رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 24 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

حال نوبت چه بازی هست کرک بشه؟؟؟

بنده به شخصه خیلی منتظر Monster Hunter World هستم. یعنی اینقدر قفل سنگینی داره؟  نمیدونم چرا نمیرن سراغش

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

بنده به شخصه خیلی منتظر Monster Hunter World هستم. یعنی اینقدر قفل سنگینی داره؟  نمیدونم چرا نمیرن سراغش

سلام

بازی آنلاین کرک شه  فایده ای هم داره ؟

مثل حدود یه دهه قبل برای  wow  پچی درست کرده بودند ک میشد آفلاین یا لن بازی کرد ک بسیار مسخره بود

بازی های آنلاین بدون تعامل بازیکنان اون بازی ک اصلا ارزش بازی کردن رو نداره ب نظرم

چون پایه اون بازی چ طراحی مراحل کوئست و باس و ... همه بر اساس تعامل کاربرا طراحی میشه

لینک به دیدگاه

پس fifa 19 هم بالاخره کرک شد...

نمیدونم چرا از 17 به بعد اصلا دیگه از فیفا خوشم نمیاد

ولی CPY رو عشق است❤️جدیدا خیلی فعال شده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

پس fifa 19 هم بالاخره کرک شد...

نمیدونم چرا از 17 به بعد اصلا دیگه از فیفا خوشم نمیاد

ولی CPY رو عشق است2764.pngجدیدا خیلی فعال شده

من  pes رو از 2006 تا 2019 بازی کردم و از نظر من pes2019 اصلا بازی خوبی نیست بازی خشک و سرعتش هم کمه 
دریه کلام اومدن به واقعیت نزدیک کنن بازی رو ولی ریدن

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

من  pes رو از 2006 تا 2019 بازی کردم و از نظر من pes2019 اصلا بازی خوبی نیست بازی خشک و سرعتش هم کمه 
دریه کلام اومدن به واقعیت نزدیک کنن بازی رو ولی ریدن

خودمم pes باز قدیمی هستم

حرفتو قبول دارم

اما pes 13 یه چیز خاصی  بود

18 هم بدک نبود

اما از کنسول نسل 7 به بعد فیفا بهتر کار کرد

تا 17 عالی بود اما بعد 17 بنظرم دیگه بازی جالبی نزد

کلا این pes و fifa اینقدر بازی رو طبیعی کردن که دیگه اصلا اون هیجان قبل رو نداره?

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

بازی آنلاین کرک شه  فایده ای هم داره ؟

مثل حدود یه دهه قبل برای  wow  پچی درست کرده بودند ک میشد آفلاین یا لن بازی کرد ک بسیار مسخره بود

بازی های آنلاین بدون تعامل بازیکنان اون بازی ک اصلا ارزش بازی کردن رو نداره ب نظرم

چون پایه اون بازی چ طراحی مراحل کوئست و باس و ... همه بر اساس تعامل کاربرا طراحی میشه

دوست عزیز این بازی بخش آنلاین داره ولی صرفا بر پایه انلاین نیست و به راحتی میشه single player بازی کرد و لذت برد. فقط شاید مراحل به تلاش و به قول معروف grind بیشتری نیاز داشته باشه.

این بازی اصلا با wow که گفتید از لحاظ ماهیت آنلاین بودن قابل مقایسه نیست.

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

خودمم pes باز قدیمی هستم

حرفتو قبول دارم

اما pes 13 یه چیز خاصی  بود

18 هم بدک نبود

اما از کنسول نسل 7 به بعد فیفا بهتر کار کرد

تا 17 عالی بود اما بعد 17 بنظرم دیگه بازی جالبی نزد

کلا این pes و fifa اینقدر بازی رو طبیعی کردن که دیگه اصلا اون هیجان قبل رو نداره1f62c.png

نه تو قضیه ی فیفا مشکل اصلی تکراری شدن گیم پلی هست جوریه که از 14 به اینورتر دیگه گیم پلی یه شکله و ادم حس تکراری بودن میکنه. pes باز خیلی بهتر شده نسبت به قبل ولی هنوز جای کار زیاد داره. اره تا 2013 کارش خوب بود ولی بعدش کاملا خراب کرد و به مرور نسخه به نسخه سعی میکنن پیشرفت کنن.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

ممنون. مشخصات سیستمتو نگفتی.

ویرایش: بنده رو فول اچ دی (1920*1080) رو های 35 فریم اینا میگیرم.

مشخصات سیستم هم اینه:

cpu: 1300x

gpu: 1050ti

ram: 12gb

قربون داداش.

خوب فریم میگیری خوب...یکمم اورش کنی کارتتو چهل فریمو داری. رزولوشنتم که اگه بتونی پایینتر بازی کنی 50-60 رو میگیری..راستش اصلا نمیدونم سی پی یوت در چه حدیه چون این بازی خیلی به سی پی یو فشار میاره تو بعضی نقاط

i5 2500 -1050 2gb -8 gb ram

رزولوشن رو 1280*1024 و تنظیمات رو های و انتی الایزینگ رو smaa  وپیور هیر رو لو .رزولوشن مانیتورم 1024 اما برا تست رو 1080 میزاشتم یه ده پونزده فریمی کم میکرد.این بازی کلا رو مناطق شلوغش مصرف سی پی یوش درست نبود بنظرم ...رو دایرکس 11 تو داخل روستای اخری بود فکر کنم که یه دختر سبزه هم قاطی اینا میشد و کافه مانندی بود  و جلوش پایین تر بازارچه ..اونجا با دایرکس 11 فریم بطرز عجیبی میومد رو 18 ..بعد کهdx 12 کردم اومد بالای 30 فریم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

داداش اگه از اول تااخر بازی ترینرهم بزنی باور کن بیشتر طول میکشه چون من بازیش کردم

...روی های انقدر برای من این بازی ساده بود که بخاطر سادگی بازی خوشم نیومد ازش راحت تو دو شب تمومش کردم زمانش بنظرم اونجوری اومد ولی گفتم حتما یه گیمخور زرنگتر زودتر از من اینو تموم میکنه.باس اخرش انقدر راحت بود که فقط باید اینور اونور بری عقب عقبی و خشاب خالی کنی روش وقتی دور و برش اتیشی شد بری دکمه اف رو بزنی و سه چهار بار تکرار کنی و بعد  تمام-_-.سربازا هم که عین بز بودن .معماها که خیلی خیلی ساده و سطحی که اصلا کاری نشده بود روش و نه  هیچ چالش خاصی نداشت...خلاصه اگه اشتباهی شده عذر میخام داداشا.

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

...روی های انقدر برای من این بازی ساده بود که بخاطر سادگی بازی خوشم نیومد ازش راحت تو دو شب تمومش کردم زمانش بنظرم اونجوری اومد ولی گفتم حتما یه گیمخور زرنگتر زودتر از من اینو تموم میکنه.باس اخرش انقدر راحت بود که فقط باید اینور اونور بری عقب عقبی و خشاب خالی کنی روش وقتی دور و برش اتیشی شد بری دکمه اف رو بزنی و سه چهار بار تکرار کنی و بعد  تمام-_-.سربازا هم که عین بز بودن .معماها که خیلی خیلی ساده و سطحی که اصلا کاری نشده بود روش و نه  هیچ چالش خاصی نداشت...خلاصه اگه اشتباهی شده عذر میخام داداشا.

نه داداش این حرفا چیه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

قربون داداش.

خوب فریم میگیری خوب...یکمم اورش کنی کارتتو چهل فریمو داری. رزولوشنتم که اگه بتونی پایینتر بازی کنی 50-60 رو میگیری..راستش اصلا نمیدونم سی پی یوت در چه حدیه چون این بازی خیلی به سی پی یو فشار میاره تو بعضی نقاط

رزولوشن رو 1280*1024 و تنظیمات رو های و انتی الایزینگ رو smaa  وپیور هیر رو لو .رزولوشن مانیتورم 1024 اما برا تست رو 1080 میزاشتم یه ده پونزده فریمی کم میکرد.این بازی کلا رو مناطق شلوغش مصرف سی پی یوش درست نبود بنظرم ...رو دایرکس 11 تو داخل روستای اخری بود فکر کنم که یه دختر سبزه هم قاطی اینا میشد و کافه مانندی بود  و جلوش پایین تر بازارچه ..اونجا با دایرکس 11 فریم بطرز عجیبی میومد رو 18 ..بعد کهdx 12 کردم اومد بالای 30 فریم.

2500k 4.4 

1060

8gig ram    

خود بازی اتومات روی های گذاشته فریم هم بین 40 تا 66 بازی میکنه نسبت به محیط..دستی میزارم روی الترا دقیقا 10 تا کم میشه..شاید گرافیک بازی کمی بهتر شه اما لذت بازی و گیم پلیش افتضاح میشه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

2500k 4.4 

1060

8gig ram    

خود بازی اتومات روی های گذاشته فریم هم بین 40 تا 66 بازی میکنه نسبت به محیط..دستی میزارم روی الترا دقیقا 10 تا کم میشه..شاید گرافیک بازی کمی بهتر شه اما لذت بازی و گیم پلیش افتضاح میشه

رو اولترا که خیلی داغون میشد کلی هم رمو پر میکرد

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

قربون داداش.

والا پردازندم تقریبا یه چیزی بین 7400 و 7500 هست. راستش پردازنده ی من تو این بازی بالاتر از 70 درصد مشغول نبوده فقط کارت گرافیک 99 درصد بوده همیشه. اره تو جاهای پر جمعیت کلا بازی افت فریم داشته با همه کارتا حتی رده بالا ها. (اونجور که شنیدم)

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

2500k 4.4 

1060

8gig ram    

شما رمت برای الترا یکم کمه. اگه وی سینکو رو دبل بوفر بذارین که ست شه رو 30 یا خودتون دستی رو 50  (یا مینیموم فریمی که میگیرین قفل کنین) بعد یه مدت کوتاهی چشاتون عادت میکنه و بازی روون به نظرتون میاد. البته کارت شما که باید راحت بازیو رو 60 هلو اجرا کنه.

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/08, 20:08:01، Illidan گفته است :

بله این بازی 2009 تو ژاپن و امریکا ریلیز شده. گفتم اگه اشتباه میکنم بگید. شما به بزرگی خودت ببخش این بنده حقیر و گناهکار رو 1f64f.png

من بخشیدمت?

اما بخشش من کافی نیست باید یه سری به پدر روحانی بزنی

? ?

Oswald_of_carim.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

من بخشیدمت1f602.png

اما بخشش من کافی نیست باید یه سری به پدر روحانی بزنی

1f610.png 1f610.png

عکسش گویای همه چیز هست , من غلط کنم برم پیش این ??

لینک به دیدگاه

عرضه ادب خدمت همه ی عزیزان

گویا دوستان Denuvo  داره جای خودشو ب قفل جدیدی ب نامه Valeroa  میده

دوستانی ک مایل بیشتر در این مورد بدونن
https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/19971-valeroa-anti-tamper-game-protecting-tech-crack

لینک به دیدگاه

DanteRebellion_png_jpgcopy.thumb.jpg.a9b2204da03996f7de48c08d061bdc1f.jpg

انتظار خیلی سخته...ولی فعلا این موسیقی متن رو گوش کنین و حال کنین 

دانلود

منبع: PardisGame

لینک به دیدگاه

بتل فیلد منتظرم.

در 11 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

انتظار خیلی سخته...ولی فعلا این موسیقی متن رو گوش کنین و حال کنین 

دانلود

منبع: PardisGame

عالی بود.ممنون

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، nightwolf گفته است :

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/19971-valeroa-anti-tamper-game-protecting-tech-crack

فکر خوبیه

من که راضیم همه بازی هارو مثلا دو ماه بعد عرضش تجربه کنم

هر کی پول داره میخره بعد دو ماهم قشر ضعیف و همچنین ما ایرانی ها لذتشو میبریم و سازندم دیگه شاکی نیست چون عملا خودشون این راه رو جلو گیمرا گذاشتن

دیگه عذاب وجدان نمی گیریم?

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

2500k 4.4 

1060

8gig ram    

کارت 1060باشه بعد 30 فریم یا علی بهینه سازیییی

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، nightwolf گفته است :

xZ72925.thumb.png.4073369b5856ad471a22307fd1605b79.png

قفل جدید Valeroa که قرار بود جای دنوو رو بگیره و اولین بازی که ازش استفاده کرده City Patrol Police، کرک شد :D

d6v85ceprr121.thumb.png.a8cd6bad7d4f2623527354c0e544b887.png

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ruby گفته است :

قفل جدید Valeroa که قرار بود جای دنوو رو بگیره و اولین بازی که ازش استفاده کرده City Patrol Police، کرک شد :D

خخخخ ..... عجب افتضاحی ! ?

پس چی شد اونهمه هارت و پورت که مثلأ ما در دو ماه اول غیرقابل کرک شدن هستیم ؟؟؟!

البته نباید زیاد هم  خوشحال باشیم چون این قفل تازه اول کارش هست و مثل یه نوزاد شیرخوار میمونه که میتونه به مرور زمان توسعه پیدا کنه و نقاط ضعفش برطرف بشه

ولی بهرحال یه چیز واضح هست و اونهم اینکه در دنیای نرم افزار ، ما قفل نرم افزاری غیرقابل کرک نداریم ... دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...