رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 31 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

تست های کارت گرافیک در Red Dead Redemption 2

منبع

778091819_RedDeadRedemption2.thumb.png.58572fd12f37612a24825dbe8498262a.png

با این نتایج ادم مجبوره اعتراف کنه که بازی بهینه نیست

درسته گرافیک بازی بالاست ولی نه اونقدری که 2080ti تو فول اچ دی 80 فریم بده که البته در عمل معمولا کمتر هم هست

جالبه تو 4k کارت 2080ti فقط 43 فریم داده

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

انویدیا از بس بازیهای جدید رو واسه کارت های پاسکال بهینه نکرد که rx580 از 1070 هم زد جلو :| 

580 کارت خیلی خوبیه، به مرور زمان جلوتر هم میزنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

انویدیا از بس بازیهای جدید رو واسه کارت های پاسکال بهینه نکرد که rx580 از 1070 هم زد جلو :| 

وقتی ما اینو میگفتیم بعضی از طرفدارای انویدیا میگفتن نه چنین چیزی نیست

شما 570 رو نگاه کن چه اختلافی انداخته با 1060

در 6 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

با این نتایج ادم مجبوره اعتراف کنه که بازی بهینه نیست

درسته گرافیک بازی بالاست ولی نه اونقدری که 2080ti تو فول اچ دی 80 فریم بده که البته در عمل معمولا کمتر هم هست

جالبه تو 4k کارت 2080ti فقط 43 فریم داده

بله مشخصه بازی بهینه نیست

لینک به دیدگاه

سایت guru در اخر مطلب نوشته فردا تست های بیشتری میگیره.  برای بررسی بیشتر تا فردا صبر کنید این بنچمارکها در بالاترین حالت و روی Ultra هست .

لینک به دیدگاه

مارو باش فکر میکردیم با 1080ti بالای ۶۰ تا fps بگیریم 

چقدر وضع سری 1000 خرابه تاحالا ندیدم هیچ بازی 2060s از 1080ti بهتر فریم بده

فکر میکنم یه جریانی داره حتما یکاری کردن ملت مجبور شن از سری 1000 برن 2000 

خیلی عجیبه بنچاش 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

مارو باش فکر میکردیم با 1080ti بالای ۶۰ تا fps بگیریم 

چقدر وضع سری 1000 خرابه تاحالا ندیدم هیچ بازی 2060s از 1080ti بهتر فریم بده

فکر میکنم یه جریانی داره حتما یکاری کردن ملت مجبور شن از سری 1000 برن 2000 

خیلی عجیبه بنچاش 

ینی مردم الان اب و نونشون تکمیل،اینهمه بازی خوبم گذاشتن کنار منتظرن تا یه بازی راک استار بیاد ۱۲۰۰دلارشونو بدن ۲۰۸۰ti?

باور کن تو همون امریکا هم مردم زورشون میاد اینقد پول بدن جا کارت گراف،راک استار باید بازیشو درست کنه،وگرنه فروشش خیلی میاد پایین

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

وقتی ما اینو میگفتیم بعضی از طرفدارای انویدیا میگفتن نه چنین چیزی نیست

شما 570 رو نگاه کن چه اختلافی انداخته با 1060

بنظرم انویدیا با این پشتیبانی های کوتاه مدتش داره بیشتر به amd کمک میکنه تا اینکه کسی رو تشویق به خرید سری 2000 کنه. نمیدونم اگر بازی از ray tracing پشتیبانی میکرد دیگه چی میشد ...

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، SilverclaW.HHH گفته است :

ینی مردم الان اب و نونشون تکمیل،اینهمه بازی خوبم گذاشتن کنار منتظرن تا یه بازی راک استار بیاد ۱۲۰۰دلارشونو بدن ۲۰۸۰ti?

باور کن تو همون امریکا هم مردم زورشون میاد اینقد پول بدن جا کارت گراف،راک استار باید بازیشو درست کنه،وگرنه فروشش خیلی میاد پایین

نه حتما ۲۰۸۰ti حتی ۲۰۶۰s هم بهتر عمل کرده که قیمت پایین تری داره نسبت به 1080ti ولی خب 1080ti دیگه تولید نمیشه پس برای شرکت تولید کننده خیلی بهتره ملت ۴۰۰-۵۰۰ دلار بدن 2060 بخرن 

التبه این تست ها روی dx12 هست شاید یه جای کار میلنگه

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

بعد از دیدن بنچمارک RDRفقط دارم به خرید AMDفکر میکنم،خاک تو سر انویدیا الان این 1060شیش گیگ روب ندازم سطل آشغال بهتره

لینک به دیدگاه

انویدیا برای RDR2 درایور مخصوص لانچ کرده .

سری 2000 هم چندان بد نبوده اند ( با توجه به فریم سایر کارتها ) . 2080 میتونه با VII رقابت کنه .

2060 هم از وگا 64 عقب نیستش .

اگر اینجا رو هم ببینید :

رابطه وگا 64 با 2060 در همین حدود هستش .

فقط میمونه سری 1000 که فریم خوبی نگرفته .

از اونجایی که اگر راک استار بهینه سازی انجام بده برای همه کارت گرافیک ها انجام میده . میشه به بهبود عملکرد کلی سری 1000 امید داشت اما نمیشه به بهبود جایگاه این کارتها به نسبت سایر کارتها امید خاصی داشت . برفرض هم که راک استار با بهینه سازی موجب افزایش فریم کارتهای سری 1000 بشه سری 2000 و کارتهای ای ام دی هم افزایش فریم خواهند داشت .

تنها شرکتی که در شرایط عادی میتونه وضعیت کارتهای سری 1000 رو به نسبت سایر کارتها بهبود بده انویدیا هستش که نتنها انگیزه ای برای این کار نداره بلکه درایورش رو هم لانچ کرده .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بعد از دیدن بنچمارک RDRفقط دارم به خرید AMDفکر میکنم،خاک تو سر انویدیا الان این 1060شیش گیگ روب ندازم سطل آشغال بهتره

اره فک کن rx 470 بیشتر از 1060 فریم بده نیاز به سطل اشغال نیست بفروش amd بگیر باید قبول کرد nvidia شروع کرده به nerf کردن قدرت کارتای پاسکال بهترین عملکرد به نظرم برای سری navi بود که حتی rx 5700 با قیمت 320 دلاریش بالای 60 فریم رو داد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

منم همین فکر رو میکردم البته 3 سال پیش

سرنوشتمو که دیدید و عبرت بگیرید دوستانه میگم الانم میخوام انویدیا بگیرم

کارت amd بیاد دو برابر فریم بده اما کلی ایراد بده راضی میشی به همون نصف فریم ولی استیبل

دلیل اینکه عملکرد کارتهای amd بهتر میشه اوایل درایور خوب براش نمیاد بعدش بهینه تر میشن انویدیا هم برعکس

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

هر 2 شرکت برای این بازی درایور لانچ کردن پس پرفورمنس کارتا همین حدوداست نکته منفی برای کارتای سری 1000 زیاد هست حقیقتش اینکه 1070 از 580 ضعیف تر عمل کنه اصلا راضی کننده نیست 1070 در حالت عادی باید حدود 20 درصد قوی تر باشه پرفورمنس کارتای انویدیا در سری 1000 هیچ کدوم رضایت بخش نیست و مال 1060 که فاجعست نکته جالب اینجاست fury x اندازه gtx 1080 فریم داده رقیب 980 بودا خخخ 2070 super هم عملکردش جالب نیست و از 5700xt ضعیف تر عمل کرده در کل این بازی ظاهرا بیشتر کارتای amd رو دوست داره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

هنوز زوده فقط با یک بازی نظر داد .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کارت amd بیاد دو برابر فریم بده اما کلی ایراد بده راضی میشی به همون نصف فریم ولی استیبل

دلیل اینکه عملکرد کارتهای amd بهتر میشه اوایل درایور خوب براش نمیاد بعدش بهینه تر میشن انویدیا هم برعکس

خرابی کارت همه جا هست حسن جان هرچند از مشکلی که برای شما پیش اومده متاثر شدم ولی به نظرم باعث شده بالکل از برند amd زده بشین و فک کنین برند nvidia خیلی ارمانی هست و بدون مشکل من این چند سال  تقریبا با همه کارتای بالا رده به غیر از نسل جدید که قیمتاشون هیچ جوره تو کتم نمیره کار کردم خداییش تفاوتی ندیم بین vega 64 و gtx 1080 هر دو کارت پر قدرت بودن ایراد کارتای amd مصرف بیشتر برق بود که اونم حقیقتش من با اندرولت حل کردم راستی یک کارت rx 580 استریکس برای برادر زادم خریدم منتظرم برسه دستم سعی می کنم یه بررسی ازش بزارم شاید شما دلت از پولاریس صاف شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیشم فول انلاک شد

Red Dead Redemption 2

برای کسایی نمیتونن منتظر کرک بشن ولی با هزینه کمتر میخوان بازی رو تجربه کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

خرابی کارت همه جا هست حسن جان هرچند از مشکلی که برای شما پیش اومده متاثر شدم ولی به نظرم باعث شده بالکل از برند amd زده بشین و فک کنین برند nvidia خیلی ارمانی هست و بدون مشکل من این چند سال  تقریبا با همه کارتای بالا رده به غیر از نسل جدید که قیمتاشون هیچ جوره تو کتم نمیره کار کردم خداییش تفاوتی ندیم بین vega 64 و gtx 1080 هر دو کارت پر قدرت بودن ایراد کارتای amd مصرف بیشتر برق بود که اونم حقیقتش من با اندرولت حل کردم راستی یک کارت rx 580 استریکس برای برادر زادم خریدم منتظرم برسه دستم سعی می کنم یه بررسی ازش بزارم شاید شما دلت از پولاریس صاف شد

قبل 480  ، 750ti داشتم هیچ مشکلی نداشتم خنک کم مصرف بدون ادا ، 480 بیچارم کرد فرقی نمیکنه تو پردازنده ببین اینتل بدون مشکل استیبل ، اما amd سری قبل رایزن که دما و مصرف بالا بهینه نشده قدرت نامناسب توی بازی و ایرادات دیگه ، رایزن هم کلی ناسازگاری رم ، ایرادات جور واجور و ...

کلا بخای بی دردسر بازی کنی اینتل و انویدیا حتی تو مشاوره ها قبل تجربم با 480 به بچه ها میگفتم اگه میتونید سری جدید انویدیا لانچ شد کارتو عوض کنید و از اون بخرید انویدیا بهتره با اینکه از amd خوشم میومد

ولی انویدیا واسه سری قبل فریمو کم نمیکنه فقط درایور رو بهینه نمیکنه و فریم کم میده که amd به خاطر فروش کمتر و مشتری کمترش و دلیل اینکه معماریش کپی چند نسله فقط لیتوگرافی کوچکتر و بهینه تر میشن

واسه همین یه درایور میده همه کارتها فریمشون میره بالاتر ، باور کن اگه از رقبا فروشش بیشتر بشه بدتر از اونا میشه لااقل انویدیا مشکل و مصرف و دما نداره و کارتهاش استیبل هستن

amd میخری به امید آینده تو همون زمان حال بیچارت میکنه آینده پیش کش

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، matrix.trixx گفته است :

هر 2 شرکت برای این بازی درایور لانچ کردن پس پرفورمنس کارتا همین حدوداست نکته منفی برای کارتای سری 1000 زیاد هست حقیقتش اینکه 1070 از 580 ضعیف تر عمل کنه اصلا راضی کننده نیست 1070 در حالت عادی باید حدود 20 درصد قوی تر باشه پرفورمنس کارتای انویدیا در سری 1000 هیچ کدوم رضایت بخش نیست و مال 1060 که فاجعست نکته جالب اینجاست fury x اندازه gtx 1080 فریم داده رقیب 980 بودا خخخ 2070 super هم عملکردش جالب نیست و از 5700xt ضعیف تر عمل کرده در کل این بازی ظاهرا بیشتر کارتای amd رو دوست داره

خیر بازی ، کارتهای ای ام دی رو بیشتر دوست نداره .

شما سری 1000 رو از بنچمارک ها خارج کن بعد بنچمارکهای این بازی رو مثلا با نسخه جدید مترو مقایسه کن :

به طور خلاصه :

در metro exodus :

کارت 5700XT بالاتر از 2070 سوپر .

کارت وگا 64 بالاتر از 2060 و 2070 و زیر 2060 سوپر

در بازی RDR2 :

کار 5700XT بالاتر از 2070 سوپر .

کارت وگا 64 بالاتر از 2060 و  زیر 2070 و 2060 سوپر

در GoW5 هم تقریبا همین شرایط هستش . وگا 64 بالاتر از 2070 هستش و 5700XT هم به اندازه 2070 سوپر فریم داده .

مشکل اینه که در هر دو ( نسخه جدید مترو و gears 5 ) کارت 580 و حتی 590 زیر 1070 هستند اما در بازی RDR2 این شرایط متفاوته 580 بالاتر از 1070 هستش و 590 هم رقیب 1070Ti شده . به عبارت دیگه فریم کارتهای ای ام دی و 2000 انویدیا به نسبت بازی های دیگه چندان تعجب برانگیز نیستش فقط سری 1000 انویدیا هستش که فریم مناسب نگرفته .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

قبل 480  ، 750ti داشتم هیچ مشکلی نداشتم خنک کم مصرف بدون ادا ، 480 بیچارم کرد فرقی نمیکنه تو پردازنده ببین اینتل بدون مشکل استیبل ، اما amd سری قبل رایزن که دما و مصرف بالا بهینه نشده قدرت نامناسب توی بازی و ایرادات دیگه ، رایزن هم کلی ناسازگاری رم ، ایرادات جور واجور و ...

کلا بخای بی دردسر بازی کنی اینتل و انویدیا حتی تو مشاوره ها قبل تجربم با 480 به بچه ها میگفتم اگه میتونید سری جدید انویدیا لانچ شد کارتو عوض کنید و از اون بخرید انویدیا بهتره با اینکه از amd خوشم میومد

ولی انویدیا واسه سری قبل فریمو کم نمیکنه فقط درایور رو بهینه نمیکنه و فریم کم میده که amd به خاطر فروش کمتر و مشتری کمترش و دلیل اینکه معماریش کپی چند نسله فقط لیتوگرافی کوچکتر و بهینه تر میشن

واسه همین یه درایور میده همه کارتها فریمشون میره بالاتر ، باور کن اگه از رقبا فروشش بیشتر بشه بدتر از اونا میشه لااقل انویدیا مشکل و مصرف و دما نداره و کارتهاش استیبل هستن

amd میخری به امید آینده تو همون زمان حال بیچارت میکنه آینده پیش کش

میگم دیگه شما شاید خیلی اخبار رو دنبال نمی کنی سری x99 که خودم دارم اوایل لانچ عین رایزن کلی مشکل داشت و زمان برد تا درست شد اینکه برای amd در گذشته سری 480 و سری اول رایزن مشکل داشته شکی نیست شما الانشو دریاب که هم کارتای navi رو عرضه کرده که انصافا خوب عمل می کنن و هم سری رایزن که در نسل 2 و نسل 3 مشکلات نسل 1 رو ندارن خرابی قطعه پیش میاد من اولین مانیتور led که خریدم دقیقا یادمه lg 1755s بود از این مربعیا اکبند رسید دستم تا خراب هست ولی دلیل نشد بگم ال جی بد هست و دیگه طرفش نرم در کل حرفم اینه از این موارد پیش میاد و شما ضعف گارانتی در ایران رو به پای amd نگذار

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

خیر بازی ، کارتهای ای ام دی رو بیشتر دوست نداره .

.

شما نکته اصلی حرف من رو نگرفتی fury x از 1660ti بیشتر فریم بگیره خیلی حرفه به نظر میاد راک استار این کارت رو برای کارت هایی که توان پردازش خام بالایی دارن خوب بهینه کرده

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

الان دیدم کارت VEGA 64قیمتش از 1060 MSIارزونتر ولی خیلی قویتر یه سری جاها با 1080مقایسه اش میکردن اما یه مشکل جدی داره،دماش کلا بالای 80بود عجیبه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

الان دیدم کارت VEGA 64قیمتش از 1060 MSIارزونتر ولی خیلی قویتر یه سری جاها با 1080مقایسه اش میکردن اما یه مشکل جدی داره،دماش کلا بالای 80بود عجیبه

درود فک کنم شما منظورتون رفرنس هست که همیشه رو 84 درجست این مدل کاستوم حدود 74 75 هست در حالت عادی اتفاقا من این رو به کسی پیشنهاد دادم تاپیک همسایه به جای تشکر ظاهرا ناراحت شدن!

vPbH4Rd4xea6xmeLZ7Sj3U-650-80.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود فک کنم شما منظورتون رفرنس هست که همیشه رو 84 درجست این مدل کاستوم حدود 74 75 هست در حالت عادی اتفاقا من این رو به کسی پیشنهاد دادم تاپیک همسایه به جای تشکر ظاهرا ناراحت شدن!

vPbH4Rd4xea6xmeLZ7Sj3U-650-80.png

همین الان لیون کامپیوتر ناموجودش کرد تا نیم ساعت پیش داشت😂

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

همین الان لیون کامپیوتر ناموجودش کرد تا نیم ساعت پیش داشت😂

قیمتش برای ایران عالی بود الان امازون 400 دلاره اونم از طرف خود گیگابایت انگاری دلاری 12 فروختن اونم با گارانتی 3 ساله اواژنگ کم پیش میاد چنین چیزی اونم ایران! مبارک خریداراش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...