رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 11 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

این مملکت همه چیزش شعاریه تاریخچه ی مردم تاریخچه ی 100سال ناله کردنه،اینقدری که مردم  ناله میکنن افغانی و عراقی ها ناله نمیکنن، هی میگن ما نداریم بی پولیم ،شخصا هیچی چیز این مردم رو باور نمیکنم،بی پول منم که تا اومدم ماشین بگیرم همون هفته گرون شد سر خرید تیبا هاچ بک موندم بعد جالبه همینجا به عنوان آدم پولدار شناخته میشم1f644.png تمام رفقای هیچ ندار من تویتا و ال نود و 206تیپ پنج سوار میشن اینا هیچی ندارن1f615.pngنداریم بی پولیم اونوقت فامیل کارگر ما 250خرج عروسی و تالار کرده1f644.png

الان 1050TI ده میلیون بشه یکی دو ماه تاپیک ناله میزن بعد همه میرن میخرن

ولی خدایی تو پولداری من اون سری اکانت استیمتو دیدم خیلی بازی داشتی نزدیک 5000 دلاری بازی جمع کرده بودی :3_grin::D /S

اما جدا از شوخی متاسفانه اکثر افرادی که بیشتر از همه ناله ندارم ندارم میکنن بیشترین میزان پول رو دارن فقط مشکل اینجاست به اون راضی نیستن. طرف ۳ تا ماشین و ۸ تا مغازه(فقط سرمایه در گردش یکی از مغازه هاش بیش از ۴ میلیارده) و ۲ تا خونه داره بعد هر روز میگه من هیچی ندارم

یعنی اینارو کجای دلمون بذاریم؟

پ.ن من خوش شانس تر بودم ماشین خریدم فرداش گرون شد!:4_joy:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SilverclaW.HHH گفته است :

موقه ای که denuvo هم اومد همه میگفتن باید قید بازیو بزنیم،موقه ای که گرافیکا گرون شدن و...

فعلا همه دارن بازی میکنن مشکلی نیست:)

حرفتون کاملا درست اما فرض کن الان یه بازی منتشر میشه و با فرض قفل های جدید کرک کردنش یه 2 سالی بکشه این دیگه کرک نشه بهره!

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

این مملکت همه چیزش شعاریه تاریخچه ی مردم تاریخچه ی 100سال ناله کردنه،اینقدری که مردم  ناله میکنن افغانی و عراقی ها ناله نمیکنن، هی میگن ما نداریم بی پولیم ،شخصا هیچی چیز این مردم رو باور نمیکنم،بی پول منم که تا اومدم ماشین بگیرم همون هفته گرون شد سر خرید تیبا هاچ بک موندم بعد جالبه همینجا به عنوان آدم پولدار شناخته میشم1f644.png تمام رفقای هیچ ندار من تویتا و ال نود و 206تیپ پنج سوار میشن اینا هیچی ندارن1f615.pngنداریم بی پولیم اونوقت فامیل کارگر ما 250خرج عروسی و تالار کرده1f644.png

شما دیدتون در حد رفیق و دوست و همساده هست..یه سر به حومه شهرها و پایین شهر بزنید تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که برای نفس کشیدن تقلا میکنن

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

در 27 دقیقه قبل، ATER گفته است :

تا زمانی که قفل  هست کرک هم هست 

عمرا بشه جلوش رو گرفت بازی های دیگه ای هم بودن که با امدنشون گفت باید بیخیال شد ولی  کرک شدن و تماممممممممممممممممممممممممممممم

قدرت خرید 200 دلاری  ما با  بقیه جا ها که 2000 دلار یا بیشتر درآمد دارن قابل مقایسه هست ؟

جز آخرین کشورها هستیم تو  میزان دست مزد به دلار

سر همین موضوع کیفیت زندگی  پایین هست ، قدرت خرید پایین هست و......

دیگه 2+2 میشه 4 رو که نمیشه زیر سوال برد.

در 16 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

ولی خدایی تو پولداری من اون سری اکانت استیمتو دیدم خیلی بازی داشتی نزدیک 5000 دلاری بازی جمع کرده بودی :3_grin::D /S

اما جدا از شوخی متاسفانه اکثر افرادی که بیشتر از همه ناله ندارم ندارم میکنن بیشترین میزان پول رو دارن فقط مشکل اینجاست به اون راضی نیستن. طرف ۳ تا ماشین و ۸ تا مغازه(فقط سرمایه در گردش یکی از مغازه هاش بیش از ۴ میلیارده) و ۲ تا خونه داره بعد هر روز میگه من هیچی ندارم

در 8 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شما دیدتون در حد رفیق و دوست و همساده هست..یه سر به حومه شهرها و پایین شهر بزنید تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که برای نفس کشیدن تقلا میکنن

سلام دوستان خوبم .

لطفا این بحث رو در پیغام خصوصی ادامه بدید یا براش تاپیک بزنید ( تا دوست خوبمون @ARMIN خان پاکش کنه 🤣 )

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

من فعلا تو خریدش موندم البته پراید 33 میلیونی هست که شهریور سال99تحویل میدن😂

یه دختر خانومی بود از خانواده مرفه هر سال چند سفر خارجی میرفت از جیبش خرج میکرد به راحتی،اگه با تور بود باز میگفتم کمتر خرج کرده

لای پر قو بزرگ شده خونه بزرگ و ماشین خارجی بعد تو صحبت هاش فحش میداد به مستاجرشون که کم پول میده ما نداریم زندگی سخت شده..........تو ایران همه با 200دلار زندگی میکنن ولی 3000دلار ماهیانه از باباشون میگیرن،وام هم میگیرن  روزی هم یه بچه هم اضافه میکنن🤗

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

شرمنده الان دیدم دوستان گفتن این بحث رو ادامه ندین. بنابراین حرفام رو پاک کردم. اما درست می گی

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

این مملکت همه چیزش شعاریه تاریخچه ی مردم تاریخچه ی 100سال ناله کردنه،اینقدری که مردم  ناله میکنن افغانی و عراقی ها ناله نمیکنن، هی میگن ما نداریم بی پولیم ،شخصا هیچی چیز این مردم رو باور نمیکنم،بی پول منم که تا اومدم ماشین بگیرم همون هفته گرون شد سر خرید تیبا هاچ بک موندم بعد جالبه همینجا به عنوان آدم پولدار شناخته میشم🙄 تمام رفقای هیچ ندار من تویتا و ال نود و 206تیپ پنج سوار میشن اینا هیچی ندارن😕نداریم بی پولیم اونوقت فامیل کارگر ما 250خرج عروسی و تالار کرده🙄

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=2ahUKEwi5u9XTn8TlAhUBU1AKHWb7D0sQFjAAegQIABAC&url=http%3A%2F%2Fdl.bookiha.ir%2Froman%2FMohammadAli%20Jamalzadeh%2FKholghiyate%20Ma%20Iranian_%5Bwww.bookiha.com%5D.pdf&usg=AOvVaw3r20b48iVklAsQU8pOm7Y1

این کتابو همه بخونن که از نظر تاریخی اخلاق و منش ایرانی ها رو مورد بررسی قرار داده تا بفهمن ایرانیا چه موجوداتی بودن در طول تاریخ 😄

و اینکه بله حرف شما درسته و متاسفانه ملت عادت کردن به ناله و شکایت

یکی دیگه از دوستان گفته با درامد دویست دلاری...

درامد دویست دلاری درامد اسمی هست

مثلا شما میبینی یه کارگر که در ماه دو و خورده ای حقوق میگیره در کنارش یا تو بنگاه معاملات ملکیه یا تو نمایشگاه ماشینه یا کار کاغذ دیواری انجام میده یا برقکاره یا...

الان رفیق من هست کارگره و وقت ازادشو تو نمایشگاه ماشین معامله میکنه اونم خودروهای رده پایین مثل پراید و وانت و پژو 405 و تیبا و اینجور چیزا

معمولا هر ماه درامدش از این نمایشگاه حداقل دو برابر حقوق کارگریشه و بعضی ماها خیلی بیشتر و این شرکت رو فقط برای بیمش و اینکه کار مطمئن و همیشگی هست میره

این یه مثال بود و اکثرا شغل دومی دارن که حتی از شغل اولشون پر درامد تره

ازونور تو بازار مثلا طرف صافکاره وبرا یه کار کوچیک که دو سه ساعت وقت میبره چند صد هزار تومن و حتی بالای میلیون دستمزد میگیره

تو قسمت فروش  هم که دیگه واویلاس

الان هر جنس و هر فطعه ای رو به هر قیمتی که دلشون بخواد میفروشن و کسی هم نیست جلوشون رو بگیره

از کشاورزی مثال بزنم

طرف یه زمین نسبتا کوچیکی رو چند سال پیش اجاره کرد برا کاشت یونجه و بعد سه سال پیکان داغونش تبدیل شد به ال نود و خونش تو حومه شهرو فروخت و اومد خونه بزرگتر تو مرکز شهر خرید((همینه قیمت گوشت بدون استخوان و چربی اونم بره نه گوساله  تو امریکا شده کیلویی هفت  هشت دلار ولی اینجا گوشت گوسفندی بدون استخوان بالای 10 دلار قیمت داره))

خلاصه که ما ایرانیا متاسفانه حرف الکی زیاد میزنیم ولی خدارو شکر وضعیت مالی و اقتصادی خیلی از اقشار جامعه نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوبه

و اما در مورد انلاین شدن بازی ها فکر کنم تقریبا هیچ راه حلی هیچ وقت براش فراهم نشه و در نتیجه اونی که پولشو داره میره اورجینال میخره و اونی هم که سختشه مجبوره بره کنسول بخره و بازی خرید و فروش کنه

من که به شخصه اخرین اپدیت سخت افزاریم برای گیم تو پی سی بود چون بقیه کارام رو با یه سیستم خیلی معمولی هم میتونم انجام بدم و نسل بعدی صد در صد میرم سراغ کنسول و خرید و فروش بازی دست دوم

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=2ahUKEwi5u9XTn8TlAhUBU1AKHWb7D0sQFjAAegQIABAC&url=http%3A%2F%2Fdl.bookiha.ir%2Froman%2FMohammadAli%20Jamalzadeh%2FKholghiyate%20Ma%20Iranian_%5Bwww.bookiha.com%5D.pdf&usg=AOvVaw3r20b48iVklAsQU8pOm7Y1

این کتابو همه بخونن که از نظر تاریخی اخلاق و منش ایرانی ها رو مورد بررسی قرار داده تا بفهمن ایرانیا چه موجوداتی بودن در طول تاریخ 1f604.png

ممنون بابت معرفی کتاب

لینک به دیدگاه

پری لود red dead redemption 2 هم داخل لانچر راکستار شروع شده. حجمش حدود 110 گیگِ .

unnamed.thumb.png.69c77d3c25dead62b3f8f820ecb586a4.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام دوستان خوبم .

لطفا این بحث رو در پیغام خصوصی ادامه بدید یا براش تاپیک بزنید ( تا دوست خوبمون @ARMIN خان پاکش کنه 🤣 )

اجالتا آسفالت نمودی🤣🤣🤣

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من فعلا تو خریدش موندم البته پراید 33 میلیونی هست که شهریور سال99تحویل میدن😂

یه دختر خانومی بود از خانواده مرفه هر سال چند سفر خارجی میرفت از جیبش خرج میکرد به راحتی،اگه با تور بود باز میگفتم کمتر خرج کرده

لای پر قو بزرگ شده خونه بزرگ و ماشین خارجی بعد تو صحبت هاش فحش میداد به مستاجرشون که کم پول میده ما نداریم زندگی سخت شده..........تو ایران همه با 200دلار زندگی میکنن ولی 3000دلار ماهیانه از باباشون میگیرن،وام هم میگیرن  روزی هم یه بچه هم اضافه میکنن🤗

اونو ولش اینا از نمونه همونایین که گفتم.

البته یکی از بچه ها صفحه قبل یه حرفی گفت که واقعا چهره زشت زندگی هست(علی الخصوص که بعضا همین قضیه رو بهونه میکنن و هر کاری رو در پناه این جمله که درامد نداریم انجام میدن(میدونم الان میایید میگید اونا پول ندارن و فولان منظورم جهت درامد نیست طرف مثلا تو سایه پول نداشتن میاد کوچه رو خلاف میره که کوچه پایینیه طرح بهش نزنه و...........))

جدا از اینا انشا ا.... اوضاع بهتر بشه یه H30 cross بگیری که هم از پژو ۲۰۷ ارزون تر هم با کیفیت تره!(دیگه از این بهتر دعا هم داریم؟ 🤣

در 2 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

این کتابو همه بخونن که از نظر تاریخی اخلاق و منش ایرانی ها رو مورد بررسی قرار داده تا بفهمن ایرانیا چه موجوداتی بودن در طول تاریخ 😄

و اینکه بله حرف شما درسته و متاسفانه ملت عادت کردن به ناله و شکایت

یکی دیگه از دوستان گفته با درامد دویست دلاری...

درامد دویست دلاری درامد اسمی هست

مثلا شما میبینی یه کارگر که در ماه دو و خورده ای حقوق میگیره در کنارش یا تو بنگاه معاملات ملکیه یا تو نمایشگاه ماشینه یا کار کاغذ دیواری انجام میده یا برقکاره یا...

الان رفیق من هست کارگره و وقت ازادشو تو نمایشگاه ماشین معامله میکنه اونم خودروهای رده پایین مثل پراید و وانت و پژو 405 و تیبا و اینجور چیزا

معمولا هر ماه درامدش از این نمایشگاه حداقل دو برابر حقوق کارگریشه و بعضی ماها خیلی بیشتر و این شرکت رو فقط برای بیمش و اینکه کار مطمئن و همیشگی هست میره

این یه مثال بود و اکثرا شغل دومی دارن که حتی از شغل اولشون پر درامد تره

ازونور تو بازار مثلا طرف صافکاره وبرا یه کار کوچیک که دو سه ساعت وقت میبره چند صد هزار تومن و حتی بالای میلیون دستمزد میگیره

تو قسمت فروش  هم که دیگه واویلاس

الان هر جنس و هر فطعه ای رو به هر قیمتی که دلشون بخواد میفروشن و کسی هم نیست جلوشون رو بگیره

از کشاورزی مثال بزنم

طرف یه زمین نسبتا کوچیکی رو چند سال پیش اجاره کرد برا کاشت یونجه و بعد سه سال پیکان داغونش تبدیل شد به ال نود و خونش تو حومه شهرو فروخت و اومد خونه بزرگتر تو مرکز شهر خرید((همینه قیمت گوشت بدون استخوان و چربی اونم بره نه گوساله  تو امریکا شده کیلویی هفت  هشت دلار ولی اینجا گوشت گوسفندی بدون استخوان بالای 10 دلار قیمت داره))

خلاصه که ما ایرانیا متاسفانه حرف الکی زیاد میزنیم ولی خدارو شکر وضعیت مالی و اقتصادی خیلی از اقشار جامعه نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوبه

و اما در مورد انلاین شدن بازی ها فکر کنم تقریبا هیچ راه حلی هیچ وقت براش فراهم نشه و در نتیجه اونی که پولشو داره میره اورجینال میخره و اونی هم که سختشه مجبوره بره کنسول بخره و بازی خرید و فروش کنه

من که به شخصه اخرین اپدیت سخت افزاریم برای گیم تو پی سی بود چون بقیه کارام رو با یه سیستم خیلی معمولی هم میتونم انجام بدم و نسل بعدی صد در صد میرم سراغ کنسول و خرید و فروش بازی دست دوم

والا سنگ تموم گذاشتی!

محمد علی جمال زاده هم که دیگه تعریف نداره

امید که روزگار درست بشه.

لینک به دیدگاه

CoD: Modern Warfare Breaks Multiple Sales Records with $600M+ Three-Day Opening

رکوردا رو داره پشت سر هم میزنه لامصب!

لینک به دیدگاه

New DX12 Features Available Now to Game Developers, Including Improved DirectX Raytracing

ظاهرا شاهد عنوان های بیشتری با قابلیت DXR خواهیم بود

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

این انعکاسش یکمی خیلی زیاده مشکل کوجاست؟

چی هست اصلا این؟:42_confused: با چی دارین بازی میکنین؟:44_frowning2:

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

چی هست اصلا این؟:42_confused: با چی دارین بازی میکنین؟:44_frowning2:

مدرن وارفر جدبده 

نور خود خورشید منعکس میشه تو اب ..انگار نور بالا  زدن!

pc

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در در 5 آبان 1398 در 18:50، MojArch گفته است :

به این راحتیا نیست.

شما اول باید کد موتور بازی رو مهندسی معکوس کنی بعد بیای بر اساس نوع صدا زدن های بازی ببینی چی رو نیاز داره و اون رو بهش بدی(فقط تو یه نمونه بازی انحصاری مهندسی معکوس کد موتور بازی حدود ۸ سال طول کشید) پس تقریبا غیر ممکن فرضش میکنن.

افرین

درضمن فایل های dll مهندسی معکوس کردنشون فکر کنم غیر ممکنه پس اگه بازی توسَط فایل dll کدهای سروریو استفاده کنه اره غیر ممکنه 

لینک به دیدگاه

پچ جدید برای بتل V :

Battlefield V Patch Update 5.0

این پچ دوتا مپ و 4 تا اسلحه و ... رو به بازی اضافه می کنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

مدرن وارفر جدبده 

نور خود خورشید منعکس میشه تو اب ..انگار نور بالا  زدن!

pc

پس چرا تکسچرا و گرافیکش اینجوریه؟روی چه درجه گرافیکی اجراش کردین؟اینگار بازی مال ۲۰ سال پیشه😅

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

پس چرا تکسچرا و گرافیکش اینجوریه؟روی چه درجه گرافیکی اجراش کردین؟اینگار بازی مال ۲۰ سال پیشه1f605.png

بازی سر تا پا مشکل داره..تنظیمات اخرین حد بود..مشکل با پاک کردم پوشه سیو بازی درست شد😅

لینک به دیدگاه

IMG_20191101_015304_964.thumb.jpg.c19a824ce59cd4b32377621a09913675.jpg

تجربه Death Stranding حوصله زیادی می طلبد!

شیراکو، یکی از یوتیوبرهای مشهور، اولین نقد خود از بازی Death Stranding را منتشر کرده است،‌ این یوتیوبر دث استرندینگ را عنوانی فوق‌العاده آهسته نامیده و تجربه آن را نیازمند حوصله و دقت بالا دانسته است، به گفته او بیشتر گیم پلی بازی به رساندن بسته به بقیه شخصیت‌ها محدود میشود.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در در 8 آبان 1398 در 21:43، Sabertooth گفته است :

این انعکاسش یکمی خیلی زیاده مشکل کوجاست؟

Screenshot (14).jpg

Screenshot (18).jpg

فکر نمیکنی بخاطر اینکه گرافیکش رو گذاشتی رو very low؟ همه ی اینا تاثیر داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...