رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

من نسخه بک آپ استیم Resident Evil 2 One-Shot Demo رو گرفتم ولی زمانی که میخواستم دیتا رو ریستور کنم و آدرس فولدر رو میدادم چیزی پیدا نمیکرد، کسی چنین مشکلی رو داشته؟

پ.ن: آخرش مجبور شدم مستقیم از خود استیم بگیرم :D

پ.ن 2: نسخه بک آپی هم که گرفتم از سایت دانلودها بود! اگر کسی از دوستان همین بک آپ رو گرفته ممنون میشم بگه که این مشکل براش پیش اومده یا خیر

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

آدرس فولدر رو میدادم چیزی پیدا نمیکرد،

منم هرکار کردم نشد ?

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

داستان از این قرار که بازی رو تموم کنی میبینی تو منو یه تایمر گذاشتن 30دقیقه :/

30دقیقه مهلت بازی کردن داری،من وقتی دمو رو تموم کردم گفته کلا 8دقیقه دیگه فرصت داری یبار دیگه امتحان کنی1f602.png

سلام خدمت دوست عزیزم

یه خبری خوندم مثل اینکه بعضی کاربرای استیم تونستن با پاک کردن یکی از فایل ها توی فولدر User مربوط به استیم به اسم data00-1.bin و غیر فعال کردن Cloud Saving، تایمر بازی رو ریست کنند که البته باعث شده دیگه موفق به دریافت یه سری اچیومنت ها نشن. البته خیلی های دیگه هم توی کامنت ها اشاره کرده بودن که این روش براشون پاسخگو نبوده.

این هم پست مربوط به متد توضیح داده شده: https://steamcommunity.com/app/961440/discussions/0/2521353993638939367/

روش شماره 2، توضیح داده که باید چیکار کرد :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا اینقدر حرف و حدیث نداره که، 2هفته دیگه کامل منتشر میشه 2ساعت بعدشم کرک میشه راحت بازی میکنیم دیگه ?

لینک به دیدگاه

رونمایی از طرح نهایی کنسول Mad Box، که توسط استودیو Slightly Mad در حال توسعه می باشد

چند وقت  پیش بود که استودیو Slightly Mad سازنده فرنچایز Project Cars اعلام کرد که دارن یه کنسول بازی به اسم Mad Box رو توسعه میدن که طی 2 الی 3 سال آینده آماده عرضه به بازار میشه، طبق وعده هایی که داده شده این کنسول توانایی اجرای بازی ها در رزولوشن 4K و اجرای بازی های VR بصورت 60 فریم بر ثانیه (که البته تجربه خوبی برای VR بنظر نمیرسه، از اونجایی که برای جلوگیری از بوجود آمدن خستگی چشم حداقل فریم پیشنهاد شده برای اجرای بازی های واقعیت مجازی 90 فریم بر ثانیه هست) خواهد داشت.

طبق گفته های مدیر عامل این استودیو سرمایه گذاران و پشتیبان های مالی برای توسعه و تولید این کنسول با این استودیو به توافق رسیدن، همچنین این یک کنسول اختصاصی نخواهد بود و دارای کیت توسعه رایگان برای سازندگان هست و اینطور که گفتن دارای قیمتی کاملا رقابتی در بازار خواهد بود، البته ناگفته نماند از اونجایی که گفتن این کنسول با یک PC قدرتمند 2 سال آینده برابری میکنه این حرف یکم میتونه دور از ذهن باشه.

حالا بعد از گذشت این اخبار و منتشر شدن یه سری کانسپت آرت طرح های نهایی این کنسول به اشتراک گذاشته شده:

DwmSC9FVYAA6ahZ.thumb.jpg.81a06bba8fedd3080e669119f319b925.jpgDwmSD5WUwAEORWm.thumb.jpg.c369040a4b5e748a8a876e6bfb839c4a.jpgDwmSEsVUwAEYx9l.thumb.jpg.5711ef75e70c492b4638beb2c3296171.jpgDwmSFj6VsAAAU0J.thumb.jpg.2cc723395c4c84daf8eaa1a50d127308.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

بابا اینقدر حرف و حدیث نداره که، 2هفته دیگه کامل منتشر میشه 2ساعت بعدشم کرک میشه راحت بازی میکنیم دیگه ?

سلام مهرداد جان :x

میدونم، ولی گفتم شاید یه سری دوستان مثل خودم بخوان همه گوشه و کنار های لوکیشن هایی که توی این 30 دقیقه در اختیارمون قرار میگیره رو بگردن، این مدت زمان براشون کم باشه :D

البته بعید میدونم اینقدرم زود کرک بشه ها، ولی خب از اونجایی که Resident Evil 7 درست 5 روز بعد از عرضه کرک شد هر چیزی امکان داره :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

Mad Box،

همش میخواستم دربارش بخونم ولی حوصلشو نداشتم:3_grin:ممنون که این پست رو ارسال کردین خلاصه و مفید بود?چیز خفنی به نظر میاد:35_thinking:

در 19 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

Resident Evil 7 درست 5 روز بعد از عرضه کرک شد هر چیزی امکان داره :D

خخخ نه شوخی میکنم خودمم میخوام امشب از استیم دانلودش کنم ببینم چیه

امیدواریم اینم مثل اون در کمتر از 5 روز کرک بشه ?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

همش میخواستم دربارش بخونم ولی حوصلشو نداشتم:3_grin:ممنون که این پست رو ارسال کردین خلاصه و مفید بود1f339.pngچیز خفنی به نظر میاد:35_thinking:

خخخ نه شوخی میکنم خودمم میخوام امشب از استیم دانلودش کنم ببینم چیه

امیدواریم اینم مثل اون در کمتر از 5 روز کرک بشه 1f605.png

خواهش میکنم وظیفه بود :x

در کنار اینکه منم امیدوارم زودتر کرک شه، ولی کپکام خیلی داره Resident Evil 2 و Devil May Cry 5 رو هایپ میکنه، بعد از 10 سال انتظار اعلام کردن که مدت زمان Devil May Cry 5 نهایتا 17 ساعته! تازه اونم با 3 تا شخصیت قابل بازی من که نا امید شدم تا حدودی! از اونطرف هم برای Resident Evil 2 چپ و راست دارن تریلر، گیم پلی، مینی کلیپ و ... میدن نمیدونم چرا حس خوبی ندارم نسبت به این کارشون. امیدوارم خود بازی خلاف این رو ثابت کنه و یه اثر درخور رو ارائه کنه :D

لینک به دیدگاه

دوستان یه سری خبر کوتاه، البته شاید قدیمی باشن و خیلی ها ازشون اطلاع داشته باشن.

destiny-2-forsaken.jpeg.9092b5b549c47292aac3d2f1d6b2e2ab.jpeg

بعد از جدا شدن استودیو Bungie از شرکت Activision اختیار کامل فرنچایز Destiny در اختیار این استودیو قرار گرفت

طی اعلام خبری شوکه کننده و ناگهانی استودیو Bungie اعلام کرد که همکاری اونها با شرکت Activision به پایان رسیده و دیگه شراکتی بین آنها در راستای پیش بردن فرنچایز Destiny وجود نداره و این فرنچایز دیگه بطور کامل توسط این استودیو توسعه داده میشه. همچنین بعد از این جدایی شایعاتی منتشر شده که بنظر میرسه عنوان Destiny 3 در سال آینده عرضه میشه، اما هنوز مشخص نیست که چه شرکتی وظیفه نشر اون رو به عهده خواهد داشت، البته شرکت Blizzard اعلام کرد که به پشتیبانی از بازی Destiny 2 بر روی سرور های Battle.net ادامه خواهد داد.

البته امروز خبر دیگه ای منتشر شد که بعد از جدایی استودیو Bungie از Activision Blizzard سهام این شرکت به مقدار 9.37% کاهش داشته.

Webp.net-resizeimage-1.jpg.a9620f6e03409251b6df7b0ab483e38d.jpg

رونمایی از کاور آرت بازی Mortal Kombat 11 توسط Ed Boon خالق این فرنچایز

آقای اد بون طی توئیتی از کاور آرت رسمی بازی Mortal Kombat 11 رونمایی کرد، که در اون شاهد حضور همیشگی شخصیت Scorpion هستیم، همچنین گفته شده در هفته آینده طی یک استریم آنلاین شاهد نمایش هایی از گیم پلی بازی، معرفی شخصیت های قدیمی و جدید، رونمایی از بخش داستانی و دیگر Event ـهای بازی خواهیم بود. نمایی از کاور آرت در سایز اصلی:

DwkeHvnWwAA93HE.thumb.jpg.8cd44ee79ef08f417f091a210999b5aa.jpg

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

نسخه اصلاح شده + ترینر جهت ریستارت دمو اضافه شد ? 

دانلودها این نسخه رو گذاشته از بازی RESIDENT EVIL 2 و ترینر ریست کردن تایمر هم داره

من باید 1 به بعد دانلود کنم , کسی تست کرده ؟

اون مشکل شناسایی نشدن هم حل شده

ویرایش شده توسط Illidan
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Illidan گفته است :

نسخه اصلاح شده + ترینر جهت ریستارت دمو اضافه شد 1f60b.png 

دانلودها این نسخه رو گذاشته از بازی RESIDENT EVIL 2 و ترینر ریست کردن تایمر هم داره

سلام خدمت دوست عزیزم :D

من که نسخه اولیه بک آپ رو گرفتم و به مشکل ریستور دیتا خوردم، دیگه رفتم مستقیم از خود استیم گرفتمش، توی تاپیک دوست ـمون @Coffee Addicted یه توضیحاتی دادم که از همونجا نقل ـشون میکنم به این تاپیک - از اونجایی که چیز خاصی در مورد داستان بازی لو نمیره پس فکر نمیکنم توضیحات شامل اسپویل بشه:

آقا این چه وضعی بود، خیلی زود تموم شد :D

من تازه داشتم گشت و گذار رو شروع میکردم این Lieutenant ـه گفت بیا کارت دارم، میخوام یه چیزی نشونت بدم خیلی مهم ـه، منم تازه داشتم میگشتم دنبال سومین سکه برای باز کردن این Secret Passage ـه - گفتم برم ببینم چی میگه حرف حسابش چیه نکنه داره زامبی میشه دیگه :D یهو دیدم دمو تموم شد!

در کل تجربه خیلی خوبی بود، هرچند که با ترینر بازی کردم و در کل 42 دقیقه شد. اما، فکر نمیکنم اگر هم بیشتر بازی میکردم راهی داشت که سومین سکه رو برای باز کردن اون Secret Passage پیدا میکردم، یه جایی هم توی Weapons Locker Room یه چنتا کلید از صفحه کلید کمد ها گم شده بود که نگشتم دنبالشون، توی کمد ها چیز زیاد جالی ندیدم. یه چنتا اسکرین شات هم در ابتدا گرفتم که البته چیز جالب و همچین هنری ای نشد :D

در مورد تنظیمات گرافیکی هم برای تست روی Max Prests گذاشتم که به راحتی با 60 فریم اجرا میشد اما چون توی تنظیمات Afterburner مقدار VRAM رو غیرفعال کرده بوده متوجه نشدم چقدر از حافظه گرافیک مصرف میشه، ولی باز هم ترجیح دادم روی همون Recommended بازی کنم.

re2_2019_01_12_20_08_34_543.thumb.jpg.e8766e6e93078ff58d0b4501a5df4909.jpgre2_2019_01_12_20_08_38_877.thumb.jpg.5fd13bd31f164b4f869e893d7c74b654.jpgre2_2019_01_12_20_08_43_677.thumb.jpg.924e0b4d0a9bc43580b94d2e9ab8918c.jpgre2_2019_01_12_20_30_09_059.thumb.jpg.e5dc320f6ac1967cf5d34160f9be4264.jpg

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Illidan گفته است :

نسخه اصلاح شده + ترینر جهت ریستارت دمو اضافه شد 1f60b.png 

سلام

لینک دانلود ترینر کجاس ؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، milad zabihi گفته است :

سلام

لینک دانلود ترینر کجاس ؟

سلام دوست عزیزم

خدمت شما:

http://s8.picofile.com/file/8348641150/Resident_Evil_2_One_Shot_Demo_Plus_4_Trainer.rar.html

با تشکر از دوست ـمون @Coffee Addicted

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام دوست عزیزم

خدمت شما:

http://s8.picofile.com/file/8348641150/Resident_Evil_2_One_Shot_Demo_Plus_4_Trainer.rar.html

با تشکر از دوست ـمون @Coffee Addicted

ممنون کار کرد :)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

re2_2019_01_12_20_30_09_059.thumb.jpg.e5dc320f6ac1967cf5d34160f9be4264.jpg

oh oh ...??

کلا 42 دقیقه :( چه قدر کوتاه

لینک به دیدگاه

استودیو Nether Realm از ظاهر کلی شخصیت Scorpion در بازی Mortal Kombat 11 رونمایی کرد

Dwunoi6UUAAKeH1.thumb.jpg.741bcbe5fd1361762424829056f5d563.jpg

با نزدیک شدن به رونمایی کامل از گیم پلی بازی Mortal Kombat 11، استودیو Nether Realm نمایی کامل از شخصیت Scorpion رو منتشر کرده که نسبت به نسخه های قبلی بازی تا حدودی متفاوت بنظر میرسه، این شخصیت همیشه از بالای سر تا پا رگه هایی از رنگ زرد رو همراه خودش داشته که در این نسخه این رنگ ها تا حدودی کمتر شدن. البته باز هم این طراحی تا به اینجا یکی از بهترین طراحی ها برای این شخصیت در کل فرنچایز بوده.

تا اینجا حضور شخصیت های Scorpion - Raiden - Shao Kahn و یک شخصیت جدید که فعلا تحت عنوان Oracle شناخته میشه، در بازی تایید شده. باید منتظر بمونیم و ببینیم در 4 روز آینده هم شخصیت هایی جدیدی معرفی میشن یا تمامی شخصیت ها و گیم پلی بازی در تاریخ 17 ژانویه به نمایش گذاشته خواهند شد.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

تعداد کسانی که نسخه دمو بازی Resident Evil 2 رو تجربه کردن، به بیش از یک میلیون نفر رسید

chara-ada-gl-1537375496.thumb.jpg.a23a8bacf48f1e70129b70b38d0aa8ad.jpg

تنها با گذشت دو روز از عرضه نسخه دمو بازی Resident Evil 2 تحت عنوان One Shot Demo تعداد بازیکنان این نسخه به بیش از یک میلیون نفر رسید، اما تنها 29 درصد از این تعداد موفق شدن دموی عرضه شده برای این بازی رو با موفقیت به پایان برسونن. تعداد دقیق بازیکنانی که این نسخه رو تجربه کردند برابر با 1،055،790 نفر می باشد. البته این تعداد تنها مربوط به بازیکنانی میشه که قابلیت RE NET رو فعال کردند. در ادامه میتونید نقشه نموداری که شرکت Capcom از این آمار منتشر کرده رو ببینید:

Untitled-1.thumb.jpg.3f0dbad2d61464bc35be1f87b80e03c9.jpg

نکته جالب اینه که تا به اینجا تعداد بازیکنان ژاپنی بیشتر از بازیکنان آمریکای شمالی بوده، اما در حالت کلی با در نظر گرفتن اروپای شرقی و غربی اونها بیشترین کسانی بودن که این نسخه رو تجربه کردند. نسخه کامل بازی Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه (5 بهمن) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر میشه :D

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Illidan گفته است :

oh oh ...1f602.png1f602.png

کلا 42 دقیقه :( چه قدر کوتاه

سلام مجدد خدمت شما

در واقع 30 دقیقه بود، من با ترینر یک بار تایم رو ریست کردم نمیخواستم وسط بازی یهو بگه زمانت تموم شده آخه خیلی آهسته و پیوسته داشتم همه جا رو میگشتم و پیش میرفتم :D ولی تجربه خیلی خوبی بود، هنوزم اون سیستم تیراندازی لعنتی طور Resident Evil 4 رو داره این بازی، آخرین باری که Resident Evil بازی کردم برمیگرده به نسخه 5 ـم بازی. نسخه 6 رو که در همون ابتدا پاک کردم نسخه 7 هم کمی پیش رفتم اما از اول شخص بودنش لذتی نبردم.

نمیدونم شاید من اینطوری فکر میکنم و بخاطر گذر زمان باشه، اما همین چند دقیقه کوتاه خیلی یاد آور Resident Evil 4 بود.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام مجدد خدمت شما

در واقع 30 دقیقه بود، من با ترینر یک بار تایم رو ریست کردم نمیخواستم وسط بازی یهو بگه زمانت تموم شده آخه خیلی آهسته و پیوسته داشتم همه جا رو میگشتم و پیش میرفتم :D ولی تجربه خیلی خوبی بود، هنوزم اون سیستم تیراندازی لعنتی طور Resident Evil 4 رو داره این بازی، آخرین باری که Resident Evil بازی کردم برمیگرده به نسخه 5 ـم بازی. نسخه 6 رو که در همون ابتدا پاک کردم نسخه 7 هم کمی پیش رفتم اما از اول شخص بودنش لذتی نبردم.

نمیدونم شاید من اینطوری فکر میکنم و بخاطر گذر زمان باشه، اما همین چند دقیقه کوتاه خیلی یاد آور Resident Evil 4 بود.

درود

دوست عزیز revalations 2  رو بازی کردی؟ من هفته پیش تمومش کردم پیشنهاد میکنم اجراش کنی داستان  و گرافیک و گیمپلی خوبی هم داره

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Ruby گفته است :

تعداد کسانی که نسخه دمو بازی Resident Evil 2 رو تجربه کردن، به بیش از یک میلیون نفر رسید

تنها با گذشت دو روز از عرضه نسخه دمو بازی Resident Evil 2 تحت عنوان One Shot Demo تعداد بازیکنان این نسخه به بیش از یک میلیون نفر رسید، اما تنها 29 درصد از این تعداد موفق شدن دموی عرضه شده برای این بازی رو با موفقیت به پایان برسونن. تعداد دقیق بازیکنانی که این نسخه رو تجربه کردند برابر با 1،055،790 نفر می باشد. البته این تعداد تنها مربوط به بازیکنانی میشه که قابلیت RE NET رو فعال کردند. در ادامه میتونید نقشه نموداری که شرکت Capcom از این آمار منتشر کرده رو ببینید:

نکته جالب اینه که تا به اینجا تعداد بازیکنان ژاپنی بیشتر از بازیکنان آمریکای شمالی بوده، اما در حالت کلی با در نظر گرفتن اروپای شرقی و غربی اونها بیشترین کسانی بودن که این نسخه رو تجربه کردند. نسخه کامل بازی Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه (5 بهمن) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر میشه :D

طبق عکس دوم توی محدوده ایران هم بیش از 46 هزار نفر این بازی رو انجام دادن . اگر مشکلات موجود نبود و همه از ساپورت کامل بازی ها در دراخل ایران و اینترنت سریع و رایگان استفاده می کردند احتمالا آمار بسیار بیشتر می شد

.......................

دوستان مقدار فریم چطور بود ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

طبق عکس دوم توی محدوده ایران هم بیش از 46 هزار نفر این بازی رو انجام دادن . اگر مشکلات موجود نبود و همه از ساپورت کامل بازی ها در دراخل ایران و اینترنت سریع و رایگان استفاده می کردند احتمالا آمار بسیار بیشتر می شد

.......................

دوستان مقدار فریم چطور بود ؟؟؟

من گذاشتم روی اخرین حد ، یه چند جا لگ زد بقیه جاها

وی رم روی 3999 مونده بود ، روی 720 بازی کردم

تجربه خوبی بود چسبید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

من گذاشتم روی اخرین حد ، یه چند جا لگ زد بقیه جاها

وی رم روی 3999 مونده بود ، روی 720 بازی کردم

تجربه خوبی بود چسبید

ممنون .

مشخصات سیستمتون چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

ممنون .

مشخصات سیستمتون چیه ؟

i5 3570

رم هشت

گرافیک 460 چهار گیگ

پاور 650

داریرکس 12 رو هم فعال کردم

رم رفته بود روی 7100

فریم هم روی 55 تا 60 بود

فقط بازی رو داخل ssd نریختم

گرافیک هم گذاشتم اخرین حد

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

i5 3570

رم هشت

گرافیک 460 چهار گیگ

پاور 650

داریرکس 12 رو هم فعال کردم

رم رفته بود روی 7100

فریم هم روی 55 تا 60 بود

فقط بازی رو داخل ssd نریختم

گرافیک هم گذاشتم اخرین حد

با این سیستم رو 720 بازی میکنی!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...