رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود.

این خبر ها درمورد اینکه امروز فردا پس فردا یماه دیگه دوماه دیگه میاد بنظرم همشون فیکن یکی death stranding یکی Rdr2 رد ردد انحصاری سونی نیست و برای ایکس باکسم داده بودش بیرون برای همین دلیلی نداره برای پیسی نده بیرون ولی فعلا نمیده برای نسل بعدی بازی ها و ps5 که میخواد مجدد بازسازی کنه برای پیسیم همزمان میده بیرون فقط میترسم نسل بعدی بازی ها بزنه 2080 حداقل گرافیک!

نترس

gtav طبق بررسی (فکر نکنم معتبر تر از این در دنیا داشته باشیم)DigitalFoundry با i3-4130وGTX 750 Ti تقریبا با فریم ریت دوبرابر ps4!!!!!اجرا می شد.اینم اولای این نسل اومد. راک استار رو دسته کم نگیر

بازیهای کوجیما هم که همه فوق بهینه هستند حداقل اخرین MGS که اینطور بود و نسخه PC هم در همه موارد بهتر از کنسولا بود

یه بازی ارزش گرفتن کنسول رو نداره اینم با این قیمتای عجیب غریب اونم بازی ایی که از اول خود کوجیما گفته بود برای PCهم مییاد!

من دارم شاید الان ماهی یه بار هم روشنش نکنم چون اکثرا رو PC بازی میکنم مگه اینکه بازی خاصی بییاد بخوام بازیش کنم

همین الان کلی ماد برای مس افکتها هست  که رسما بازی رو ریمیک میکنن!عوض ریمستر،تازه ریمستر غیر اینه که بازی720پیکسلی نسل قبل کنسولا رو وضوحش رو بالا میبرن به خورد کنسول گیمرا میدن!!خب از همون اولم که میشد روی PC با کیفیت 4K بازیشون کرد!!همین الان برو سراغشون

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، WAR گفته است :

نترس

gtav طبق بررسی (فکر نکنم معتبر تر از این در دنیا داشته باشیم)DigitalFoundry با i3-4130وGTX 750 Ti تقریبا با فریم ریت دوبرابر ps4!!!!!اجرا می شد.اینم اولای این نسل اومد. راک استار رو دسته کم نگیر

بازیهای کوجیما هم که همه فوق بهینه هستند حداقل اخرین MGS که اینطور بود و نسخه PC هم در همه موارد بهتر از کنسولا بود

یه بازی ارزش گرفتن کنسول رو نداره اینم با این قیمتای عجیب غریب اونم بازی ایی که از اول خود کوجیما گفته بود برای PCهم مییاد!

من دارم شاید الان ماهی یه بار هم روشنش نکنم چون اکثرا رو PC بازی میکنم مگه اینکه بازی خاصی بییاد بخوام بازیش کنم

همین الان کلی ماد برای مس افکتها هست  که رسما بازی رو ریمیک میکنن!عوض ریمستر،تازه ریمستر غیر اینه که بازی720پیکسلی نسل قبل کنسولا رو وضوحش رو بالا میبرن به خورد کنسول گیمرا میدن!!خب از همون اولم که میشد روی PC با کیفیت 4K بازیشون کرد!!همین الان برو سراغشون

بله با hd 460 هم با ریختن مود اجرا کردنش به هرحال به توجه به این بازی های جدید مثل مترو و H.R که 1070 زدن گفتم همیشه گرافیک پیسی از PS4 یکی دو سر گردن بالاتر بوده .

منظورم بیشتر تمجید بود البته اگرم بخوام بگیرم باید گرافیکمو بفروشم!

والا تا اونجایی که خودم گشتم چندتا مود بیشتر پیدا نکردم که فقط رزولوشن رو 1080 کردن اگر شما موردی دارید بیزحمت برای بنده بفرستید.

خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

بله با hd 460 هم با ریختن مود اجرا کردنش به هرحال به توجه به این بازی های جدید مثل مترو و H.R که 1070 زدن گفتم همیشه گرافیک پیسی از PS4 یکی دو سر گردن بالاتر بوده .

منظورم بیشتر تمجید بود البته اگرم بخوام بگیرم باید گرافیکمو بفروشم!

والا تا اونجایی که خودم گشتم چندتا مود بیشتر پیدا نکردم که فقط رزولوشن رو 1080 کردن اگر شما موردی دارید بیزحمت برای بنده بفرستید.

خیلی ممنون.

مترو هم اگر نگاه کنید تو XOX که قویترین کنسول حال حاظر هست کیفیتش در حد HIGH پی سیه. روی PC سه لول بالاتر ultra و extreme و...هم وجود داره تازه کنسولا بدون HairWorks, PhysX, DXR و  tessellation هستند.با فریم 30.یعنی میخوام بگم اگر بازی ایی روی پی سی سنگین باشه روی کنسول داغونه.الان من کیفیت بازی رو روی PC بگذارم روHIGH اون گزینه های گرافیکی هم که کنسول نداره خاموش کنم فریم می چسبه به سقف.روی کنسولایه پایه هم که کلا فریم دیگه رسما تو خیلی بازیها تو دیواره برا همین میگم اصلا ارزش نداره اون گرافیک نازنین رو بفروشید برید کنسول بخرید

تو nexusmods پره فقط ثبت نام کنید

نمیدونم چرا نمیتونم کسی رو لایک بکنم!؟

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ahmad91 گفته است :

نسخه بعدی بازی Call of Duty00ae.png: Modern Warfare  تاریخ انتشار 25 اکتبر 

تریلر از یوتوب

https://www.youtube.com/watch?v=bH1lHCirCGI

همون نسخه قبل رو بازسازی کردن ؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، goorani.k65 گفته است :

مسخرشو دراوردن این همه خرج سیستم میکنیم باز کلی بازی بدرد بخور رو فقط واسه این کنسول کوفتی منتشر میکنن

سونی گندشو در اورده

دیگه مردم باید دلیلی واسه خرید کنسول داشته باشن یا نه !؟

دیگه همین چند تا انحصاری هم که ندن بیرون ک دیگه کی کنسول میخره !

البته توی ایران یکم فرق داره . کنسول خیلی ارزون تر از PC High End میشه و مردم زیاد میخرن . حتی اگه بازی های کنسول خیلی کمتر از pc باشه.

لینک به دیدگاه

همه اینا جدا بلادبورن جدا،اخر نیومد که نیومد...

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

البته توی ایران یکم فرق داره . کنسول خیلی ارزون تر از PC High End میشه 

خب مگه جای دیگه ارزونتر تموم نمیشه

الان یه کارت 2080ti اندازه سه تا ps4 pro قیمت داره

فقط یه کارتش

در 14 ساعت قبل، WAR گفته است :

همچنین یکی دو تا بازیم نیس و روز به روز داره تعدادشون زیادتر میشه و متاسفانه هرچی بازی بدرد بخوره یا داره میره برا دو کنسول و یا فقط ps4

در ضمن گرافیک بازی های انحصاری هایی که فقط مختص ps4 هست بسیار بالاس بطوری که الان بازی هایی مثل لگاسی یا گاد اف وار رو با هر بازی مقایسه میکنم و نرخ فریمی که میدن تعجب میکنم چطور این کنسول با چهار ترافلاپس  حتی میتونه قدرت 1080ti رو داشته باشه

نمونشم همین بازی که تازه اومد play a plague tale innocence شما مقایسش کن با لگاسی و ببین چه سخت افزاری میکشه

ویرایش شده توسط goorani.k65
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، goorani.k65 گفته است :

الان یه کارت 2080ti قیمت سه تا ps4 pro قیمت داره

فقط یه کارتش

همچنین یکی دو تا بازیم نیس و روز به روز داره تعدادشون زیادتر میشه و متاسفانه هرچی بازی بدرد بخوره یا داره میره برا دو کنسول و یا فقط ps4

در ضمن گرافیک بازی های انحصاری هایی که فقط مختص ps4 هست بسیار بالاس بطوری که الان بازی هایی مثل لگاسی یا گاد اف وار رو با هر بازی مقایسه میکنم و نرخ فریمی که میدن تعجب میکنم چطور این کنسول با چهار ترافلاپس  حتی میتونه قدرت 1080ti رو داشته باشه

نمونشم همین بازی که تازه اومد play a plague tale innocence شما مقایسش کن با لگاسی و ببین چه سخت افزاری میکشه

اول اینکه من خودم همه این  انحصاریها رو بازی کردم

دوما plague tale رسما یه تابلوی نقاشیه با یه نور پردازی خارق العاده

سوما این مقایسه عجیب غریب دیگه چه جورشه!!این مدلی که نمیشه مقایسه کرد برادر

شما صبر کنید دیترویت بییاد اونوقت کیفیت اجراش روی رایانه  رو با PS4 مقایسه کنید،نه یه بازی که مختص PS4هست بعدبا یه بازی دیگه از یه سازنده دیگه با یه موتور گرافیکی دیگه!الان همین plague tale رو کنسول چه جوری اجرا می شه!!؟؟تازه plague tale که ساخت یه سازنده کوچیکه رو با ناتی داگ مقایسه میکنید!!

مگه RYSE نبود همون اولا فنای دواتیشه میگفتند اگه این روی PC بییاد با تایتان هم اجرا نمیشه!همین الان من بوکمارک نوشته هاشونو تو بازیسنتر دارم ،بعد که اومد بنچمارکاش دراومد دیدیم  یه 7850 زپرتی بازی رو بهتر از XO اجرا میکنه!!

اگه به انحصاری باشه که تمام انحصاریهای اکس باکس روی رایانه هم هست!تقریبا بالای 80 درصد انحصاریهای ترد پارتی هم که سونی از دست داد و روی رایانه هم اومده!!مگه قراره همه انحصاریها روی یه پلتفرم باشه!

در ثانی یه بازی انحصاری رو با سرمایه عظیم وصرف هزاران ساعت وقت و نفر می سازند تا روی کنسول فریمش نره زیره 30!!!

از طرفی من گفتم الان با این قیمتا برای شمایی که رایانه خوب دارید خرید کنسول برای یه بازی ارزش نداره تازه ایشون گفتند اگه قرار به خریدن کنسول باشه باید کارتمو بفروشم که گفتم دیگه اصلا ارزش نداره وگرنه من خودم کنسولو زیر 2 تومن تو ارزونیا خریدم

در نهایت قصد همهمون بازی کردنه بهترین بازیهاست ولی باید ادم به جیبشم نگاه کنه وگرنه کی بدش مییاد همه کنسولا رو با یه سیستم خوب داشته باشه

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

همه اینا جدا بلادبورن جدا،اخر نیومد که نیومد...

داداش این بازی انحصاری سونیه بعیده بیاد رو پی سی! کلا این انتظار رو نداشته باشین که بازیای استودیوهای فرست پارتی سونی بیان رو پی سی. کوانتیک دریم استودیو ترد پارتی بود که بعداز اتمام قرارداد بازیاش برای پی سی اومد. تنها راهش برای بازی روی پی سی پلی استیشن ناو هست.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، WAR گفته است :

اول اینکه من خودم همه این  انحصاریها رو بازی کردم

دوما plague tale رسما یه تابلوی نقاشیه با یه نور پردازی خارق العادس

سوما این مقایسه عجیب غریب دیگه چه جورشه!!

شما صبر کت دیترویت بییاد اونوقت کیفیت اجراش روی رایانه  رو با PS4 مقایسه کنه!نه یه بازی که مختص PS4هست بعدبا یه بازی دیگه از یه سازنده دیگه با یه موتور گرافیکی دیگه!الان همین plague tale رو کنسول چه جوری اجرا می شه!!؟؟تازه plague tale که ساخت یه سازنده کوچیکه رو با ناتی داگ مقایسه میکنید!!

مگه RYSE نبود همون اولا امثال شما میگفتند اگه این روی PC بییاد با تایتان هم اجرا نمیشه!همین الان من بوکمارک نوشته هاشونو تو بازیسنتر دارم!!!!!!!!بعد که اومد بنچمارکاش دراومد دیدیم  یه 7850 زپرتی بازی رو بهتر از XO اجرا میکنه!!

اگه به انحصاری باشه که تمام انحصاریهای اکس باکس روی رایانه هم هست!تقریبا بالای 80 درصد انحصاریهای ترد پارتی هم که سونی از دست داد و روی رایانه هم اومده!!مگه قراره همه انحصاریها روی یه پلتفرم باشه!

در ثانی یه بازی انحصاری رو با سرمایه عظیم وصرف هزاران ساعت وقت و نفر یه بازی میکنند تا روی کنسول فریمش نره زیره 30!!!

از طرفی من گفتم الان با این قیمتا برای شمایی که رایانه خوب دارید خرید کنسول برای یه بازی ارزش نداره تازه ایشون گفتند اگه قرار به خریدن کنسول باشه باید کارتمو بفروشم که گفتم دیگه اصلا ارزش نداره وگرنه من خودم کنسولو زیر 2 تومن تو ارزونیا خریدم

دوست عزیز من نمیدونم این همه اصرار برای مقایسه ی کنسول با پی سی برای چیه. کنسول یه سخت افزار حداقلی برای بازی کردن هست معلومه مقابل پی سی حرفی برای گفتن نداره. این دوستمون اقا سعید گل هم منظورشون اینه که بازیای انحصاری کنسولا با اون گرافیک، روی اون سخت افزار به قول شما زپرتی خوب پیاده سازی شده. کنسول درهمه جای دنیا یه سخت افزار حداقلی برای بازی هست که هرکی که توان خرید پی سی نداره میره سراغش. دراین بین طبیعیه برای بازاریابی هم یه سری بازیای انحصاری ساخته بشه. بله پلی 4 همون سالای اول تا سال پیش نهایت 1100 تا 1500 بود الان که دیگه خیلی گرون شده ولی بازم درمقایسه با یه پی سی گیمینگ میتونه یکم برگ برنده رو داشته باشه بخاطر قیمت کمتر.

لینک به دیدگاه

والا هنوزم متوجه نیستم کدوم انحصاریای ترد پارتی روی پی سی اومدن جز این سه بازی کوانتیک دریم که اونم بخاطر اتمام قرارداده. @WAR

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

دوست عزیز من نمیدونم این همه اصرار برای مقایسه ی کنسول با پی سی برای چیه. کنسول یه سخت افزار حداقلی برای بازی کردن هست معلومه مقابل پی سی حرفی برای گفتن نداره. این دوستمون اقا سعید گل هم منظورشون اینه که بازیای انحصاری کنسولا با اون گرافیک، روی اون سخت افزار به قول شما زپرتی خوب پیاده سازی شده. کنسول درهمه جای دنیا یه سخت افزار حداقلی برای بازی هست که هرکی که توان خرید پی سی نداره میره سراغش. دراین بین طبیعیه برای بازاریابی هم یه سری بازیای انحصاری ساخته بشه. بله پلی 4 همون سالای اول تا سال پیش نهایت 1100 تا 1500 بود الان که دیگه خیلی گرون شده ولی بازم درمقایسه با یه پی سی گیمینگ میتونه یکم برگ برنده رو داشته باشه بخاطر قیمت کمتر.

کدوم همه اصرار!!ایشون منو نقل قول کرده!

و  شما چرا ناراحت شدین !داریم صحبت می کنیم دیگه میخواید دیگه حرف نزنم اگه اینجوری خوشحال می شید

ترد پارتی هم منظور خیلی از بازیها شرکتهای دیگه بود که واسه سونی بازی انحصاری داشتند که از کفش رفت نمونه بارزش یاکوزا مثلا و خیلی موارد دیگه!

وگرنه فنای دواتیشه رو اگه پارسال بهشون میگفتید قرا بازی های کوانتیک دریم پی سی بییاد و این شرکت ترد پارتیه رسما بهت دیوونه می گفتند!!

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، WAR گفته است :

شما صبر کنید دیترویت بییاد اونوقت کیفیت اجراش روی رایانه  رو با PS4 مقایسه کنید،نه یه بازی که مختص PS4هست بعدبا یه بازی دیگه از یه سازنده دیگه با یه موتور گرافیکی دیگه!الان همین plague tale رو کنسول چه جوری اجرا می شه!!؟؟تازه plague tale که ساخت یه سازنده کوچیکه رو با ناتی داگ مقایسه میکنید!!

سازنده کوچک هست ولی باگ گرافیکی که نداره

نمیشه گفت به دلیل بهینه نبودن انقدر سخت افزار میکشه

اصلا فرقی نمیکنه چه شرکتی با چه موتور بازیسازی 

تازه این بازی تو کیفیت بافت ها و کاراکترا در مقابل لگاسی حرفی برای گفتن نداره

مسئله اینه که انحصاری ها داره زیاد میشه و انحصاری های ps4 معمولا از نظر گرافیکی در حدی هستن که بازی مشابه با پی سی نیاز به اخرین سخت افزار روز رو داره تا بتونه خوب اجراشون کنه

ازونور سی فریم کنسول کجا سی فریم پی سی کجا

من که خودم با پی سی بازی میکنم البته چند باری کنسول خریدم و فروختم

ولی اعصابم خورد میشه میبینم این همه خرج سیستم میکنم ولی این همه انحصاری میاد  و یه سری بازیام مثل رد دد که اصلا معلوم نیست بیاد نیاد

RYSE از نظر گرافیکی با گاد اف وار یا لگاسی قابل مقایسس؟!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، WAR گفته است :

کدوم همه اصرار!!ایشون منو نقل قول کرده!

و  شما چرا ناراحت شدین !داریم صحبت می کنیم دیگه میخواید دیگه حرف نزنم اگه اینجوری خوشحال می شید

ترد پارتی هم منظور خیلی از بازیها شرکتهای دیگه بود که واسه سونی بازی انحصاری داشتند که از کفش رفت نمونه بارزش یاکوزا مثلا و خیلی موارد دیگه!

وگرنه فنای دواتیشه رو اگه پارسال بهشون میگفتید قرا بازی های کوانتیک دریم پی سی بییاد و این شرکت ترد پارتیه رسما بهت دیوونه می گفتند!!

اره این قسمتشو منم موافقم. نه والا دور هم داریم حرف میزنیم. من حرفم اینه مقایسه ی کنسول و پی سی حرکت جالبی نیس. وگرنه کنسول اگه کاریم نکنه باز نمیشه فراموشش کرد که با سخت افزار هفت سال پیش داره بازیای روز رو اجرا میکنه. من کنسول فن نیستم و فقط نظرمو میگم.

لینک به دیدگاه

متاسفانه باید پذیرفت که اکثر بازی های انحصاری ps4 کیفیت بسیار بالای دارن از نظر گرافیکی و چون در حد باورنکردنی بهینه شدن قابل اجرا روی این کنسول هستن و بازی مثل god of war 4 رو مطمئنم برای اجرا روی 4k و 60 فریم به بیشتر از 2080ti نیاز داره

راستی قدرت پردازشی 2080ti چند ترافلاپسه؟

1080ti که 11 ترافلاپس بود،این چند ترافلاپسه؟

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، goorani.k65 گفته است :

جای دیگه همینطوره . pc گرون تر از کنسوله

ولی توی ایران قشر نوجوان/جوان گیمر کمتر پیش میاد توان خرید pc رو داشته باشن و به کنسول ها بسنده می کنن....

ولی اینه کلا خارجیا حقوقشون به دلاره و pc هم قراره با دلار بخرن . نه ما که حقومون ریاله ولی خرجامون به دلار !

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

متاسفانه باید پذیرفت که اکثر بازی های انحصاری ps4 کیفیت بسیار بالای دارن از نظر گرافیکی و چون در حد باورنکردنی بهینه شدن قابل اجرا روی این کنسول هستن و بازی مثل god of war 4 رو مطمئنم برای اجرا روی 4k و 60 فریم به بیشتر از 2080ti نیاز داره

راستی قدرت پردازشی 2080ti چند ترافلاپسه؟

1080ti که 11 ترافلاپس بود،این چند ترافلاپسه؟

والا دیگه تا این حد با این قاطعیت نمیشه نظر داد. 😁

همه ی اینا برمیگرده به بحث بهینه سازی. چون کنسول یه سخت افزار واحد داره کار بازیساز راحته ولی روی پیسی خدایی کار سختیه روی سخت افزارهای نامحدود بهینه کردن. به بازیسازها هم نمیشه ایراد زیاد گرفت ولی این دلیلی نمیشه به اینکه کم کاری نمیکنن. زیاد ترافلاپس مهم نیس. مهم بهینه سازی وگرنه پلی 4 با 2ترافلاپس قدرت اگه اشتباه نکنم بازیای روز رو بالا میاره خیلی تمیز.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، goorani.k65 گفته است :

سازنده کوچک هست ولی باگ گرافیکی که نداره

نمیشه گفت به دلیل بهینه نبودن انقدر سخت افزار میکشه

اصلا فرقی نمیکنه چه شرکتی با چه موتور بازیسازی 

تازه این بازی تو کیفیت بافت ها و کاراکترا در مقابل لگاسی حرفی برای گفتن نداره

مسئله اینه که انحصاری ها داره زیاد میشه و انحصاری های ps4 معمولا از نظر گرافیکی در حدی هستن که بازی مشابه با پی سی نیاز به اخرین سخت افزار روز رو داره تا بتونه خوب اجراشون کنه

ازونور سی فریم کنسول کجا سی فریم پی سی کجا

من که خودم با پی سی بازی میکنم البته چند باری کنسول خریدم و فروختم

ولی اعصابم خورد میشه میبینم این همه خرج سیستم میکنم ولی این همه انحصاری میاد  و یه سری بازیام مثل رد دد که اصلا معلوم نیست بیاد نیاد

RYSE از نظر گرافیکی با گاد اف وار یا لگاسی قابل مقایسس؟!

بازم جواب درست ندادین و مغلطه میکنید به نظرم

چرا فرق میکنه نمیشه یه بازی رو از شرکت دیگه با یه بازی از یه شرکت دیگه و اینکه تمام شرایط کار فرق میکنه اونم رو دوتا پلتفرم مختلف مقایسه کرد!

هر موقع این بازیها اومدن برای رایانه شما بییا مقایسه کن از طرفی شما خودت در صحبتهات حرفای خودتو نقض میکنید!

خب اگه مثلا ناتی داگ خدای بهینه سازی بازی روی PS4هست خب اگه روزی این بازی بییاد روی PC یعنی نمیتونه اینو برای رایانه بهینه کنه!

اینکه شما از پیش سیستم مورد نیاز بازی رو هم نسخشو پیچیدین دیگه از اون حرفا بود

بعدشم کی از گرافیک RYSE حرف زد!فقط دارم میگم از این حرفا زیاده RYSE هم یه نمونش

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

اره این قسمتشو منم موافقم. نه والا دور هم داریم حرف میزنیم. من حرفم اینه مقایسه ی کنسول و پی سی حرکت جالبی نیس. وگرنه کنسول اگه کاریم نکنه باز نمیشه فراموشش کرد که با سخت افزار هفت سال پیش داره بازیای روز رو اجرا میکنه. من کنسول فن نیستم و فقط نظرمو میگم.

بله من هم حرفتونو قبول دارم والله قصدم کوبیدن کنسول نیست من خودم همه کنسولای سونی رو داشتم همین الان  هورایزن بشینید بازی کنید 10 ساعت می گذره اصلا متوجه گذر زمان نمیشید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

والا دیگه تا این حد با این قاطعیت نمیشه نظر داد. 1f601.png

همه ی اینا برمیگرده به بحث بهینه سازی. چون کنسول یه سخت افزار واحد داره کار بازیساز راحته ولی روی پیسی خدایی کار سختیه روی سخت افزارهای نامحدود بهینه کردن. به بازیسازها هم نمیشه ایراد زیاد گرفت ولی این دلیلی نمیشه به اینکه کم کاری نمیکنن. زیاد ترافلاپس مهم نیس. مهم بهینه سازی وگرنه پلی 4 با 2ترافلاپس قدرت اگه اشتباه نکنم بازیای روز رو بالا میاره خیلی تمیز.

تازه دقت کردی نسل جدید کارتا که میاد نسل قبل بوی مرگ میگیره

در 1 دقیقه قبل، WAR گفته است :

چرا فرق میکنه نمیشه یه بازی رو از شرکت دیگه با یه بازی از یه شرکت دیگه اونم رو دوتا پلتفرم مختلف مقایسه کرد!

ببین این چیزا برای منی که میخوام بازی کنم چه فرقی داره

برا هر شرکت و هر موتوری

من دارم از تنوع بازی و همچنین کیفیت گیم هایی که بازی میکنم صحبت میکنم و هیچ اهمیتی نداره برام که کی ساخته و چجوری ساخته

من الان کفریم که این لعنتیا چرا انقدر بازی انحصاری خوب و با کیفیت برای این کنسول کوفتی سونی میزنن😅

د لامصبا اخه چرا رد ددو برا دو کنسول میزنید ولی برای پی سی نه

راک استار مرگ برتو

بمب اتم بر سرت تا با خاک یکسان شوی

سونی به خاک سیاه بشینی

مادرت به عزات بشینه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، goorani.k65 گفته است :

تازه دقت کردی نسل جدید کارتا که میاد نسل قبل بوی مرگ میگیره

ببین این چیزا برای منی که میخوام بازی کنم چه فرقی داره

ببین این چیزی که میگی توی انویدیا معنی داره خداروشکر کارتای ای ام دی زیاد ازین مشکلا نداره. سری 200 ای ام دی هنوزم عین مرد کار میدن.

با این حرفت موافقم ولی وقتی بازی اورجینال گرونه مجبوریم این چیزا رو در نظر بگیریم وگرنه کنسول میخریم حالشو میبریم. من تا حالا 4 بار پلی 4  خریدمو فروختم تقریبا همه انحصاریاشو تا قبل گاد4 بازی کردم. اون موقع که بازیا ارزونتر بودم نمیرسیدم بازی بخرم چه برسه الان با این قیمتای فضایی. پس نتیجه میگیریم که با همون پی سی بازی کرکی بزنیم بهتره حالا یه سری بازی میخاد بیاد میخاد نیاد.

لینک به دیدگاه

ببین این چیزی که میگی توی انویدیا معنی داره خداروشکر کارتای ای ام دی زیاد ازین مشکلا نداره. سری 200 ای ام دی هنوزم عین مرد کار میدن.

با این حرفت موافقم ولی وقتی بازی اورجینال گرونه مجبوریم این چیزا رو در نظر بگیریم وگرنه کنسول میخریم حالشو میبریم. من تا حالا 4 بار پلی 4  خریدمو فروختم تقریبا همه انحصاریاشو تا قبل گاد4 بازی کردم. اون موقع که بازیا ارزونتر بودم نمیرسیدم بازی بخرم چه برسه الان با این قیمتای فضایی. پس نتیجه میگیریم که با همون پی سی بازی کرکی بزنیم بهتره حالا یه سری بازی میخاد بیاد میخاد نیاد.

والا ما یه 780TI داشتیم فروختیم قبلا فکر کنم زمان تولیدش مال قبل عرضه PS4 باشه  بعضی ویدیو ها یا تاپیکها رو در موردش نگا میکردم  هنوز بهتر از pS4 بازیها رو اجرا میکرد XO که هیچ اونو کار نداریم

الان 390Xکه ریبرند همون 290X الان مثل مرد بازیها رو میترکونه همین الان کسی برای فروش بگذاره براش سرو دست میشکنند

اگر میخواید بدونید کیفیت اجرایی بازی ها چطوریه پیشنهاد میکنم مقالات DIGITAL FOUNDRY  رو بخونید الان مثلا PS4 معمولی تو مترو تا 15 افت فریم داره!!

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، WAR گفته است :

high هم نمیشه گفت بین مدیوم و high هستن البته اون physx که گفتین دیگه خیلی کم استفاده میشه و تقریبا میشه گفت استفاده نمیشه توی بازی ها ولی این Rtx چیز خیلی خوبیه ولی ,وقتی روشنش میکنی فریم افتضاح میشه!

بله اون گرافیک رو منظورم این بود که کنسولم الان قیمتش کشیده بالا و دیگه نمیشه گرفتش مگه جایی باشه که اجاره کرد که پیدا نکردم اصلا.

بله همون مد هایی که گفتم هم مال همین سایت بود مخصوصا مود alot ولی خیلی تغییری نکرد که چشم گیر باشه ولی چند تا مود دیگم بود اونام امتحان میکنم.

لایک دلیلش اینه محدودیت پست گذاشته شده منم هی لایکتون میکنم هیچ کاریم از دستتون برنمیاد😁

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

این همه بحث الکی چیه؟

pc دستگاه گیم نیست یه دستگاه چندمنظوره هست که میلیارد ها کار میشه باهاش کرد و گیم فقط یکی از اوناست

ولی ps4 فقط یه دستگاه گیم هست و ته تهش بشه باهاش اهنگ شنید و فیلم دید و استفاده اش محدود شده به این قضایا برای همین قیمتش ارزونه چون شما خیلی کارا باهاش نمیتونید بکنید اگه این محدودیت نبود قطعا قیمتش به حالت اول برمیگشت

تقریبا یه چیزی مثل گرافیک هست وقتی یه کارت 1080 رو هسته هاشو غیرفعال میکنن به اسم 1070  وقیمت کمتر تحویل شما میدن علتش چیه؟ چون قدرتشو محدود کردن و شما نمیتونی از نهایت استفاده از تراشه رو داشته باشی ولی شما تمام هسته های 1080 رو کارت 1070 داری ولی غیر فعاله (اگه اشتباه نکنم)

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، memex گفته است :

ولی شما تمام هسته های 1080 رو کارت 1070 داری ولی غیر فعاله (اگه اشتباه نکنم)

نه اشتباه میکنی😄

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...