رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 52 دقیقه قبل، 17behrooz گفته است :

سلام دوستان بازی اسسین کرید اودیسه چطوری سیو میشه من هر وقت بازی می کنم ازبازی خارج میشم دوباره از اول شروع میشه لطفاراهنمایی کنید ممنون میشم

تو خود بازی esc میزنی میری روی گزینه سیو ، خود بازی سیو اتومات داره ، اگه بازی شما نمیشه ایراد داره کرکو عوض کنید البته قبلش سیو دستی که گفتم تست کنید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

درسته بازی بهینه نیست ولی  پردازنده هم به هر حال تاثیر داره دیگه، پردازنده شما چیه ؟

رایزن 1700

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

اره خیلییی بهتر از اوریجین هست چند لول دیگه بیای بالا جنگ دریایی داره مثل بلک فلگ و اینکه تو خط داستان نیست میتونی کلا بری با کشتی همرو.... تازه یه قابلیت داره سرباز خفه میکنی alt میزنی میبره رهبر کشتیت میکنه البته دقیق نمیدونم چیه بعد جالبیش اینه من اون شکارچی قرمزارو که خیلی خر زورن تا سر حد مرگ دمیج میدم بهشون بعد از پشت خفشون میکنم alt میزنم یه عااالمه درجشون از سربازا بیشتره خیلیم اسکور کشتیتو بالا میبره

من تازه فهمیدم ! الان لولم 9عه چقدر ازاونا کشتم :( تازه فهمیدم منم باید همین کار شمارو بکنم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

تو خود بازی esc میزنی میری روی گزینه سیو ، خود بازی سیو اتومات داره ، اگه بازی شما نمیشه ایراد داره کرکو عوض کنید البته قبلش سیو دستی که گفتم تست کنید

میری داخل بازی درحین بازی سیو می کنه هم اتوماتیک هم دستی  ولی ازبازی خارج میشی دوباره وارد بازی میشی نه خبری از سیو دستی هست نه اتوماتیک دوباره باید از نیو گیم وارد بازی بشی کرک جدید ریختم آپدیت ریختم فعلا همونجوریه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ali.king گفته است :

تومب رایدر هم بعضی جاها تا 45-50 میاد پایین.از تومب رایدر انتظار نداشتم دیگه :D 

یه جایی شبیه بازارچس نمیدونم رسیدی بهش یا نه

بدجور فریم میاد پایین

راستی هیتمن دو کرکش چی شد؟

الان کدوم نسخه رو نصب کنم حتما اجرا میشه؟کدوم نسخه بهتره؟مشخصات سیستمم هم تو پروفایلم هست

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، memex گفته است :

گرافیکتون چیه تا 40 فریم میره تنظیمات رو اخرین حالت گرافیکی هست؟ تو fhd? 

گرافیک 1050ti هست منتهی رزولیشنم پایینه 1366*768

تنظیمات high بین 40 تا 60 فریم میده - سی پی یو i5 7400 بعلاوه رم 8گیگ

لینک به دیدگاه

درود

دوش تامب رایدر رو نصب کردم .با گراف 1050 و سی پی یو 2500 روی های و رزولوشن 1024 فریم حدود 50 البته تنظیمات گرافیکی انچنان افتی به فریم نمیده ولی جایی مثل اول گیم و پارتی مکزیکیها فریم میاد پایین و اینم بخاطر سی پی یو هستش و اونم بخاطر حرکت زیاد و شخصیتهاست پس این باگ حساب نمیشه بگمانم.ولی همونکه اونقسمت رد میشه و میری جنگل فریم ثابته و خوب و روانه. در کل بازی اپتیمایزه و فکر میکنم رو گرافیکهای رده پایین مثل 550  هم بشه با حداقل سی فریم بازی رو تموم کرد .ولی سی پی یو چهار میخاد حتما.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ali.king گفته است :

رایزن 1700

نابود شدم، لعنت به این یوبیسافت. توی سایت reddit یک نفر یک راه حل گذاشته بود واسه افت فریم اونو پیدا کردم براتون میزارم تست کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، 17behrooz گفته است :

میری داخل بازی درحین بازی سیو می کنه هم اتوماتیک هم دستی  ولی ازبازی خارج میشی دوباره وارد بازی میشی نه خبری از سیو دستی هست نه اتوماتیک دوباره باید از نیو گیم وارد بازی بشی کرک جدید ریختم آپدیت ریختم فعلا همونجوریه

والا نمیدونم ایراد از کجاست با توجه به ریپکی که دانلود کردید تو سایتهای خارجی بگردید شاید راه حلی باشه بهتر از اینجا نتیجه میگیرید

لینک به دیدگاه

توی سایت reddit این روش رو پیدا کردم برای من جواب داد، تا حدی افت فریم های شدید برطرف شد و دیگه فریم زیر 35 نمیاد، در حالی قبلا تا حدود 25 پایین میومد.

https://www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/9ktc9v/assassins_creed_odyssey_performance_tweaks_that/

لینک به دیدگاه

برای رفع افت فریم ac odyssey باید صبر کنید تا یوبی باگ اپدیت های بیشتری برای بازی عرضه کنه و یه جورایی بازی complete edition بشه تا فریمش برطرف بشه مثل origins .باید حداقل یه سال صبر کنید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، valizadeh گفته است :

گرافیک 1050ti هست منتهی رزولیشنم پایینه 1366*768

تنظیمات high بین 40 تا 60 فریم میده - سی پی یو i5 7400 بعلاوه رم 8گیگ

رو اخر بزاری چقد میده؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، gtxman گفته است :

برای رفع افت فریم ac odyssey باید صبر کنید تا یوبی باگ اپدیت های بیشتری برای بازی عرضه کنه و یه جورایی بازی complete edition بشه تا فریمش برطرف بشه مثل origins .باید حداقل یه سال صبر کنید

originsرو من اورجینال رو استیم دارم از ابتدای رلیز مشکل داشته با هیچ آپدیتی هم حل نشده?

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، memex گفته است :

رو اخر بزاری چقد میده؟؟ 

برم خونه چک میکنم

هم اساسین و هم تامبرایدر

لینک به دیدگاه

Steam Weekly Top Sellers November 19th 2018

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Expansion - Crusader Kings II: Holy Fury
HITMAN 2 - Standard Edition
ARK: Survival Evolved
Farming Simulator 19
Artifact
Football Manager 2019
HITMAN 2 - Gold Edition
ARK: Survival Evolved Season Pass
Total War: WARHAMMER II

.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

یه جایی شبیه بازارچس نمیدونم رسیدی بهش یا نه

بدجور فریم میاد پایین

راستی هیتمن دو کرکش چی شد؟

الان کدوم نسخه رو نصب کنم حتما اجرا میشه؟کدوم نسخه بهتره؟مشخصات سیستمم هم تو پروفایلم هست

آره دقیقا همونجا

والا یکی از دوستان هیتمن نسخه 22 گیگی رو دانلود کرده و اجرا شده.خود منم همون نسخه رو گرفتم ببینم اگه اجرا شد همینجا اعلام میکنم

در 8 ساعت قبل، micpet گفته است :

نابود شدم، لعنت به این یوبیسافت. توی سایت reddit یک نفر یک راه حل گذاشته بود واسه افت فریم اونو پیدا کردم براتون میزارم تست کنید.

ممنون دادا بذار یه تست کنم

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

ممنون دادا بذار یه تست کنم

چنتا پست قبل تر گذاشتم عزیز

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

originsرو من اورجینال رو استیم دارم از ابتدای رلیز مشکل داشته با هیچ آپدیتی هم حل نشده1f601.png

دوست عزیز من نسخه ارجینال ندارم ولی نسخه جدید codex که با اپدیت v1.51 عرضه شده و تمام دی ال سی ها و اپدیت هاشو داره به گزارش بسیاری از کاربران مشکل افت فریمش برطرف شده. حتی خود بنده که با نسخه v1.21 cpy افت فریم داشتم . با این نسخه بین 10 تا 15 فریم ریت رو افزایش شاهد بودم

لینک به دیدگاه

دوستان اگه نمرات fallout 76 اومده بی زحمت بزارید ببینیم چه گندی زدن که اینقد صدای مردم در اومده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

دوستان اگه نمرات fallout 76 اومده بی زحمت بزارید ببینیم چه گندی زدن که اینقد صدای مردم در اومده

متاش  56 شده

و گفته شده لانچ همزمان 3 تا بمب اتم در Fissure Sight سرورها کرش میکنه 

https://www.metacritic.com/game/pc/fallout-76

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

https://gamefa.com/515059/fallout-76-reviews-round-up/

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

متاش  56 شده

و گفته شده لانچ همزمان 3 تا بمب اتم در Fissure Sight سرورها کرش میکنه 

https://www.metacritic.com/game/pc/fallout-76

اوپسسسس

عجب نمره فجیعی از بتسدا خیلی بعید بود. حتما از یوبی سافت تقلید کرده و با یه کپی پیست ساده یه انلاین ساخته!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این فال اویت 76 اصلا داستان داره

یا فقط تو مپ میچرخی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

چنتا پست قبل تر گذاشتم عزیز

ممنون دادا والا من تاثیر به خصوصی ندیدم :D یا اینقدر افت فریم شدیده ک به چشم نیومد یا من دقتم کمه

البته من زیادرو افت فریم تو بازی آفلاین حساس نیستم :D ولی خب این اساسین رو بیشتر دوس میدارم نسبت به اورجین هرچند نباید اسمشو اساسین میذاشتن

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

دوستان این فال اویت 76 اصلا داستان داره

یا فقط تو مپ میچرخی

داستان که چه عرض کنم. ولی  ماموریت از طریق ربات‌ها و ترمینال ها بهتون داده میشه. یا مثلا با پیدا کردن نواری یا نوشته‌ای کوئست های جدیدی پیدا میکنید.

به نظر بنده Fallout بدون NPC هیچ حسی رو به آدم منتقل نمیکنه و لذت بازی رو بسیار کم میکنه. 

یک کپی پیست بیشرمانه. دیگه به بتزدا و تاد ذره‌ای اعتماد ندارم و این واقعا ناراحتم میکنه ...

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...