رفتن به مطلب

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

باز هم باگ دیگه در evil 2

نمیدونم چرا فقط برای من اتفاق می افته ! حتما به خاطر اینکه اول بازی بهش جاخالی بدی دادم !

https://www.aparat.com/v/DSdlL

اینم باگ که tyrant غیب شد دقت کنید صداش میاد اما وقتتی نارنجک میندازم کلا غیب میشه !

https://www.aparat.com/v/dcvOR

یه کلام،چون نسخه کرکی هست و تمام بروزرسانی ها رو نداره من همین الانشم دارم بازی میکنم از اینچیزا ندیدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

یه کلام،چون نسخه کرکی هست و تمام بروزرسانی ها رو نداره من همین الانشم دارم بازی میکنم از اینچیزا ندیدم

آخه مسئله اینجاست این همه تو انجمن گیمر داریم هیچ کدوم براشون پیش نیومده 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

موجوداتی داشت تویه مترو 2033 که خیلی جالب بود

من از اونجایی که اعتقاد به نکشتن موجودات ندارم،همون موقع که میپریدم تو اون محل ،اینقد با شات گان ۶ تیره میزدمش تا جیغش در بیاد!!

ولا😑

لینک به دیدگاه

کاراکتر اصلی Evil Dead یعنی Ash به بازی Dead by Daylight می‌آید.

#deadbydaylight
🎮 @myzoomg 🎥

IMG_20190329_202732_084.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 35 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

کاراکتر اصلی Evil Dead یعنی Ash به بازی Dead by Daylight می‌آید.

#deadbydaylight
1f3ae.png @myzoomg 1f3a5.png

IMG_20190329_202732_084.jpg

این سریالش فکر کنم کنسل شد 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این سریالش فکر کنم کنسل شد 

سلام ، اره فصل یک کولاک بود ، واقعا ادامه عالی بود برای سه گانه فیلمش ، ولی کم کم فصل دوم‌ ضعیف و فصل سوم به شدت افت کرده بود ، گفتن کنسل ، ولی احتمال هست دوباره بسازن ، قبلا انجام‌دادن برای سریال مثل timless

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی THE LAST OF US رو با تبدیل ps3 روی pc بازی کرده

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

10تا 15 فریم میده فایده نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

10تا 15 فریم میده فایده نداره

با آخرین اپدیت تست کردین

چند روز پیش اپدیت داد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، WINNER گفته است :

حتی demon souls که سازندگان شبیه ساز اینقدر روش مانور رفتن،واکثر مردم هم برای همین بازی شبیه سازو گرفتن،هنوز مشکل صدا داره،و همچنین تستشون همیشه با پردازنده 8700k اونم با اور هست،همون شبیه ساز pcsx2 و dolphin فعلا خوبن

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، WINNER گفته است :

خیلی باگ داره...

یکم دیگه صبر کنید بازی های انحصاری پلی استیشن میاد روی PC و Epic Market دیگه نیازی به تبدیل و emulator نیست...

شبیه ساز ps - ps2 - psp - wii خوبه.

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، AlirezaBaghi گفته است :

یکم دیگه صبر کنید بازی های انحصاری پلی استیشن میاد روی PC و Epic Market دیگه نیازی به تبدیل و emulator نیست...

اگر این کار رو بکنن خیلی خوبه. Heavy Rain و یه بازی دیگه هم که یادم نیست قرار بود بیاد. البته از یکی شنیدم نمیدونم صحت داره یا نه. 
اما انصافا این بازی های انحصاری رو  روی پی سی هم بدن خیلی عالیه. و اما دیگه طرفداری برای کنسول ها باقی نمی مونه و بعید می دونم شرکت ها این کار رو بکنن. البته مایکروسافت قضیش فرق داره و انحصاری های ایکس باکس و ایکس باکس وان رو روی پی سی دادن چون خودشون هم ویندوز دستشون بود و از اونجا هم میتونستن پولی به جیب بزنن. اما سونی رو بعید میدونم بازی های تاپ مثل the Last of Us رو برای پی سی بدن.

لینک به دیدگاه

درود دوستان

اساسینز کرید III ریمسترد که کرک شده ولی من براش لینک دانلود داخلی پیدا نمیکنم !

شاید بازیهای این شرکت اعم از Detroit become Human زیاد آش دهنسوزی نباشن ولی دیترویت بازی متفاوتی هست و جذاب به نظر میاد و گرافیکشم خوبه 

در ضمن بنده در اشتباه بودم بازیهایی که مالک اصلیش سونی هست مثل سری انچارتد و سری د لست آف آس امکان نداره برای pc بیاد شاید یکم امید برای TLOU 2 باشه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ratchet Wrench گفته است :

درود دوستان

شاید بازیهای این شرکت اعم از Detroit become Human زیاد آش دهنسوزی نباشن ولی دیترویت بازی متفاوتی هست و جذاب به نظر میاد و گرافیکشم خوبه 

در ضمن بنده در اشتباه بودم بازیهایی که مالک اصلیش سونی هست مثل سری انچارتد و سری د لست آف آس امکان نداره برای pc بیاد شاید یکم امید برای TLOU 2 باشه

https://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-fitgirl-بازی-assassins-creed-iii-remastered-برای-pc/

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

جالبه من تو نت سرچ کردم چیزی ندیدم😂😂😂

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ratchet Wrench گفته است :

جالبه من تو نت سرچ کردم چیزی ندیدم1f602.png1f602.png1f602.png

عزیزی 

پیش میاد

باید کوچ کنیم سمت دارک وب و دیپ وب

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ratchet Wrench گفته است :

درود دوستان

https://www.downloadha.com/game/assassins-creed-iii-remastered/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 8 فروردین 1398 در 06:02، Farjam گفته است :

این هم لینک دانلود نسخه کرک شده Assassin's Creed III Remastered

https://www.downloadha.com/game/assassins-creed-iii-remastered/

البته باید بگم که چندان ریمستر خوبی نیست... اصلا در حد ریمسترها یا ریمیک های کمپانی هایی که اینکارو به خوبی انجام میدن نیست

در 7 ساعت قبل، Ratchet Wrench گفته است :

درود دوستان

سلام

واسه اینچیزا اصلا لازم نیست اینترنتو بگردی :D همین تاپیکو یکی دو صفحه بری عقب پیدا میکنی :D لینک رو قبل از ریلیز بازی گذاشته بودم یعنی پنجشنبه صبح 

دلیل اینکه قبل از ریلیز کرک شد  استیم و یوبیسافت بودن که فایل های پریلود رو بصورت lock شده نداده بودن قبل از ریلیز(معمولا وقتی بازی رو استیم میخرید میتونید قبل از ریلیز فایل هاش رو بگیرید که تا ریلیز شد بتونید بازی کنید، اما معمولا اون فایل ها رو کمپرس میکنن طبق متد استیم و این فایل های بازی صرفا" در لحظات اولیه ریلیز آنلاک میشن، تا فایل ها زود به دست کرکر ها نیوفته) نهایی و کاملا بصورت آنلاک شده بود :D  البته بار اول و دوم نیست ، عملا هر وقت بازی ای فایل هاش رو بصورت آنلاک شده پریلود کرده قبل از ریلیز کرک شده (به جز فیفا و چندتا دیگه که کرک شدنشون خیلی وقت میبره):D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

💢ورژن 1.5.1 بازی Total War: Warhammer II که از قفل Denuvo استفاده میکرد توسط DeltaT کرک شد!
این سومین فعالیت این هکر جدید بود!

TWW2.v1.5.1.Crack.Only-DeltaT

@DLFOX

IMG_20190331_095200_611.jpg

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

خیلی باگ داره...

شبیه ساز ps - ps2 - psp - wii خوبه.

داداش عمرا پلی استیشن برگ برنده هاشو نمیده برای پی سی  خیالت راحت. اون بازیا که اومدن استودیو ترد پارتی بودن. اینایی که شما میگی فرست پارتین و پلی استیشن عمرا اجازه ی انتشار رو پی سیو نمیده مگر تو سرویس پلی استیشن ناو که مال خود سونیه.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

اگر این کار رو بکنن خیلی خوبه. Heavy Rain و یه بازی دیگه هم که یادم نیست قرار بود بیاد. البته از یکی شنیدم نمیدونم صحت داره یا نه. 
اما انصافا این بازی های انحصاری رو  روی پی سی هم بدن خیلی عالیه. و اما دیگه طرفداری برای کنسول ها باقی نمی مونه و بعید می دونم شرکت ها این کار رو بکنن. البته مایکروسافت قضیش فرق داره و انحصاری های ایکس باکس و ایکس باکس وان رو روی پی سی دادن چون خودشون هم ویندوز دستشون بود و از اونجا هم میتونستن پولی به جیب بزنن. اما سونی رو بعید میدونم بازی های تاپ مثل the Last of Us رو برای پی سی بدن.

اره نمیدن. این استودیو داوود قفس استودیوی اصلی یا به اصطلاح فرست پارتی نیس برا همین بازیاش میاد به پی سی. نه داداش شایعه نیس.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ratchet Wrench گفته است :

درود دوستان

والا بازیای داوود قفس درسته گیمپلی کوتاهی دارن(یا بهتره بگم اکثرا دکمه زنی هستن) ولی این 3تا بازی قطعا ارزش تجربه رو دارن. مخصوصا هوی رین که اثر شاهکاریه بعدش اون دوتا بازی دیگه هم از بازیایی هستن که داستان فوق العاده ای دارن.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

والا بازیای داوود قفس درسته گیمپلی کوتاهی دارن(یا بهتره بگم اکثرا دکمه زنی هستن) ولی این 3تا بازی قطعا ارزش تجربه رو دارن. مخصوصا هوی رین که اثر شاهکاریه بعدش اون دوتا بازی دیگه هم از بازیایی هستن که داستان فوق العاده ای دارن.

درست میفرمایید ولی من بازیهای اصغر پشمک و عماد ترقه رو ترجیه میدم. مخصوصا دو بازی آخرشون که کاملا گیم پلی متفاوتی داشتن

لینک به دیدگاه

آقا کسی هست فایلهای کرک tekken 7 ultimate رو برام آپلود کنه ؟ ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...