رفتن به مطلب

Recommended Posts

در در 16 آبان 1398 در 17:07، matrix.trixx گفته است :

قیمت که همونه فقط می خوان بگن ما چه قد خوبیم بیاین بخرین جدی مورد خوبیه اگر پول داری بخر

در در 16 آبان 1398 در 16:32، Coffee Addicted گفته است :

کارتی که دیشب راجع بهش حرف میزدیم،لیون ساعت 11شب وسط صحبت های ما ناموجودش کرد !!!

امروز با افزایش قیمت یک میلیون تومانی موجود شد و 17 درصد تخفیف زدن !!

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/amd/gigabyte-rx-vega-64-gaming 2x-oc-8gb.html

سلام ... آیا اون کارت مشکلی داره ؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

منکه ندارم،نه چه مشکلی باید داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

منکه ندارم،نه چه مشکلی باید داشته باشه؟

قیمتش مشکوکه 😁

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

قیمتش مشکوکه 1f601.png

AMD کلا ارزونتر،یه سری مشکلات مثل دمای بالا رو داره،مصرف برق بیشتر ولی طوری هم نیست که بگیم بدرد نمیخوره یا مشکل سازه

اگه می خوای بخری اینو حتما نگاه کن

https://www.youtube.com/watch?v=OU5kcRUpEks

کارت خوبیه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

فک نکنم مشکل خاصی داشته باشه کارت دیگه پا به سن گذاشته و لابد گیگابایت افر خوبی به اواژنگ داده و وارد کردن قیمت دلاریش در امازون 400 دلار هست پس با این قیمت و گارانتی 3 ساله انتخاب خوبی در بازار ایران هست که 1060 رو بالای 5 میلیون میدن فقط پاورتون باید حداقل 750 وات باشه این تاپیکم زیر نظر داشته باشین به نظرم براتون جالب باشه

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/108049-پرفورمنس-افتضاح-vega-64/page/3/&tab=comments#comment-1229892

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

image.thumb.png.ec18466a2f28a68b2531f97274ddcfe1.png

بازی Moons of Madness که با قفل دنوو منتشر شده بود توسط CODEX کرک شد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بازی Moons of Madness که با قفل دنوو منتشر شده بود توسط CODEX کرک شد

یک همچین چیزی رو کرک کردن بعد (AC odyssey (dlc  و plants vs zombies ... کرک نکردن :40_rage:

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، micpet گفته است :

یک همچین چیزی رو کرک کردن بعد (AC odyssey (dlc  و plants vs zombies ... کرک نکردن :40_rage:

MALAKASواقعا از این آشغال اودیسه خوشت میاد؟آفر خورده بود دوازده دلار ultimate editionش رو خریدم دوهزار نمیارزه،یوبی سافت به بهینه سازی که کلا اعتقادی نداره گرافیک موقع بازی idleهست CPUمیچسبه به 100 فریم ریت بزور 40بده رو 1060 6GB انیمیشن های مسخره و خشک،سر تا پاش باگ یعنی یه نفر رو بکشی امکان نداره بدون باگ بمیر دست و پاش میره تو خودش میوفته زمین،انیمیشن های اسب سوار مال 10سال پیشه اسکایرم اسب سواریش روان تر بود😂

لینک به دیدگاه

1.thumb.PNG.a0f95c00086531dfc98b2fb30ac56190.PNG

دیجیتال فاندری : امکان نداره که داخل نسخه پی سی رد دد بتونید پرفورمنس بالاتر با همون تنظیمات نسخه کنسولی بگیرید. بعضی از تنظیمات نسخه xbox one x معادل high در نسخه پی سی هستش (که خیلی هم نیستن)  بعضی ها مدیوم/low و بعضی حتی پایینتر از low  که یعنی امکانش نمایش دادنشون در نسخه پی سی نیست.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

دیجیتال فاندری : امکان نداره که داخل نسخه پی سی رد دد بتونید پرفورمنس بالاتر با همون تنظیمات نسخه کنسولی بگیرید. بعضی از تنظیمات نسخه xbox one x معادل high در نسخه پی سی هستش (که خیلی هم نیستن)  بعضی ها مدیوم/low و بعضی حتی پایینتر از low  که یعنی امکانش نمایش دادنشون در نسخه پی سی نیست.

در جواب راکستار ما هم قشگن پایرت میکنیم بازی رو تا بفهمه دیگه عین Gta iv گیمش رو پورت نکنه.

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

1.thumb.PNG.a0f95c00086531dfc98b2fb30ac56190.PNG

یعنی واقعا پورتش فاجعس

https://youtu.be/QqNdX2NIdVo

بازی که گرافیکش اونقدر شاخم نیست و rtx هم فعال نیست چنین فریم دهی  ای داده

بعد نسخه ps4 pro رو با pc مقایسه میکنی تو 4k حداکثر تنظیمات انچنان فرقی ندارن!!

یعنی کارتی که بیش از 13 ترافلاپس قدرت داره( تقریبا )مشابه کنسول 4 ترافلاپسی عمل کرده چون با 2080ti رو 4k و حداکثر تنظیمات میانگین 40 و خورده ای فریم میده که خب یعنی ثابتش همون 30 فریم هست و در مواردی ممکنه کمتر هم بشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

MALAKASواقعا از این آشغال اودیسه خوشت میاد؟آفر خورده بود دوازده دلار ultimate editionش رو خریدم دوهزار نمیارزه،یوبی سافت به بهینه سازی که کلا اعتقادی نداره گرافیک موقع بازی idleهست CPUمیچسبه به 100 فریم ریت بزور 40بده رو 1060 6GB انیمیشن های مسخره و خشک،سر تا پاش باگ یعنی یه نفر رو بکشی امکان نداره بدون باگ بمیر دست و پاش میره تو خودش میوفته زمین،انیمیشن های اسب سوار مال 10سال پیشه اسکایرم اسب سواریش روان تر بود1f602.png

یا چیز دیگه داشتی بازی میکردی یا مست بودی چشمات آلبالو گیلاس میچیده :D

درسته پرفورمنس خوبی نداشت ولی باگ نداشت. 

داستانش هم خیلی خوب بود. کلا AC عالیه. 

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، micpet گفته است :

مگه میشه بازیهای یوبیسافت باگ نداشته باشند یا حداقل کم باگ داشته باشن ؟ 😐

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

یعنی واقعا پورتش فاجعس

یعنی کارتی که بیش از 13 ترافلاپس قدرت داره( تقریبا )مشابه کنسول 4 ترافلاپسی عمل کرده چون با 2080ti رو 4k و حداکثر تنظیمات میانگین 40 و خورده ای فریم میده که خب یعنی ثابتش همون 30 فریم هست و در مواردی ممکنه کمتر هم بشه

داداش ps4pro فول اچ دی low اجرا میکنه 4k کجا بوده اونوقت 2080ti روی الترا 4k واقعی اجرا میکنه شما اینو با اون مقایسه میکنی

لینک به دیدگاه

کسی اسمی از این کمپانی اورد که بازیاشم مثل لوگوشه😂

1510693032878.jpg

لینک به دیدگاه

باورتون میشه من هنوز نتونستم یه watchdogs2 رو روان اجرا کنم بعد شما سر 4k بحث میکنین😂😂

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، micpet گفته است :

😦فکر کنم زیادی غرق این بازی شدی چون یه افتضاح کامله و یه کپی ناقص از بازی های معروفه خیلی تلاش کرد شبیه witcherبشه متاسفانه مشکلات فنیش سر به فلک کشیده که من هر بار بازی میکنم دارم میبینم تازه نسخه اورجینال هم دارم

https://www.youtube.com/watch?v=xqKQXSc4xrE

آخرین پچی که داده باگ های جدید درست کرده من دیگه حرفی ندارم چون این بازی حتی لایق این نیست که طرف وقتش رو بگیره کرک کنه

https://www.playstationlifestyle.net/2019/10/17/last-assassins-creed-odyssey-patch-bug-issues/

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، hosein5 گفته است :

داداش ps4pro فول اچ دی low اجرا میکنه 4k کجا بوده اونوقت 2080ti روی الترا 4k واقعی اجرا میکنه شما اینو با اون مقایسه میکنی

در ویدئو ای که در لینک دیدم  در حالت 4k و تنظیمات اولترا با نسخه های کنسولی مقایسه شده است که تفاوت چشمگیری مشاهده نمی شود

حال شما چطور می گویید در کنسول ps4 pro این بازی fhd و روی حداقل تنظیمات اجرا می شود؟!

حتی توضیحات فاندری نیز حرف و نظر شما را رد می کند

شما می خواهید بگویید چشممان به ما دروغ می گویید یا همه ما دچار ضعف بینایی هستیم؟

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، hosein5 گفته است :

به قول یه بنده خدایی بیبیننن

من خودم پی سی گیمرم

ولی کنسول ps4 pro هم داشتم 

این بازیو تو این کنسول هم دیدم

این لینکی هم که دادم داره تو حالت 4k مقایسه میکنه

کلا تفاوت هایی که خیلی قابل لمسه افکت های اب و کمی هم اتش هست و بقیه چیزا زیاد نیست

حالا نمیدونم شما فول اچ دی و لاو رو از کجا اوردی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

یعنی واقعا پورتش فاجعس

ps4 pro که اصلاً 4k native نمیتونه اجرا کنه بازی رو. فقط xbox one x میتونه که اونم تنظیماتش نزدیک به این هست (پایینتر از این چون امکانش نیست تو نسخه پی سی بعضی تنظیمات رو از low پایینتر بیاری) :

Capture.thumb.PNG.1ab8f6ff649aaae0b7075a1bead0b866.PNG

اون 2080 ti چهل فریم رو وقتی داده که همه چیز مکس بوده نه اینکه 90درصدش low/medium باشه. اینکه گفتم نمیشه با همون تنظیمات پرفورمنس بالاتر گرفت منظورم این بود که چنین تنظیماتی اصلاً وجود نداره.

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

ps4 pro که اصلاً 4k native نمیتونه اجرا کنه بازی رو. فقط xbox one x میتونه که اونم تنظیماتش نزدیک به این هست (پایینتر از این چون امکانش نیست تو نسخه پی سی بعضی تنظیمات رو از low پایینتر بیاری) :

اون 2080 ti چهل فریم رو وقتی داده که همه چیز مکس بوده نه اینکه 90درصدش low/medium باشه.

با این تنظیمات که 1050هم اجراش میکنه😂

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

اون 2080 ti چهل فریم رو وقتی داده که همه چیز مکس بوده نه اینکه 90درصدش low/medium باشه. اینکه گفتم نمیشه با همون تنظیمات پرفورمنس بالاتر گرفت منظورم این بود که چنین تنظیماتی اصلاً وجود نداره.

ببین من که این اقا رو نمیشناسم!کیه؟حرفش قابل استناده؟

در ثانی اصلا بحث برا چیه؟باز الان حرف این شده که ps4 pro فور کی واقعی میده یا نه!اصلا این موضوع چه اهمیتی داره؟مگه ما میخوایم مشخصات و تنظیماتو بازی کنیم؟یه لینک دادم و این بازی رو روی فور کی و حداکثر تنظیمات با نسخه کنسولی مقایسه کرده

من میگم اقا جان تفاوت زیاد نیست و از طرفی 2080ti این کیفیتی رو که شما تو ویدئو میبینی با چهل و خورده ای فریم و حتی کمتر نشون میده

حالا دیگه فلانی میگه کنسول لاوه و فول اچ دی کنسول فلانستو فلان دیگه حرفه

یا باید بگی این ویدئو داره دروغ میگه و دستکاری کردن تا کیفیت واقعی بازی تو پی سی رو نشون نده و یا باید بگی این مقایسه نشون میده که نه کیفیت ها خیلی متفاوته که بعید میدونم کسی بتونه چنین نظری بده

به هر حال بازم میگم 

فکر کنم یه سال دیگه کنسول نسل جدید بیاد و اونوقت عمرا بتونید با سری هزار حتی بازی هارو روی مدیوم و فول اچ دی بازی کنید

از طرفی بازی ها کم کم دارن کلا انلاین میشن(حتی قسمت داستانی)که نتونن کرک کنن

مشکل دیگه انحصاری هاست که نه کمه نه بی کیفیت

اختلاف کیفیتم که زیاد نیست

الان همین رد دد رو نگا کردم دست دوش برا کنسول سیصد و خورده ای بود و شما بعد بازی نهایت با پنجاه ضرر میتونی بفروشی و ازین مسخره بازی هام نیست که سی چهل تومن پولی بدی تا روزی چهار ساعت و اونم فقط یه ماه بازی کنیم(حالا این بازیو نمیگم منظور کل بازی هایی بود که نیاز به انلاین بودن دارن)

بعیده ps5 بیش از 600 دلار قیمت داشته باشه

بهتره ادم برا بازی بره کنسول بخره و سر هر بازی چهل پنجاه تومن ضرر کنه تا رو پی سی مجبور شه هر سال قطعات رو عوض کنه

بله یکی کار دیگه میکنه و از سیستم پول در میاره و یا انقدر پولداره که این هزینه ها براش هیچی نیست!خب اون راحت میره و ارتقا میده ولی اکثر ما اینطور نیستیم

الان خود من 6700k دارم و مادربورد حرفه ای خریدم

بخوام ارتقا بدم علاوه بر سی پی یو کلی هم باید پول مادربورد بدم چون یه سری امکاناتو لازم دارم که فقط تو رده بالاها پیدا میشه

ازونورم باید حداقل 8700k بگیرم که باور کن یه سال دیگه اونم از رده خارجه و گلوگاه میشه

بخوام 9900k بخرم که دیگه قیمتا واویلاس

ازونور کارت گرافیک خدا تومن پولشه

بعد فکرشو بکن یه کنسول میخری سه چهار سال راحتی اونم با هزینه کمتر از 10 میلیون

تا اونجایی هم که میدونم پشتیبانی از موس و کیبورد در نسل بعدی کنسول ها تبدیل به یه عمر عادی میشه و این یعنی دیگه تو بازی های شوتر هم راحتیم

با همه این تفاسیر شاید شما بازم اصرار داشته باشی که نه پی سی گیمینگ خیلی بهتره و کیفیت و تجربه بازی رو ارتقا میده

خب پس در این صورت باید بگم علاوه بر اینکه شواهد خلاف اینو میگه نوش جونتونم باشه هزینه های سنگین ارتقا سیستم😁

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

ببین من که این اقا رو نمیشناسم!کیه؟حرفش قابل استناده؟

در ثانی اصلا بحث برا چیه؟باز الان حرف این شده که ps4 pro فور کی واقعی میده یا نه!اصلا این موضوع چه اهمیتی داره؟مگه ما میخوایم مشخصات و تنظیماتو بازی کنیم؟یه لینک دادم و این بازی رو روی فور کی و حداکثر تنظیمات با نسخه کنسولی مقایسه کرده

من میگم اقا جان تفاوت زیاد نیست و از طرفی 2080ti این کیفیتی رو که شما تو ویدئو میبینی با چهل و خورده ای فریم و حتی کمتر نشون میده

حالا دیگه فلانی میگه کنسول لاوه و فول اچ دی کنسول فلانستو فلان دیگه حرفه

یا باید بگی این ویدئو داره دروغ میگه و دستکاری کردن تا کیفیت واقعی بازی تو پی سی رو نشون نده و یا باید بگی این مقایسه نشون میده که نه کیفیت ها خیلی متفاوته که بعید میدونم کسی بتونه چنین نظری بده

به هر حال بازم میگم 

فکر کنم یه سال دیگه کنسول نسل جدید بیاد و اونوقت عمرا بتونید با سری هزار حتی بازی هارو روی مدیوم و فول اچ دی بازی کنید

از طرفی بازی ها کم کم دارن کلا انلاین میشن(حتی قسمت داستانی)که نتونن کرک کنن

مشکل دیگه انحصاری هاست که نه کمه نه بی کیفیت

اختلاف کیفیتم که زیاد نیست

الان همین رد دد رو نگا کردم دست دوش برا کنسول سیصد و خورده ای بود و شما بعد بازی نهایت با پنجاه ضرر میتونی بفروشی و ازین مسخره بازی هام نیست که سی چهل تومن پولی بدی تا روزی چهار ساعت و اونم فقط یه ماه بازی کنیم(حالا این بازیو نمیگم منظور کل بازی هایی بود که نیاز به انلاین بودن دارن)

بعیده ps5 بیش از 600 دلار قیمت داشته باشه

بهتره ادم برا بازی بره کنسول بخره و سر هر بازی چهل پنجاه تومن ضرر کنه تا رو پی سی مجبور شه هر سال قطعات رو عوض کنه

بله یکی کار دیگه میکنه و از سیستم پول در میاره و یا انقدر پولداره که این هزینه ها براش هیچی نیست!خب اون راحت میره و ارتقا میده ولی اکثر ما اینطور نیستیم

الان خود من 6700k دارم و مادربورد حرفه ای خریدم

بخوام ارتقا بدم علاوه بر سی پی یو کلی هم باید پول مادربورد بدم چون یه سری امکاناتو لازم دارم که فقط تو رده بالاها پیدا میشه

ازونورم باید حداقل 8700k بگیرم که باور کن یه سال دیگه اونم از رده خارجه و گلوگاه میشه

بخوام 9900k بخرم که دیگه قیمتا واویلاس

ازونور کارت گرافیک خدا تومن پولشه

بعد فکرشو بکن یه کنسول میخری سه چهار سال راحتی اونم با هزینه کمتر از 10 میلیون

تا اونجایی هم که میدونم پشتیبانی از موس و کیبورد در نسل بعدی کنسول ها تبدیل به یه عمر عادی میشه و این یعنی دیگه تو بازی های شوتر هم راحتیم

با همه این تفاسیر شاید شما بازم اصرار داشته باشی که نه پی سی گیمینگ خیلی بهتره و کیفیت و تجربه بازی رو ارتقا میده

خب پس در این صورت باید بگم علاوه بر اینکه شواهد خلاف اینو میگه نوش جونتونم باشه هزینه های سنگین ارتقا سیستم1f601.png

در کل  فرق بین PC و کنسول ها مثل فرق بین پراید و یه شاسی بلند نه چندان گرون (مدلای هیوندای) میمونه...

هرجوری بخوای بگی کنسول خوبه تهش تهش به این میرسی ک چون ارزون تره و تا چند سال هزینه ی جانبی دیگه نداره خوبه ... پس خوب نیست ! ارزونه و خرجی نداره و اگه داشته باشی خرجش پایینه !

بله پرایدم خرجش کمه ولی یه بار شاسی بلند بگیر سوار شو دیگه سوار پراید نمیشی! (نه اینکه خودم شاسی بلند داشته باشم - ولی 206 دارم دیگه عمرا سوار پراید بشم !)

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، micpet گفته است :

برا شبیه سازی یه نرم  افزاری به اسم لومیون داریم..خیلی معروفه..فک کن یه سال بود منتظر کرک کردنش بودیم..هرچند تو این مدت چندتا کرک آشغال ازش دادن بیرون

نسخه 10 لومیون که اومد بیرون دقیقا همون روز کرک نسخه قبلی رو سایتا رفت..سایتای تورنت...کرک ساده و سالم و مشتی

بعد اون دیگه فکرم تو اینکه کرکرهارو شرکتا با پول میخرن!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

حاجی 8700K دو سال دیگه از رده خارج بشه؟😂😂ماشین حسابتو عشقه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...