رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

این بازی باید 5 یا 8 سال قبل میومد بازار

وقتی برای برداشتن آیتم باید 2تا کلید متفاوت استفاده کنی یکم آزار دهندس

من بشخصه حال نکردم با بازی انگار داری با دست شکسته و مست بازی میکنی

منم نصب کردم اما فقط10 دقیقه بازی کردم به نظرم یه جوری اومد اگه حوصله بکشه یه کم بازی میکنم ببینم چجوریه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

از پردازنده i3 530 پرید به i7 3970 !

برای سیستم عامل هم از 7 پریده 10 بدون این که دایرکس 12 بشه !

بعد در کنار گرافیک بسیار پایین GT 730 و R7 240 هم 8 گیگ رم زده ! برای نهایت گرافیک هم در کنار 960 و 280 مقدار 16 گیگ مموری خواسته !!!!

یکی از عجیبترین سیستم های پیشنهادی و  مورد نیازی که تا به امروز دیدم اینه !!!!

نشون میده بازی تفاوت گرافیکی بالایی داره و فرق low با ultra زیاده

و موتورش سیپیو محوره احتمالا

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، memex گفته است :

نشون میده بازی تفاوت گرافیکی بالایی داره و فرق low با ultra زیاده

و موتورش سیپیو محوره احتمالا

بله احتمالا تفاوت گرافیک بالا و پایین زیاده ولی این موضوع بیشتر به گرافیک فشار میاره تا CPU . در واقع برای CPU تنظیماتی مثل رزولیشن و کیفیت تصویر چندان اهمیتی نداره . مثلا پردازنده ای که در تنظیمات پایین با 35 درصد قدرتش 60 فریم رو میگیره در همون بازی با تنظیمات بالا هم باید با حدود 50 درصد قدرتش 60 فریم رو بگیره . درحالی که این تنظیمات میتونه فشار روی گرافیک رو چند برابر کنه . به گونه ای که لود پردازنده گرافیکی از مثلا 20 درصد به بالای 90 درصد برسه .

یک بازی CPU محور در تنظیمات پایین هم CPU قوی میخواد . در کل پریدن از یک CPU بسیار ضعیف مثل i3 530 به i7 3970 که یک CPU قدرتمند هستش هیچ منطقی پشتش نیست !!! 3970 در تک هسته از i3 530 قویتره با این حال هسته های بیشتری هم داره !!!! حاصل این دو موجب شده 3970X چندین بار از 530 قویتر باشه .

لینک به دیدگاه

world war z بخاطر این cpu قوی میخواد چون همزمان کلی زامبی تو صحنه هستن(مثل فیلمش) و خب اینا کلی هوش مصنوعی و فیزیک نیاز دارن.

من هیچ بازی ای رو ندیدم اینقدر کاراکتر تو صحنه باشه. Days gone هم تو دموهای اولیش اینطوری بود ولی حس میکنم تو بعدیا انگار کمترش کردن

ویرایش شده توسط alireza fattahi
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

world war z بخاطر این cpu قوی میخواد چون همزمان کلی زامبی تو صحنه هستن(مثل فیلمش) و خب اینا کلی هوش مصنوعی و فیزیک نیاز دارن.

من هیچ بازی ای رو ندیدم اینقدر کاراکتر تو صحنه باشه. Days gone هم تو دموهای اولیش اینطوری بود ولی حس میکنم تو بعدیا انگار کمترش کردن

محاسبات فیزیک وظیفه gpu نیست ؟ 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، micpet گفته است :

محاسبات فیزیک وظیفه gpu نیست ؟ 

نه عموما.

یه زمانی انویدیا تکنولوژی physx رو برای این کار ارائه داد تو چندتا بازیم استفاده شد ولی دیگه جایی ندیدم زیاد بکار بره.

لینک به دیدگاه

سلام اگه کسی بازی Yakuza 0 رو نصب کرده یه امار بده بگه بازیش چطوریاست؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

مشکل CPU محور بودن نیست مشکل حداقل و حداکثر پردازنده مورد نیاز هستش فراموش نکنیم که تعداد زامبی نباید با بالا یا پایین رفتن گرافیک فرقی بکنه !

وقتی شما تنظیمات گرافیکی رو پایین میارید گرافیک کار کمتری برای انجام دادن داره چون رندر کردن کاراکتر ها و محیط و ... با جزئیات کمتری انجام میشه ولی برای CPU تفاوت چشمگیری به وجود نمیاره کارکترها همچنان وجود دارن و پردازنده مرکزی می بایست بر اساس دستورالعمل های بازی اونها رو کنترل کنه ! مشکل من با این نیست که چرا پردازنده قدرتمند 3970X رو میخواد ( گرچه این مورد هم هست ولی مورد اصلی نیست ! ) مشکل من اینه که چطور توی تنظیمات پایین گرافیکی یه پردازنده خیلی ضعیف مثل i3 530 از پس اجرای بازی برمیاد اما برای تنظیمات بالا نیاز به یه پردانده با چند برابر قدرت هستش !!!!

اگر توی تنظیمات بالا ما ( مثلا ) 100 تا زامبی توی یک محیط داشته باشیم در تنظیمات پایین هم همین 100 تا رو داریم کمتر یا بیشتر نمیشه هوش مصنوعی و ... هم تغییری نمی کنه پس کاری که CPU می بایست انجام بده هم تغییر چندانی نکرده !

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

مشکل CPU محور بودن نیست مشکل حداقل و حداکثر پردازنده مورد نیاز هستش فراموش نکنیم که تعداد زامبی نباید با بالا یا پایین رفتن گرافیک فرقی بکنه !

وقتی شما تنظیمات گرافیکی رو پایین میارید گرافیک کار کمتری برای انجام دادن داره چون رندر کردن کاراکتر ها و محیط و ... با جزئیات کمتری انجام میشه ولی برای CPU تفاوت چشمگیری به وجود نمیاره کارکترها همچنان وجود دارن و پردازنده مرکزی می بایست بر اساس دستورالعمل های بازی اونها رو کنترل کنه ! مشکل من با این نیست که چرا پردازنده قدرتمند 3970X رو میخواد ( گرچه این مورد هم هست ولی مورد اصلی نیست ! ) مشکل من اینه که چطور توی تنظیمات پایین گرافیکی یه پردازنده خیلی ضعیف مثل i3 530 از پس اجرای بازی برمیاد اما برای تنظیمات بالا نیاز به یه پردانده با چند برابر قدرت هستش !!!!

اگر توی تنظیمات بالا ما ( مثلا ) 100 تا زامبی توی یک محیط داشته باشیم در تنظیمات پایین هم همین 100 تا رو داریم کمتر یا بیشتر نمیشه هوش مصنوعی و ... هم تغییری نمی کنه پس کاری که CPU می بایست انجام بده هم تغییر چندانی نکرده !

خب ما هنوز تنظیمات بازیو ندیدیم. فقط هوش مصنوعی نیس. شما مثلا ببین ممکنه در تنظیمات پایین زامبی ها موقع مردن فیزیک احتیاج نداشته باشن با یه انیمیشن ساده بیوفتن بمیرن. ولی فرض کن بیست تا زامبی بمیرن و همه با فیزیک ragdoll پرت بشن خب اونموقع cpu بالاتر لازمه. یا گاهی با کم کردن فریم های انیمیشن کاراکترها میتونن درصد استفاده از cpu رو کم کنن(مثلا زامبی هایی که دورترن هر دو فریم یکبار احتیاج به آپدیت انیمیشن داشته باشن)

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

حقیقتش بخاطر تعریفایی که همه میکردن از استیم خریدم یه دو روزم تحمل کردم ولی اخر ریفاند کردم. خیلی برای سلیقه ی من ژاپنی طور بود. درحالی که من بازی مشابهی مثل sleeping dogs  رو دوس داشتم/

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

در 12 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

حقیقتش بخاطر تعریفایی که همه میکردن از استیم خریدم یه دو روزم تحمل کردم ولی اخر ریفاند کردم. خیلی برای سلیقه ی من ژاپنی طور بود. درحالی که من بازی مشابهی مثل sleeping dogs  رو دوس داشتم/

سلام خدمت دوستان عزیز

راستش فکر نمیکنم هر کسی این بازی رو بپسنده، بخاطر اینکه این بازی هیچ غرب گرایی توش نیست چه از نظر گیم پلی عامه پسند چه از نظر روایت داستان که کاملا مختص بازی های شرقی هست با دیالوگ های زیاد. مینی گیم های بازی که دیگه جای خود دارن. برای خیلی ها این بازی یه جورایی حوصله سر بر حساب میشه! خودم نسخه های Yakuza Zero - Yakuza Kiwami - Yakuza 6 The Song of Life رو برای پلی استیشن 4 دارم.

داستان این فرنچایز واقعا درگیر کننده ـست، البته اگر همون ابتدا بازی رو کنار نزارید :D امروز نسخه PC رو نصب کردم و تا اینجا از بهینه سازی و کنترل بازی راضی بودم.

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

نه عموما.

یه زمانی انویدیا تکنولوژی physx رو برای این کار ارائه داد تو چندتا بازیم استفاده شد ولی دیگه جایی ندیدم زیاد بکار بره.

شاید بازی بر اساس گرافیک های amd ساخته شده واسه همین از physx استفاده نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

راستش فکر نمیکنم هر کسی این بازی رو بپسنده، بخاطر اینکه این بازی هیچ غرب گرایی توش نیست چه از نظر گیم پلی عامه پسند چه از نظر روایت داستان که کاملا مختص بازی های شرقی هست با دیالوگ های زیاد. مینی گیم های بازی که دیگه جای خود دارن. برای خیلی ها این بازی یه جورایی حوصله سر بر حساب میشه! خودم نسخه های Yakuza Zero - Yakuza Kiwami - Yakuza 6 The Song of Life رو برای پلی استیشن 4 دارم.

داستان این فرنچایز واقعا درگیر کننده ـست، البته اگر همون ابتدا بازی رو کنار نزارید :D امروز نسخه PC رو نصب کردم و تا اینجا از بهینه سازی و کنترل بازی راضی بودم.

و علیک السلام و درود. چه ما اصفهانیا فعالیم تو این بخش ?

آره خداییش داستان خیلی جذاب و درگیر کننده س توی کات سین ها. ولی تو بازی که میریم کلا یه دنیای دیگه س یه فاز غریبی داره قابل توصیف نیست?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، micpet گفته است :

شاید بازی بر اساس گرافیک های amd ساخته شده واسه همین از physx استفاده نمیکنه

نه کلا بازی های که ازش استفاده کردن خیلی کم بودن تو بازی های جدیدم کلا نیستش و کلا آپشنال هم بود یعنی میشد غیرفعال کرد

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

و علیک السلام و درود. چه ما اصفهانیا فعالیم تو این بخش 1f601.png

آره خداییش داستان خیلی جذاب و درگیر کننده س توی کات سین ها. ولی تو بازی که میریم کلا یه دنیای دیگه س یه فاز غریبی داره قابل توصیف نیست?

سلام خدمت دوست عزیزم، لطف دارید :D

گیم پلی بازی هم اگر بخش های مختلفش رو کنار هم بزارید واقعا جذابه، از Beat 'em up و اکشن بازی بگیر تا مراحلی مثل کارائوکه و سایر مینی گیم های بازی که واقعا فان هستن. من به لطف یکی از دوستانم با این فرنچایز آشنا شدم و واقعا خوشم اومد از این سری تکرار نشدنی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

و علیک السلام و درود. چه ما اصفهانیا فعالیم تو این بخش 1f601.png

به به پس شما هم اصفهانی هستید . خوشبختم .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

خب ما هنوز تنظیمات بازیو ندیدیم. فقط هوش مصنوعی نیس. شما مثلا ببین ممکنه در تنظیمات پایین زامبی ها موقع مردن فیزیک احتیاج نداشته باشن با یه انیمیشن ساده بیوفتن بمیرن. ولی فرض کن بیست تا زامبی بمیرن و همه با فیزیک ragdoll پرت بشن خب اونموقع cpu بالاتر لازمه. یا گاهی با کم کردن فریم های انیمیشن کاراکترها میتونن درصد استفاده از cpu رو کم کنن(مثلا زامبی هایی که دورترن هر دو فریم یکبار احتیاج به آپدیت انیمیشن داشته باشن)

باز تفاوت این دو CPU فراتر از این حرف هاست :

https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-i3-530-vs-Intel-i7-3970X/737vs1799

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا میگن battlefield v کرک شده ????

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا میگن battlefield v کرک شده 1f60d.png1f60d.png1f60d.png1f60d.png

کرک هم بشه فقط قسمت سینگل پلیر هستش که چندان ارزش بازی نداره 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

چرا ارزش نداره مراحلش کمه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

وژدانن اول من گفتم مثبتاش برای خودمه ?

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

در 8 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

پ.ن: البته این کرک فقط برای بخش تک نفره این بازی است.

برادرا ما که (خودمو میگم) ۷۵۰ تومن نداریم بدیم پول بازی، همینشم کلی ارزش داره برامون یه تستی میکنیم ببینیم سیستم در چه حدی هست حداقل 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

برادرا ما که (خودمو میگم) ۷۵۰ تومن نداریم بدیم پول بازی، همینشم کلی ارزش داره برامون یه تستی میکنیم ببینیم سیستم در چه حدی هست حداقل 

درود

مهرداد جان من توی Black Friday گذشته بازی Battlefield 1 رو به قیمت 5 دلار از طریق مسترکارت خریدم. قبلش هم Premium Pack رو به صورت رایگان اضافه کرده بودم به اکانتم. یعنی حدودا 60 تومان برام تمام شد.

اگر از دوستان و آشنایان کسی رو میشناسی که مسترکارت داره با قیمت خیلی خیلی کمتری میتونی بازی های Origin رو مستقیما خودت تهیه کنی.

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

مهرداد جان من توی Black Friday گذشته بازی Battlefield 1 رو به قیمت 5 دلار از طریق مسترکارت خریدم. قبلش هم Premium Pack رو به صورت رایگان اضافه کرده بودم به اکانتم. یعنی حدودا 60 تومان برام تمام شد.

اگر از دوستان و آشنایان کسی رو میشناسی که مسترکارت داره با قیمت خیلی خیلی کمتری میتونی بازی های Origin رو مستقیما خودت تهیه کنی.

سلام آقا مهدی

بله دیدم اتفاقا ولی از فروشنده ها جویا شدم ۱۰۰ تومن حساب میکردن که نمیصرفید ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...