رفتن به مطلب

Recommended Posts

در هم اکنون، matrix.trixx گفته است :

شما نکته اصلی حرف من رو نگرفتی fury x از 1660ti بیشتر فریم بگیره خیلی حرفه به نظر میاد راک استار این کارت رو برای کارت هایی که توان پردازش خام بالایی دارن خوب بهینه کرده

بله به وضعیت این دو کارت دقت نکرده بودم .

از بس این مدت بنچمارک های ناوی رو دنبال کردم دیگه به بنچمارک سایر کارتهای ای ام دی نگاه نمی کنم !😔

در این مورد کاملا حق با شماست .

لینک به دیدگاه

بنچمارک Red Dead Redemption 2 توسط Gamers Nexus :

Capture.thumb.PNG.2dc798e5fd1581ce0646e7d51d6091ba.PNG

1080 ti با vulkan خیلی عملکردش بهتر بوده 😐

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

بنچمارک Red Dead Redemption 2 توسط Gamers Nexus :

1080 ti با vulkan خیلی عملکردش بهتر بوده 1f610.png

دوست عزیز این بنچمارک با کیفیت high گرفته شده تازه نوشته با مقداری tweak خدا می دونه دیگه چی رو دستکاری کرده در حالی که بنچمارک guru3d با گیفیت ultra گرفته شده پس دلیل افزایش فریم این هست تفاوت پرفورمنسی در vulkan یا dx12 نیست طبق سایت guru3d

لینک به دیدگاه

یه چیز خنده دار هم دیدم و یه شوخی بکنم با دوست عزیزمون که 1060 داره

1060.PNG

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز این بنچمارک با کیفیت high گرفته شده تازه نوشته با مقداری tweak خدا می دونه دیگه چی رو دستکاری کرده در حالی که بنچمارک guru3d با گیفیت ultra گرفته شده پس دلیل افزایش فریم این هست تفاوت پرفورمنسی در vulkan یا dx12 نیست طبق سایت guru3d

سلام. من که مقایسه ای نکردم با guru3d عزیز . اگر عکس رو کامل دیده باشید 1080 ti هم با vulkan تست شده و هم با dx12 که منظورم اون بوده.

guru3d هم گفته تفاوت چشم گیری بین dx12/vulkan نیست و فقط یک عکس از 5700 xt گذاشته و نه از همه کارت ها.

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

الان دیدم کارت VEGA 64قیمتش از 1060 MSIارزونتر ولی خیلی قویتر یه سری جاها با 1080مقایسه اش میکردن اما یه مشکل جدی داره،دماش کلا بالای 80بود عجیبه

اون که اره خیلی وقته یه چیزی پیشنهادی میدی که قیمتش مناسبه فلان سریع ناموجود میشه یا قیمتش میره بالاتر !

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اون که اره خیلی وقته یه چیزی پیشنهادی میدی که قیمتش مناسبه فلان سریع ناموجود میشه یا قیمتش میره بالاتر !

😂🤣

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

😂🤣

حتی به یکی از بچه ها هم گفتم چند روز پیش بگیره ولی بودجه نداشت خودمم از بودجم بالاتره ولی قیمتش به کنار مصرف و دماش ادمو بیچاره میکنه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

حتی به یکی از بچه ها هم گفتم چند روز پیش بگیره ولی بودجه نداشت خودمم از بودجم بالاتره ولی قیمتش به کنار مصرف و دماش ادمو بیچاره میکنه 

نه اتفاقا این مورد کارت خنک و بی ازاری بود رنج 74 تا 75 درجه زیر لود سنگین کاشکی بودجت میرسید میگرفتی انشالا مورد بهتر داداش مصرفم وگاها الان نرم افزاری رو 220 وات لیمیت شدن تازه بایوس دوم 200 وات هست

22JTkLjmEoAFfbp7wTCkW6-650-80.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

نه اتفاقا این مورد کارت خنک و بی ازاری بود رنج 74 تا 75 درجه زیر لود سنگین کاشکی بودجت میرسید میگرفتی انشالا مورد بهتر داداش مصرفم وگاها الان نرم افزاری رو 220 وات لیمیت شدن تازه بایوس دوم 200 وات هست

مشکل تنها بودجه نبود پاور هم باید عوض میکردم یه 750 میخواد که حدود 1400 قیمتشه

بعد گرافیک اولویت تعویض پاور هستش اگه این گلوگاهه رم 8 امان بده وگرنه میرم سراغ تعویض باندل

کارت 480 که داشتم خنک بود 65 با دور فن 25-40 درصد که واسه کارت amd خیلی خوبه حتی از بعضی مدلهای 1060 خنکتر بود ولی خوب اون ضعف معماری بیچارم کرد البته از همین مدل دو هفته قبل خرید خودم واسه یه دکتر خریدیم و اکثر بازیهاشو از من میگیره تا الان مشکلی نداشته ، میدونن کی بی پوله خرابیش میاد سراغ ما !

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بعد گرافیک اولویت تعویض پاور هستش اگه این گلوگاهه رم 8 امان بده وگرنه میرم سراغ تعویض باندل

کارت 480 که داشتم خنک بود 65 با دور فن 25-40 درصد که واسه کارت amd خیلی خوبه حتی از بعضی مدلهای 1060 خنکتر بود ولی خوب اون ضعف معماری بیچارم کرد البته از همین مدل دو هفته قبل خرید خودم واسه یه دکتر خریدیم و اکثر بازیهاشو از من میگیره تا الان مشکلی نداشته ، میدونن کی بی پوله خرابیش میاد سراغ ما !

پیش میاد داداش زیاد نرو تو فکرش اتفاقا من یه rx 580 strix top خریدم از دوست عزیزی کولرش رو دیدم وحشت کردم فک کنم یک مقدار ولتاژش رو بیارم پاین بیاد رو 55 درجه دماش! کارت وگا اسمش بد در رفته میگن پر مصرفه خخخخ اسکرین شات رو ببین فقط 166 وات دما هم که 64 هست

Screenshot (12).png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

باندل رو بهش دست نزن تا نسل 10 اینتل بیاد ظاهرا اینتل به خودش اومده و قراره قیمت رقابتی بده رایزن نسل جدید هم در ایران فعلا قیمتش افتضاح هست و ارزش خرید نداره پاور قطعه ای هست که هر وقت گرفتی خوبه و دیگه استانداردی نمونده که بخواد بیاد و بگی ای وای پاورم قدیمی شد به نظرم بعد خرید گرافیک اول پاور بگیر بعد رم بگیر در اخر باندلت رو عوض کن

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

قیمتش برای ایران عالی بود الان امازون 400 دلاره اونم از طرف خود گیگابایت انگاری دلاری 12 فروختن اونم با گارانتی 3 ساله اواژنگ کم پیش میاد چنین چیزی اونم ایران! مبارک خریداراش

مبارک خریدارش باشه؟اینا ساعت کاریشون تا 7هست ساعت 12شب گرفتن ناموجودش کردن ! از لیون یه چیزی میخری یکی دو روز بعد تماس میگیره میگه خرید داشتی؟یادم نبود😂مثل اینکه قیمت4800براشون کم بوده ناموجودش کردن با قیمت 6000تومن بفروشن،ایران جای زندگی نیست نه بخاطر دولتش بخاطر مردمش ، مردمش  که به هم رحم نمیکنن،مثل پادگان که سرگرد کاری باهات نداره ولی خود سربازا زیر آب همدیگه رو میزنن این ملت از پنج هزار سال پیش همینطوری بودن تمام حکومت ها و امپراطوری ها بخاطر خیانت خود ایرانی ها نابود شده، بسکه ملت خوب و شریف و با فرهنگی هستیم تو محیط آنلاین گیمینگ خودمو انگلیسی و ایتالیایی جا میزنم تهش چهارتا فحش به همین دو زبان میگم تا طرف قانع بشه من ایرانی نیستم

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مبارک خریدارش باشه؟اینا ساعت کاریشون تا 7هست ساعت 12شب گرفتن ناموجودش کردن ! از لیون یه چیزی میخری یکی دو روز بعد تماس میگیره میگه خرید داشتی؟یادم نبود1f602.pngمثل اینکه قیمت4800براشون کم بوده ناموجودش کردن با قیمت 6000تومن بفروشن،ایران جای زندگی نیست نه بخاطر دولتش بخاطر مردمش مردمش  که به هم رحم نمیکنن،مثل پادگان که سرگرد کاری باهات نداره ولی خود سربازا زیر آب همدیگه رو میزنن این ملت از پنج هزار سال پیش همینطوری بودن تمام حکومت ها و امپراطوری ها بخاطر خیانت خود ایرانی ها نابوده بسکه ملت خوب و شریفی و با فرهنگی هستیم تو محیط آنلاین گیمینگ خودمو انگلیسی و ایتالیایی جا میزنم تهش چهارتا فحش به همین دو زبان میگم تا طرف قانع بشه من ایرانی نیستم

درد دل زیاده داداش ب قول شاعر چه گویم که ناگفتنم بهتر است

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

پیش میاد داداش زیاد نرو تو فکرش اتفاقا من یه rx 580 strix top خریدم از دوست عزیزی کولرش رو دیدم وحشت کردم فک کنم یک مقدار ولتاژش رو بیارم پاین بیاد رو 55 درجه دماش! کارت وگا اسمش بد در رفته میگن پر مصرفه خخخخ اسکرین شات رو ببین فقط 166 وات دما هم که 64 هست

RX 580چطوره؟تو فکر خریدمش

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

RX 580چطوره؟تو فکر خریدمش

یکی خریدم برای برادرزادم تو راهه فک کنم شنبه دستمه برات مبسوط بررسی می کنم بهت میگم ولی در کل خودشو از 1060 جدا کرده الان رسیده نزدیکای 1070 با تشکر از دوست عزیزمون انویدیا

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مبارک خریدارش باشه؟اینا ساعت کاریشون تا 7هست ساعت 12شب گرفتن ناموجودش کردن ! از لیون یه چیزی میخری یکی دو روز بعد تماس میگیره میگه خرید داشتی؟یادم نبود😂مثل اینکه قیمت4800براشون کم بوده ناموجودش کردن با قیمت 6000تومن بفروشن،ایران جای زندگی نیست نه بخاطر دولتش بخاطر مردمش ، مردمش  که به هم رحم نمیکنن،مثل پادگان که سرگرد کاری باهات نداره ولی خود سربازا زیر آب همدیگه رو میزنن این ملت از پنج هزار سال پیش همینطوری بودن تمام حکومت ها و امپراطوری ها بخاطر خیانت خود ایرانی ها نابود شده، بسکه ملت خوب و شریف و با فرهنگی هستیم تو محیط آنلاین گیمینگ خودمو انگلیسی و ایتالیایی جا میزنم تهش چهارتا فحش به همین دو زبان میگم تا طرف قانع بشه من ایرانی نیستم

من الان سفارش دادم قبل اینکه ناموجود شه هنوز توی پردازش سفارش گیر کرده 😕 میترسم کنسلش کنن 😅

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ایران جای زندگی نیست نه بخاطر دولتش بخاطر مردمش مردمش  که به هم رحم نمیکنن،مثل پادگان که سرگرد کاری باهات نداره ولی خود سربازا زیر آب همدیگه رو میزنن این ملت از پنج هزار سال پیش همینطوری بودن تمام حکومت ها و امپراطوری ها بخاطر خیانت خود ایرانی ها نابوده 

آنچه گفتید کاملا درست است

اما با این حقیقت که من و شما نیز ایرانی هستیم چه می کنید؟

از هر که پرسیدم گفت ایرانی جماعت چنین و چنان است و در نهایت ایران را همین ها که چنین و چنان می دانند شکل داده و ساخته اند

دولت و حکومت که از کشور فضا نیامده

یک خارجکی گفت مشکل از ژنتیک ایرانیان است و همه به او حمله کردند

حال آن که باید پذیرفت جز این نیست

راه حل این است

اول اینکه بپذیریم خود نیز جز همان چنین و چنانی م و در غیر این صورت هر کس به دنبال تغییر در دیگران است چون عیبی در خود نمی بیند و در نتیجه هیچ کس و هیچ چیز اصلاح نخواهد شد

درگام دوم باید پذیرفت که این مشکلات چند هزار سال است که وجود دارد و فطرت و ذات ایرانی را افول داده و باید پذیرفت که تغییر امری ست طاقت فرسا و بسیار زمان بر

سومی را باید در ثروت و منابع  باد آورده کشور جستجو کرد که بحمدالله فروش و سودش در حال قطع شدن است و حال فرصتی ست ناب و استثنایی برای رهایی از تن پروری،مفت خوری ، دلالی و دزدی

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ASTS گفته است :

xD Live Long R9 390X :D

دیگه با من حرف نزن:(

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Unknown Truth گفته است :

آنچه گفتید کاملا درست است

اما با این حقیقت که من و شما نیز ایرانی هستیم چه می کنید؟

از هر که پرسیدم گفت ایرانی جماعت چنین و چنان است و در نهایت ایران را همین ها که چنین و چنان می دانند شکل داده و ساخته اند

دولت و حکومت که از کشور فضا نیامده

یک خارجکی گفت مشکل از ژنتیک ایرانیان است و همه به او حمله کردند

حال آن که باید پذیرفت جز این نیست

راه حل این است

اول اینکه بپذیریم خود نیز جز همان چنین و چنانی م و در غیر این صورت هر کس به دنبال تغییر در دیگران است چون عیبی در خود نمی بیند و در نتیجه هیچ کس و هیچ چیز اصلاح نخواهد شد

درگام دوم باید پذیرفت که این مشکلات چند هزار سال است که وجود دارد و فطرت و ذات ایرانی را افول داده و باید پذیرفت که تغییر امری ست طاقت فرسا و بسیار زمان بر

سومی را باید در ثروت و منابع  باد آورده کشور جستجو کرد که بحمدالله فروش و سودش در حال قطع شدن است و حال فرصتی ست ناب و استثنایی برای رهایی از تن پروری،مفت خوری ، دلالی و دزدی

بنده جز چنین اتفاقاتی نیستم هیچ سمتی هم ندارم هیچ دخلی ندارم بسیجی و آخوند هم نیستم نه عرق ملی دارم نه عشق به وطن😂هیچ مخالفتی هم با نظام ندارم این دولت از همین مردمه😂

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

یکی خریدم برای برادرزادم تو راهه فک کنم شنبه دستمه برات مبسوط بررسی می کنم بهت میگم ولی در کل خودشو از 1060 جدا کرده الان رسیده نزدیکای 1070 با تشکر از دوست عزیزمون انویدیا

اقا دستت رسید یه توضیحی ازش بدی واقعا ممنون میشم ضمن اینکه با MSI AFERBURNER به دما هم یه نگاهی بیاندازید مدلی که خریداری کردید هم ذکر کنید،خیلی لطف میکنید😀

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دیگه با من حرف نزن:(

داداش به نظر میاد از اون دارندگان قدیمی و نادم سری کارتای hawaii هستی که الان فروختی😂 حاج خانم avril lavigne در تعریف این سری  می فرمایند در ka ka kawaii 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

داداش به نظر میاد از اون دارندگان قدیمی و نادم سری کارتای hawaii هستی که الان فروختی1f602.png حاج خانم avril lavigne در تعریف این سری  می فرمایند در ka ka kawaii 

ورژن قشنگتر kawaiiبا حضور استاد ریکاردو

https://www.youtube.com/watch?v=cbJ120406tc

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اقا دستت رسید یه توضیحی ازش بدی واقعا ممنون میشم ضمن اینکه با MSI AFERBURNER به دما هم یه نگاهی بیاندازید مدلی که خریداری کردید هم ذکر کنید،خیلی لطف میکنید😀

مدل که رفتم asus strix 580 top گرفتم کولر 1080ti strix oc روشه دماش قاعدتا خیلی پایین هست به خاطر جسه کارت فعلا این اسکرین شات رو داشته باش از کسی که تست کرده تا ببینم خودم چیکار می کنم

Capture11.PNG

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...