رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، valizadeh گفته است :

هیچی نفهمیدم

بر میگردم به همون 8.1 ، خیلی راه حتره و روونه واسم

https://soft98.ir/internet/541-bwmeter.html

بیا اینو دانلود و نصب کن

مادر نزاییده برنامه ای رو که بتونه بدون اجازه این از نت حتی یک کیلو بایت بدزده

لینک به دیدگاه

دوستان تازگیا میرم سایت دی ال فاکس برا دانلود بازی میبینم اکثرا بدون کرک شده

چیه داستان

باز زدن فک کرکرا رو اوردن پایین؟
یا قفل جدید اومده دهنشون وا مونده؟!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

دوستان تازگیا میرم سایت دی ال فاکس برا دانلود بازی میبینم اکثرا بدون کرک شده

چیه داستان

باز زدن فک کرکرا رو اوردن پایین؟
یا قفل جدید اومده دهنشون وا مونده؟!

سلام دوست عزیزم

خیر اکثرا بازی هایی هستن که بیشتر آنلاین محور هستن و یا بازی ای که کرک نشده، ولی گروه Codex مثل اینکه یه متد جدید واسه کرک کردن آخرین نسخه دنوو پیدا کرده.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

شرط میبندم این ابتکار رو برای پردازنده های چهار هسته ای بستن ‌. دیگه باید فاتحه شون رو خوند

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

شرط میبندم این ابتکار رو برای پردازنده های چهار هسته ای بستن ‌. دیگه باید فاتحه شون رو خوند

خونده نشده و فعلا نمیشه چون رفته رفته داریم به سراغ رزولوشن بالاتر از fhd حرکت می کنیم و یک جورایی با این حرکت یک جان نصفه و نیمه بهشون دمیده میشه .

بستگی داره در چه رزولوشنی شما بازی می کنید پردازنده چهار هسته های سه نسل پیش اینتل تقریبا از 3460*1440 و 1440 به بالا کارایی پایا پایی دارند .

یک جورایی دیگه پردازنده و کارت گرافیک از هم جا نمی مانند ، و رزولوشنی مثل 4k خرخره جفتشون رو می چسبه و حد اعلای کارایی رو از منابع وتوان سخت افزاری رو طلب می کنه.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماشاالله همه رفتین شمال عشق و حال ، فروم از صبح هیییش خبری نیست ?

من این تریلر ۴۸ دقیقه ای از cyberpunk 2077 رو دیدم ، بس به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم واقعا جذاب و هیجان انگیز به نظر میاد ، آپگریدها، تکنولوژی ها، حرکات اکشن، انتخابات و تصمیم گیری ها که احتمالا توی روند داستان تاثیر داره در کنار جزئیات و گرافیک شگفت انگیزش واقعا جالب بود البته خیلی نکات مثبت دیگه هم داشت که بنده حقیر ذهنم قد نمیده ولی واقعا حال کردم باهاش ، اون جریان دوربینشم همچین به نظر من زیادم بد نبود ولی سازنده بازی گفته انتخاب های زیادی برای ایجاد تغییرات عمیق در تنظیمات در نظر گرفتیم شاید این مورد هم جزوش بود ، ولی بازی های بزرگ و موفقی بودن که با همین وسعت فقط از دوربین اول شخص استفاده میکردن (شخصا دوربین اول شخص رو شناسنامه یک pc gamer) میدونم ?

لینک به دیدگاه

سلام دوستان نسخه فشرده کورپک بازی Injustice 2 رو که تازه توسط codexکرک شده رو از کجا دانلود کنم 

دانلودها نسخه کورپک رو داره ولی نسخش قدیمیه

میخوام نسخه فشردش از ریلیز کودکس باشه

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

ماشاالله همه رفتین شمال عشق و حال ، فروم از صبح هیییش خبری نیست 1f636.png

من این تریلر ۴۸ دقیقه ای از cyberpunk 2077 رو دیدم ، بس به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم واقعا جذاب و هیجان انگیز به نظر میاد ، آپگریدها، تکنولوژی ها، حرکات اکشن، انتخابات و تصمیم گیری ها که احتمالا توی روند داستان تاثیر داره در کنار جزئیات و گرافیک شگفت انگیزش واقعا جالب بود البته خیلی نکات مثبت دیگه هم داشت که بنده حقیر ذهنم قد نمیده ولی واقعا حال کردم باهاش ، اون جریان دوربینشم همچین به نظر من زیادم بد نبود ولی سازنده بازی گفته انتخاب های زیادی برای ایجاد تغییرات عمیق در تنظیمات در نظر گرفتیم شاید این مورد هم جزوش بود ، ولی بازی های بزرگ و موفقی بودن که با همین وسعت فقط از دوربین اول شخص استفاده میکردن (شخصا دوربین اول شخص رو شناسنامه یک pc gamer) میدونم 1f601.png

Cyberpunk که با این تریلرش منو دیوونه خودش کرد! از همه لحاظ محشره،یعنی قشنگ معلومه با چی طرفیم و صد در صد بازی سال میشه

ولی نمیدونم چرا بعضیا میان این بازیو با ویچر مقایسه میکنن و انتظار داشتن چیزی مثل ویچر ۳ باشه و سوم شخص و اینا...

این بازی به نظرم اگه سوم شخص بود به این خوبی نمیشد،بازی شوتر مخصوصا شوتر تکنیکی و سرعتی باید اول شخص باشه تا اون هیجان و دقت لازم رو داشته باشه،مخصوصا یه بازی نقش آفرینی.

بعضی از امکانات بازی خیلی جالب بودن،مثل اون تیغه های مانتیس که از بازو های V در میومد یا اون قابلیت هدف گیری انعکاس گلوله ها...واقعا یه بازی انقلابی خواهد بود و خیلی از سازنده ها ازش به عنوان الگو استفاده میکنن تو آینده.

ارزش ۵ سال صبر کردن واسه یه تریلر گیمپلی رو داشت.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام

این بازی کرک نشد؟

plants vs zombies garden warfare 2

نه 

خودم خیلی دنبالش  گشتم

بازی آنلاینه فکر نکنم کرک بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

Cyberpunk

یه سوالی ذهنمو مشغول کرده ، به نظرتون این حجم از جزئیات و گرافیک رو که توی این تریلر نشون دادن با چه کارت گرافیکی اجرا کردن؟؟؟ ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

یه سوالی ذهنمو مشغول کرده ، به نظرتون این حجم از جزئیات و گرافیک رو که توی این تریلر نشون دادن با چه کارت گرافیکی اجرا کردن؟؟؟ 1f615.png

سلام 

امروز گیم پلیشو دیدم بازی گرافیکی مثل کل بازیا ویچر به یه گرافیک خوب تو زمان عرضه اش احتیاج داره،نظر روی 1070 روی فول اچ دی هست

لینک به دیدگاه

https://soft98.ir/internet/541-bwmeter.html

بیا اینو دانلود و نصب کن

مادر نزاییده برنامه ای رو که بتونه بدون اجازه این از نت حتی یک کیلو بایت بدزده

درود

دمت گرم . عجب ابزار خفنی است.?

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

یه سوالی ذهنمو مشغول کرده ، به نظرتون این حجم از جزئیات و گرافیک رو که توی این تریلر نشون دادن با چه کارت گرافیکی اجرا کردن؟؟؟ 1f615.png

1080Ti

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

نه 

خودم خیلی دنبالش  گشتم

بازی آنلاینه فکر نکنم کرک بشه

سینگل پلیرش رو فکر کنم بشه افلاین بازی کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام 

1070

در 3 ساعت قبل، Erryhami گفته است :

1080Ti

اختلاف نظرها در حدود ۴ الی ۵ میلیونه ?

لینک به دیدگاه

Shadows-Awakening-pc-cover-large.thumb.jpg.bcb918f6e1f71dfdbec26eba838c5201.jpg

دوستان این بازی قفل نداره؟  یک ساعت دیگه تو استیم میشه بازی کرد, ولی دانلودها گذاشته واسه دانلود !؟

https://www.downloadha.com/game/shadows-awakening/

چکار کنم دانلود کنم؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

اختلاف نظرها در حدود ۴ الی ۵ میلیونه 1f605.png

البته من رو فول اچ دی حساب کردم ،مطمئنن رزولوشن بالاتر قضیه فرق میکنه

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/09, 20:28:07، Illidan گفته است :

دوستان این بازی قفل نداره؟  یک ساعت دیگه تو استیم میشه بازی کرد, ولی دانلودها گذاشته واسه دانلود !؟

https://www.downloadha.com/game/shadows-awakening/

چکار کنم دانلود کنم؟

ممنون از توضیحاتتون کرک شده.نسخه  codex هم اومده ?

بازی قشنگیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان گیم پلی resident evil 2 remaster نگاه میکردم تقریباً با یک بازی جدید طرف هستیم البته کلیات  نسخه قدیم حفظ شده زمانش 42 دقیقه بود که من حدود یک ربع نگاه کردم

عالی بود به نظرم البته باید بقیشو هم نگاه کنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان گیم پلی resident evil 2 remaster نگاه میکردم تقریباً با یک بازی جدید طرف هستیم البته کلیات  نسخه قدیم حفظ شده زمانش 42 دقیقه بود که من حدود یک ربع نگاه کردم

عالی بود به نظرم البته باید بقیشو هم نگاه کنم 

سلام

آره بلکل یک بازی با مکانیزم های جدید هست و صرفا خط داستانیش انگار همون قبلیه هست ، اینجوری ریمستر میکنن که هم گرافیک بلکل تغییر کنه و هم مکانیزم های بازی ، نه مثل shenmue که با همون گرافیک عهد بوق هست منتها با رزولوشن بالاتر :|

به پیوست تصویرنامه شماره 100/30091 مورخ 1397/05/06 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص دسته بازی برای بازی با رایانه یا سایر کنسول‌های بازی ارسال و به اطلاع می‌رساند؛ 

ثبت سفارش و واردات دسته‌بازی برای بازی با رایانه‌ یا سایر کنسول‌های بازی در صورت داشتن قابلیت برقراری ارتباط رادیویی بی‌سیم (اعم از BIuetooth.Wifi سیسم‌کارت، GPS و یا هر نوع ارتباط رادیویی و یا بدون سیم دیگر) با شماره تعرفه (95045010) منوط به اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشد. خواهشمند است مراتب را یادداشت و به متقاضیان اطلاع‌رسانی گردد.

?

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

احتمالا سری جدید ای ام دی برای گیمینگ منتشر نمیشه ولی امیدها رو برای پرفورمنس بالای ناوی ( نسل گیمینگ که احتمالا در 2019 عرضه میشه ) بالا می بره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...