رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 19 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

توی اون لیست هم سه بازی برن اوت / ریج دو / مورتال کامبت (به سلیقه خودم) کمی خود نمایی می کنند.

اصل ماجرا ، سه گانه gears of war و نسخه چهارم Forza Horizon 4 هست.

ولی اینها مشکل نیست ، مشکل اصلی اینه که من کارت گرافیک ندارم :D

گرز و فورزا قفل مخصوص مایکروسافت دارن و ظاهرا از دنوو سختره

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

توی اون لیست هم سه بازی برن اوت / ریج دو / مورتال کامبت (به سلیقه خودم) کمی خود نمایی می کنند.

اصل ماجرا ، سه گانه gears of war و نسخه چهارم Forza Horizon 4 هست.

ولی اینها مشکل نیست ، مشکل اصلی اینه که من کارت گرافیک ندارم :D

گرافیک هم می خرین انشاالله ، خدا بزرگه

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فورزا 4 موخام 1f644.png

آخر یکی از دوستان ایکس باکس دار ، رفت ریخت با رد دت 2 و مورتال کمبت و مترو ،و چند تا بازی کینکتی ،

رد دت رو بازی مرده بود گفت عجب کیفیتی ، می گفت بعدش فورزا رو بازی کردم ، فهمیدم اصلا رد دت کیفیت نداشته 😂

خودم دمو فورزا 4 رو کیفیت 720 قبلا بازی کردم حدود یک ساعت و نیم هست ، واقعا عالی بود ، چسبید ، این بی زودی کرک می شه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

گرز و فورزا قفل مخصوص مایکروسافت دارن و ظاهرا از دنوو سختره

سلام

متوجه ام دوست خوبم

با این وجود کدکس تونست دورش بزنه و نتیجش کرک شدن f.h 3 / f.m.7 / g.o.w.4 / recore شد ولی با این اوصاف نمی دونم چرا خبری از سه گانه ریمستر شده g.o.w  نشد

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

متوجه ام دوست خوبم

با این وجود کدکس تونست دورش بزنه و نتیجش کرک شدن f.h 3 / f.m.7 / g.o.w.4 / recore شد ولی با این اوصاف نمی دونم چرا خبری از سه گانه ریمستر شده g.o.w  نشد

این کرکا به درد نمخوره چون با اپدیت ویندوز از کار میوفتن

باید ی کرک اساسی کنه تا هیجوره نشه کاریش کرد مثل نسخهای استیم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

چی بگ والا

سلیقشون این خارجی ها خوب نیست ، ما که دوسش داریم

ببین این بتزدا کفگیرش خورده ته دیگه،الان این بازی شبیه DOOMهست که Open worldشده عملا هیچی دیگه نداره

بازیا همشون شبیه هم شدن

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ببین این بتزدا کفگیرش خورده ته دیگه،الان این بازی شبیه DOOMهست که Open worldشده عملا هیچی دیگه نداره

بازیا همشون شبیه هم شدن

سلام ، بابا دیگه از کالاف دوتی که بدتر نیست ، ما راضیم ، کرک بشه

من که  فعلا درگیر مترو 2 هستم 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام دوست عزیزم، خدمت شما:

https://shatelland.com/upload/files/1cad2359-7ee5-483a-a3c4-208fcb57f1bf

قزبونت داداش خیلی گلی ممنون .

در 16 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

فعلا توی لیست دانلودمه . گرفتم برات یه جا آپلود می کنم داداش

با تورنت هم میتونی خودت فقط تعدادی فایل از کل فایلای بازی رو دانلود کنی . توی گوگل سرچ کن Yakuza Kiwami 2 CODEX T*rrent  تورنت تورنت فایلشو که گرفتی نیاز به یه کلاینت تورنت داری. bit تورنت رو پیشنهاد می کنم . بعدش میتونی انتخاب کنی که دقیقا چه فایلای بازی رو دانلود کنه . کار با برنامه راحته.

پ.ن : (* =o) 

T o r  r e n t

سلام دمت گرم ممنون یکی از دوستان زحمت شو کشید از هردوتون ممنونم دوستان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، hosein5 گفته است :

بله همونجا هست

آقا این چرا اینجوری شد؟؟؟:/

همه کارا رو انجام دادم اون شمشیر رو هم گرفتم ولی این قسمت آخرش که پدرش میاد و اون دختره اما رو میکشیم بعدش پیره مرده و بعدش پدرش رو نمیاد برای من، توی یوتیوب 10 بار کلیپش رو دیدم ولی نمیاد برای من.

sekiro_2019_05_14_00_17_19_737.thumb.jpg.a3432b07f067acc95a2f57b85b25a037.jpg

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا این چرا اینجوری شد؟؟؟:/

همه کارا رو انجام دادم اون شمشیر رو هم گرفتم ولی این قسمت آخرش که پدرش میاد و اون دختره اما رو میکشیم بعدش پیره مرده و بعدش پدرش رو نمیاد برای من، توی یوتیوب 10 بار کلیپش رو دیدم ولی نمیاد برای من.

sekiro_2019_05_14_00_17_19_737.thumb.jpg.a3432b07f067acc95a2f57b85b25a037.jpg

شما باس مانک را زدی ایتم زیر ابی را گرفتی اون مسیر اول بازی جایی که بازی شروع میشه را تا اخر برو باس رو بزن باس میمون را زدی باید خیلی کارا انجام بدی تا تغییرات صورت بگیره

لینک به دیدگاه

بازی A Plague Tale: Innocence که از DRM Steam استفاده می کرد، توسط گروه CODEX کرک شد!
نسخه فشرده به زودی ......

@DLFOX

بازی Sniper Elite V2 Remastered که از DRM Steam استفاده می کرد، توسط گروه CODEX کرک شد!

@DLFOX

IMG_20190514_080514_308.jpg

IMG_20190514_080521_418.jpg

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

بازی A Plague Tale: Innocence که از DRM Steam استفاده می کرد، توسط گروه CODEX کرک شد!

@DLFOX

بازی Sniper Elite V2 Remastered که از DRM Steam استفاده می کرد، توسط گروه CODEX کرک شد!

@DLFOX

IMG_20190514_080514_308.jpg

IMG_20190514_080521_418.jpg

خوش خبر باشی

کی این مورتال کمبت رو کرک می کنن . خیلی دوست دارم بازی کنم 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، AlirezaBaghi گفته است :

خوش خبر باشی

کی این مورتال کمبت رو کرک می کنن . خیلی دوست دارم بازی کنم 

عزیزی

کرک کننده ها دارن ناز می کنن ، اخر دوستم رو ایکس باک وان ریخت و بازی کرد ، ولی می گفت یه بخش مهم دقیق یادم نیست کدوم ، می گفت آنلاین هست و ضد حال شده

لینک به دیدگاه

در در 24 تیر 1396 در 08:50، ahmadsa گفته است :

لیست بازی های کرک شده و نشده برای  مطالعه دوستان در داخل جدول گذاشته شد  ...

ویرایش شد.محدودیت ارسال فایل با حجم بالا هست .برای دانلود فایل فشرده شده :

lioncomputer

http://s8.picofile.com/file/8360435000/CRACKED_UNCRACKED_GAMES.rar.html

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

عزیزی

کرک کننده ها دارن ناز می کنن ، اخر دوستم رو ایکس باک وان ریخت و بازی کرد ، ولی می گفت یه بخش مهم دقیق یادم نیست کدوم ، می گفت آنلاین هست و ضد حال شده

فکر کنم قسمت تاور که یکی از مهم ترین قسمت های تک نفره بود آنلاین شده 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

فکر کنم قسمت تاور که یکی از مهم ترین قسمت های تک نفره بود آنلاین شده 

دقیقا همین بود اسمش اگه اشتباه نکنم ، درسته

لینک به دیدگاه

میانگین نمرات ارزشمند بازی A Plague Tale: Innocence | این اثر مخفی کاری داستان محور از استدیو Asobo روایتگر خواهر و برادری در برهه جنگ های صد ساله قرون وسطی است

@GamersParadise

بازیش بوی last us می ده

ببینیم چطوره ، امشب بزارم دانلود بشه

IMG_20190514_170451_143.jpg

لینک به دیدگاه

🌹

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 36 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

میانگین نمرات ارزشمند بازی A Plague Tale: Innocence |

بازیش بوی last us می ده

هرچی دنبال یه تریلر میگردم ازش ببینم که خودم رو راضی کنم بازیه خوبیه بازم راضی نمیشم، اینجور که من توی تریلرش دیدم کلا ۷۰ درصد بازی خلاصه میشه توی روشن و خاموش کردن آتش 😬

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

هرچی دنبال یه تریلر میگردم ازش ببینم که خودم رو راضی کنم بازیه خوبیه بازم راضی نمیشم، اینجور که من توی تریلرش دیدم کلا ۷۰ درصد بازی خلاصه میشه توی روشن و خاموش کردن آتش 1f62c.png

سبکش stealthدیگه بکش بکش نداره،البته با سنگ میتونی بقیه رو بکشی ، مثل اینکه بیشتر تمرکز بازی روی داستان گرافیک خوبی هم داره انیمیشن هاش هم روونه منکه امشب دانلودش میکنم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

هرچی دنبال یه تریلر میگردم ازش ببینم که خودم رو راضی کنم بازیه خوبیه بازم راضی نمیشم، اینجور که من توی تریلرش دیدم کلا ۷۰ درصد بازی خلاصه میشه توی روشن و خاموش کردن آتش 1f62c.png

مردم از خنده 😂

تو این برهوت بی بازی ، دمو گیم پلی رو دیدم راضی کننده بود .

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

بالاخره پس از گذشت ماه ها از عرضه ی Red Dead Online امروز با آپدیت بزرگی که برای بازی Red Dead Redemption II منتشر می شود علاوه بر افزودن محتوای بسیار برای این بخش، فاز بتا پایان خواهد یافت | بد نیست بدانید که Red Dead Online شروع بسیار بهتری از GTA Online داشته است

@GamersParadise

IMG_20190514_192802_153.jpg

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

این کرکا به درد نمخوره چون با اپدیت ویندوز از کار میوفتن

باید ی کرک اساسی کنه تا هیجوره نشه کاریش کرد مثل نسخهای استیم

سلام مجدد

اگر با اعمال شاقه هم می بود باز هم می ارزید که fh3 ultimate رو به صورت تمام و کمال بازی کنیم که کردیم...واسه همین هم که شده باید کلاه مون رو هم بندازیم آسمون. :D 

در 22 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بازیا همشون شبیه هم شدن

سلام

دقیقا همینطور هست که می فرمایید. من هم پیش خودم با دیدن تریلر ها گفتم این همون doomه که فقط تم بازی عوض شده. این خیلی بده که بخواهند ولفنشتان و doom و ریج رو به یک چوب برونند.

ریج یک عناصر خوب و منحصر به فرد کم نداشت. در واقع مهم ترین این عناصر منحصر بودن فضا سازی و تم بازی بود...  از ایرادات هم ایراد یکنواختی گیم پلی و سایر ایرادات جزئی به بازی وارد بود .

اما مشکل اصلی بازیکننان و منتقدان با داستان بود. که می تونستند رفعش کنند و نکات مثبت هم کمی شاخ و برگ بدهند تا نسخه یک جبران بشه. فکر کنم چون هیولا های بازی رو زیاد کردند گفتند هیچی دیگه می زنیم تو کار doom  :D.

در 4 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

میانگین نمرات ارزشمند بازی A Plague Tale: Innocence | این اثر مخفی کاری داستان محور از استدیو Asobo روایتگر خواهر و برادری در برهه جنگ های صد ساله قرون وسطی است

سلام

بازیش  برای من بوی vampyr می ده بیشتر.

--------------------------------------

آقا من کارت گرافیک می خوام به کی بگم؟ ( نه خودم نه جیبم قبول نمی کنیم که پولی در کار نیست:D  :S)

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

حالم از تمام بازی های امروزی بهم میخوره همشون کپی پیست همدیگه اند ،این فار کرای 5رو استیم خریدم 10 دلار نسخه ultimateفکر کنم،بازی far cry 3هم جزش بود

از فار کرای 5 خیلی بدم اومد بازیش شبیه چلنج های هفتگی پاب جیه سی ثانیه بی دردسر نمیشه تو بازیش رانندگی کرد،اونو پاک کردم فار کرای 3 رو نصب کردم انصافا هیچی کم نداره،گرافیک خوب،هوش مصنوعی عالی، داستان فوق العاده،اینا دیگه هیچوقت نمیتونن بازی خوب بسازن

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

حالم از تمام بازی های امروزی بهم میخوره همشون کپی پیست همدیگه اند ،این فار کرای 5رو استیم خریدم 10 دلار نسخه ultimateفکر کنم،بازی far cry 3هم جزش بود

از فار کرای 5 خیلی بدم اومد بازیش شبیه چلنج های هفتگی پاب جیه سی ثانیه بی دردسر نمیشه تو بازیش رانندگی کرد،اونو پاک کردم فار کرای 3 رو نصب کردم انصافا هیچی کم نداره،گرافیک خوب،هوش مصنوعی عالی، داستان فوق العاده،اینا دیگه هیچوقت نمیتونن بازی خوب بسازن

نشنیده بگیرید دوست عزیز :D 

من کمپ های new dawn با آخرین درجه سختی فتح می کردم تا لذت ببرم!! :D

صفحه نمایش کلا  تاریک و سرخ بود و رنگی نبود!!

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...