رفتن به مطلب

Recommended Posts

الوووو

فروم درست شد یا نه؟!

این همه اعلان این تاپیک اومده پس چرا باز میکنم خبری نیست؟!

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

یه تریلر از اویل جدید تو یوتوب دیدم خیلی شبیه اوتلاست شده بود،حقیقا برگ ریزون اول شخص هم هست انگار 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mَd گفته است :

سلام

این خبر قبلا در جای مخصوص به خودش بازتاب داده شده :

و

البته فروم مشکل داشت و خبر رسانی صحیح رو غیر ممکن کرده بود .

لینک به دیدگاه

سلام با اجازه استارتر،دوستان  وقتی که در حد ربع ساعت کنترل بازی میکنم این ارور میاد و از بازی میاد بیرون چیکار کنم؟ 

IMG_20190831_193732.jpg

لینک به دیدگاه

نسخه چهارم The Witcher قطعا ساخته خواهد شد

استودیوی CD Projekt RED به تازگی گفته که گزارش‌های مالی اکنون آنان قدرت کار به صورت همزمان برروی دو پروژه را دارند، که یکی از این دو پروژه Cyberpunk 2077 و دیگری قطعا The Witcher 4 خواهد بود.

@donsgame

لینک به دیدگاه

در در 8 شهریور 1398 در 01:50، silvermanhhh گفته است :

از عکساش که معلومه بچه مچه teenانداختن تو بازی,چیز خوبی در نمیاد

درود خدمت شما.

گفته شده که این مال بخش مولتی پلیر هست و نسخه بعدیم re 3 remake !

photo_2019-09-01_05-53-26.thumb.jpg.5f68b6fa157766249db0869901d4937e.jpg

ببینیم چی ازاب درمیاد این 3 ازبهترین نسخه هایی بود که تجربش کرده بودم .

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود خدمت شما.

گفته شده که این مال بخش مولتی پلیر هست و نسخه بعدیم re 3 remake !

ببینیم چی ازاب درمیاد این 3 ازبهترین نسخه هایی بود که تجربش کرده بودم .

سلام

اگه اینطور باشه که خوبه،مطمئنا اینم چیز خوبی در میاد چون بازی اورجینالش چیز خوبی بود،نمسیس هم تو این نسخه حکم اقای x رو داره

ولی یه چیزی،اونم اینکه کپکام قطعا از لحاظ ایده به ته دیگ خورده نمیدونه یه چیز جدید بسازه مردم حالشون بهم بخوره

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام

اگه اینطور باشه که خوبه،مطمئنا اینم چیز خوبی در میاد چون بازی اورجینالش چیز خوبی بود،نمسیس هم تو این نسخه حکم اقای x رو داره

ولی یه چیزی،اونم اینکه کپکام قطعا از لحاظ ایده به ته دیگ خورده نمیدونه یه چیز جدید بسازه مردم حالشون بهم بخوره

نمسیس بنظرم ترسناکتر بود😁

تو این ریمیک که دیگه اصلا ترس سابقو نداشت راستش من اینجا دوستان هی گفته بودن فلانه و اینا خودم همش ازش عین چی فرار میکردم ولی یدفعه گیرش افتادم فقط یه مشت بهم زد !😐 فکرکردم میخواد کله رو قطع کنه چیزی.

اره ازین نظر باهات موافقم منتهی تو هرچیز هی افراط  میکنه انقدر تا بهش گند نزنه ول کنش نیست وقتی اویل 4 اومد همه گفتن به چه تلفیق شوتر و ترس خوبی بعد جو شوتر گرفتش کلا یجورایی بازی اکشن بود تا ترسناک ! بعد این هفتم که همه میگفتن ترسناک و اینا از یه طرف جو همین گرفتش ازیه طرف میخواست برای وی ار یچیز درست درمون درست کنه که اینم بنظرم اشغال به تمام معنا بود حالا دوستانی هستند که میگن شاهکاره و اینا و صدالبته نظرات ایشون هم قابل احترامه .

امیدوارم اگر میخوان یچیز درست کنن عین هفت نباشه حداقل.

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

نمسیس بنظرم ترسناکتر بود1f601.png

تو این ریمیک که دیگه اصلا ترس سابقو نداشت راستش من اینجا دوستان هی گفته بودن فلانه و اینا خودم همش ازش عین چی فرار میکردم ولی یدفعه گیرش افتادم فقط یه مشت بهم زد !1f610.png فکرکردم میخواد کله رو قطع کنه چیزی.

اره ازین نظر باهات موافقم منتهی تو هرچیز هی افراط  میکنه انقدر تا بهش گند نزنه ول کنش نیست وقتی اویل 4 اومد همه گفتن به چه تلفیق شوتر و ترس خوبی بعد جو شوتر گرفتش کلا یجورایی بازی اکشن بود تا ترسناک ! بعد این هفتم که همه میگفتن ترسناک و اینا از یه طرف جو همین گرفتش ازیه طرف میخواست برای وی ار یچیز درست درمون درست کنه که اینم بنظرم اشغال به تمام معنا بود حالا دوستانی هستند که میگن شاهکاره و اینا و صدالبته نظرات ایشون هم قابل احترامه .

امیدوارم اگر میخوان یچیز درست کنن عین هفت نباشه حداقل.

درسته ،رزیدنت اویل کلا برپایه مخلوط اکشن و ژانر ترس بوده،همون نسخه اول اولش و یادته؟که تو زمین داشتن میدوییدن و سگا دنبالشون بودن؟بعد یدفی دونه دونه کاراکترا رو سبک هالیوودی معرفی کرد؟ژانر اصلی رزیدنت اویل باید این باشه نه اونقد ترسناک که جدی بگیری،نه اونقد اکشن که شوخی بگیری

رزیدنت اویل ۴بنظرم بهترین ورژن رزیدنت اویله،اول بازی رو خیلی خوب درست کردن ینی واقعا عالی بود،قسمت دوم و سوم هم اتمسفر خاص خودشونو داشتن ولی هیچی مثل اولش نمیشه،البته کارگردانش خودش میدونست که اگه کل بازی تو همون روستا بمونه تکراری میشه ،بخاطر همین چاره دیگه ای نداشت

لینک به دیدگاه

بچه ها کسی نیست به این سوال ما جواب بده؟ 

12 hours ago, HosseinKm said:

سلام با اجازه استارتر،دوستان  وقتی که در حد ربع ساعت کنترل بازی میکنم این ارور میاد و از بازی میاد بیرون چیکار کنم؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

بچه ها کسی نیست به این سوال ما جواب بده؟ 

دوستان خودم پبدا کردم کسی راه حلشو خاست بگه 

لینک به دیدگاه

این control رو نصب کردم، حتما به یک آپدیت نیاز داره و اینکه تمام مدت گرافیک روی 99% با اینکه تنظیمات گرافیکی رو low هستش و حتی نصفش هم off هست. (رزولوشن 1366*768)

برای شما هم همینطوره ؟

gtx 970 - i5 3570 - ram 8

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، micpet گفته است :

این control رو نصب کردم، حتما به یک آپدیت نیاز داره و اینکه تمام مدت گرافیک روی 99% با اینکه تنظیمات گرافیکی رو low هستش و حتی نصفش هم off هست. (رزولوشن 1366*768)

برای شما هم همینطوره ؟

اره برا همه همینه

الان من با 1080 رو 2k رو تنظیمات بالا دارم 30 فریم میگیرم

گرافیکش با اینکه تقریبا هم سطح کوانتوم بریک هست ولی واسه تغییراتی جزئی به شدت منابع سیستمی رو مصرف میکنه

اصلا بهینه شده نیست

اپدیت هم نهایت بخواد پنج الی ده درصد بهبود بده

بپا Ray-tracing رو روشن نکنی که به چهار پنج فریم در ثانیه  حتی کمتر میرسه😄

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

دوستان خودم پبدا کردم کسی راه حلشو خاست بگه 

احتمالا هنوز کسی بازی نکرده، شما بگین که اگه دوستان به این مشکل بر خوردن بتونن رفع کنن

در 9 دقیقه قبل، micpet گفته است :

برای شما هم همینطوره ؟

v-sync روشن کردین؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

احتمالا هنوز کسی بازی نکرده، شما بگین که اگه دوستان به این مشکل بر خوردن بتونن رفع کنن

v-sync روشن کردین؟؟؟

آره روشنه، خاموش کنم ؟

در 3 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

اره برا همه همینه

الان من با 1080 رو 2k رو تنظیمات بالا دارم 30 فریم میگیرم

گرافیکش با اینکه تقریبا هم سطح کوانتوم بریک هست ولی واسه تغییراتی جزئی به شدت منابع سیستمی رو مصرف میکنه

اصلا بهینه شده نیست

اپدیت هم نهایت بخواد پنج الی ده درصد بهبود بده

بپا Ray-tracing رو روشن نکنی که به چهار پنج فریم در ثانیه  حتی کمتر میرسه😄

البته من روی dx11 حدود 70 تا 80 فریم میگیرم و روی dx12 حدود 40 تا 60 فریم.

970 هم که ray tracing نداره عزیز.

آخرین assassins creed با اون اوبهتش روی high گرافیک رو میبرد روی 80% حالا این کنترل ...

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، micpet گفته است :

970 هم که ray tracing نداره عزیز.

مگه فقط سری 2000 پردازش گر جداگانه ندارن؟

برا منم که سری 1000 هست نداره ولی باز گذاشتن که هرکی خواست استفاده کنه و ببینه تفاوت رو

برا من که فعال میکنم میره زیر 10 فریم

در کل گرافیکش چیز مالی نیست و  بهینه نکردن

الان دیرت رالی 2 گرافیکش از فورزا هورایزن 4 پایین تره ولی سخت افزار بالاتری میخواد

کلا یه سری سازنده ها خیلی کم کاری میکنن و بیشتر حواسشون به اینه که رو قوی ترین کارت نسل فعلی 60 فریمو بده و بقیش دیگه براشون مهم نیست😄

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

ببینید دوستان اگه هنگام بازی کنترل مثلا ربع ساعت دارین بازی میکنین یهو بی دلیل و بی جهت از بازی پرتتون میکنه بیرون و این ارور رو میده:IMG_20190831_193732.thumb.jpg.fa492f616be5aea941556fdc56186998.jpg

شما از بازی کاملا میاین بیرون. بعد روی آیکون بازی کلیک راست بزنید قسمت Properties و برین بعد Compatbility قسمت  compatbility mode از ویندوز ۸ به ویندوز ۷ تغیرش بدین و اوکی کنید. دیگه هیچ مشکلی تا آخرش براتون پیش نمیاد. 

اميدواررم به کارتون بیاد... 

ویرایش شده توسط HosseinKm
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

در کل گرافیکش چیز مالی نیست و  بهینه نکردن

آره، کلان remedy با گرافیک مشکل داره.

و یک چیز دیگه، بازی تنظیمات گرافیکی رو نمیتونه نگه داره، هر بار برمیگرده رو دیفالت.

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

بازی Blair witch کرک شد

گرافیک خیلی قشنگی داره سبکش مثل outlastفکر کنم

https://crackwatch.com/game/blair-witch

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...