رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، Farjam گفته است :

من همچنان روی SSD و 8700k و 1080Ti لگ دارم وقتی اطرافم رو نگاه میکنم توی اون بازی ، تکسچرهای اچ دی رو هم غیر فعال کردم اما تاثیری نداشت... کاشکی به تازگی اون مشکلاتش بر طرف شده باشه تا بتونم تجربش کنم چون خیلی ازش خوشم اومده بود در اون چند ساعت اول اما خب اون لگ ها خیلی رو مخ بود... مخصوصا اینکه روی اون تنظیمات داری بالای 80 فریم میگیری اما مدام لگ پیش میاد یا مثلا گیاهها و علف ها وقتی بهشون نزدیک میشی شکل واقعیشون رو میگیرن و از دور کوتاه هستن ...که یه کم رو مخم بود با اینکه خود بازی رو خیلی دوست داشتم :( 

امروز نسخه 1.0 ریلیز نهایی بازی Assetto Corsa Competizione روی استیم قرار میگیره و تمامی track ها و ماشین هایی که هنوز به بازی اضافه نشده بودن بهش اضافه میشن (تعداد اونهایی که تا الان اضافه نشده بودن بیشتر از اونهاییه که تا الان توی بازی بودن) مثل porsche و Mercedes و AstonMartin و Audi و McLaren و Lexus و Acura

Track هایی که امروز اضافه میشن هم عبارتند از :

Brands hatch ، Silverstone ، Circuit de Spa Francorchamp و Circuit de catalunya

چون قفل یا DRM  خاصی هم نداره احتمالا همون ساعات اول فایلهاش و کرکش برای دانلود در دسترس قرار بگیره 

سلام 

فرجام جان این بازی نسبت به نسخه قبل تو چه زمینه هایی پیشرفت داشته ؟

2-3 ماه پیش یه نسخه ازش دانلود کردم زاویه دوربینش خیلی ناجور بود

چقدر ارزش دانلود داره ؟

لینک به دیدگاه

همانطور که پیش بینی میشد حضور بازی Gears 5 در E3 پیش رو تایید شد | یازده روز دیگر کنفرانس مایکروسافت در E3 برگذار میشود و شاهد نمایش جدید گیرز 5 خواهیم بود

@GamersParadise

IMG_20190529_231023_517.jpg

لینک به دیدگاه

دث استرندینگ برگ ریزونه اقا برگ ریزووون. چقد هایپ شدم. خدا کنه برا پی سی هم بیاد. نیاد مجبوریم یه کنسول بخریم تو این اوضاع بد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

این بازی heavy rainیه چک کنید ، واسه من زده غیر قابل دسترس ، نمی دون به خاطر اینکه سیستمم پاینتر هست ، ولی این بازی شوتر جدیده رو دانلود کردم از اپیک ، مسکل نداشنچت duntess بود اگه اشتباه نکنم

من دانلودش کردم دیشب مشکلی نداشت

این کلیپی که خودم ضبط کردم با حجم 1 گیگ اپلودش کردم رو اپارات

https://www.aparat.com/v/5L7As

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من دانلودش کردم دیشب مشکلی نداشت

این کلیپی که خودم ضبط کردم با حجم 1 گیگ اپلودش کردم رو اپارات

https://www.aparat.com/v/5L7As

سیستم شما بالاتر از درخواستی هست ،  سیستم من پایینتر هست ، احتمالاً برا همین ، در سترس نبودندمی زنه

لینک به دیدگاه

بازی Draugen منتشر و توسط گروه CODEX کرک شد.
Draugen-CODEX

@DLFOX

IMG_20190530_013056_289.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سیستم شما بالاتر از درخواستی هست ،  سیستم من پایینتر هست ، احتمالاً برا همین ، در سترس نبودندمی زنه

منم پریشب اد کردم نوشته بود در دسترس نیست ولی دیروز برام قابل دانلود شده بود. نمیدونم شاید بخاطر ای پی بود که استفاده کرده بودم. شما هم با شبکه انتقال شخصی داده کشورهای مختلف تست کنین. ربطی به سیستم مورد نیاز نداره.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

منم پریشب اد کردم نوشته بود در دسترس نیست ولی دیروز برام قابل دانلود شده بود. نمیدونم شاید بخاطر ای پی بود که استفاده کرده بودم. شما هم با شبکه انتقال شخصی داده کشورهای مختلف تست کنین. ربطی به سیستم مورد نیاز نداره.

اون بازی آنلاین رو‌همون شب گرفتم ، مشککلی نبود ،

گفتم این اپیک هم اوضاعی شده ، دست به دست هم دادن من ارتقا بدم‌آخر ، امروز تست می کنم ، دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

دمت گرم درست شده🌹

گذاشتم برا دانلود😍

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

دمت گرم درست شده1f339.png

گذاشتم برا دانلود1f60d.png

قوربونت

لینک به دیدگاه

نویسنده سابق وبسایت Multiplayer it كه زودتر از همه تاریخ عرضه دث استرندینگ را لو داده بود، اعلام كرده كه این بازی بعد از مدتی برای رایانه های شخصی نیز عرضه می شود

@GamersParadise

چه شود

والا تریلر رو دیدم ، خیلی خفن بود ، کیفیت حرف نداشت ، این با کنسول اجرا کرده بودن یا کامپیوتر ، لامصب چی بود ، یه دو جا هم احساس کردم لگ زد داخل تریلر

حجمش حدود 180 تا بود

IMG_20190530_170136_552.jpg

لینک به دیدگاه

خیلی خوب میشه اگر بیاد ولی واقعا شک دارم!! با توجه به سابقه کوجیما و قرارداداش با سونی میگم. (فعلا که منتظر RDR2 ایم. پیرمون کرد لعنتی!!)

در ضمن این یارو خبر نگاره یه اصلاحیه داده واسه این شایعه:

The translation was lazy, I said that based on the informations we have (2015 statements, lacks of “Only on PlayStation” etc) the game should come to PC at later date. It’s not 100% confirmed like the release date I knew about and some other informations I didn’t share yet

میگه که  (مثل لو دادن تاریخ انتشار بازی،  این قضیه اومدن رو PC حتمی نیست ولی با توجه به اینکه هیچ جای تبلیغات نزده « فقط برای PlayStation » و یکسری اطلاعات دیگه، یه زمانی در آینده باید برای PC هم بیاد)

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

نویسنده سابق وبسایت Multiplayer it كه زودتر از همه تاریخ عرضه دث استرندینگ را لو داده بود، اعلام كرده كه این بازی بعد از مدتی برای رایانه های شخصی نیز عرضه می شود

@GamersParadise

چه شود

والا تریلر رو دیدم ، خیلی خفن بود ، کیفیت حرف نداشت ، این با کنسول اجرا کرده بودن یا کامپیوتر ، لامصب چی بود ، یه دو جا هم احساس کردم لگ زد داخل تریلر

حجمش حدود 180 تا بود

خب خدا رو شکر ! باز من شخصا توقع نداشتم detroitوheavy rainبخواد واسه پی سی بیاد،من 3 بار پلی فور خریدم،آخرین بارش فقط بخاطر این دو بازی بود و بعدا فروختمشون چون خاک رو کنسول رو گرفته بود XD

این death strandingو red deadهم بیاد دیگه حله😍

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

مسخرشو دراوردن این همه خرج سیستم میکنیم باز کلی بازی بدرد بخور رو فقط واسه این کنسول کوفتی منتشر میکنن

سونی گندشو در اورده

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

خب خدا رو شکر ! باز من شخصا توقع نداشتم detroitوheavy rainبخواد واسه پی سی بیاد،من 3 بار پلی فور خریدم،آخرین بارش فقط بخاطر این دو بازی بود و بعدا فروختمشون چون خاک رو کنسول رو گرفته بود XD

این death strandingو red deadهم بیاد دیگه حله1f60d.png

زنده باد کنسول ، خدایی بازار بزرگی هست براشون . متال گیر فانتوم پین ، بازی کرم ، چسبید ، استارت حرف نداشت . حیف آخرش خراب شده بود با کمپانی

لینک به دیدگاه

بازی Outer Wilds که دارای قفل Epic Games بود، توسط گروه CODEX کرک شد.
Outer.Wilds-CODEX
@DLFOX

IMG_20190530_205306_683.jpg

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، goorani.k65 گفته است :

مسخرشو دراوردن این همه خرج سیستم میکنیم باز کلی بازی بدرد بخور رو فقط واسه این کنسول کوفتی منتشر میکنن

سونی گندشو در اورده

بزار کنسول دار ها هم دلشون خوش باشه😉 ، از جمله خودم فقط انحصاری ، بقیه همه با کامپیوتر😁

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

خیلی خوب میشه اگر بیاد ولی واقعا شک دارم!! با توجه به سابقه کوجیما و قرارداداش با سونی میگم. (فعلا که منتظر RDR2 ایم. پیرمون کرد لعنتی!!)

در ضمن این یارو خبر نگاره یه اصلاحیه داده واسه این شایعه:

The translation was lazy, I said that based on the informations we have (2015 statements, lacks of “Only on PlayStation” etc) the game should come to PC at later date. It’s not 100% confirmed like the release date I knew about and some other informations I didn’t share yet

میگه که  (مثل لو دادن تاریخ انتشار بازی،  این قضیه اومدن رو PC حتمی نیست ولی با توجه به اینکه هیچ جای تبلیغات نزده « فقط برای PlayStation » و یکسری اطلاعات دیگه، یه زمانی در آینده باید برای PC هم بیاد)

اها ، ممنون از اصلاحیه . امیدوارم بیاد

لینک به دیدگاه

زنده باد کنسول ، خدایی بازار بزرگی هست براشون . متال گیر فانتوم پین ، بازی کرم ، چسبید ، استارت حرف نداشت . حیف آخرش خراب شده بود با کمپانی

کل بازی یه طرف بانو کوایت یه طرف. لامصب عشق بود.

لینک به دیدگاه

تریلر بازی This Land Is My Land منتشر شد
@dlfox

این تریلر رو دیدم باحال بود ، یه پا رد دد بود ، ولی شهصیت اصلی سرخپوست بود ، چسبید ، امیدوار کننده هست

IMG_20190530_233337_546.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

کل بازی یه طرف بانو کوایت یه طرف. لامصب عشق بود.

حاجی داغ دلمون رو تازه نکن ، خود نفر اصلیش هم هست ازش الگو گرفتن  اصلا یه وضعی بود طرف ، روزه هام باطل شد ، یعنی این کوجیما هم اهله ها ، این دت استندیگ هم دوباره شروع کرده بود ، آورده یه چند نایی ، نکن برادر ژاپنی ، نکش ما رو

لینک به دیدگاه

نسخه بعدی بازی Call of Duty®: Modern Warfare  تاریخ انتشار 25 اکتبر 

تریلر از یوتوب

https://www.youtube.com/watch?v=bH1lHCirCGI

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود.

این خبر ها درمورد اینکه امروز فردا پس فردا یماه دیگه دوماه دیگه میاد بنظرم همشون فیکن یکی death stranding یکی Rdr2 رد ردد انحصاری سونی نیست و برای ایکس باکسم داده بودش بیرون برای همین دلیلی نداره برای پیسی نده بیرون ولی فعلا نمیده برای نسل بعدی بازی ها و ps5 که میخواد مجدد بازسازی کنه برای پیسیم همزمان میده بیرون فقط میترسم نسل بعدی بازی ها بزنه 2080 حداقل گرافیک!

death stranding رو ولی فکر کنم مدتی در انحصار کنسول باشه بعدش عین این heavy rain و Detroit :become human بیاد .

خدایی تریلرشو دیدم بوی goty میده!  انقدر خوب بود لامصب دارم تحریک میشم یه ps4 دست دو بگیرم ولی از دسته متنفرم! تبدیل بگیرم اونم کلی هزینشه کیبرد موس بزنم بهش.

پ.ن1: جناب Coffee Addicted یه تاپیک درمورد مود و ازادسازی دروبین داشتید بنده چندماه پیش دیدمش نرم افزار نسخه جدید بود هیچی نفهمیدم با کلی بدبختی نصبش کردم میرفت اسمون! اگه امکان داره بیزحمت یه اپدیتش کنید خیلی تاپیک عالی بود.

پ.ن2: دوستان خبری از Mass Effect Remastered نشد؟ میخوام یبار دیگه بازیش کنم هرروز خاطراتش میاد تو ذهنم ولی گفتم اگه این Remastered میاد یدفعه اونو بریزم دیگه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...