رفتن به مطلب

Recommended Posts

The Surge 2-CODEX

بازی مورد انتظار The.Surge.2 توسط تیم کودکس کرک و منتشر شد .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

The Surge 2-CODEX

بازی مورد انتظار The.Surge.2 توسط تیم کودکس کرک و منتشر شد .

ممنون داداش ولی یکم بخواب راضی نیستیم اینقدر بیداری خخخخخخ

لینک به دیدگاه

PC gamingدیگه مرده تو هر بازی ای بری توش پر چیتر، کنسول من یدونه چیتر توش ندیدم،دیگه فقط بدرد قرتی بازی ایرانیا میخوره بازی کرکی بگیرن MSI AFTERBURNERهم باز کنن بشینن سینگل پلیری  پونصدتا عکس شیر کنن که نصفش مقدار مصرف رم و گرافیک هست بهشون حس خوبی میده

PUBGپر چیتر !

CSGOاین بازی رفیق چیت باز هاست،اصلا چیتر هاش بن نمیشن ویدئو هم فرستادم ریپورت زدم تو پروفایلشم ریپورت زدم ایمیل هم زدم لینک ویدئو هم دادم هیچ کاری نمیکنن

Dead By Daylightپر چیتر

GTA Vهنوز چیتر

چه وضعشه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

مشاهده تریلر از The Black Masses :

The Black Masses gets a new in-engine teaser trailer

.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

CSGOاین بازی رفیق چیت باز هاست،اصلا چیتر هاش بن نمیشن ویدئو هم فرستادم ریپورت زدم تو پروفایلشم ریپورت زدم ایمیل هم زدم لینک ویدئو هم دادم هیچ کاری نمیکنن

بن هم میشد آخرش میرفت یه اکانت استیم دیگه میساخت 😆 بنظرم پاک ترین شوتر آنلاین PC اورواچ (+ ESEA/Faceit Client کانتر گلوبال) هست. بقیه داغونن. 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

بن هم میشد آخرش میرفت یه اکانت استیم دیگه میساخت 1f606.png بنظرم پاک ترین شوتر آنلاین PC اورواچ (+ ESEA/Faceit Client کانتر گلوبال) هست. بقیه داغونن. 

این دو تا رو آپلود کردم

https://www.youtube.com/watch?v=x4ERJpSzfLI 
https://www.youtube.com/watch?v=x8Rws2Q7xmY 

تو گیم ریپورت زدم،تو پروفیلش +لینک ویدئو،ایمیل هم زدم،تاپیک تو فرومش زدم میگفت ریپورت شما دلیل نمیشه اینا بن بشن ریپورت های پروفایل فقط برای جمع آوری اطلاعات هست ! ریپورت های کانتر توسط overwatchبررسی میشه

حالت danger zoneرو CSGOهم overwatchنداره که ریپورت بدی طرف ویدئو رو نگاه کنه،یعنی یه مشت احمق ابلح اومدن یه سیستمی رو طراحی کردن خودشونم بلد نیستند توضیح بدن طرف ادمین استیم لال شده بود چون ریپورت های danger zoneبه بدست modها نمیرسه فقط مسابقات competitiveرو نگاه میکنن اصلا مخشون تعطیله

این دو تا نابغه که لینک کلیپشون رو بالا گذاشتم یک هفته است دارن چیت میزنن تو کانتر گلوبال🙄

https://steamcommunity.com/profiles/76561198965180445

https://steamcommunity.com/id/JesteRR444/

پارسال تو رینبو دو نفر منو تیم کیل میکردند، کلیپشو فرستاد یوبی سافت یه روز بعد بنش کرد هنوزم جواب ایمیل ادمین یوبی سافت رو دارم،طرف هم اومده بود تو کانال یوتیوبم فحش نوشته بود

لینک به دیدگاه

در در 1 مهر 1398 در 10:20، alireza fattahi گفته است :

دوستان کسی سیو های بازی gears5 رو نداره احیانا؟ من تا act3 رفتم ولی قاطی کرد پاک شد. حالا نسخه کرک شده رو نصب کردم باید از اول برم :(

شما همونی نیستی که تو بازیسنتر براتون سیو گذاشتم و گفتید استیم دارید؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

PC gamingدیگه مرده تو هر بازی ای بری توش پر چیتر، کنسول من یدونه چیتر توش ندیدم،دیگه فقط بدرد قرتی بازی ایرانیا میخوره بازی کرکی بگیرن MSI AFTERBURNERهم باز کنن بشینن سینگل پلیری  پونصدتا عکس شیر کنن که نصفش مقدار مصرف رم و گرافیک هست بهشون حس خوبی میده

PUBGپر چیتر !

Dead By Daylightپر چیتر

GTA Vهنوز چیتر

چه وضعشه

این سیاست خود شرکتهای بازی سازی هست..مثلا bf جدید میاد یهویی! نسخه قبلیش پر چیتر میشه!

بازی میفروشه  چیتشم میفروشه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

PUBGپر چیتر !

Dead By Daylightپر چیتر

GTA Vهنوز چیتر

چه وضعشه

تو هم چیت بزن

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

این دو تا رو آپلود کردم

https://www.youtube.com/watch?v=x4ERJpSzfLI 
https://www.youtube.com/watch?v=x8Rws2Q7xmY 

تو گیم ریپورت زدم،تو پروفیلش +لینک ویدئو،ایمیل هم زدم،تاپیک تو فرومش زدم میگفت ریپورت شما دلیل نمیشه اینا بن بشن ریپورت های پروفایل فقط برای جمع آوری اطلاعات هست ! ریپورت های کانتر توسط overwatchبررسی میشه

حالت danger zoneرو CSGOهم overwatchنداره که ریپورت بدی طرف ویدئو رو نگاه کنه،یعنی یه مشت احمق ابلح اومدن یه سیستمی رو طراحی کردن خودشونم بلد نیستند توضیح بدن طرف ادمین استیم لال شده بود چون ریپورت های danger zoneبه بدست modها نمیرسه فقط مسابقات competitiveرو نگاه میکنن اصلا مخشون تعطیله

این دو تا نابغه که لینک کلیپشون رو بالا گذاشتم یک هفته است دارن چیت میزنن تو کانتر گلوبال1f644.png

https://steamcommunity.com/profiles/76561198965180445

https://steamcommunity.com/id/JesteRR444/

پارسال تو رینبو دو نفر منو تیم کیل میکردند، کلیپشو فرستاد یوبی سافت یه روز بعد بنش کرد هنوزم جواب ایمیل ادمین یوبی سافت رو دارم،طرف هم اومده بود تو کانال یوتیوبم فحش نوشته بود

این چیزا داخل کانتر جواب نمیده که. باید از report bot استفاده کنی که پولیه (البته اگر هنوز کار کنه . کار هم کنه بعضی چیترهای حرفه ای فقط ایم بات humanized  استفاده میکنن و راحت اورواچ رو دور میزنن ) .

الان رنکی که داخلش هستی + trust factorت خیلی مهمه. خودم که بیشتر یه ساله پلی نمیدم ولی دوستم رنکش مستر گاردین هست و میگه شاید هر ماه یکبار چیتر ببینه. ولی در عوض رنک سیلور از چیتر پر شده (دیگه اینا چه موجوداتی هستن که با چیت هم سیلور موندن 😐).

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

این چیزا داخل کانتر جواب نمیده که. باید از report bot استفاده کنی که پولیه (البته اگر هنوز کار کنه . کار هم کنه بعضی چیترهای حرفه ای فقط ایم بات humanized  استفاده میکنن و راحت اورواچ رو دور میزنن ) .

الان رنکی که داخلش هستی + trust factorت خیلی مهمه. خودم که بیشتر یه ساله پلی نمیدم ولی دوستم رنکش مستر گاردین هست و میگه شاید هر ماه یکبار چیتر ببینه. ولی در عوض رنک سیلور از چیتر پر شده (دیگه اینا چه موجوداتی هستن که با چیت هم سیلور موندن 😐).

تو همون کلیپی که گذاشتم طرف aimbotداره ولی آخر میکشنش😂یعنی یه نوب با چیت هم  نمیتونه ببره،یکی نیست بگه مجبوری آخه😂

در کل مولتی پلیر رو PCواقعا عذاب آور شده البته من تو رینبو سیکس هیچوقت چیتر ندیدم از سال 2015از زمان بتا دارم بازیش میکنم ولی تو یوتیوب دیدم که چیتر داره شخصا بهش بر نخوردم

امروز دو دست فقط زیر 10 دقیقه رفتم کانتر گلوبال هر دست هم چیتر با aimbotمسخرش میاد میکشتت اینقدر چیتش ضایع است طرف سرش رو میندازه پایین کاراکترش بندری میرقصه به زمین شلیک میکنه یهو چهار نفر میمیرن😂 ولو بره واسه چوپانی بهتره، یوبی سافت واسه تیم کیل بن میکنه بعد ولو میگه کلیپ مدرک حساب نمیشه، اینا واقعا گوسفند تشریف دارن من چی بگم بهش...پس چرا واسه یوبی سافت مدرک حساب میشه😁

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

این دو تا رو آپلود کردم

تو گیم ریپورت زدم،تو پروفیلش +لینک ویدئو،ایمیل هم زدم،تاپیک تو فرومش زدم

این دو تا نابغه که لینک کلیپشون رو بالا گذاشتم یک هفته است دارن چیت میزنن تو کانتر گلوبال🙄

چه حوصله ای داری خدایی

این همه وقت و اعصاب میذاری برا چنین کارهایی

من فکر این همه کارو میکنم برای خف کردن یه نفر خسته میشم چه برسه به عمل کردنش😂

فکر کنم طرف بنم بشه خودت بیشتر اعصابت خورد بشه با این همه اقدامات و زحمات و تلاش و وقتی که گذاشتی😄

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

چه حوصله ای داری خدایی

این همه وقت و اعصاب میذاری برا چنین کارهایی

من فکر این همه کارو میکنم برای خف کردن یه نفر خسته میشم چه برسه به عمل کردنش1f602.png

فکر کنم طرف بنم بشه خودت بیشتر اعصابت خورد بشه با این همه اقدامات و زحمات و تلاش و وقتی که گذاشتی1f604.png

ولش نمیکنم...........😐

لینک به دیدگاه

تریلر از بازی Destiny 2: Shadowkeep :

Destiny 2: Shadowkeep - Launch Trailer

.

لینک به دیدگاه

در در 2 مهر 1398 در 16:45، Sabertooth گفته است :

شما همونی نیستی که تو بازیسنتر براتون سیو گذاشتم و گفتید استیم دارید؟

عه شما بودی 😃 آره دوتا تاپیکو همزمان زدم

لینک به دیدگاه

بازی Metro 2033 Redux را به رایگان دریافت کنید :

Free to grab: Metro 2033 Redux

.

لینک به دیدگاه

با خرید ناوی رایگان بازی کنید .

ای ام دی چند بازی رایگان و دسترسی رایگان 3 ماهه به سرویس بازی مایکروسافت ( Xbox Game Pass ) و یک تی شرت مشکی را با ناوی باندل کرده است :

AMD breathes life back into its raise the game bundle series

البته کارتهای RX 570 و RX 580 و RX 590 هم از این ماجرا بهره می برند .

لینک به دیدگاه

یکم # سیر_تحول ببینیم و بر گردیم 🙃

از همه بیشتر Final Fantasy چشمم رو گرفت!! 

IMG_20191001_010459.jpg

IMG_20191001_010448.jpg

IMG_20191001_010429.jpg

IMG_20191001_010419.jpg

IMG_20191001_010409.jpg

IMG_20191001_010400.jpg

IMG_20191001_010349.jpg

IMG_20191001_010339.jpg

IMG_20191001_010326.jpg

IMG_20191001_010302.jpg

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

یکم # سیر_تحول ببینیم و بر گردیم 1f643.png

IMG_20191001_010429.jpg

این عکسی که از Skull and Bones گذاشتین مال E3 2017 هست، E3 2018 گرافیکش بهتر شده

لینک به دیدگاه

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Adrenalin Edition 19.9.3 driver

این درایور فناوری Radeon Image Sharpening را برای کارتهای سری وگا فعال می کند .

بازی Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint را هم پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

در در 22 شهریور 1398 در 12:00، big VULTURE گفته است :

فناوری Radeon Image Sharpening  هنوز توسط سری VEGA پشتیبانی نمی شود اما احتمالا در آینده نزدیک سری وگا نیز این فناوری را ساپورت کند .

آینده نزدیک امروزه !

در در 22 شهریور 1398 در 19:08، sepehr21 گفته است :

چطور پولاریس ساپورت میکنه بد وگا نه!!!!!!!🤨🤨🤨

درایور جدید ساپورت این فناوری رو به سری وگا آورده :

.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

یکم # سیر_تحول ببینیم و بر گردیم 1f643.png

بازی  Tomb Raider  رو هم ببین!

Prince of Persia هم خوبه ببینی!(مخصوصا از دوره دو بعدی به سه بعدی)

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Adrenalin Edition 19.9.3 driver

این درایور فناوری Radeon Image Sharpening را برای کارتهای سری وگا فعال می کند .

بازی Tom Clancy’s Ghost Recon00ae.png Breakpoint را هم پشتیبانی می کند .

سلام وحید جان

خوبی عزیز؟

کدوم رده کارت های AMD از 10bit color پشتیبانی میکنند و اصلا کارت ها و درایور های رده مصرف کننده این امکان رو دارند یا نه؟

لینک به دیدگاه

تام رایدرو گذاشتم قبلا جیگرتو برم

در 1 ساعت قبل، MojArch گفته است :

خودم میذارم برات:

tomb-raider-psx-sss-01.jpg

Image result for Shadow of the Tomb Raider

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...