رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 21 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

تکمیلش کنم 1f605.png

بر خلاف بازی detroit-become-human  دو بازی Heavy Rain و beyond-two-souls  از api vulkan پشتیبانی نخواهند نکرد.

🌹😉

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

سلام خدمت عزیزه دلم آقا فرجام گل، به خدا من هربار از شما سوال میکنم شرمنده میشم، اینقدر که شما بابت یک سوال وقت میزارین واقعا جای تقدیر و تشکر داره، ممنونم واقعا.

شب همه کارهایی که گفتین رو انجام میدم.

قربانت عزیز دل ، وظیفست.

خب به نظر میاد بتزدا بالاخره بعد از گندی که با فال اوت 76 زده حالا میخواد بیارتش روی استیم بلکه اونجام دو زار بفروشه و نجات پیدا کنه😂 

screen846.thumb.jpg.6704ad1397ea9ae13c2934754d370a5e.jpg

تنها دلیل اصلیشون برای نیاوردنش روی استیم در همون ابتدای کار این بود که خودشونم میدونستن در زمان لانچ همه ناراضی خواهند بود و خیلیا از طریق سیستم ریفاند استیم که خیلی قابل اعتماد هست (کافیه زیر دو ساعت بازی کرده باشید و 14 روز از خریدتون نگذشته باشه ، بدون هیچ سوال و جوابی براتون ریفاندش میکنن ، اگر هم از دو ساعت گذشته باشه و دلیل قانع کننده ای بیارید بازم براتون ریفاند میکنن ، من بازی ای رو بعد از 20 ساعت بازی ریفاند  تونستم ریفاند کنم چون عملا دیگه اجرا نمیشد روی سیستمم ، چند روز بررسیش کردن و ریفاند شد و پولش بهم برگردونده شد) بازی رو ریفاند میکنن و عملا فروششون به لجن کشیده میشه ، پس روی استور خودشون که قابلیت ریفاند استانداردی نداره (حتی بازی رو نباید یکبار هم اجرا کرده باشید تا بتونید ریفاند کنید) لانچش کردن تا کسی نتونه بازی رو پس بده و عملا سر همه کلاه بذارن ! تازه الان که یه ذره باگهای بازی کمتر شده(هنوز اوکی نیست فقط باگها کمتر شده) قصد داره بیارتش روی استیم ...

لینک به دیدگاه

photo_2019-03-25_23-03-14.thumb.jpg.f6bc6a880e6223c208072cabbd60f12d.jpg

متا بازی  Generation Zero با 4 نقد تا هم اکنون
ایراد کلی از نظر منتقدان جهان باز بودن بیش از حد،خالی بودن محیط و ماموریتهای تکراری از عوامل خسته کننده بازی میباشد.
بازی فردا منتشر میشود.

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

photo_2019-03-25_23-03-14.thumb.jpg.f6bc6a880e6223c208072cabbd60f12d.jpg

متا بازی  Generation Zero با 4 نقد تا هم اکنون
ایراد کلی از نظر منتقدان جهان باز بودن بیش از حد،خالی بودن محیط و ماموریتهای تکراری از عوامل خسته کننده بازی میباشد.
بازی فردا منتشر میشود.

گیم پلی شبیه متال گیر بود نگاه کردم ، ولی چه فایده وقتی کوجیما نباشه دیگه جوابگو نیست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farjam گفته است :

قربانت عزیز دل ، وظیفست.

خب به نظر میاد بتزدا بالاخره بعد از گندی که با فال اوت 76 زده حالا میخواد بیارتش روی استیم بلکه اونجام دو زار بفروشه و نجات پیدا کنه1f602.png 

screen846.thumb.jpg.6704ad1397ea9ae13c2934754d370a5e.jpg

تنها دلیل اصلیشون برای نیاوردنش روی استیم در همون ابتدای کار این بود که خودشونم میدونستن در زمان لانچ همه ناراضی خواهند بود و خیلیا از طریق سیستم ریفاند استیم که خیلی قابل اعتماد هست (کافیه زیر دو ساعت بازی کرده باشید و 14 روز از خریدتون نگذشته باشه ، بدون هیچ سوال و جوابی براتون ریفاندش میکنن ، اگر هم از دو ساعت گذشته باشه و دلیل قانع کننده ای بیارید بازم براتون ریفاند میکنن ، من بازی ای رو بعد از 20 ساعت بازی ریفاند  تونستم ریفاند کنم چون عملا دیگه اجرا نمیشد روی سیستمم ، چند روز بررسیش کردن و ریفاند شد و پولش بهم برگردونده شد) بازی رو ریفاند میکنن و عملا فروششون به لجن کشیده میشه ، پس روی استور خودشون که قابلیت ریفاند استانداردی نداره (حتی بازی رو نباید یکبار هم اجرا کرده باشید تا بتونید ریفاند کنید) لانچش کردن تا کسی نتونه بازی رو پس بده و عملا سر همه کلاه بذارن ! تازه الان که یه ذره باگهای بازی کمتر شده(هنوز اوکی نیست فقط باگها کمتر شده) قصد داره بیارتش روی استیم ...

بهترین خبر رو دادی ! دمت گرم❤️

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

بابا یه گپ خصوصی راه بندازید برید در مورد این بازی بحث کنید

این تاپیک مربوط به اخبار  مختصر بازی و کرک و این چیزاس

اعلان رو روشن کردیم

هر دفعه میایم میبینیم یکی  نوشته زن غلام علی زیاد حرف میزد

اون یکی میگه علی و حسن قلی رو جمع نکردی اخر بازی طرف مرد

نقد داستان و دیالوگ می کنید!!!

شما دوست نداری کافیه یه ذره اسکرول کنی و رد شی یا چشمت رو ببندی 🤔 تو این تاپیک در مورد این موارد و خیلی چیزای دیگه هم بحث میشده و خواهد شد، چه دوست داشته باشید یا نداشته باشید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

این تایید شده هست؟؟؟ عزیزان کسی نصب کرده؟ نصب نکنیم کارت بره هوا که اصلا حوصلش رو ندارم 😑

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

بازی Sekiro: Shadows Die Twice صدر جدول فروش هفتگی در کشور انگلستان را تصاحب کرد.

photo_2019-03-25_21-56-42.thumb.jpg.2b1163df736c4fde0b5cdd26978aee72.jpg

نسخه pc بازی The Elder Scrolls III: Morrowind فقط برای امروز رایگان شد.
https://elderscrolls.bethesda.net/en/tes25

50 میلیون player تا کنون بازی Warframe را تجربه کرده اند.

بازی Anthem بر خلاف نمرات ضعیف و مشکلات بسیار به فروش 100 میلیون دلاری دست یافت که از دید شرکت ea خوب بوده است.

شخصیتهای محبوب در بازی Metro Exodus در نظرسنجی بین بازی بازان

اقا هرچی برای  The Elder Scrolls III: Morrowind ثبت نام میکنم میگه Something went wrong. Please try again!

دیگه نمیشه؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

اقا هرچی برای  The Elder Scrolls III: Morrowind ثبت نام میکنم میگه Something went wrong. Please try again!

دیگه نمیشه؟

تا روز 26 مارس که امروز میشه فرصت داره

قند شکن تست کن

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

تا روز 26 مارس که امروز میشه فرصت داره

قند شکن تست کن

اون فعاله

اکانت ساختم الان نمیره داخل اکانت!

========================================================================================

در کمال تعجب بدون قندشکن رفت تو اکانتo.O

ولی همچنان بازی رو REDEEM نمیکنه

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

این تایید شده هست؟؟؟ عزیزان کسی نصب کرده؟ نصب نکنیم کارت بره هوا که اصلا حوصلش رو ندارم 1f611.png

گواهی whql داره . یعنی مایکروسافت تائیدش کرده .

شما اگر بازیهای :

Battlefield V: Firestorm

Anthem

Shadow of the Tomb Raider

Sekiro: Shadows Die Twice

رو نداری و درایور فعلیت مشکلی نداره دلیلی برای نصب این درایور نداری .

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

این تایید شده هست؟؟؟ عزیزان کسی نصب کرده؟ نصب نکنیم کارت بره هوا که اصلا حوصلش رو ندارم 1f611.png

من نصب کردم نصف ایران رفت زیر اب 

شما نصب کنی کلش میره زیر اب

مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

نوشتن یادگاری بر دیوار هوش مصنوعی

hk9z_jj7gnuazz2iectnhkjyjbicsxoz-yvicfh8

یه روز کاملا عادی در skyrim

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

شما دوست نداری کافیه یه ذره اسکرول کنی و رد شی یا چشمت رو ببندی 1f914.png تو این تاپیک در مورد این موارد و خیلی چیزای دیگه هم بحث میشده و خواهد شد، چه دوست داشته باشید یا نداشته باشید.

با این حرفت داری میگی نظر تو و اون شش هفت نفری که لایک کردن و احتمالا خیلی های دیگه که هم نظر هستن باهات برام اهمیتی نداره و هر کاری دلم بخواد میکنم

گفته شد که هم داستان رو لو میدید و هم بحث های متفرقه ای که مربوط به تاپیک نیست رو مطرح می کنید و اینکه تو و امثال تو متوجهش نمیشید نشون دهنده اینه که یه سری تا زور بالا سرشون نباشه تابع قوانین نمیشن

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

تو زمینه درایور قبلا سابقه خراب کاری داشتن

هر درایو جدیدی میاد معمولا بهتره یه دو هفته صبر کنید اگه گندش در نیومد نصب کنید😄

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

با این حرفت داری میگی نظر تو و اون شش هفت نفری که لایک کردن و احتمالا خیلی های دیگه که هم نظر هستن باهات برام اهمیتی نداره و هر کاری دلم بخواد میکنم

گفته شد که هم داستان رو لو میدید و هم بحث های متفرقه ای که مربوط به تاپیک نیست رو مطرح می کنید و اینکه تو و امثال تو متوجهش نمیشید نشون دهنده اینه که یه سری تا زور بالا سرشون نباشه تابع قوانین نمیشن

داداش کم و بیش با نظر شما موافقم ولی اینم در نظر داشته باشید:

۱.زیاد دارید گنده میکنید قضیه رو

۲.اعتبار به لایک نیست ،اگه باشه،پس وحید خزایی باید کاندیدا ریاست جمهوری ۱۴۰۰ بشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

داداش کم و بیش با نظر شما موافقم ولی اینم در نظر داشته باشید:

۱.زیاد دارید گنده میکنید قضیه رو

۲.اعتبار به لایک نیست ،اگه باشه،پس وحید خزایی باید کاندیدا ریاست جمهوری ۱۴۰۰ بشه

😄

اخه اون لایک چه ربطی به این داره

اون لایکو شاید بشه با تعداد دنبال کننده ها در اینجا مقایسه کرد(که اونم نمیشه تازه) که من کلا هیچ دنبال کننده ای ندارم😅

ولی میگم اینجا جاش نیست و داستان رو لو میدید و ...

و بقیه لایک کردن یعنی بله نباید همچین کامنت هایی اینجا باشه و ما هم موافقیم

ولی باز این حضرات میان یا میگن هر کاری دلمون بخواد میکنیم و نظر کسی برامون مهم نیست یا اینکه کلا میگن اصلا همچین چیزی نیست و در مورد هرچیزی که مربوط به بازی باشه به هر نحوی میشه بحث و گفتگو کرد

قانون خاصی هم نیست اینجا که بخواد جلو اینارو بگیره

یا خود کاربرا برخورد میکنن یا تبدیل میشه به یه روال عادی و هر روز چند 10 تا اعلان برا دنبال کننده ها میاد و میان چک میکنن میبینن...

حالا دیگه خودتون انتخاب کنید

من وظیفمو انجام دادم بقیش پای دوستان😄

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

1f604.png

اخه اون لایک چه ربطی به این داره

اون لایکو شاید بشه با تعداد دنبال کننده ها در اینجا مقایسه کرد(که اونم نمیشه تازه) که من کلا هیچ دنبال کننده ای ندارم1f605.png

ولی میگم اینجا جاش نیست و داستان رو لو میدید و ...

و بقیه لایک کردن یعنی بله نباید همچین کامنت هایی اینجا باشه و ما هم موافقیم

ولی باز این حضرات میان یا میگن هر کاری دلمون بخواد میکنیم و نظر کسی برامون مهم نیست یا اینکه کلا میگن اصلا همچین چیزی نیست و در مورد هرچیزی که مربوط به بازی باشه به هر نحوی میشه بحث و گفتگو کرد

قانون خاصی هم نیست اینجا که بخواد جلو اینارو بگیره

یا خود کاربرا برخورد میکنن یا تبدیل میشه به یه روال عادی و هر روز چند 10 تا اعلان برا دنبال کننده ها میاد و میان چک میکنن میبینن...

حالا دیگه خودتون انتخاب کنید

من وظیفمو انجام دادم بقیش پای دوستان1f604.png

اینجا یه فرومه ،سایت خبری نیست،پیج تلگرامم نیست،،،جای گفتمان،جرو بحث و جنگ و جدله ،بهترین راه اینه که برای قسمت گیم یه ادمین بزارن تا رصد کنه،اگه پستی حاوی مطلب نامربوط ،اسپویل،دارای توهین ،سیاست و غیره باشه فقط پست رو اصلاح کنه و مثلا بگه به فلان دلیل از طرف ادمین اصلاح شد،نه اینقد بی نمک که کسی توجه به مسائلی که شما گفتید نکنه،نه اونقد شور که یکی تاپیکی باز میکنه ،بحث به بیراهه میکشه،و ادمین های غیور تاپیکو کلا جمعش میکنن بره!به شخصه این کار رو بی توجهی به کاربران و حتی توهین میدونم!

در مورد اون لایک هم منظور این بود که لایک ارزشی نداره،که بیانش کرد.....

مثلا:الان این بحث منم ربطی به این تاپیک نداره،و بعد از اینکه جرو بحث تموم شد بایستی یه ادمینی پستا رو پاک کنه،که کسی نیست پاک کنه،یا اگرم بخاد کار خودشو راحت کنه و کل تاپیکو نابود کنه!

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

هوش مصنوعی(بازی با هوش مصنوعی)

سلام

این باگه و اتفاقا در زمان نوشتن جمله به یاد اسکایریم هم بودم در واقع به فکر هوش مصنوعی که هیچ جوره دشمنان حاضر به اعتراف به دیدن ما نبودند.

:D

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

اینجا یه فرومه ،سایت خبری نیست،پیج تلگرامم نیست،،،جای گفتمان،جرو بحث و جنگ و جدله ،بهترین راه اینه که برای قسمت گیم یه ادمین بزارن تا رصد کنه،اگه پستی حاوی مطلب نامربوط ،اسپویل،دارای توهین ،سیاست و غیره باشه فقط پست رو اصلاح کنه و مثلا بگه به فلان دلیل از طرف ادمین اصلاح شد،نه اینقد بی نمک که کسی توجه به مسائلی که شما گفتید نکنه،نه اونقد شور که یکی تاپیکی باز میکنه ،بحث به بیراهه میکشه،و ادمین های غیور تاپیکو کلا جمعش میکنن بره!به شخصه این کار رو بی توجهی به کاربران و حتی توهین میدونم!

این قسمتو کاملا موافقم واسه همینم لایک میکنم

لایک به معنی تایید و توافق

و منم واسه این بیان کردم چون خواستم بگم فقط نظر یک نفر نیست که نارضی هست ازین وضعیت

حالا انشالله یه سری دیگه ادامه ندن

منم لحنم تند بود در مقابل این رفتارشون

همینجا عذرخواهی میکنم از این دو کاربر💐

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

این باگه و اتفاقا در زمان نوشتن جمله به یاد اسکایریم هم بودم در واقع به فکر هوش مصنوعی که هیچ جوره دشمنان حاضر به اعتراف به دیدن ما نبودند.

:D

بازیا شرکت bethesda اصلن از لحاظ باگ داغونن،ولی همین باگاشن که باحالش کرده،حالا مثلا این باگ نیست ولی تو اسکایریم pickpocket رو که به 100 ببری،اگه مد بدن هم به بازی زده باشی،قشنگ میای روبرو طرف میشینی لخت مادر زادش میکنی،من چند بار رفتم تو می خونه ها همه رو لخت کردم😀

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی Generation Zero که  استودیوی Avalanche ساخته ، توسط کودکس کرک شد 

کرک آنلاین هم xatorent منتشر کرد 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

CONTROL-11-1038x576.thumb.jpg.74e141e76429761546da5e4f44cc8499.jpg

گیم پلی جدیدی از بازی Control منتشر شد.
استودیوی Remedy اعلام کرد بازی در تاریخ 27 اگوست منتشر میشود.

https://www.youtube.com/watch?v=1JmnUcbeR_M

photo_2019-03-26_18-25-49.thumb.jpg.fc218878e7eed99f69ce2710b3d7d231.jpg

تریلر جدید بازی Mortal Kombat 11 شخصیتهای بیشتری را معرفی میکند.

https://www.youtube.com/watch?v=RbMqcFvtMN8

photo_2019-03-26_18-25-58.thumb.jpg.2f3313fc11a04cbae6e6a0fdee9845e0.jpg

تریلر زمان عرضه اخرین بسته الحاقی بازی Final Fantasy XV منتشر شد.

https://www.youtube.com/watch?v=AFZ2HhO-664

photo_2019-03-26_18-20-45.thumb.jpg.05ef613c64a0e81bef3a0b352d18df9b.jpg

به روز رسانی جدید بازی Metro Exodus تحت عنوان Ranger منتشر شد که حالت New Game+ را به بازی اضافه و بیش از 25 باگ و مشکل را در نسخه pc برطرف میکند.

photo_2019-03-26_18-20-54.thumb.jpg.94567aaef633b1409d601e52d6731d1a.jpg

بازی Xenon.Racer دقایقی پس از انتشار توسط گروه plaza کرک شد.

photo_2019-03-26_18-20-58.thumb.jpg.380c9b4bb18cad576243511c8c03ca86.jpg

بازی Outward که امروز منتشر شده است توسط گروه reloaded کرک شد.

photo_2019-03-26_18-21-04.thumb.jpg.8f3f012b1f2c988a16348de5f5ad544b.jpg

بازی Generation.Zero که امروز منتشر شده است توسط گروه codex کرک شد.

photo_2019-03-26_18-21-12.thumb.jpg.eb05a12bfe850904c25ad0d79d0bad8b.jpg

به روز رسانی جدید NVIDIA GeForce 419.67 بهینه شده برای بازیهای Battlefield 5 Firestorm, Sekiro and Anthem منتشر شد.

photo_2019-03-26_18-21-21.thumb.jpg.4f2e9bbdad614f417d081e50c64e325c.jpg

نسخه Alpha 3.5 بازی Star Citizen در PTU در دسترس قرار گرفت

photo_2019-03-26_18-21-30.thumb.jpg.7dc85a5bf926990550f9cb81fee9eb39.jpg

نسخه جدید بازی The Lord of the Rings با نام Gollum معرفی شد.زمان انتشار بازی برای سال 2021 برنامه ریزی شده است.

Observation_-_Screen_2-1038x576.thumb.jpg.8738995bebf90839b7feb60ed8a626a6.jpgphoto_2019-03-26_18-43-01.thumb.jpg.b615aa77e8e222872475ce05d55f895d.jpg

سیستم مورد نیاز بازی Observation اعلام شد.
نسخه pc به صورت انحصاری در فروشگاه Epic Games عرضه میشود.

MoonsOfMadness_KeyArt-ds1-1340x1340.thumb.jpg.40934110d925c2998fdacc6f1173c2d7.jpg

بازی جدید Moons of Madness توسط شرکت Funcom معرفی شد.
این شرکت ناشر بازی Conan Exiles نیز بوده است.

https://www.youtube.com/watch?v=kSdfZCj7dg4

ویرایش شده توسط MOHSEN-CH
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

بازی بسیار خوبیست!
دیشب گرفتمش!

image.jpeg.8e986a4850ea2508203d4c89c550073c.jpeg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...