رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 54 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

عرض کنم خدمتتون که بازی تا اونجا که من پیش روی کردم کاملا بالانسه و فقط 100 بار همه NPC ها دراگون رات گرفتن 1f602.png!! حالا نمیدونم منظورتون چیه دقیقا که با آپدیت و اینا درست میشن

چند ساعت اول بازی  واقعا حرصم در اومده بود ولی بعدش که بازی اومد دستم دیگه ولش نمیشه کرد( همین الان از پاش پاشدم!!1f601.png)

دوستانی هم که دارک سولز ها رو رفتن و با این بازی مشکل دارن توجه کنید اصلا نباید مثل سری سولز این بازی رو برید و اگر بخاید ازتجربیات قبلیتون استفاده کنید واقعا کلافه میشید

سعی کنید از مکانیک های جدید مثل مخفی کاری بیشتر استفاده کنید که واقعا جوابه ( اگر درست Stealth کنید هیچ وقت چند نفر دورتون نمیکنن، به جزموارد خیلی خاص)

مهم ترین نکته هم استفاده و یادگیری قلق Deflect هستش که 90 درصد موارد کارسازه

ایرادم نگیرید الکی ... اه1f605.png

من منظورم این مدلی بود گفتم شاید سکیرو  هم اینجور باشه:

gjh7_grossgaseousantarcticgiantpetrel.gi

t89g_tumblr_n5ccnzhvtv1ro156wo2_r1_400.g

لینک به دیدگاه

photo_2019-03-27_07-03-44.thumb.jpg.174328d7ec85ae64f6043120461ce97f.jpg

بازی Assassins.Creed.III.Remastered که از قفل denuvo استفاده میکند توسط RIDDICK کرک شد.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

خب با هم یکی از نقد های مشتریان Amazon رو از Sekiro رو میخونیم 😄
طرف پولو داده فهمیده این بازی در حد و اندازه های دارک سولز و حتی بیشتر سخته و گریه و زاری و نق زدن افتاده
@GamePlayIranChannel

واقعیتش اینکه زمانی که دارک سولز اومد ، سختی بازی اینجوری معنی میشد که بعضی از امکانات بازی مثل نقشه ، checkpoint و اینا ازت گرفته میشد مثل هیتمن! یا اگه قرار بود ضربه ای 5 درصد خونت رو کم کنه وقتی سختی رو بالاتر میبری 25 درصد کم کنه مثل سری کالاف دیوتی! اما دارک سولز اینجوری نبود ، هر چیز قدرت و حرکت مشخص خودش رو داشت یا به صورت چند فاز بود ، هرچیز قابل کشتنی ایراد های خاص خودش رو داشت  یکی در مقابل آتش ضعف داشت ، یکی از پشت راحت ضربه میخورد و...  کارت این بود که نقطه ضعف های اون رو یاد بگیری ، اشتباه های خودت رو کمتر کنی و شکستش بدی!

دوستان این ها  ایرادهای گیم پلی بازی ازنظر من هستش ، اگر ناراحت میشد لطفا نخونید.

اما گیم پلی سکیرو کلا فرق داره همه دشمن ها یجور کشته میشن ، مدل مبارزه ات با همشون یجوره هیچ تنوعی تو سلاح هات نداری ، تقریبا همه باس ها و مینی باس ها رو باید حداقل دوبار شکست بدی!( بعد از اینکه یه کاتانای دو متری رو میکنی تو گلوشون دوباره پا میشن با نوار سلامتی کامل و یه تعداد حرکت های جدید🙄!) ، وقتی میمیری درجا نصف پولت و مقداری از xp رو از دست میدی و از دست میدی!!! مخفی کاریش به معنی واقعیه کلمه یه چیز چرته کاملا خسته کننده اس که باید انجام بدی و هوش مصنوعی دشمنات در حد پشمک هستش وقتی مخفی کاری میکنی!( اگه بپربپر  کنی تو بوته ها پشت سرشون رو نگاه هم نمیکنن!😄) مشکلات فنی که سری سولز داشتن و توی ریمستر نسخه اول هم درست نکرده بودن رو هم دارن ، نمونه اش پیروی نکردن از قانون های فیزیک( از داخل دیوار ضربه خوردن از داداشمون seven ashina  spears) و هیت باکس فضایی که تو گیف دوستمون چند کامنت بالاتر هست!

خدمتون عرض شود که بازی بدی نیست ولی احساس میکنم منتقدای بازی از اینکه ایرادات بازی رو بگیرن میترسن! بازی رو تموم نکردم ، ولی اوایلش هم نیستم. نظر من اینکه سری سولز رو از هر لحاظ بهتراز sekiro هستش.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AJOR گفته است :

خدمتون عرض شود که بازی بدی نیست ولی احساس میکنم منتقدای بازی از اینکه ایرادات بازی رو بگیرن میترسن!

واقعا ادم احساس میکنه همینه

و اما در مورد بازی

واقعا چرا یه عده از اینکه عذاب بکشن و اعصابشون خورد بشه لذت میبرن؟!
این مدل سختی بازی مسخرس چون اصولی پیاده سازی نشده
چطور من باید هزار بار ضربه بزنم تا طرف بمیره ولی این جناب باس با یکی دو ضربه منو میکشه؟!
خب هر بازی ای میتونه به همین شکل مسخره درجه سختی بازیو ببره بالا
وقتی این سختی لذت بخش میشه که شما مجبور شی مهارت های خاصی رو یاد بگیری تا بتونی در مقابل حرکات و ویژگیهای خاص یک باس مقاومت کرده و شکستش بدی نه اینکه چون خون این باسه زیادی کرده هی مجبور شی دو ساعت ضربه بزنی و هیچ تنوع و ویژگی خاصی هم نبینی  اخر سرم دوباره زنده شه و از نو...😄

لینک به دیدگاه

بازی Assassins Creed III Remastered که از قفل denuvo استفاده میکند توسط Riddick کرک شد

@GamersParadise

IMG_20190327_102408_734.jpg

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

واقعا ادم احساس میکنه همینه

و اما در مورد بازی

واقعا چرا یه عده از اینکه عذاب بکشن و اعصابشون خورد بشه لذت میبرن؟!
این مدل سختی بازی مسخرس چون اصولی پیاده سازی نشده
چطور من باید هزار بار ضربه بزنم تا طرف بمیره ولی این جناب باس با یکی دو ضربه منو میکشه؟!
خب هر بازی ای میتونه به همین شکل مسخره درجه سختی بازیو ببره بالا
وقتی این سختی لذت بخش میشه که شما مجبور شی مهارت های خاصی رو یاد بگیری تا بتونی در مقابل حرکات و ویژگیهای خاص یک باس مقاومت کرده و شکستش بدی نه اینکه چون خون این باسه زیادی کرده هی مجبور شی دو ساعت ضربه بزنی و هیچ تنوع و ویژگی خاصی هم نبینی  اخر سرم دوباره زنده شه و از نو...😄

من خودم اولین کسی بودم که اینجا از سختیش انتقاد کردم ولی بنظرم اصولی و منصفانه س تا حد زیادی. یک اینکه اتفاقا باید مهارت خاصیو یاد بگیری و اون پری کردن ضربات طرفه. اینجوری شاید بشه گفت با چندتا ضربه طرف رو میشه کشت. باید با روش متفاوت بازی کنار بیای که خب این زمان میبره ولی بعدش حس خیلی خوبی میده.

در مورد اینکه چرا غول دوباره زنده میشه برای اینه که خود شخصیت ما هم بعد یبار مردن زنده میشه! پس بنظرم منصفانه س. بعدم ما کلی آیتم برای برگردوندن جون داریم که غولا ندارن.

همچنان من سیستم مبارزات دارک سولز و بلادبورن رو ترجیح میدم ولی جادوی میازاکی تو طراحی عجیب مراحل و شخصیتا و اتفاقات عجیبو نمیتونم با هیچی عوض کنم.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام 

تفاوت سری سولز با دیگر عناوین هم سبک در این هست که در سری سولز بایستی دشمنانت رو بشناسی که این مهم با مردن میسر هست ولی در عناوین دیگر کافیه خودت و توانایی هات رو بشناسی و این امر با کشتن میسر هست. دقیقا عکس هم هستند. دقیقا هم بر میگرده به نوع دریافت دمیجینگ ، داج و غلت زدن که در سری دارک سولز که به این نتیجه ختم میشه که دور زدن و حرکت به دور دشمنان بیشتر جواب گو هست تا چیز دیگرکه همین به نوبه خودش کافیه که کشتن سخت باشه چه برسه به چندتا شاخ و برگ بیشتر ، به همین خاطر در دیگر عناوین سازندگان بایستی نبوغ بیشتری نسبت به سولز در به چالش کشیدن گیمر ها به خرج بدهند.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام 

تفاوت سری سولز با دیگر عناوین هم سبک در این هست که در سری سولز بایستی دشمنانت رو بشناسی که این مهم با مردن میسر هست ولی در عناوین دیگر کافیه خودت و توانایی هات رو بشناسی و این عمر با کشتن میسر هست. دقیقا عکس هم هستند. دقیقا هم بر میگرده به نوع دریافت دمیجینگ ، داج و غلت زدن که در سری دارک سولز که به این نتیجه ختم میشه که دور زدن و حرکت به دور دشمنان بیشتر جواب گو هست تا چیز دیگرکه همین به نوبه خودش کافیه که کشتن سخت باشه چه برسه به چندتا شاخ و برگ بیشتر ، به همین خاطر در دیگر عناوین سازندگان بایستی نبوغ بیشتری نسبت به سولز در به چالش کشیدن گیمر ها به خرج بدهند.

درسته

دارک سولز از این لحاظ شباهت زیادی به دنیای واقعی داره:

وقتی در دنیای واقعی شما سلاح سرد دستتون باشه و حریف هم یک نفر باشه و مسلح،کسی اول همه برنده هست که ضربه اولو بزنه و در واقع یک دوئل هست که برنده و بازندش معلوم نیست

اما وقتی دونفر شدن دیگه هی باید عقب برید فرار کنید تا سر موقع و بجا حمله  کنید.

نه مثل فیلم های سینمایی که یه نفر میره تو بار ،همه رو تکه تکه میکنه با دست خالی

توجه کردین جدا از کشتی کج ،هیچ جای دیگه ای دونفرو مقابل یکنفرتو رینگ  نمیذارن،جدا از ناعادلانه بودنش ،فضای رینگ برای این در گیری کافی نیست!

از این واقعی سازی تو دارک سولز خیلی خوشم میاد،و وقتی مثلا اون دو باس معروف یعنی ornstein and smough رو ملاقات میکنی،عین یه جنگ برای پیروزی نیست ،بلکه برای زنده موندنه!

برای همینه،یا گیمرا عاشق این بازین،یا ازش متنفرن!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، AJOR گفته است :

واقعیتش اینکه زمانی که دارک سولز اومد ، سختی بازی اینجوری معنی میشد که بعضی از امکانات بازی مثل نقشه ، checkpoint و اینا ازت گرفته میشد مثل هیتمن! یا اگه قرار بود ضربه ای 5 درصد خونت رو کم کنه وقتی سختی رو بالاتر میبری 25 درصد کم کنه مثل سری کالاف دیوتی! اما دارک سولز اینجوری نبود ، هر چیز قدرت و حرکت مشخص خودش رو داشت یا به صورت چند فاز بود ، هرچیز قابل کشتنی ایراد های خاص خودش رو داشت  یکی در مقابل آتش ضعف داشت ، یکی از پشت راحت ضربه میخورد و...  کارت این بود که نقطه ضعف های اون رو یاد بگیری ، اشتباه های خودت رو کمتر کنی و شکستش بدی!

دوستان این ها  ایرادهای گیم پلی بازی ازنظر من هستش ، اگر ناراحت میشد لطفا نخونید.

اما گیم پلی سکیرو کلا فرق داره همه دشمن ها یجور کشته میشن ، مدل مبارزه ات با همشون یجوره هیچ تنوعی تو سلاح هات نداری ، تقریبا همه باس ها و مینی باس ها رو باید حداقل دوبار شکست بدی!( بعد از اینکه یه کاتانای دو متری رو میکنی تو گلوشون دوباره پا میشن با نوار سلامتی کامل و یه تعداد حرکت های جدید1f644.png!) ، وقتی میمیری درجا نصف پولت و مقداری از xp رو از دست میدی و از دست میدی!!! مخفی کاریش به معنی واقعیه کلمه یه چیز چرته کاملا خسته کننده اس که باید انجام بدی و هوش مصنوعی دشمنات در حد پشمک هستش وقتی مخفی کاری میکنی!( اگه بپربپر  کنی تو بوته ها پشت سرشون رو نگاه هم نمیکنن!1f604.png) مشکلات فنی که سری سولز داشتن و توی ریمستر نسخه اول هم درست نکرده بودن رو هم دارن ، نمونه اش پیروی نکردن از قانون های فیزیک( از داخل دیوار ضربه خوردن از داداشمون seven ashina  spears) و هیت باکس فضایی که تو گیف دوستمون چند کامنت بالاتر هست!

خدمتون عرض شود که بازی بدی نیست ولی احساس میکنم منتقدای بازی از اینکه ایرادات بازی رو بگیرن میترسن! بازی رو تموم نکردم ، ولی اوایلش هم نیستم. نظر من اینکه سری سولز رو از هر لحاظ بهتراز sekiro هستش.

سلام عزیز

به نظرم شما یکم کلی گویی کردید

نکته اول که تو Sekiro هم هر چیز قابل کشتنی نقطه ضعف مخصوص خودشو داره و نیاز به ریختن استراتژیه خاصه. برای مثال آبا Lady butterfly و Guardian ape شبیه هم کشته میشن؟! ( نقطه ضعف یکیش اینه که  وقتی رو هواس بهش شوریکن بزنی و ضربه هاشو رو زمین Deflect کنی و میمونه هم ابزارپروستتیک انفجاری و خسته کردنشه تا خودش بیفته رو زمین) مگر اینکه یه گیمر فوق العاده باشی و همرو با Deflect رد کنی که اینم باز باید کلی روش کار کنی و پترن ضربه ها و زمان بندی هاشونو یاد بگیری که برای هر باس، متفاوت و کاملا جدیده

تنوع سلاح رو تا حدودی موافقم ولی برای همینه که بهتون یه دست مصنوعی دادن ( البته جای اسلحه اصلی رو نمیگیره ولی اینم در نوع خودش سبک جالبیه و به نظرم نمیشه ایراد گرفت)

باس ها و مینی باس هام اگر دقت کنید خیلی سریع تر از دارک سولز کشته میشن و این دو بار اومدنشون منطقیه و اگر با همون یه بار میمردن که خیلی راحت میشد بازی. ضمنا خودتون میتونید 3 بار زنده بشید( حالا چرا تو اسم گفته Twice نمیدونم!!😄) اینم در نظر بگیرید!

کاملا  با مخفی کاری و هوش مصنوعی دشمنای معمولی موافقم که واقعا احمقن!!😂( بیا بعد بگید سخته!!)

به جز اون Ogre در اول بازی مشکل هیت باکسی ندیدم تا اینجای کار اگر شما دیدید بگید ( داخل دیوار ضربه زدن هم بله حق با شماست و مشکل فنی مسخره ای که باید رفع بشه)

واقعا حس لذت و راضی بودن از خودتو بعد شکست دادن هر باس جدا با هیچی نمیتونم عوض کنم و همینه که خیلیارو عاشق این سبک نگه داشته

در کل اینکه مقایسه تا حدودی جایزه ولی دیگه نیایم کلا این رو با سری سولز مقایسه کنیم و اینکه نظر همگی شما محترمه و در اخر ممکنه از این سبک جدید خوشتون نیا

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

بعد اینکه بازی منتشر شد،برای اینکه عمر بازی بیشتر بشه،و هوادارای بازی مشغول باشن،یه سری اضافات به صورت مجانی یا پولی به بازی اضافه میشه،حالا یا مثلا دوره جدید یا مپ جدیده یا اسلحه یا لباس ،هر چی میتونه باشه

مثلا برای همین ویچر ۳ ،blood and wine یا hearts of stone اضافات بازی ان یه یه مدت بعد انتشار اضاف شدن

آهان آره فهمیدم..مرسی

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

gjh7_grossgaseousantarcticgiantpetrel.gi

t89g_tumblr_n5ccnzhvtv1ro156wo2_r1_400.g

اینا جفتشون باگه!
تو اولیه که مشخصا داج میکنی و بعد به طور جادویی شمشیرش میبرتت عقب و فرو میره تو شیکمت! :3_grin:

دومیه هم که دیگه حرفی ندارم از توش رد میشی میوفتی جلوش!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MojArch گفته است :

اینا جفتشون باگه!
تو اولیه که مشخصا داج میکنی و بعد به طور جادویی شمشیرش میبرتت عقب و فرو میره تو شیکمت! :3_grin:

دومیه هم که دیگه حرفی ندارم از توش رد میشی میوفتی جلوش!

باگ نیست،عیب hitbox هست،یعنی در واقع بالانس نیست

اولی موقه ای که pursuer میخاد حرکت grab شو انجام بده،بازیکن rollمیزنه اما چون hitbox اون حمله ایراد داره میگیرتش

دومی هم بازم حمله grab این mimic هست،که هنوزم درست نشده خودم یبار رفتم پشت صندوق میمیک ضربه زدم گفتم دیگه حتما منو نمیگیره،فرتی افتاد تو دهنه این!

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

اضافات خوبی هم داره مثل زره الکسیوس یا لباس بایِک ، سوژه جالبی میشه واسه عکس گرفتن توی بازی ، اسسین 3 با زره الکسیوس از اودیسه یا لباس بایک از اوریجینز وسط جنگل های امریکا 1f602.png

زره الکسیس 😂

من بازی رو چند روز پیش تو تخفیفات نسخه Ultimateرو گرفتم 230تومن 😀خیلی هم بازیش رو دوست ندارم ولی چون پولشو دادم باید بازیش کنم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

باگ نیست،عیب hitbox هست،یعنی در واقع بالانس نیست

اولی موقه ای که pursuer میخاد حرکت grab شو انجام بده،بازیکن rollمیزنه اما چون hitbox اون حمله ایراد داره میگیرتش

دومی هم بازم حمله grab این mimic هست،که هنوزم درست نشده خودم یبار رفتم پشت صندوق میمیک ضربه زدم گفتم دیگه حتما منو نمیگیره،فرتی افتاد تو دهنه این!

اوه یعنی هیت باکسارو بزرگتر از اونچه که باید باشه تعریف کردن!
الان که دقت میکنم میبینم دقیقا درست میفرمایید!

لینک به دیدگاه

Generation Zero [v1.0 + MULTi8] – CorePack
dlfox.com

IMG_20190327_221836_336.jpg

لینک به دیدگاه

Minimum Requirements  
OS Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
CPU Intel Core i3-3240 (2 * 3400) or equivalent | AMD FX-4300 (4 * 3800) or equivalent
GPU GeForce GT 640 (2048 MB) | Radeon HD 7750 (1024 MB)
RAM 4 GB
Storage: 12 GB

Recommended
CPU: Intel Core i5-6600K (4 * 3500) or equivalent | AMD Ryzen 3 2200G (4 * 3500) or equivalent
GPU: GeForce GTX 960 (4096 MB) | Radeon RX 570 (8192 MB)
RAM: 8 GB
Storage: 12 GB

@dlfox

IMG_20190327_222144_669.jpg

لینک به دیدگاه

تریلر داستانی از بازی Wolfenstein: Youngblood منتشر شد | این بازی در تاریخ ۴ مرداد ماه برای همه ی پلتفرم ها منتشر خواهد شد

@GamersParadise

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس در ماه آوریل مشخص شدند

🔹Conan Exiles
🔹The Surge

#psplus
🎮 @myzoomg 🎥

IMG_20190327_223221_594.jpg

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

1f3a5.png

IMG_20190327_223221_594.jpg

درود

دوستان pc باز هم تجربه the surge رو از دست ندهند مخصوصا بسته الحاقی بازی a walk in the park ، البته بعد از اینکه بازی رو تمام کردید به بازی dlc ها بپردازید چون بیشتر از گیم پلی بازی غافلگیر خواهید شد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

درود

دوستان pc باز هم تجربه the surge رو از دست ندهند مخصوصا بسته الحاقی بازی a walk in the park ، البته بعد از اینکه بازی رو تمام کردید به بازی dlc ها بپردازید چون بیشتر از گیم پلی بازی غافلگیر خواهید شد.

درود. 
این بسته الحاقی هم کرک شده ؟ یا یه نسخه ای هست که ادیشن خاصی از بازی باشه که هم خود بازی و هم دی ال سیش تو یه بسته قرار گرفته باشن و کرک هم شده باشه ؟
تا اونجایی که من شنیدم خیلیا تعریفش رو کردن. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

درود. 
این بسته الحاقی هم کرک شده ؟ یا یه نسخه ای هست که ادیشن خاصی از بازی باشه که هم خود بازی و هم دی ال سیش تو یه بسته قرار گرفته باشن و کرک هم شده باشه ؟
تا اونجایی که من شنیدم خیلیا تعریفش رو کردن. 

سلام

بله به صورت کامل کرک شده:

https://www.downloadha.com/game/the-surge-a-walk-in-the-park-dlc/.

بازی یک عنوان هاردکور هست که تنها شباهتش به دارک سولز ، سختی بازی هست، از لولش آپ شدن ( اصلا در بازی چیزی به اسم لول آپ و آپگرید مهارت ها وجود نداره و به جاش چیزی به اسم کور پاور هست که هرچه بیشتر ارتقاش بدید امکان نصب کیت های بهتری رو به شما میده) ، تا نحوه به دست آوردن ست آرمور ها  چیزها دیگر.

شاید برخی از موارد براتون نا آشنا باشه ولی همه چیز ساده هست و سر راست.

هر جا هم که گیر کردید و استراتژی برای کشتن به ذهنتون نرسید پ.خ بدید که راهنمایی تون کنم.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بازی Assassin's Creed III Remastered  هم کرک شد 😂 قبل از ریلیز نهایی

اونهایی که فایل های نسخه پریلود  استیمش رو دارن میتونن از این کرک استفاده کنن :

https://shatelland.com/upload/files/d4196ff5-be1d-4e29-87e4-fbc79855456e

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

نسخه رایانه های شخصی بازی واقعیت مجازی Wolfenstein: Cyberpilot در تاریخ ۵ مرداد سال جاری منتشر می شود | به تازگی بتزدا از تاریخ انتشار نسخه كامپیوتری این بازی رونمایی کرد و هنوز اطلاعاتی از نسخه PS VR این بازی در دسترس نیست، همچنین قیمت این بازی در پلتفرم استیم ۲۰ دلار خواهد بود

@GamersParadise

IMG_20190328_003851_143.jpg

لینک به دیدگاه

عنوان Wolfenstein Youngblood دارای دو نسخه استاندارد با قیمت 30 دلار و دیلاکس با قیمت 40 دلار می باشد | نسخه‌ی دیلاکس این بازی دارای قابلیت Buddy Pass می باشد که دعوت کردن دوستان برای بخش COOP را به صورت رایگان مقدور می سازد

@GamersParadise

IMG_20190328_004055_381.jpg

لینک به دیدگاه

کلا این ولفشتاین واقعا معرکه هست ، هم فکر می خواد هم رمان هم انتحاری حمله کردن ، اصلا به خواب شیب هم فکر نمی کردم اینقدر خوب باشه ، هر سه تا شماره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...