رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، Good gamer گفته است :

دوستان آیا تایید شده که دارک سولز 3 از زبان فارسی پشتیبانی می کنه؟ 

فقط منو فارسی هست یا زیر نویس فارسی و... هم داره؟ 

دارک سولز؟؟ 

تا اونجایی که من میدونم دارک سایدر هستش!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، testaccount گفته است :

کرک فیکس آنلاین Monster Hunter: World توسط BzinhoGames منتشر شد.

با نصب این کرک فیکس و انجام مراحل زیر میتونید بازی را به صورت آنلاین با دوستان خود که نسخه CODEX را دارند بازی کنید.

1. استیم را نصب کنید و وارد اکانت خودتون بشوید.
  2. روی این لینک steam://install/251040 کلیک کنید سپس Open Link را بزنید MgrQfbR.png.163a095afb7ab793507daaef456d971f.png و مطابق تصویر WklueQi.png.f62ad9659d34b833ccc796a783076bb5.png PAYDAY 2 باز میشه روی CANCEL کلیک کنید. (لازم نیست نصب کنید)
  3. کرک فیکس بازی را از اینجا دانلود کنید : https://www66.zippyshare.com/v/fcPYsN1Z/file.html سپس محتویات آن را پس از اکسترکت کردن در محل نصب بازی کپی کنید.
  4. در این مرحله با اجرای فایل MonsterHunterWorld.exe استیم شما به صورت سبز in-game در میاد و باید بازی شما در استیم را PAY DAY 2  Demo نشون بده.
  5. مراحل آموزشی بازی (Tutorial) را انجام بدید تا به دختری به نام The Handler برسید. 
  6. سپس از Quest Board و Quest Counter میتونید بازی آنلاین هاست کنید.
  7. Online Session > Create an Online Session > finish سپس quest را انتخاب کنید و با دوستانتان بازی کنید.

wbLt50W.thumb.jpg.8c539b84c18d690e3969f89355368862.jpg9Tiq3iF.thumb.jpg.fe68bef189dd4ed4fd96f81b547becdd.jpgc6rxp1C.thumb.jpg.b4223b8a177fdbd28ee2ecf0637d24d2.jpg

Iy8dGlo.thumb.jpg.648919cbf6f4f03fa3d613dcfde108f1.jpgFG2dx1H.thumb.jpg.38a1f30e8d310a014e17a50821f5e5b8.jpgZA87NOU.thumb.jpg.e2536a9efe78068805ec22423adfd33d.jpgt63Dyjs.thumb.jpg.53cd7af055bd4df3362a6df4cc700deb.jpgV4fUn03.thumb.jpg.d9feb04c119f3b9f48ca21af166f202d.jpg

اگر روی لینک استیم نمیتونید کلیک کنید آدرس steam://install/251040 را در مرورگر خود کپی کنید و وارد شوید.

بسیار عالی

گرافیکش ولی یکم تو ذوق میزنه

شما نصب کردی؟فریم دهیش چطوره؟بهیه شدس یا...؟

عکسارم به خاطر دوستمون پاک نکردم چون خیلی دوست دارن بگن در نقل قول عکسهارو پاک کنید?

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

بسیار عالی

گرافیکش ولی یکم تو ذوق میزنه

شما نصب کردی؟فریم دهیش چطوره؟بهیه شدس یا...؟

عکسارم به خاطر دوستمون پاک نکردم چون خیلی دوست دارن بگن در نقل قول عکسهارو پاک کنید

8.gif.cd409b548ba8b15e71fbd619fb23f8e6.gif

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Good gamer گفته است :

عزیز ما هم دارم سایدرز داریم هم دارک سولز

نه داداش

اونجا که گفتی آیا دارک سولز 3  از زبان فارسی پشتیبانی میکنه 

منظور من اینه که دارک سایدر از زبان فارسی پشتیبانی میکنه نه دارک سولز

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

این بتل وی کلا انلاینه یا کرک میشه؟

کرک میشه ولی بخش افلاین و داستانیش زیاد جالب نیست.

میدونم حال میده ?منم یه مدت اینکار رو میکردم ? ولی اینقدر هم وحید رو اذیت نکنید دیگه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ASTS گفته است :

کرک میشه ولی بخش افلاین و داستانیش زیاد جالب نیست.

میدونم حال میده 1f604.pngمنم یه مدت اینکار رو میکردم 1f601.png ولی اینقدر هم وحید رو اذیت نکنید دیگه.

علی جان من یه جایی دیده بودیم بخش داستانی این قسمت از مال سال پیش بهتره. اگر اینطور که میگی باشه پس ولش کنیم ?

لینک به دیدگاه

واقعا متاسفم واسه سازندگان بتل فیلد گویا بخش گیم پلیش خیلی مختصر و عین  سری قبله! اگر اینجوری پیش بره همه چی انلاین و مضخرف خواهد شد بازی که انلاینش بهتر از افلاینش باشه مضخرف مطلقه

لینک به دیدگاه

Steam Steam Weekly Top Selling Titles December 3rd 2018

Artifact

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

X4: Foundations

Farming Simulator 19

MONSTER HUNTER: WORLD

Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic Sea

Grand Theft Auto V

Counter-Strike: Global Offensive Full Edition

Assassin's Creed Odyssey

Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

علی جان من یه جایی دیده بودیم بخش داستانی این قسمت از مال سال پیش بهتره. اگر اینطور که میگی باشه پس ولش کنیم 1f634.png

بله یوسف جان از نسخه قبلی بهتره ولی این نسخه بیشتر تمرکزش روی بخش انلاین بوده و واقعا هم تجربه خوبی رو ارائه میده ولی بخش داستانیش پیشرفت چشمگیری نداشته نسبت به بخش انلاینش.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

واقعا متاسفم واسه سازندگان بتل فیلد گویا بخش گیم پلیش خیلی مختصر و عین  سری قبله! اگر اینجوری پیش بره همه چی انلاین و مضخرف خواهد شد بازی که انلاینش بهتر از افلاینش باشه مضخرف مطلقه

همه چیز EAشده آنلاین ! از بتل 4 به بعد دیگه بازیاش رو بازی نکردم هیچوقت هم نخواستم برا آنلاین بخرشم جدا از اینکه سلیقه من نیست باید یه هزینه گزاف برای DLCها بپردازم،چه خبره !

لینک به دیدگاه

کلا دیگه برای گیمرهایی که روی میکرو و آتاری و سگا بازی رو شروع کرده بودن و داستان همیشه نقشی اساسی تو بازی براشون ایفا می کرد بازیهای مناسبی نمیاد. شاید اگر آمار بگیریم سالی پنج تا ده عدد بازی مناسب این افراد هم پیدا نمیشه. نمی دونم شاید شرکتهای بازی سازی دیگه می دونن که سلیقه های نسل جدید یه چیز دیگه ای هست و برای گردش اقتصادی بیشتر ، به اونها هم بیشتر اهمیت میدن یا مساله چیز دیگری هست.
دوستی می گفت ایده برای بازیسازی تموم شده و آوردن ایده جدید بعد از این همه بازی کار سختی هست . اما من میگم ایده ساز تو این کار کم شده و از زمانی که بازیسازی از یه هنر به صنعت تبدیل شد خیلی چیزها فرق کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

کلا دیگه برای گیمرهایی که روی میکرو و آتاری و سگا بازی رو شروع کرده بودن و داستان همیشه نقشی اساسی تو بازی براشون ایفا می کرد بازیهای مناسبی نمیاد. شاید اگر آمار بگیریم سالی پنج تا ده عدد بازی مناسب این افراد هم پیدا نمیشه. نمی دونم شاید شرکتهای بازی سازی دیگه می دونن که سلیقه های نسل جدید یه چیز دیگه ای هست و برای گردش اقتصادی بیشتر ، به اونها هم بیشتر اهمیت میدن یا مساله چیز دیگری هست.
دوستی می گفت ایده برای بازیسازی تموم شده و آوردن ایده جدید بعد از این همه بازی کار سختی هست . اما من میگم ایده ساز تو این کار کم شده و از زمانی که بازیسازی از یه هنر به صنعت تبدیل شد خیلی چیزها فرق کرد.

100% موافقم با حرفهاتون +1

نمونش فال اوت 76 که با آنلاین شدنش گند زد به بازی و هم به فروشش

فیلمسازی هم همینطور شده ، فقط فیلمهایی میسازن که گیشه پر بشه هیچ کدوم هم داستان مناسبی ندارن فقط ابرقهرمان برای بچه های کمیک خور !!!

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

تف به گور نسل هشت که یه مشت نوب جلف با کانال زدن تو تلگرام و اینستا و استریم کردن فقط بازی های آنلاین اینجوری گیم رو به لجن کشوندن

الان هر چی دختره میاد سمت گیم با 3 یا 4 تا پسر میشیشنن رینبو و فورتنایت میزنن به صورت مستقیم فیلم پخش میکنن(استریم)خیلی جاها راشون میدن کم مونده برن بنیاد ملی ! در نهایت میگن ما داریم به صنعت گیم کمک میکنم من نمیدونم رسما دارن چه غلطی میکنن که این شده کمک به صعنت گیم ایران ! اونوقت بازیساز های ما دارن تو سر خودشون میزنن کسی تحویلشون نمیگیره

من یوتیوبر میشناسم تو بازی DEAD BY DAYLIGHTاگر دروغ نگم با هر پرک و کاراکتر 100مدل گیم پلی اجرا میکنه ! بعد دخترای ایرانی میان استریم نصف بازی رو چرت و پرت میگن نصف دیگه رو هم دارن spectمیکنن چون خودشون تو بازی مردن بسکه بازیشون خوبه?

باو این مردم چرا اینجوری شدن :/

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

100% موافقم با حرفهاتون +1

نمونش فال اوت 76 که با آنلاین شدنش گند زد به بازی و هم به فروشش

فیلمسازی هم همینطور شده ، فقط فیلمهایی میسازن که گیشه پر بشه هیچ کدوم هم داستان مناسبی ندارن فقط ابرقهرمان برای بچه های کمیک خور !!!

یه مدت فیلمسازای هالیوودی کلید کرده بودن رو آخرالزمان حالا دارن میزنن تو پسا آخرالزمان

همینطوری پیش بره تا بیست سال دیگه چندتا آخر الزمانو رد میکنن تو فیلماشون?

ازونورم بازی سازا با اینکه میبینن یه بازی غیر انلاین با داستان و گیم پلی خوب چقدر میتونه فروش خوبی داشته باشه بازم میرن سراغ انلاین که خب باهاش میشه خیلی بیشتر ملت رو دوشید

این اتفاقات فقط منحصر به صنعت بازی و فیلم نیست و در کل نظام سرمایه داری بر مبنای بازار ازاد داره قدرت عجیبی پیدا میکنه واگه جلوش گرفته نشه قول میدم همه این کره خاکی تا کمتر از دو دهه دیگه تبدیل بشه به نظام برده داری که 99 درصد برده مطلق هستن و یک درصد خدایی میکنن و همه چیز بر مبنای پول سنجیده میشه

هرچند که همین الانشم تا حدودی اجرایی شده

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

حرف دل خیلیا رو زدی!

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تف به گور نسل هشت که یه مشت نوب جلف با کانال زدنتور تلگرام و اینستا استریم کردن فقط بازی های آنلاین اینجوری گیم رو به لجن کشوندن

الان هر چی دختره میاد سمت گیم با 3 یا 4 تا پسر میشیشنن رینبو و فورتنایت میزنن به صورت مستقیم فیلم پخش میکنن(استریم)خیلی جاها راشون میدن کم مونده برن بنیاد ملی ! در نهایت میگن ما داریم به صنعت گیم کمک میکنم من نمیدونم رسما دارن چه غلطی میکنن که این شده کمک به صعنت گیم ایران ! اونوقت بازیسازی ما دارن تو سر خودشون میزنن کسی تحویلشون نمیگیره

من یوتیوبر میشنسام تو بازی DEAD BY DAYLIGHTاگر دروغ نگم با هر پرک و کاراکتر 100مدل گیم پلی اجرا میکنه ! بعد دخترای ایرانی میان استریم نصف بازی رو چرت و پرت میگن نصف دیگه رو هم دارن spectمیکنن چون خودشون تو بازی مردن بسکه بازیشون خوبه1f602.png

جالبیش اینجاست تیم ملی بانوان کانتر هم تشکیل دادن بعد کلا 2 تا مسابقه دادن جفتشم با نتیجه افتضاح شکست خوردن :))

بزرگترین خدمت رو فورتنایت به این جوجه استریمرا کرد کهه بدون هیچ اسکیلی خیلی راحت میرن استریم میکنن و کیلو کیلو دونیت میشن فقط چون دخترن :))

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

Upcoming DICE Battlefield V patch would get NVIDIA RTX 50% performance gains

خوبه ديگه تا وقتى كه كرك شه ان شاء الله همه با هم RTX رو خريديم...

(البته يا تو خواب يا در صورت وقوع معجزه يا كلا اون دنيا...)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

تف به گور نسل هشت که یه مشت نوب جلف با کانال زدن تو تلگرام و اینستا استریم کردن فقط بازی های آنلاین اینجوری گیم رو به لجن کشوندن

الان هر چی دختره میاد سمت گیم با 3 یا 4 تا پسر میشیشنن رینبو و فورتنایت میزنن به صورت مستقیم فیلم پخش میکنن(استریم)خیلی جاها راشون میدن کم مونده برن بنیاد ملی ! در نهایت میگن ما داریم به صنعت گیم کمک میکنم من نمیدونم رسما دارن چه غلطی میکنن که این شده کمک به صعنت گیم ایران ! اونوقت بازیساز های ما دارن تو سر خودشون میزنن کسی تحویلشون نمیگیره

من یوتیوبر میشنسام تو بازی DEAD BY DAYLIGHTاگر دروغ نگم با هر پرک و کاراکتر 100مدل گیم پلی اجرا میکنه ! بعد دخترای ایرانی میان استریم نصف بازی رو چرت و پرت میگن نصف دیگه رو هم دارن spectمیکنن چون خودشون تو بازی مردن بسکه بازیشون خوبه1f602.png

آریا! آریا ...???

لینک به دیدگاه

اینم تریلر اپیزود جدید Assasin's creed odysseyکه تو ایران باستان هستش همین 40 دقیقه کانال یوبی سافت تو یوتیوب آپلودش کرده

تیترش هم به سبک استریمر های ایرانی  زدم?

https://www.aparat.com/v/oDOde

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

درود

اره منم ازون دسته ام.اما واسه ساخت بازیا ایده خیلی زیاده کلی افراد با کلی ایده های فانتزی کلی فیلم با داستانهای خوب.کلی کتاب داستان و رمان و زندگینامه .کلی اتفاقات تاریخی  و کلی افکار هستش/نمیدونم یادتون میاد یا نه سری قبل ازایرن بورن مدال افتخار که پدر بازیهای جنگ جهانی بود بهترین داستان و روایتهارو داشت با صحنه های سینمایی و محیطهای بیاد ماندنی و گرافیک و گیم پلی خوب اون دوره.یا مافیا 1 که بهترین داستانو داشت بعد دوش که یکم ضعیف بود این اخریو نصب کردم خاستم پاکش کنم چون بازی دیگه نبود اجبارا رفتم تا اخرش اصلا مافیا نبود یه چیز دیگه شده بود. ..میخان متحول بشن ولی میزنن داغون میکنن بازیو الان این کال اف دیوتی بهترین سری همین بلک اوپسش بود که اینم انلاینش کرد.همین سری اویل. تا نسخه چهارش هیچ کم و کسری نداشت تو نسخه 5-6 و اوپراشون راکون سیتی دیگه از اویلیت خارج شده بود و یه بازی بود که فقط باید بکشی بری جلو محیط دیگه رو ببینی و فقط تمومش کنی. اما کپ کام جبران کردش انقدر که گفتن بازیات داره چرت میشه جبران کرد تو نسخه هفتش .این انلاین کردن بازیا یا بخاطر همه گیر شدن اینترنته اینکارو میکنن یا بخاطر گشادی خودشون داستان نمیزنن یه چیزی میسازن سریع بفروشن و سود کنن و چون انلاینه واسه هر موردی یه پولی هم در بیارن ولی فکر طرفدارای سبکشو نمیکنن که با اینکار گند میزنن به گذشته.

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

قدیما همه چی خوب بود,اونایی که بازی ساختن دوس داشتن میومدن بازی میساختن و اونایی هم که واقعا بازی دوس داشتن میشدن گیمر

ولی الان وضعیت خیلی فرق کرده,اون چند نفر علاقه مندی که باهم بازی میساختن تبدیل شدن به استودیو های هزار نفری که هیچ فرقی با کارخونه ندارن,هی دارن بازی تکراری میریزن بیرون

از وقتی هم که گیمینگ شد تجملاتی و ابزار پوز دادن دیگه گیمر واقعی پیدا نمیشه و اکثرا فقط بچه پولدارن میان از وسایلشون عکس میزارن تو اینستا یا پوز آیتمای گرون قیمت داخل بازیو میدن

مخصوصا دخترا! من به هیچ وجه جنسیت گرا نیستم و خیلی هم باهاش مخالفم ولی خودتون یه چرخی تو اینستاگرام بزنین متوجه میشین,هر جا میری یه دختر نیمه برهنه یدونه دسته PS4 و یدونه بازی گرفته دستش بعد زیر پست نگاه میکنی 250.000 تا لایک و 5000 تا کامنت! ?

پستای خود بازیسازا انقد لایک نمیگیرن.

از یه طرف هم بازیایی با فرمول ساده ولی اعتیاد آور و مجانی هم که گیمرا رو گیرانداختن و ول نمیکنن مثل همین fortnite که همینا هنر بازیسازی رو از بین میبرن بزودی,تصور کنین استادایی از قبیل میازاکی و کوجیما و سم لیک و بارلاگ...اینا زمانی میرسه که نمیتونن شاهکارای جدید خلق کنن چون همه ناشرا دنبال پولن و میرن بتل رویال میسازن

من هر روز افسوس میخورم که چرا نمیشه ادامه شاهکارایی مثل Crysis,Bioshock,Dead Space...و خیلی بازیای دیگه رو ببینیم

یه زمانی گیم و این چیزا به قول خارجیا مخصوص Nerd جماعت بود و درسته تو جامعه چهره قابل قبولی نداشت ولی واسه خودمون عالی بود تا اینکه مثل بقیه چیزا به گند کشیده شد که بازم مقصر اصلی خودمونیم,تا زمانیکه بریم و از هر بازی چرتی حمایت کنیم وضع همینه

ولی همیشه امیدی هست,هنوزم هستن کسانی که شاهکار خلق میکنن,فقط باید همه جوره ازشون حمایت کنیم

شرمنده سرتونو درد آوردم,واقعا دلم پر بود ?

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

پردازنده های ای ام دی در راه هستند . 16 هسته 5.1 گیگاهتز ؟؟؟!!!؟؟؟

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...