رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 10 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

والا نمیدونم ایراد از کجاست با توجه به ریپکی که دانلود کردید تو سایتهای خارجی بگردید شاید راه حلی باشه بهتر از اینجا نتیجه میگیرید

بازم دستت دردنکنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

ممنون دادا والا من تاثیر به خصوصی ندیدم :D یا اینقدر افت فریم شدیده ک به چشم نیومد یا من دقتم کمه

البته من زیادرو افت فریم تو بازی آفلاین حساس نیستم :D ولی خب این اساسین رو بیشتر دوس میدارم نسبت به اورجین هرچند نباید اسمشو اساسین میذاشتن

چی بد برای من که یکم بهتر شد.

اگر داستانش مثل قبلی خوب باشه که خوبه، من از داستان اوریجین خیلی خوشم اومد.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nightwolf گفته است :

Mega Man 11  توسط کودکس کرک شد 

البته قبلش توسط FCKDRM کرک شده بود، بعد شرکت سازنده قفل دنوو رو از روش حذف کرد و بعد CODEX کرکش کرد ?

لینک به دیدگاه

این fckdrm به قیافش میاد موجود بی‌خاصیتی باشه با اون کرک hitman 2، تاحالا همچین کرکی ندیده بودم. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali.king گفته است :

ممنون دادا والا من تاثیر به خصوصی ندیدم :D یا اینقدر افت فریم شدیده ک به چشم نیومد یا من دقتم کمه

البته من زیادرو افت فریم تو بازی آفلاین حساس نیستم :D ولی خب این اساسین رو بیشتر دوس میدارم نسبت به اورجین هرچند نباید اسمشو اساسین میذاشتن

دقیقا اساسین نیست و یچی تو مایه های تامب رایدر شده! بدجور cpu رو شکنجه میده

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، micpet گفته است :

این fckdrm به قیافش میاد موجود بی‌خاصیتی باشه با اون کرک hitman 2، تاحالا همچین کرکی ندیده بودم. 

من که هر کاری کردم بازی هیتمن 2 برام بالا نیومد نمیدونم کسی اجراش کرده یانه؟؟

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

درد سر داره مخصوصا اگر ryzen داشته باشی

لینک به دیدگاه

دوستان هیتمن 2 نسخه 22 گیگی کورپک برای من ک بالا نیومد

همه ی اون فیکس و زهر مارشم ریختم بازم درست نشد.پردازندمم رایزن بود

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

خب طبیعی هست، کرک با پردازنده ryzen مشکل داره و اجرا نمی‌شود

لینک به دیدگاه

خداییش مسخرشو در آوردید،با لارا اونجا 40 تا فریم میده با لارا اینجا 60 تا فریم میده:/

نسبت به اونچه که فکر میکردم بهتره،گرافیکش توی جنگل واقعا زیباست گیم پلی کمی سنگینتر نسبت به قبل شده مخصوصا سیستم شوتینگ و ریکویل اسلحه ها،داستانش عالیه ،در نسخه  قبلی همه چیز سریع اتفاق میوفتاد اینجا چند بار بازی فلش بک میخوره به دوران بچگی لارا و اون عمارتی که توش بزرگ شده درست مثل یه بچه میتونید تو حیاط عمارت بازی کنید و چلنج انجام بدید،اولین باری بود که سر حل معما واقعا گیر کردم ! دو نسخه ی قبلی معماهاش چیزی در حد شوخی بود،فعلا رسیدم به عمارت حدود 10درصد بازی کردم جزئیاتش عالیه، نورپردازیش فوق العاده است موندم با RTXچطوری میشه ...................

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

توی سایت کورپک یک سری کارهایی گفته میتونی انجام بدی تا مشکل حل بشه، میخوای یک امتحان بکن گرچه خیلی ها بازم نتونستن. 

من نمیتونم خودم امتحان کنم چون  جا ندارم نصب کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا من بلخره امروز شَدو رو نصب کردم و سریع یه بنچ مارک گرفتم، نکته جالب اینکه دقیقا مطابق با سایت guru3d که روی گرافیک 1080 فریم 91 رو ثبت کردن منم دقیقا 91 گرفتم با تنظیمات مشابه.

روی 2حالت تست کردم یکی directx11 یکی هم directx12 

directx12

SOTTR_2018_11_20_11_09_52_598.thumb.jpg.e737106944afab04ae04de06c1c1482e.jpg

directx11

SOTTR_2018_11_20_11_14_45_046.thumb.jpg.2e59b85e7c16d45935e4700012f084c1.jpg

دوستان فقط یه سوال ، میشه توظیحاتی درباره بخش Results بنچ ماک بدین؟ من متوجه cpu game و cpu render و همچنین gpu و cpu که در پایین نوشته نمیشم ، منظورش چی هست؟؟؟

از نظر مصرف قدرت قطعات دیوانس، روی تنظیمات Highest در ریزولیشن 1080 راحت 6 گیگ از حافظه کارت مصرف میکنه.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

نمیدونستم اینو ?

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ali.king گفته است :

من کرک فیکس 3 ریختم مشکلم حل شد تمام مراحل باز و قابل اجران منتهی نمیدونم چجوری رو dx12 ببرمش

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

خداییش مسخرشو در آوردید،با لارا اونجا 40 تا فریم میده با لارا اینجا 60 تا فریم میده:/

نسبت به اونچه که فکر میکردم بهتره،گرافیکش توی جنگل واقعا زیباست گیم پلی کمی سنگینتر نسبت به قبل شده مخصوصا سیستم شوتینگ و ریکویل اسلحه ها،داستانش عالیه ،در نسخه  قبلی همه چیز سریع اتفاق میوفتاد اینجا چند بار بازی فلش بک میخوره به دوران بچگی لارا و اون عمارتی که توش بزرگ شده درست مثل یه بچه میتونید تو حیاط عمارت بازی کنید و چلنج انجام بدید،اولین باری بود که سر حل معما واقعا گیر کردم ! دو نسخه ی قبلی معماهاش چیزی در حد شوخی بود،فعلا رسیدم به عمارت حدود 10درصد بازی کردم جزئیاتش عالیه، نورپردازیش فوق العاده است موندم با RTXچطوری میشه ...................

برا منم افت فریم زیاد داره این نسخه جدیده

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

برا منم افت فریم زیاد داره این نسخه جدیده

داداش من دارم میگم اینقدر رو فریم ریت قفل نکنید، حساس شدین ! بجای لذت بردن از بازی همش شده بحث فریم ریت هر کی اومده یه 1080خریده توقع فریم 10000از هر نوع بازی ای داره،هر چی بازی میاد بجای توصیف بازی میگن فریمش چقدر....10سال پیش صدبار یه بازی رو میرفتیم نمیدونستیم فریم چی هست ! طرف با 30 فریم رو کنسول بازی میکنه صداشم در نمیاد?

لینک به دیدگاه

در در 29 آبان 1397 در 15:20، Coffee Addicted گفته است :

داداش من دارم میگم اینقدر رو فریم ریت قفل نکنید، حساس شدین ! بجای لذت بردن از بازی همش شده بحث فریم ریت هر کی اومده یه 1080خریده توقع فریم 10000از هر نوع بازی ای داره،هر چی بازی میاد بجای توصیف بازی میگن فریمش چقدر....10سال پیش صدبار یه بازی رو میرفتیم نمیدونستیم فریم چی هست ! طرف با 30 فریم رو کنسول بازی میکنه صداشم در نمیاد1f602.png

?

فریم چیه اصلا

بنده با 750ti عشق میکنم 

انگار دنیا رو دارم

1080 دیگه پیشکش.... 

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، memex گفته است :

یه تصویر عجیب شایدم واقعی

2068553594_Screenshot(20).thumb.png.b7da411f6bbea7c3b4c316f5bce0265d.png

سیستمی که نوشته کمی عجیبه، مثلا رم16 گیگ کامل ! سی پی یو 6 هسته ای با سرعت3.20 یا کارت 1070 اینطوری خیلی ها نمیتونن بازیش کنن بهینه سازیش هم که بماند

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

سیستمی که نوشته کمی عجیبه، مثلا رم16 گیگ کامل ! سی پی یو 6 هسته ای با سرعت3.20 یا کارت 1070 اینطوری خیلی ها نمیتونن بازیش کنن بهینه سازیش هم که بماند

اون GTA V از وقتی که امد انقدر بهینه بود که بعضی ها فقط با گرافیک مجتمع سی پی یو 4790k با کم ترین تنظیمات بالا 40 فریم میگرفتن

در کل راک استار توی بهینه کردن کارش خوبه

لینک به دیدگاه

دوستان اگه نگاه کنید خیلی های دیگه هم هستن تو game-debate مثلا gta vi ، فکر میکنم بصورت حدودی و به نظر خودشون بیان میکنن ، برای سخت افزارش  هم همینه قضیه!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، memex گفته است :

یه تصویر عجیب شایدم واقعی

برای نسخه اول بازی رو هم همون سال 2010 نوشت سیستمشو

ولی تا به امروز خبری نیست

ویرایش شده توسط MOHSEN-CH
لینک به دیدگاه

با خرید یکی از کارتهای سری RXT بازی بتل فیلد V را رایگان دریافت کنید :

Nvidia announces Battlefield 5 Bundlewith RTX graphics cards

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...