همراهی می کنه 

و....

برای فارکرای بیشتر به دنبال dlc مریخیش بودم و  از اون مهمتر بهینگی بیشتر .

راستی نمیشد اون نسخه گلدی که خریدید رو پس بدید ؟ ( من جای شما زورم گرفت :D )

اگه خیلی درگیرشی میتونم اکانت رو بدم بهت مریخ رو بازی کنی، من کلا از فضایی مضایی بدم میاد ، خیلی وقته توی اون اکانت بازی نمیکنم ، یعنی حوصله اوریجینز و فارکرای 5 رو نداشتم دیگه?

در 10 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

سلام

متوجه منظورتون نمیشم ،

امیدوارم اشتباه کرده باشم اما اگه منظورتون اینه که من پولدار هستم اشتباه و بدون هیچ اطلاعی قضاوت فرمودید! اتفاقا بنده محل زندگیم پایینشهر هست توی خونه 50 متری اقساطی تهه نواب! خیلی از آدمهایی که یک دهم من هم برای بازی هزینه نمیکنن واسه هزارتا چیز دیگه از دختر بازی تا ماشین بازی حتی با یک پراید! وقتی نگاه کنی بیشتر از من هزینه کردن و تازه قشر ضعیف هم به حساب میان! من 3 جا کار میکنم در طول هفته تا بتونم برای سرگرمیم هزینه کنم چون مثل بعضی ها پدر پولدار ندارم ، البته بلکل پدر ندارم!من حتی مدرک دانشگاهی هم ندارم و بعد از گرفتن دیپلمم تا الان که 28 سالمه دارم کار میکنم! بر عکس خیلی از دوستان دو دست لباس معمولی در کل 3 سال گذشته کل هزینه من برای ظاهرم بوده ، تمام پس اندازم رو برای بازی هزینه میکنم ، اما مسئله اینه که افرادی هستند که در آمدشون از من بیشتر هم هست اما اینقدر هزینه چیزهای دیگه میکنن که از نظر خودشون منطقیه که فکر میکنن دیگران زیادی پولدارن!

همون 2500 + 500 دلار میشه 10 میلیون ، من با دلار زیر 4500 خریده بودم همرو! تقسیم بر دو تا سه سال کن میشه میشه حداکثر ماهی 400 الی 500 تومن ، وقتی حقوق کارگری هم کَفِش 1 تومن باشه و سه تا اعضای خانوادمونم دارن 2 شیفت کار میکنن تا قسط یک میلیون و نیمی رو پرداخت کنیم و هزینه جانبی ای هم مثل دیگران نداریم، برای روز خاصی هم پس انداز نمیکنیم اعم از واسه زن گرفتن یا پیش پرداختِ ماشین قسطی  ، تو این وضعیت باقی موندن 500 تومن از حقوقم چیز عجیبی نیست!

کسی که تو این وضعیت سیگار هم بکشه روزی یک پاکت ماهی حدود 200 براش آب میخوره ، من آدم دیدم گوشه خیابون زندگی میکنه اما وینستونش از روزی یک پاکت به زور رسیده به سه روز دو پاکت ، برم هی سیخ بهش بزنم بگم پولدار پولدار؟

در 10 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

دوست گرامی پستتون رو ویرایش کنید .

ممنون

چی بود حالا پستشون؟ ایراد نداشت میذاشتین باشه ، قاضی القضات کم نداشتیم در امر قضاوت شدن!

از افرادی که بدون اطلاع قضاوت میکنن و چیزهایی هم بهم نسبت بدن و منو با برخی... مقایسه کنن هیچوقت نمیگذرم در اینجا و آخرت!

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

چی بود حالا پستشون؟ ایراد نداشت میذاشتین باشه ، قاضی القضات کم نداشتیم در امر قضاوت شدن!

هیچی فرجام جان بی خیال . این روزها به خاطر دلار و ... اعصاب همه داغونه . این دوستمون هم مثل خیلی های دیگه دستش به اونایی که باعث و بانی این وضع هستن نمی رسه ناچارن به بقیه گیر داده .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

هچی فرجام جان بی خیال . این روزها به خاطر دلار و ... اعصاب همه داغونه . این دوستمون هم مثل خیلی های دیگه دستش به اونایی که باعث و بانی این وضع هستن نمی رسه ناچارن به بقیه گیر داده .

بعله دیگه قدرتشو ندارن به بالا دستیا چیزی بگن و فقط دیوار منه که براشون کوتاهه ،اینجور قضاوت  های نادرستی که با ژست عدالت خواهی بعضیا میکنن هم حق الناس حساب میشه که دوزار اعتقاد داشته باشیم و منم نمیگذرم! اگه آدم وقتی زورش به کسی که مسبب وضع فعلیه نرسه بیوفته به جون مردم که به حمدالله طی چند سال خودمون خودمونو از روی زمین محو میکنیم

جالبه که بین این همه آدم که توی همین فروم هم داریم من هدف قرار میگیرم ، شاید منم باید خاکی بودن و همه جا هم صحبت دوستان بودن و جواب دادن رو کنار بذارم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

چون بی  عورضه(عرضه)هستن

For Honor که تو استیم تا فردا رایگان هست، اگر به اکانتتون اضافه کنید برای همیشه برای خودتون می مونه، چرا کرکی می خواهید بازی کنید دیگه؟!

https://store.steampowered.com/app/304390/FOR_HONOR/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

بعله دیگه قدرتشو ندارن به بالا دستیا چیزی بگن و فقط دیوار منه که براشون کوتاهه ،اینجور قضاوت  های نادرستی که با ژست عدالت خواهی بعضیا میکنن هم حق الناس حساب میشه که دوزار اعتقاد داشته باشیم و منم نمیگذرم! اگه آدم وقتی زورش به کسی که مسبب وضع فعلیه نرسه بیوفته به جون مردم که به حمدالله طی چند سال خودمون خودمونو از روی زمین محو میکنیم

جالبه که بین این همه آدم که توی همین فروم هم داریم من هدف قرار میگیرم ، شاید منم باید خاکی بودن و همه جا هم صحبت دوستان بودن و جواب دادن رو کنار بذارم

شما دوست خوب من هستید . امیدوارم همیشه بتونم از هم صحبتی با شما لذت ببرم .?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

Injustice 2 کرک شد توسط CODEX

آقا این Injustice 2 Legendary Edition تازه کرک شده یا قبلا کرک شده بود؟؟؟

وژدانن اگه تازه کرک شده خبرش مال خودمه ها 1f601.png

ویرایش:

الان یادم افتاد ، قبلا VOKSI کرک کرده بود که خیلی مشکل داشت ، الان مثل اینکه CODEX کرک کرده بدون مشکل1f62c.png

سلام خوبی؟

خبر یه مقدار خوبی که از این قضیه بر میاد(طبق نوشته های برخی توی reddit) اینه که نسخه ای که وکسی کرک کرده بود نسخه 4.8 دنوو رو داشته ولی بعد از آپدیت نسخه 4.9 رو گذاشته بودن روش که اینبار نسخه 4.9 کرک شده و کم کم دستشون داره راه میوفته?

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

شما دوست خوب من هستید . امیدوارم همیشه بتونم از هم صحبتی با شما لذت ببرم .1f60d.png

قربانت لطف داری

من بیشتر در حال تعجب هستم چون اولین بارِ برای من همچین چیزی پیش میاد ، خیلی از دوستان منزل ما هم اومدن و وضعیت زندگی منو میدونن که حتی قطعاتم هم بیشترشون مال خودم نیست و بطور موقت در اختیارم قرار میگیره اونم توسط جاهایی که براشون کار میکنم ، فقط میتونم بذارم پای شناختِ کمشون و اینکه دیگه بلکل در این مورد جوابی هم ندم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام خوبی؟

خبر یه مقدار خوبی که از این قضیه بر میاد(طبق نوشته های برخی توی reddit) اینه که نسخه ای که وکسی کرک کرده بود نسخه 4.8 دنوو رو داشته ولی بعد از آپدیت نسخه 4.9 رو گذاشته بودن روش که اینبار نسخه 4.9 کرک شده و کم کم دستشون داره راه میوفته1f601.png

قربون شماااا آقا خوش خبر باشییییی ?

وژدانن من بعد 5 سال دل به دریا زدم کارت گرافیک قبلیم عشقمو فروختم فقط به خاطر نسل جدید بازی ها اونم نه به خاطر همشون به خاطر 2تاش (shadow of the tomb raider , metro exodus) اگه اینا کرک نشن من سکته میکنم ?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farjam گفته است :

فرجام جان شما گل فرومی ما همیشه از همصحبتی با شما لذت میبریم عزیز دل حرف چهارتابچه مچه رو هم بدل نگیر وبرات مهم نباشه شماسروری .ولی وجدانادمت گرم که پولت توزمینه ای که بهش عشق داری خرج میکنی ولذتش رو میبری خیلی سالاری

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Farjam گفته است :

من بیشتر در حال تعجب هستم چون اولین بارِ برای من همچین چیزی پیش میاد ، خیلی از دوستان منزل ما هم اومدن و وضعیت زندگی منو میدونن که حتی قطعاتم هم بیشترشون مال خودم نیست و بطور موقت در اختیارم قرار میگیره اونم توسط جاهایی که براشون کار میکنم ، فقط میتونم بذارم پای شناختِ کمشون و اینکه دیگه بلکل در این مورد جوابی هم ندم

من یه پیام دادم اونم دیدم درست نیس چون وضعیت زندگی شما رو نمیدونم و این دوستمونم پیشنهاد کرد ویرایش کنم که منم کلا پاک کردم

ولی شما چندتا پیام نوشتی که راضی نیستی و حلال نمیکنی و اون دنیا...

ماشاالله پیگیر هم هستی

پیام در کل چیز خاصی نبود

گلایه کردم ازین کارتون و اینکه گفتم اختلاف طبقاتی داره هر روز بیشتر میشه و همونجام قسمت دوم رو گفتم منظورم شما نیستی چون نمیدونم شرایط مالیت چطوره

اینجا چندین هزار نفر پیامهای شمارو میبینن و شاید فقط چند نفر شمارو بشناسن

وقتی میگید بالای دو هزار دلار خرج بازی کردم تو ذهن طرف میاد که این شخص حتما درامد خیلی بالایی داره و اومده اینجا فخر بفروشه اونم تو وضعیتی که طرف میشناسم خودشو کشته تا یه سیستم معمولی ببنده

واسه همینم عصبانی شدم و اومدم پیام دادم

حالا شما میخوای بگذری یا نگذری برا من مهم نیس چون این کار رو اونم تو شرایط فعلی از اساس غلط میدونم

چه خود این همه هزینه کردن با توجه به درامدی که دارید(که البته به من ربطی نداره)چه اینجا بیان کردنش(این یکی به همه ربط داره)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

من یه پیام دادم اونم دیدم درست نیس چون وضعیت زندگی شما رو نمیدونم و این دوستمونم پیشنهاد کرد ویرایش کنم که منم کلا پاک کردم

ولی شما چندتا پیام نوشتی که راضی نیستی و حلال نمیکنی و اون دنیا...

ماشاالله پیگیر هم هستی

پیام در کل چیز خاصی نبود

گلایه کردم ازین کارتون و اینکه گفتم اختلاف طبقاتی داره هر روز بیشتر میشه و همونجام قسمت دوم رو گفتم منظورم شما نیستی چون نمیدونم شرایط مالیت چطوره

اینجا چندین هزار نفر پیامهای شمارو میبینن و شاید فقط چند نفر شمارو بشناسن

وقتی میگید بالای دو هزار دلار خرج بازی کردم تو ذهن طرف میاد که این شخص حتما درامد خیلی بالایی داره و اومده اینجا فخر بفروشه اونم تو وضعیتی که طرف میشناسم خودشو کشته تا یه سیستم معمولی ببنده

واسه همینم عصبانی شدم و اومدم پیام دادم

حالا شما میخوای بگذری یا نگذری برا من مهم نیس چون این کار رو اونم تو شرایط فعلی از اساس غلط میدونم

چه خود این همه هزینه کردن با توجه به درامدی که دارید(که البته به من ربطی نداره)چه اینجا بیان کردنش(این یکی به همه ربط داره)

موفق باشید

سلام

این آخرین پست نامربوط بنده در مورد این تاپیک هست و در جواب به شما ، کامل و با جزئیات مینویسم بلکه از این هم برداشت سو نشه

نکته اول ، یعنی پست بنده رو نقل قول میکنید تا مطلبی بنویسید و بعدش هم بگید منظورتون من نبودم؟ خب میتونستین پست سعید حسینی رو پیدا کنید و نقل قول کنید!

نکته دوم ، اینکه شما با بنده آشنایی نداشتید دلیل بر این نیست که از چندین هزار نفری که پست های منو میبینن فقط چند نفر منو بشناسن ، صرفا یک گیمر نبودم یا کسی که پولشو به رخ بقیه بکشه! حداقل بیش از نصف کاربرای اینجا میشناسن بنده رو ، نه فقط بابت اینجا بودن ، چندین سال هست که در زمینه اورکلاک اکستریم کار میکنم ، حالا کاری هم به مقام ها و رتبه های جهانی و در سطح ایرانم که با اونها عامل شناخته شدنم بودم هم نداریم چون میترسم به اسم بردن از اینها هم گیر بدین مثل قضیه هزینه برای بازی و بگید اینم خودنماییه!  همواره هم در همین فروم و فرومهای دیگه هرجایی کاربری مشکلی یا سوالی داشته در زمینه سخت افزار یا اورکلاک یا حتی مشاوره برای جمع کردن سیستم تا خرید قطعه ، راهنمایی هایی کردم به برخی دوستان که دیگر اورکلاکرهای ایرانی عارشون میومد با دیگر کاربرها به اشتراک بذارن اما بنده با کمال افتخار بیشترین وقت رو براشون گذاشتم که تقریبا خدمت بیش از نیمی کاربران فعال اینجا بودم ، اونقدری با همین مشاوره های بدون تعصب روی برند های الکی گرون و عدم انتخاب های گراقیمت و اشتباه  از هدر رفتن هزینه ملت و ضررشون جلوگیری کردم که بتونم سرمو جلوشون بالا بگیرم که حداکثر یک میلیونیوم درصد تونستم به جای بیرون گود نشستن و تئوری صادر کردن ، به افرادی کمک کنم با هزینه کمتر به کارایی بیشتر برسن یا از خرید برخی چیزهای اشتباه جلوگیری کنم! به آدمهای توی این فروم که قبل از تیرماه امسال عضو این فروم شده باشن کمک و راهنمایی کردم که حداقل اونها بدونن اوضاع چطوریه و بین چند هزارتا در حد 3-4 تا یا با نسبت های مثل این نباشن!

یا اصلا طور دیگه میگیم ، اصلا درست هزاران نفر پست های منو میبینن و فقط 3-4 نفر ممکنه منو بشناسن طبق صحبت شما ، من هم قبول میکنم که من در این دنیای بزرگ سخت افزار هیچی نیستم حتی یک نقطه کوچیک ، چطور شده که از سال 90 به اینطرف شما اولین نفری بودی که از این نوشته احساس عصبانیت بهتون دست داده اگه واقعا نسبت به این شکل بوده؟ قاعدتا به جز شما اون نسبت چندین هزار نفر به 3-4 نفر میبایست یه چیزی نشون میدادن تا الان 

نکته سوم ، امیدوارم ناراحت نشید اما واقعا این چیزیه که وجود داره و اتفاق افتاده ريال متاسفانه شما حتی از حقایق و نوشته هایی که قابل دیدن هم هست از روی پیشفرض های خودت قضاوت میکنی ، آیا من همینطوری یهو اومدم گفتم من اینقدر خرج بازی کردم ای وای من چقدر پولدارم و چقدر توانمندم از لحاظ مالی؟ اگه همینطوری اومده بودم نوشته بودم سلام بچه ها من اینقدر خرج کردم بیاید ببینید حرف و عصبانیت شما شاید درست میبود!

از شما دعوت میکنم بار دیگه بخونید:

من اول این پست رو گذاشتم :

که هیچ اشاره ای به هزینه انجام شده نکردم و اظهار پشیمانی و هم خجالت کرده بودم از هزینه کردن اون مقدار ، اینجا به رخ کشیدنی وجود داشت؟

بعدش یکی از دوستان این پست رو گذاشتن :

در جواب به ایشون بود که صرفا برای درست رسوندن منظورم به ایشون از میزان اون هزینه صحبت کردم:

و  اگه درست خونده باشید اتفاقا دارم میگم که این هزینه اصلا توجیه نداره نصف بیشترش به دلایلی که براشون نوشتم ، استفاده از اعداد هم صرفا برای نشون دادن نسبت هزینه به رضایتی بوده که داشتم و نشون دادن اینکه بیشترش هدر رفته و به حماقتِ انجام شده در این میزان هزینه اشاره داشتم  ، من مرد بودم و گفتم بیشترش اشتباه بوده و کاملا مشخص بود که منفی نشون دادن این میزان هزینه بوده منظورم! اگه استفاده از عدد هزینه هایی که من کردم بتونه کمک کنه کس دیگه ای این هزینه اشتباه رو نکنه من هیچوقت فکر هم نمیکنم 1 درصد اشتباه کرده باشم!

اگه واقعا همچنان احساس میکنید کاری که من کردم به قول شما در این شرایط غلط بوده باید بگم که اوکی این برداشتِ شخصی  شماست و ما زبان مشترکی برای انتقال مفاهیم نداریم چون از چیزی به این سادگی برداشتی 180 درجه ای میشه، چرا که شما صرفا میخوای بگی که فرجام اشتباه کرده بنابراین کار من هم خیلی بد نبوده یا اینکه چون کار فرجام اشتباه بوده کار من هم توجیه پذیره در حالی که من اعتقاد دارم هیچ اشتباهی انجام ندادم و صرفا در جواب از دوستان برای رسوندن مطلب از عدد استفاده کردم برای اینکه نشون بدم از اون هم هزینه درصد کمی رضایت دارم و اون هزینه اشتباه بوده ، من به هیچ عنوان فکر نمیکنم نوشتن همچین چیزی غلط  بوده باشه و باعث عصبانیت کسی بشه 

اگر باز هم صحبتی بود میتونید رو ی نمایه ارسال کنید چون این بحث در این تاپیک  تموم شدست

*از دوستان به علت پست های غیر مرتبط با تاپیک عذرخواهی میکنم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

خواستم بپرسم چرا اینقدر کم فریم گرفتن دیدم پردازندشون 5960X بوده ? توی 1920x1080 حداقل 20 فریم کم گرفتن :| 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه 1050 لپتاپی با vram 4 گیگ برا بازی های روز مناسبه یا نه؟ 

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

اگر باز هم صحبتی بود میتونید رو ی نمایه ارسال کنید چون این بحث در این تاپیک  تموم شدست

صحبتی که نیس شما  انقدر گفتی راضی نیستم و نمیگذرم مجبور شدم جواب بدم!اینایی هم که الان گفتید میتونستید تو دو خط خلاصه کنید!هی تکرار شده بود

در ضمن نگفتم کلا با شما نبودم،گفتم قسمت دوم رو با شما نبودم!در خوندن متن دقت کنید

بقیه حرفاتونم جواب جدیدی نداره و من نظرم همونی هست که گفتم!اینجام کاربرایی میشناسن شما روکه پاتوقشون هست!در صورتی که فروم پر یوزر جدیده که میان و بعدم غیب میشن و نمیدونن من و حتی شمایی که معروفی اصلا کی هستیم و چکاره ایم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farjam گفته است :

خواستم بپرسم چرا اینقدر کم فریم گرفتن دیدم پردازندشون 5960X بوده ? توی 1920x1080 حداقل 20 فریم کم گرفتن :| 

من نمیدونم چرا دست از سر این CPU برنمیدارن .

شاید برای اینه که در مقایسه با بازی های قبلیشون عدالت رعایت بشه .( این مورد مخصوصا زمان عرضه کارتهای جدید اهمیت پیدا می کنه !!! )

لینک به دیدگاه

یک ویدیو 48 دقیقه ایی از گیم پلی cyberpunk منتشر شده که به دلیل حجم بالای ویدیو نمی توانم آپلود کنم از لینک زیر ببینید :

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&noapp=1&v=euqbMkM-QQk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

یک ویدیو 48 دقیقه ایی از گیم پلی cyberpunk منتشر شده که به دلیل حجم بالای ویدیو نمی توانم آپلود کنم از لینک زیر ببینید :

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&noapp=1&v=euqbMkM-QQk

من اینو گذاشتم برای دانلود ولی اونی که گیمفا گذاشته چیه ؟؟؟؟ 2تا پارت گذاشته یکی 4 یکی هم 6 دقیقه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...