رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 11 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

بازی Just Cause 4 که از قفل Denuvo استفاده می کرد توسط گروه ایتالیایی CPY  کرک و منتشر شد.

بخدا دیگه حجم نداریم...

ولی جدا دمشون گرم. یه مدت نگران شده بودیم نکنه گرفتنوشون یا چیزی. ولی مثل اینکه پشت پرده داشتن یه حرکتایی میزدن، دستشون راه افتاده مثل اینکه

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

بازی Just Cause 4 که از قفل Denuvo استفاده می کرد توسط گروه ایتالیایی CPY  کرک و منتشر شد.

باور کنید ارزش این گروهcpy از رونالدو و مسی و نیمار بیشتره:)

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

باور کنید ارزش این گروهcpy از رونالدو و مسی و نیمار بیشتره:)

صد در صد.خدمتی که به جوونای ایران میکنه هیچ احدی تا حالا نکرده.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

بخدا دیگه حجم نداریم...

ولی جدا دمشون گرم. یه مدت نگران شده بودیم نکنه گرفتنوشون یا چیزی. ولی مثل اینکه پشت پرده داشتن یه حرکتایی میزدن، دستشون راه افتاده مثل اینکه

شما حجم نداری من فضا..امشب باس 60 گیگ دانلود کنم کو فضا!

آخرای دهه 70 بود با بچه محلا دوچرخه چینی باباهه رو میگرفتیم 3 ترک میرفتیم دمه مدرسه دخترونه!? یادش بخیر چه کتکهایی از سروان و سرکار و دخترا میخوردیم...اما الان.پسره هنوز چیزش کف نکرده دوست دخترشو میاره خونشون اونم جلو پدر مادرش

یادمه اولین اساسین اومد سیستمم نتونست اجراش کنه 3 سال بعد که سیستم عوض کردم بازیش کردم?

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، testaccount گفته است :

photo_2018-12-06_00-04-55.thumb.jpg.cf461c63dab61d4fc8b16b305fc076a7.jpg

نظرتون در مورد بازی چیه دوستان

ارزش خرید داره؟

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

ارزش خرید داره؟

منظورتون خرید dvd هست؟ 

بازی بهینه نیست و مشکلات فنی زیادی داره، باید صبر کرد پچ براش بیاد و دوباره کرک بشه. 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

بازی بهینه نیست و مشکلات فنی زیادی داره، باید صبر کرد پچ براش بیاد و دوباره کرک بشه. 

منظورتون فقط فریم دهی پایینش هست یا ایرادت دیگم وجود داره؟

اگه فقط فریم دهی هست که یه جایی نوشته بود به دلیل کیفیت بسیار بالای بافت ها و محیط گرافیکی قدرت پردازشی بسیار بالایی رو میطلبه و ربطی به بهینه نبودن بازی نداره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

ارزش خرید داره؟

https://store.steampowered.com/app/517630/Just_Cause_4/

ظاهرا تو استیم کسانی که خرید کردند خیلی از تغییرات انجام شده روی بازی راضی نیستند!

اکثریت ریو های خیلی منفی هستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

https://store.steampowered.com/app/517630/Just_Cause_4/

ظاهرا تو استیم کسانی که خرید کردند خیلی از تغییرات انجام شده روی بازی راضی نیستند!

اکثریت ریو های خیلی منفی هستند.

پس یکسالی باید منتظر موند که cpy دوباره کرک کنه یا کودکس یه تکونی به خودش داد

دوستانی که نصب کردن نظر بدن ؟

لینک به دیدگاه

کلا این بازی زیاد حال نمیده به آدم. کسایی که این بازی رو رو سیستمشون نصب نگه می دارن رو نمی تونم درک کنم. البته همه چی تو دنیای بازی سلیقه ای هست و قصد بدی از این حرفهام ندارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

کلا این بازی زیاد حال نمیده به آدم. کسایی که این بازی رو رو سیستمشون نصب نگه می دارن رو نمی تونم درک کنم. البته همه چی تو دنیای بازی سلیقه ای هست و قصد بدی از این حرفهام ندارم.

منم نسخه 3 بعد 2 ساعت پاک کردم نسخه های قبلی هم بازی نکردم

بعضی وقتها آدم به خاطر نبود بازی مجبور میشه ، بازیهای آنلاین و لوکال هم خیلی وقته حوصلم نمیکشه همین سینگل و آفلاین به زور میزنم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

منم نسخه 3 بعد 2 ساعت پاک کردم نسخه های قبلی هم بازی نکردم

بعضی وقتها آدم به خاطر نبود بازی مجبور میشه ، بازیهای آنلاین و لوکال هم خیلی وقته حوصلم نمیکشه همین سینگل و آفلاین به زور میزنم

JC3 با اکپنشن پک جالب بود، بدون اون و چیزهایی که به گیم پلی اضافه می کرد، خیلی چنگی به دل نمیزد، البته باز هم سلیقه ای هست، من خود بازی رو داشتم موقع لانچ، خیلی چنگی به دلم نزد، ولی با دی ال سی ها، برام خیلی جذاب شده بود، حداقل برای یک بار.

لینک به دیدگاه

من اصولا آدمی هستم که اهمیت نمیدم به باگ 

و فقط سرگرم کنندگی بازی برام مهمه

لینک به دیدگاه

کاش این همه هزینه کردن یه بازی تو سبک گریز اف وار میساختن 

منظورم اینه که همین محیط و کاراکترا ولی سبک گیم پلی و تیراندازی ها به شکل گریز اف وار

نه اینکه این قابلیت های مسخره رو اضافه کنن

یا با طناب به همه جا وصل میشه یا بالن میبنده,صلاح های عجیب غریب

نمیدونم چرا بازی جهان بازی ساخته نمیشه که تو سیستم مبارزات و سنگر گیری مثل گریز اف وار باشه

بعید میدونم استقبال نشه ازش

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

من اصولا آدمی هستم که اهمیت نمیدم به باگ 

و فقط سرگرم کنندگی بازی برام مهمه

وقتی تعداد فریم از مثلا 30 به 10 برسه و دوباره برگرده خوب بازی زهرمار آدم میشه و اصلا سرگرم کنندگی نداره داداش ?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

دسدتشون بابت کرک درد نکنه ولی من دانلود نمیکنم،یه حس مزخرفی داره یه RPGپشتت باشه بعد خیلی نرم بپری رو هوا سوار جنگنده بشی بزنی همه رو له کنی،funبودن تا چه حد؟همین نسخه اولش دیگه اینطوری هم نبود

نمیدونم جز گرافیک چه تفاوتی با نسخه قبلی داره واقعا،حیف این گرافیک چشم نواز برای همچین سبک مسخره ای?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

منظورتونو درک میکنم,بازی تو تریلر خیلی جزابه ولی وقتی وارد خود بازی میشه بعد یه مدت کسل کننده میشه

کارای جالب و مفرح خیلی زیادی میشه تو بازی انجام داد ولی تنهایی نمیچسبه,به نظرم Just Cause به یه بخش آنلاین درست و حسابی نیاز داره,یه چیزی مثل GTA Online یا حتی بهتر!

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

بتل کی کرک میشه؟خبری نیست؟کاش بتلو اول کرک میکردن جا این

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

بتل کی کرک میشه؟خبری نیست؟کاش بتلو اول کرک میکردن جا این

کمپین بتل یه چیزیِ در حد استاروارز بتل فرانت 2 :| اصلا ارزش نداره که آدم بخواد تو کفش بمونه بر عکسِ آنلاینش

هندبال17 کرک شه بیشتر خوشحال میشم تا بتل

لینک به دیدگاه

دوستان این جاست کوز  داستان داره؟یا فقط الکی خوشیه بازیش؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

دوستان این جاست کوز  داستان داره؟یا فقط الکی خوشیه بازیش؟

داستان داره برادر 
در حقیقت نسخه های قبلی این بودن که شما به تنهایی میای خرابکاری می کنی تا یه دولتی رو از سر کار بیاری پایین. این هم تو همون مایه ها باشه احتمالا. ولی داستان رو مطمئنا داره 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

داستان داره برادر 
در حقیقت نسخه های قبلی این بودن که شما به تنهایی میای خرابکاری می کنی تا یه دولتی رو از سر کار بیاری پایین. این هم تو همون مایه ها باشه احتمالا. ولی داستان رو مطمئنا داره 

مرسی قارداش

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

داستان داره برادر 

نظرت چیه دعوتش کنیم ایران ?

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Illidan گفته است :

نظرت چیه دعوتش کنیم ایران ?

منم حاضرم برم از فرودگاه بیارمش جا و ابو غذاشم با من?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...