رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

چون این نسخه از مورتال کمبت نسخه ی مهمیه احتمالا به کرکرای کله گنده پول دادن تا زمانی که خوب فروش نکردن کرک نکنن....

به نظرم حداقل 1ماه طول بکشه کرکش...

واقعا قبول دارین این توهم توطئه رو؟

لینک به دیدگاه

@big VULTURE

کجایی نیستی این تاپیکت افتاده دست @behnamalizade69 نکنه یوزر دوم خودته😁

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

چون این نسخه از مورتال کمبت نسخه ی مهمیه احتمالا به کرکرای کله گنده پول دادن تا زمانی که خوب فروش نکردن کرک نکنن....

این نسخش انلاینه،  فک کنم برای این کرک نشده

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

این نسخش انلاینه،  فک کنم برای این کرک نشده

سلام نسخه قابلیت افلاین هم‌ نوشته بودن داره

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

@big VULTURE

کجایی نیستی این تاپیکت افتاده دست @behnamalizade69 نکنه یوزر دوم خودته1f601.png

دیگه کم کم داریم چند شخصیت می شیم ،خدا رحم کنه ، من کدوم بودم ؟!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

اره احتمال داره  همچین چیزی ولی یک ماه هم‌خوبه ، یکی آپدیت اومده ، چهار تا آپدیت بیاد پایدار و بدون کرش و لگ بشه خوبه ، بعد کرک بشه

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

واقعا قبول دارین این توهم توطئه رو؟

واسه پول پر آوردن و ضرر کمتر ا ، احتمال داره همچین کاری کنن ، یه کرک جدید پیدا بشه ،کرک کنه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

داداش ی همچین چیزی اصلا امکان نداره

اگر ی سرنخ از هکرها پیدا کنن پدرشون رو در میارن

همونطور که ووکسی کله پا شد

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

داداش ی همچین چیزی اصلا امکان نداره

اگر ی سرنخ از هکرها پیدا کنن پدرشون رو در میارن

همونطور که ووکسی کله پا شد

شاید پشت پرده یه خبر هایی باشه 😉، سود و ضرر همه کاری می کنن 😎

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

شاید پشت پرده یه خبر هایی باشه 1f609.png، سود و ضرر همه کاری می کنن 1f60e.png

ن داداش مطمئن باش هیچ خبری نیست

این حرفای باج دادن به هکرها خیلی خنده دار واقعا

لینک به دیدگاه

تصویری فتوشاپ شده از عنوان Gears 5 | این اثر سوم شخص شوتر در سال 2019 برای پلتفرم های مایکروسافت به صورت انحصاری منتشر خواهد شد

@GamersParadise

IMG_20190428_200839_349.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

اره احتمال داره  همچین چیزی ولی یک ماه هم‌خوبه ، یکی آپدیت اومده ، چهار تا آپدیت بیاد پایدار و بدون کرش و لگ بشه خوبه ، بعد کرک بشه

دقیقا به نظر من هم بازی ها دو سه ماه هم شده کرک شدنشون طول بکشه اما با آپدیت ها و ترجیحا دی ال سی های پولی کرک بشن خییلی بیشتر حال میده. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

دقیقا به نظر من هم بازی ها دو سه ماه هم شده کرک شدنشون طول بکشه اما با آپدیت ها و ترجیحا دی ال سی های پولی کرک بشن خییلی بیشتر حال میده. 

اره دقیقا ، مثل مترو نشه بدون آپدیت .

اابته تمومش کرده هر طور بود .

این فورزا ۷ وقت شد کودکس با سه تا آپدیت هاش رو نصب کردم ، چند سری بازی کردم به شدت چسبید درسته داخل پیست هست به شدت حس ماشین رو در آوردن ، البته دسته ایکس باکس هم دخیل بود داخل تجربه ام ، کمی از فورزا هاریزون ۳ نداشت  ، حتی می شه گفت پا به پای دمو فورزا چهار بود که بازی کردم ، حتی بهتر . فعلا جا ندارم وگر نه کلکش رو می کندم

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

ن داداش مطمئن باش هیچ خبری نیست

این حرفای باج دادن به هکرها خیلی خنده دار واقعا

حالا شما چرا انقدر مطمئنی؟

چون به نظرت اگه اینها رو میشناختن تحویل پلیس میدادنشون؟

خب اینکه بخوان فرد و یا گروهی رو متهم کنن در دادگاه کار ساده ای نیست!اون هم شخص و گروه هکری بسیار حرفه ای که تو دنیا فقط چند نمونه مثل خودشون پیدا میشه

این اشخاص به هزار روش میتونن ثابت کنن که کرک بازی به وسیله خودشون انجام میشه ولی مدرک و دلیل محکمه پسندی دست شرکت سازنده بازی ندن و مبالغ هنگفتی هم میتونه به حسابشون واریز بشه بدون پیگیری و ردیابی

مثل ارزهای دیجیتال و یا حساب های رمزدار بانک های سوئیسی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

خب اینکه بخوان فرد و یا گروهی رو متهم کنن در دادگاه کار ساده ای نیست!اون هم شخص و گروه هکری بسیار حرفه ای که تو دنیا فقط چند نمونه مثل خودشون پیدا میشه

این اشخاص به هزار روش میتونن ثابت کنن که کرک بازی به وسیله خودشون انجام میشه ولی مدرک و دلیل محکمه پسندی دست شرکت سازنده بازی ندن و مبالغ هنگفتی هم میتونه به حسابشون واریز بشه بدون پیگیری و ردیابی

داداش اینا اگر دنبال پول بودن مخصوصا cpy

نمیومدن بگن اگر میخوایید به ما کمک کنید  پولهاتون به حساب هلال احمر ایتالیا بریزید

شما برو حوادث سال 2000 درباره هکرهارو بخون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_warez_groups

سلام این یه لیستیه از کرکر های بازی کامپیوتر و چیزای دیگه،اگه قرار باشه پول به همه اینا بدن تا کرک نکنن خو بیشتر ضرر میکنن تا بزارن بازیو کرک کنن بره،فوقش فروششون سی درصد بیاد پایین

جدا از این،این گروه های کرک کننده تعصب دارن سر کارشون ،معروفیتو محبوبیتو با پول عوض نمیکنن

لینک به دیدگاه

🔹یه یوتوبر با هدست ‌واقعیت‌مجازی‌ش به مدت ۲۴ ساعت تو بازی ماینکرفت زندگی کرده و بعد از اون تاثیرات این کار رو تو صفحه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته.

🔹این یوتوبر که با نام آپولو معروفه، طی ۲۴ ساعت استریمش به جز چند صحنه قایق‌رانی به هیچ‌وجه حس‌نارضایتی و حالت‌تهوع بهش دست نداده و راحت تونسته ۲۴ ساعت این بازی رو تجربه کنه.

🔹البته آپولو حین استریمش در حالی که هدست روی سرش بوده چند بار استراحت کرده و چُرت کوچیکی زده.

#minecraft
🎮 @myzoomg 🎥

IMG_20190429_135132_298.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

1f539.pngیه یوتوبر با هدست ‌واقعیت‌مجازی‌ش به مدت ۲۴ ساعت تو بازی ماینکرفت زندگی کرده و بعد از اون تاثیرات این کار رو تو صفحه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته.

1f539.pngاین یوتوبر که با نام آپولو معروفه، طی ۲۴ ساعت استریمش به جز چند صحنه قایق‌رانی به هیچ‌وجه حس‌نارضایتی و حالت‌تهوع بهش دست نداده و راحت تونسته ۲۴ ساعت این بازی رو تجربه کنه.

1f539.pngالبته آپولو حین استریمش در حالی که هدست روی سرش بوده چند بار استراحت کرده و چُرت کوچیکی زده.

#minecraft
1f3ae.png @myzoomg 1f3a5.png

IMG_20190429_135132_298.jpg

یاد کسانی افتادم که به ضریح میبندنشون!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

دیگه کم کم دارن غرق می شن تو مجازی ،همون جا می خوابن ، بیدار می شن ، ازدواج می کننو می میرن ... واقعیت مجازی دیتاش فراگیر بشه تمومه مثلا ورژن اینستاگرام مجازی باشه ، بتونی ببینی طرف رو ، این دستکش های لامصه هم اومده چند وقت پیش تست می کردن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

اونو می بندن یه شفایی پیدا کنه ، این رفته خودش رو حبس کرده ، جرأت داشت دو روز می موند اونجا ، فینیشر می شد

من یه ده دقیقه استفاده کردم یه دو روز قسمت جلویی سرم درد می کرد ، گرفتار بودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، behnamalizade69 گفته است :

دیگه کم کم دارن غرق می شن تو مجازی ،همون جا می خوابن ، بیدار می شن ، ازدواج می کننو می میرن ... واقعیت مجازی دیتاش فراگیر بشه تمومه مثلا ورژن اینستاگرام مجازی باشه ، بتونی ببینی طرف رو ، این دستکش های لامصه هم اومده چند وقت پیش تست می کردن

یاد فیلم Ready Player One افتادم که همه چی شده بود فضای مجازی کل زندگی حتی پول رایج ! یه روزی حتما اون جور زندگی هم اتفاق میوفته 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یاد فیلم Ready Player One افتادم که همه چی شده بود فضای مجازی کل زندگی حتی پول رایج ! یه روزی حتما اون جور زندگی هم اتفاق میوفته 

اره دقیقا .

همون هولولنز واقعیت افزوده رو من پیگر بودم به شدت جذاب و جایگزین خیلی چیز ها در زندگی می شد ، فقط قیمت هست که هنوز پایین نیومده وگر نه خیلی چیزها می رن بغل فلاپی به تاریخ می پیوندن

قسمت یک بلک میرور فصل اول ، دقیقا همچن موضوع ولی خیلی قشنگتر و زیبا تر ببان شده ، بازیگر فیلم get out هم هست .

و قسمت اول فصل چهار  که به شدت چسبید .

البته چند قسمت دیگه هم داره خاطرم نیست .

کلا سریال بلک میرور پیشنهاد می شه

لینک به دیدگاه

اپدیت جدید بازی Hitman 2 توسط گروه PLAZA کرک شد.
Hitman.2.Update.v2.21.0-PLAZA

@DLFOX

🎮بازی Anno 1800 تا به امروز سریع ترین فروش سری Anno  را داشته است .
⁉️تعدادی از آمار بازی که توسط شرکت یوبی سافت اعلام شد به شرح زیر میباشد :
🔺بازیکنان تقریبا 7 میلیارد نفر از شهروندان را در جزیره های خود سکنا داده اند.
🔺بازیکنان بیش از 10 میلیون کشتی ساخته اند
🔺بازیکنان بیش از 1 میلیارد مزرعه ساخته اند
🔺بیش از 3 میلیون جزیره در آن مستقر شده اند
@dlfox

پشتیبانی از بازی متقابل پلت فرم بین PC، Xbox One و Nintendo Switch به بازی NBA 2K Playgrounds 2 اضافه شد
@dlfox

ترینر جهت حذف قفل 30 فریم در ثانیه در ضربه های مرگبار و میان پرده های بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد
@dlfox

نسخه نهایی بازی Fade to Silence logo توسط Reloaded کرک و منتشر شد
نسخه فشرده به زودی......
@dlfox

IMG_20190430_225503_429.jpg

IMG_20190430_225525_851.jpg

IMG_20190430_225553_576.jpg

IMG_20190430_225616_993.jpg

IMG_20190430_225703_601.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

نسخه نهایی بازی Fade to Silence logo توسط Reloaded کرک و منتشر شد
نسخه فشرده به زودی......

اینا چیه میسازن آخه، فیزیک کاراکتر در حد طالبی هم نیست 🍈😐 یک ساعت اولش رو نگاه میکردم با یه چُماق دشمنارو دویست بار میزد تا بمیرن 😄

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

اینا چیه میسازن آخه، فیزیک کاراکتر در حد طالبی هم نیست 1f348.png1f610.png یک ساعت اولش رو نگاه میکردم با یه چُماق دشمنارو دویست بار میزد تا بمیرن 1f604.png

200بار 🤣

دیگه کرک شده

حالا همین رو کنسول بود 500 قیمت تا 700 نوبر بود

نمی شد هیچ کارش کرد نه پس داد نه فروخت 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...