رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 14 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام 

باز هم به hair works  که فرقش رو بیشتر با گرالت فهمیدیم  ولی با لارا قسمت نشد !! (بد برداشت نشه منظورم این هست که کارت گرافیکش نبود:D..... این rtx مثل گوشت برزیلی می میونه نمی دونی کی و کجا توزیع  و تمام میشه .... وقتی میاد که هم بازی رو تمام کردی هم بسته های الحاقیش رو بعدش هم می گن کاهش فریم زیادی داره پس بی خیالش .

نمی دونم چرا دنباله این جواهر رو نمی سازند ....البته اگه قرار باشه مثل دنباله مافیا یعنی مافیا 3 به همه خاطراتمون گند بزنند ...همون بهتر که نسازند

به دوستانی که تجربه نکردند توصیه می کنم پای داستان جکی بنشینند....شاید دیگه در زمینه گرافیک حرفی برای گفتن نداشته باشه ولی سایر عناصر در سطح بالا و راضی کننده ایی قرار دارند.

چون رو  3 پلتفرم کلا 860 هزار تا  فروش داشت

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام 

باز هم به hair works  که فرقش رو بیشتر با گرالت فهمیدیم  ولی با لارا قسمت نشد !! (بد برداشت نشه منظورم این هست که کارت گرافیکش نبود:D..... این rtx مثل گوشت برزیلی می میونه نمی دونی کی و کجا توزیع  و تمام میشه .... وقتی میاد که هم بازی رو تمام کردی هم بسته های الحاقیش رو بعدش هم می گن کاهش فریم زیادی داره پس بی خیالش .

سلام

نمی دونم چرا دنباله این جواهر رو نمی سازند ....البته اگه قرار باشه مثل دنباله مافیا یعنی مافیا 3 به همه خاطراتمون گند بزنند ...همون بهتر که نسازند

به دوستانی که تجربه نکردند توصیه می کنم پای داستان جکی بنشینند....شاید دیگه در زمینه گرافیک حرفی برای گفتن نداشته باشه ولی سایر عناصر در سطح بالا و راضی کننده ایی قرار دارند.

البته اینم در نظر داشته باشید که الان اولین نسله و به مرور با بهینه کردن بهتر میشه! (یه نکته ای رو لازم میدونم بگم چون خودمم مدت کمیه بهش پی بردم: یادمه دوستان (حالا این تاپیک یا جای دیگه) درمورد افت فریم مترو خیلی شاکی بودن. این افت فریم مترو به خاطر شیوه به کاربردن RTX در این بازی هست. تو بازی بتلفیلد پنج (battlefield V) اومدن از RTX به صورت Ray Tracing Local استفاده کردن اما تو مترو اومدن از RTX به صورت Global Illumination استفاده کردن که به شدت سنگین تر هست و به سخت افزار بیشتری نیاز داره)

یه نگاه به این لینک بندازید تا تاثیر اون تو بهترین حالت رو ببینید.

دنباله darkness رو به نظرم جرات ندارن بسازن چون واقعا بازی فوق العاده‌ای بود و قریب به یقین هر شرکتی بخواد بسازه باید دقت و وسواس بالایی داشته باشه.

درمورد گرافیک این بازی اگه بشه تکسچرهاشو جدا کرد میشه با الگوریتمهایی به کمک هوش مصنوعی دقت و کیفیتشونو افزایش داد(کاری که به عنوان مثال با بازیهایی مثل ویچر و نیدفور اسپید کربن کردن)

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

gamersection~1554665978~2017006873090161073_3598739915.jpg

هی... این درد خیلیاست

لینک به دیدگاه

1524797638898.thumb.jpg.499e1f9c6b0c4b8f64b6d25f718bbd93.jpg

فیت گرل:

فیت گرل نام ریپکری هست که چندسالی میشه فعالیت داره و ما اکثرا میشناسیمش،ایشون خانمی هستن بین ۲۰تا۳۰سال اهل روسیه که علاقه ی زیادی به فشرده سازی دیتا و اطلاعات کامپیوتری دارن!و اسم ایشون دقیقا نشاندهنده مسئله هست.

ایشون بدلیل بالارفتن حجم بازی ها،دیگه نمیتونست بازی هارو در هارد نگه داری کنه که اول با زیپ کردن فایل های گیم اقدام به فشرده کردنشون میکرد،تا توجهش به برنامه های خاص فشرده سازی جلب شد.

تا اینکه ایشون به اتفاق یکی از بازی هارو فشرده کرد براش جالب شد قضیه ،و گفت که این مثل یک تفریحه اینکه بشه بازی های سنگین وبا حجم زیادو کم حجم کرد خارق العاده هست!

از بزرگترین کار های ایشون فشرده سازی بازی madmax از ۳۲گیگ به ۴.۱ گیگ و همچنین shadow of mordor از ۵۳گیگ به ۱۷ گیگ هست که به نوب خودش حرف نداره(اما همونطور که میدونیم پدرمون درمیاد تا نصب بشه!)

فیت گرل کار به اشتراک گذاشتنشو از سایت های بومی تورنت شروع کرد و رفته رفته به سایت های تورنت زبان اصلی و بعد هم سایت مخصوص خودشو زد که ارشیو کل کارهاش اونجا هستند.

همچنین بهتره که بدونید ایشون از خودشون کرک نمیسازن فقط بازی ای که کرک شده رو فشرده میکنن.

ایشون میگه که از کسایی که (ریپکر و کرکر های دیگر)از این راه برای پول دراوردن استفاده میکنن متنفر هست و این کارشون خیلی ناعادلانه هست.

نظرشون در مورد کرک و کلا پایرسی اینه که حتما کمپانی های indie صدمه زیاد میبینن و با این کار چندان موافق نیست ولی کمپانی های بزرگ گیم صدمه ی خاصی نمیبینن و اصولن تاثیر انچنانی در سود و ضرر کارشون نداره.این جزوی از بازی هست ،اگر قراره بازی بسازی باید برای این قسمتشم اماده باشی ،دیر یا زود هرچی که قابل پایرسی باشه کرک میشه و امری اجتناب ناپذیره.

منبع:kotaku

حالا اینم نظر منه :دمت گرم مشششششتی ،جیگر که ارزش شما و امثال شما از صد ادم ریاکار بیشتره،شما مرد عملید،حرف که کنتور نمیندازه،امیدوارم که هر کی ۱۰۰سال عمر میکنه شما ۵۰۰سال عمر کنین و این شرکتای مضخرف بازی سازی که بازیا بنجلشونو غالب میکنن به مردم و خوب ادب کنید و همچنین ما ایرانیای بدبخت که پول یه بازی معمولی ،حقوق یکماه کارگرمونه رو مفتکی بایه بسته ۲تومنی میزنیم بربدن ،خسته نباشید دلاوران و رابین هودای عصر مدرن،من ب شخصه چاکر همتونم(به شرطی که بازیارو سریع کرک کنین خخخ)««برسه به دست صاحبش با یه حمد و دو سوره ،قربتا الی الله»»

اینم اهنگ ریپک بازی:

http://s8.picofile.com/file/8357530818/y2mate_com_fitgirl_repacks_music_tsuki_sayu_yoru_fu_rin_ka_zan_cDDrisx_3CI.mp3.html

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

سلام ببخشید میشه یه نفر منو راهنمایی کنه که با چه برنامه ای میتونم نرخ فریم رو توی بازی مشاهده کنم؟ 

ممنونم😊

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

حالا اینم نظر منه :دمت گرم مشششششتی ،جیگر که ارزش شما و امثال شما از صد ادم ریاکار بیشتره،شما مرد عملید،حرف که کنتور نمیندازه،امیدوارم که هر کی ۱۰۰سال عمر میکنه شما ۵۰۰سال عمر کنین و این شرکتای مضخرف بازی سازی که بازیا بنجلشونو غالب میکنن به مردم و خوب ادب کنید و همچنین ما ایرانیای بدبخت که پول یه بازی معمولی ،حقوق یکماه کارگرمونه رو مفتکی بایه بسته ۲تومنی میزنیم بربدن ،خسته نباشید دلاوران و رابین هودای عصر مدرن،من ب شخصه چاکر همتونم(به شرطی که بازیارو سریع کرک کنین خخخ)««برسه به دست صاحبش با یه حمد و دو سوره ،قربتا الی الله»»

اینم اهنگ ریپک بازی:

خب همونطور که خودتونم گفتید این شخص بازی رو که کرک نمیکنه و فقط فشرده سازی به عهده این بنده خداس

پس چرا میگی شرکت های بازی سازی رو ادب کن؟!

نسخه های فشرده این شخص یا گروه هم که چنگی به دل نمیزنه چون هم زمان نصب طولانی داره و هم به شدت از منابع سیستمی استفاده میکنه

یهو میبینی سی پی یو نیم ساعت رو صد در صد داره جون میده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali.kb گفته است :

سلام ببخشید

با سلام 

از برنامه fraps,برنامه bandicam برنامه افزایش کارایی ریزر،خیلین بنظرم fraps بهتره چون سبکه 

در 2 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

خب همونطور

ینی خدایی من منتظر شخص شما بودم که بیایی از پست من انتقاد کنی ،چشم ب راهت بودم خخخخ

یبار دیگه اول همین متن که نقل قول کردیو بخون گفتم «شما و امثال شما»

شاید بیشتر طول بکشه،ولی قابل اعتماد ترین ریپکر هست و کارش خیلی خیلی تمیزه،ب شخصه من بش عادت کردم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ali.kb گفته است :

سلام ببخشید میشه یه نفر منو راهنمایی کنه که با چه برنامه ای میتونم نرخ فریم رو توی بازی مشاهده کنم؟ 

ممنونم1f60a.png

سلام

msi after burner

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

ینی خدایی من منتظر شخص شما بودم که بیایی از پست من انتقاد کنی ،چشم ب راهت بودم خخخخ

یبار دیگه اول همین متن که نقل قول کردیو بخون گفتم «شما و امثال شما»

شاید بیشتر طول بکشه،ولی قابل اعتماد ترین ریپکر هست و کارش خیلی خیلی تمیزه،ب شخصه من بش عادت کردم

نه مه نه😄

به هر حال پدر سیستمو در میاره

من که وقتی بازی رو نصب میکنم مجبورم کلا بی خیال سیستم بشم تا کارش تموم شه

همون نسخهcpy عشقه

کلا فشرده ها رو مخ هستن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

1524797638898.thumb.jpg.499e1f9c6b0c4b8f64b6d25f718bbd93.jpg

فیت گرل:

فیت گرل نام ریپکری هست که چندسالی میشه فعالیت داره و ما اکثرا میشناسیمش،ایشون خانمی هستن بین ۲۰تا۳۰سال اهل روسیه که علاقه ی زیادی به فشرده سازی دیتا و اطلاعات کامپیوتری دارن!و اسم ایشون دقیقا نشاندهنده مسئله هست.

ایشون بدلیل بالارفتن حجم بازی ها،دیگه نمیتونست بازی هارو در هارد نگه داری کنه که اول با زیپ کردن فایل های گیم اقدام به فشرده کردنشون میکرد،تا توجهش به برنامه های خاص فشرده سازی جلب شد.

تا اینکه ایشون به اتفاق یکی از بازی هارو فشرده کرد براش جالب شد قضیه ،و گفت که این مثل یک تفریحه اینکه بشه بازی های سنگین وبا حجم زیادو کم حجم کرد خارق العاده هست!

از بزرگترین کار های ایشون فشرده سازی بازی madmax از ۳۲گیگ به ۴.۱ گیگ و همچنین shadow of mordor از ۵۳گیگ به ۱۷ گیگ هست که به نوب خودش حرف نداره(اما همونطور که میدونیم پدرمون درمیاد تا نصب بشه!)

فیت گرل کار به اشتراک گذاشتنشو از سایت های بومی تورنت شروع کرد و رفته رفته به سایت های تورنت زبان اصلی و بعد هم سایت مخصوص خودشو زد که ارشیو کل کارهاش اونجا هستند.

همچنین بهتره که بدونید ایشون از خودشون کرک نمیسازن فقط بازی ای که کرک شده رو فشرده میکنن.

ایشون میگه که از کسایی که (ریپکر و کرکر های دیگر)از این راه برای پول دراوردن استفاده میکنن متنفر هست و این کارشون خیلی ناعادلانه هست.

نظرشون در مورد کرک و کلا پایرسی اینه که حتما کمپانی های indie صدمه زیاد میبینن و با این کار چندان موافق نیست ولی کمپانی های بزرگ گیم صدمه ی خاصی نمیبینن و اصولن تاثیر انچنانی در سود و ضرر کارشون نداره.این جزوی از بازی هست ،اگر قراره بازی بسازی باید برای این قسمتشم اماده باشی ،دیر یا زود هرچی که قابل پایرسی باشه کرک میشه و امری اجتناب ناپذیره.

منبع:kotaku

اینم اهنگ ریپک بازی:

http://s8.picofile.com/file/8357530818/y2mate_com_fitgirl_repacks_music_tsuki_sayu_yoru_fu_rin_ka_zan_cDDrisx_3CI.mp3.html

غیر از ایراداتی که @Naughty boy گفت حذف زبانهای دیگه و کات سکانس هاشم اضافه کن(من چون غیر انگلیسی، روسی و فرانسویم خوبه بعضا بازیها رو به این زبانها بازی میکنم)

+ گاها همین حذف کردنها اگه درست نباشه ایجاد مشکل میکنه!
پ.ن: تصویر مقاله هم از فیلم امیلی هست!(فیلم جالبه نگاه کنید)

لینک به دیدگاه

یه سوال داشتم

از دوستان کسی ورژن جدید برنامه msi afterburner رو نصب کرده ؟؟؟

در این ورژن جدید یه کادر خاکستری محیط برنامه را در گوشه اسکرین بازی اشغال کرده که موجب اختلال در نمایش صحنه خود بازی میشه مانند عکس زیر :

میخواستم سوال کنم راهی نداره که مانند سابق این کادر مستطیلی رو نشون نده و فقط خود اعداد نشون داده بشه ؟؟؟

توی تنظیمات برنامه هرچقدر گشتم ، گزینه ای پیدا نکردم که کادر مستطیلی رو حذف کنه !

A3.jpg

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

نسخه های فشرده این شخص یا گروه هم که چنگی به دل نمیزنه چون هم زمان نصب طولانی داره و هم به شدت از منابع سیستمی استفاده میکنه

یهو میبینی سی پی یو نیم ساعت رو صد در صد داره جون میده

اگر میخواید حجم کمتری از ترافیک اینترنتتون هدر بره و همینطور فضای ذخیره بیشتری داشته باشید باید بهاش رو پرداخت کنید.

درغیر اینصورت اجباری به استفاده از نسخه فشرده نیست و میتونید نسخه اصلی رو استفاده کنید... 

در 6 ساعت قبل، MojArch گفته است :

غیر از ایراداتی که @Naughty boy گفت حذف زبانهای دیگه و کات سکانس هاشم اضافه کن(من چون غیر انگلیسی، روسی و فرانسویم خوبه بعضا بازیها رو به این زبانها بازی میکنم)

+ گاها همین حذف کردنها اگه درست نباشه ایجاد مشکل میکنه!
پ.ن: تصویر مقاله هم از فیلم امیلی هست!(فیلم جالبه نگاه کنید)

درپاسخ شما هم ابتدا برای کات سکانس ها یا دیگر موارد که به داستان اصلی ربط داشته باشه اصلا حذفیات نداره (FitGirl و CorePack) یا درموارد خاصی انکود میشه و یا اکثرا همه موارد بصورت دانلود اختیاری قرار میگیره و  توضیح داده میشه که اگه دوست دارید میتونید این موارد رو بسته به سلیقه خودتون دانلود کنید یا نکنید.

شما سایت هایی مثل dlfox رو نگاه نکن که فقط زبان انگلیسی رو  توی پک قرار میده , توی سایت خود FitGirl اکثر زبانها بصورت selective قابل دانلود هست.

بازم میگم اگه کامل بودن بازی براتون اولویت هست هیچ اجباری به دانلود نسخه فشرده نیست و میتونید بازی اصلی رو بصورت کامل دانلود کنید

نکته آخر هم که گفتید مشکل ایجاد میکنه , خود FitGirl و CorePack چندتستر دارند که قبل از انتشار نسخه فشرده این بازیها تست میشه اگرهم مشکلی باشه قطعا رفع میشه و اینطور نیست که یک ریپک مشکل دار رو قالب کنه به ملت و فیکسش نکنه (من خودم قبلا سایت دانلود بازی فشرده داشتم و توی 400تا بازی که برای مردم روی سایت قرار دادم بجرعت میتونم بگم 99درصد کوچکترین مشکلی از طرف فشرده کننده ها نبوده, مواردی هم بوده که خود کرک مشکل داشته ولی چون اقلب مردم فکر میکنن این ریپکرها بازی هم کرک میکنن فکر میکنن مشکل از نسخه فشرده هست)

نکته جالب اینجاست حتی اگر دقت کنید خود FitGirl خیلی به این موضوع حساس هست و اگر بازی ای به خوبی کرک نشده باشه و مشکلاتی داشته باشه از فشرده کردن اون صرف نظر میکنه تا وقتیکه مشکل حل بشه.

پس از نظر بنده ایرادی به گروه های فشرده کننده وارد نیست و بیشتر مبحث سلیقه فرد و انتخاب فرد درمیان هست...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

اگر میخواید حجم کمتری از ترافیک اینترنتتون هدر بره و همینطور فضای ذخیره بیشتری داشته باشید باید بهاش رو پرداخت کنید.

درغیر اینصورت اجباری به استفاده از نسخه فشرده نیست و میتونید نسخه اصلی رو استفاده کنید... 

درپاسخ شما هم ابتدا برای کات سکانس ها یا دیگر موارد که به داستان اصلی ربط داشته باشه اصلا حذفیات نداره (FitGirl و CorePack) یا درموارد خاصی انکود میشه و یا اکثرا همه موارد بصورت دانلود اختیاری قرار میگیره و  توضیح داده میشه که اگه دوست دارید میتونید این موارد رو بسته به سلیقه خودتون دانلود کنید یا نکنید.

شما سایت هایی مثل dlfox رو نگاه نکن که فقط زبان انگلیسی رو  توی پک قرار میده , توی سایت خود FitGirl اکثر زبانها بصورت selective قابل دانلود هست.

بازم میگم اگه کامل بودن بازی براتون اولویت هست هیچ اجباری به دانلود نسخه فشرده نیست و میتونید بازی اصلی رو بصورت کامل دانلود کنید

نکته آخر هم که گفتید مشکل ایجاد میکنه , خود FitGirl و CorePack چندتستر دارند که قبل از انتشار نسخه فشرده این بازیها تست میشه اگرهم مشکلی باشه قطعا رفع میشه و اینطور نیست که یک ریپک مشکل دار رو قالب کنه به ملت و فیکسش نکنه (من خودم قبلا سایت دانلود بازی فشرده داشتم و توی 400تا بازی که برای مردم روی سایت قرار دادم بجرعت میتونم بگم 99درصد کوچکترین مشکلی از طرف فشرده کننده ها نبوده, مواردی هم بوده که خود کرک مشکل داشته ولی چون اقلب مردم فکر میکنن این ریپکرها بازی هم کرک میکنن فکر میکنن مشکل از نسخه فشرده هست)

نکته جالب اینجاست حتی اگر دقت کنید خود FitGirl خیلی به این موضوع حساس هست و اگر بازی ای به خوبی کرک نشده باشه و مشکلاتی داشته باشه از فشرده کردن اون صرف نظر میکنه تا وقتیکه مشکل حل بشه.

پس از نظر بنده ایرادی به گروه های فشرده کننده وارد نیست و بیشتر مبحث سلیقه فرد و انتخاب فرد درمیان هست...

بله بله درست میفرمایید

گفتم که اون مورد در مورد خودم صدق میکنه و اینکه شما متوجه نشدید، نگفتم همه رو حذف میکنه گفتم مربوط به زبانهای دیگه رو حذف میکنه

به شخصه معمولا فیتگرل یا کلا فشرده شده دانلود نمیکنم(کلا یه جور وسواس دارم که همه چیز باید پرفکت باشه) تو مواردی هم بودن تجربه بد نداشتم فقط همون زبانهای دیگه نبوده باهاشون.

درمورد تستر ها هم بله قبول ولی بازهم ممکنه چیزی از دستشون در بره(پروژه هایی با تستر های بیشتر اینجوری شده) درکل گفتم امکان این مورد هست نه اینکه همیشه این حالت رو دارن!

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

یه سوال داشتم

از دوستان کسی ورژن جدید برنامه msi afterburner رو نصب کرده ؟؟؟

در این ورژن جدید یه کادر خاکستری محیط برنامه را در گوشه اسکرین بازی اشغال کرده که موجب اختلال در نمایش صحنه خود بازی میشه مانند عکس زیر :

میخواستم سوال کنم راهی نداره که مانند سابق این کادر مستطیلی رو نشون نده و فقط خود اعداد نشون داده بشه ؟؟؟

توی تنظیمات برنامه هرچقدر گشتم ، گزینه ای پیدا نکردم که کادر مستطیلی رو حذف کنه !

A3.jpg

درود

RivaTuner  باز کن

1739765479_Annotation2019-04-15120942.thumb.jpg.ab74d57809fbd0f8406618ccdef3f6ec.jpg

DISPLAY Fill و OFF کن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

درود

RivaTuner  باز کن

1739765479_Annotation2019-04-15120942.thumb.jpg.ab74d57809fbd0f8406618ccdef3f6ec.jpg

DISPLAY Fill و OFF کن

شرمنده ... ولی این گزینه ای که فرمودید یعنی گزینه  on-screen display fill  همین الان هم که نگاه میکنم خاموش هست ...

یعنی بصورت پیشفرض این گزینه همیشه خاموش بوده و من دست به تنظیمات برنامه نزدم ولی متاسفانه این کادر خاکستری رنگ همچنان نشون داده میشه

دیگه اعصابم خورد شده .. فکر کنم باید برگردم روی همون ورژن قدیمی تر برنامه msi afterburner

از دوستان ،،،  ورژن جدید برنامه را کسی نصب نکرده ؟؟؟

من برنامه رو از سایت معتبر Guru3d هم گرفتم و فکر نمیکنم که نسخه فیک بوده باشه !!!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، saeedx گفته است :

شرمنده ... ولی این گزینه ای که فرمودید یعنی گزینه  on-screen display fill  همین الان هم که نگاه میکنم خاموش هست ...

یعنی بصورت پیشفرض این گزینه همیشه خاموش بوده و من دست به تنظیمات برنامه نزدم ولی متاسفانه این کادر خاکستری رنگ همچنان نشون داده میشه

دیگه اعصابم خورد شده .. فکر کنم باید برگردم روی همون ورژن قدیمی تر برنامه msi afterburner

از دوستان ،،،  ورژن جدید برنامه را کسی نصب نکرده ؟؟؟

من برنامه رو از سایت معتبر Guru3d هم گرفتم و فکر نمیکنم که نسخه فیک بوده باشه !!!

دوست عزیز مطمعنی ورژن اصلی رو نصب کردی؟ چون ورژن اصلیو من دارم همچین مشکلی نداره. بهتره هم افتربرنر هم ریوا تیونر رو پاک کنین کامل مطمعن بشین تنظیماتش هم پاک شده بعد دوباره از اول نسخه ی رسمی (نه ازمایشی) رو دانلود و نصب کنین.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ali.kb گفته است :

ممنونم1f60a.png

من تست نکردم ولی فکر کنم با msi after burner بشه

بعضی بازیا هم خودشون توی setting یه قسمت به اسم Show FPS دارن. فعال می کنی گوشه صفحه مینویسه.

لینک به دیدگاه

بازی رایگان Forza Street بی سروصدا بر روی PC منتشر شد | این بازی که پیشتر با عنوان Miami Street برروی ویندوز ١٠ عرضه شده بود، با اسم جدیدی دوباره معرفی شد

@GamersParadise

IMG_20190416_132504_020.jpg

لینک به دیدگاه

نسخه ی دوم بازی Horizon Zero Dawn احتمالا در سال ۲۰۲۱ برای کنسول PlayStation 5 منتشر می شود | چندی پیش بود که یکی از صداگزاران بازی غیرمستقیم ساخت این بازی را تایید کرد همچنین با موفقیت هایی که این بازی کسب کرده است ساخت ادامه ی آن دور از ذهن نیست

@GamersParadise

واقعا شماره یک چسبید ، یه چیزی داخل ما یه های ویتچر و تومب رایدر و آنچراتد هست ، از همه الهام گرفته ، گرافیک بازی عالی هست ، البته زمان یک تا دو ساعت باید بگذره به بازی عادت کنید ، هیولا های مکانیکی جالبی هم داخل بازی هستن

IMG_20190416_132637_577.jpg

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی WORLD WAR Z همراه با قفل Epic Games منتشر شد و توسط CODEX کرک شد!

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، saeedx گفته است :

نه پس فیک نیست

گزینه بالاییشم اف کنید ببینید جواب نمیده

یه سوال

من میخوام نسخه جدید رو نصب کنم ولی نسخه قبلی رو نمیتونم حذف کنم

کار خاصی باید انجام داد؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بازی WORLD WAR Z همراه با قفل Epic Games منتشر شد و توسط CODEX کرک شد!

داداش بازی به صورت drm-free منتشر شده یعنی هیچ قفلی نداره

لینک به دیدگاه

نسخه gold edition بازی South.Park.The.Fractured.But.Whole توسط گروه codex کرک شد.
این بازی از 3 قفل uplay+denuvo+custum استفاده میکند.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

نسخه ی دوم بازی Horizon Zero Dawn احتمالا در سال ۲۰۲۱ برای کنسول PlayStation 5 منتشر می شود | چندی پیش بود که یکی از صداگزاران بازی غیرمستقیم ساخت این بازی را تایید کرد همچنین با موفقیت هایی که این بازی کسب کرده است ساخت ادامه ی آن دور از ذهن نیست

@GamersParadise

واقعا شماره یک چسبید ، یه چیزی داخل ما یه های ویتچر و تومب رایدر و آنچراتد هست ، از همه الهام گرفته ، گرافیک بازی عالی هست ، البته زمان یک تا دو ساعت باید بگذره به بازی عادت کنید ، هیولا های مکانیکی جالبی هم داخل بازی هستن

IMG_20190416_132637_577.jpg

این عالیه!
هنوزم هر وقت وقت کنم میشینم دوباره بازیش میکنم!
داستان عالی!
دنیای بازی دلچسب

گرافیک زیبا

خلاصه هرچی بگم کم گفتم!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

نه پس فیک نیست

گزینه بالاییشم اف کنید ببینید جواب نمیده

یه سوال

من میخوام نسخه جدید رو نصب کنم ولی نسخه قبلی رو نمیتونم حذف کنم

کار خاصی باید انجام داد؟

اول چک کنید پروسه‌ای مربوط به این نرم‌افزار در حال اجرا نباشه بعد حذفش کنید + میتونید از برنامه های حذف کننده استفاده کنید که کلا ردپاشو هم حذف کنه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...