رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

حاجی فعلا قیمت نداره1f613.pngامیدوارم همراه اول تا هفته بعد وصل شه بتونم دانلود کنم

یعنی پیش خرید و این داستانا نداره دیگه؟مستقیم با قیمت اصلی میاد؟

تا چقدر ارزش خرید داره به نظرت؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MojArch گفته است :

همراه اول که از امروز حدودای 5 عصر وصل شد!

منم نت نامحدودم دوباره به راه شد1f60d.png

پس از گذشت هفت ساعت از پستت تست کردم دیدم هنوز اینترانت هست،دیگه همراه اول شورشو درآورده ایشالله ورشکست شن

---------

RDR هم هنوز قیمت نداره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

یعنی پیش خرید و این داستانا نداره دیگه؟مستقیم با قیمت اصلی میاد؟

تا چقدر ارزش خرید داره به نظرت؟

باید داشته باشه نداشته باشه مسخره است،پیش فروشی که پیش فروش نداشته باشد پیش فروش نیست😎

بخاطر پریلود هم شده باید یکی دو روز دیگه قیمت ها رو درج کنن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

پس از گذشت هفت ساعت از پستت تست کردم دیدم هنوز اینترانت هست،دیگه همراه اول شورشو درآورده ایشالله ورشکست شن

---------

RDR هم هنوز قیمت نداره

برا من که وصله اتفاقا یوتی هم چندتایی ویدئو نگاه کردم

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

برا من که وصله اتفاقا یوتی هم چندتایی ویدئو نگاه کردم

اسپم
میگم شبکه شخصی انتقال داده اپرا براتون کار میکنه یا نه ؟؟ برا من دو روزه کلا وصل نمیشه از کارو زندگی افتادیم نمیشه یه یوتیوب رفت :|

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

اسپم
میگم شبکه شخصی انتقال داده اپرا براتون کار میکنه یا نه ؟؟ برا من دو روزه کلا وصل نمیشه از کارو زندگی افتادیم نمیشه یه یوتیوب رفت :|

نه کار نمیکنه

من یه افزونه زدم فعلا موقت تا بعد ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

اسپم

نه کار نمیکنه .

از افزونه های شبکه شخصی انتقال داده روی گوگل کروم استفاده کن . فعلا فقط روی کروم وصل میشن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

نه کار نمیکنه .

از افزونه های شبکه شخصی انتقال داده روی گوگل کروم استفاده کن . فعلا فقط روی کروم وصل میشن.

من روی اوپرا و ویوالدی وصل میشم (جفتشون یه افزونه)

لینک به دیدگاه

این برسی برای اون هایی که میگفتن "60 فریم با 1000000  فریم فرقی نداره" و این نوع مزخرفات

https://www.youtube.com/watch?v=OX31kZbAXsA&t=1093s

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ATER گفته است :

این برسی برای اون هایی که میگفتن "60 فریم با 1000000  فریم فرقی نداره" و این نوع مزخرفات

60 فریم حتی با 90 فریم کلی فرقشه Shroud میگه توی CSGO فریم زیر 300 نمیتونم بازی کنم اصن 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ATER گفته است :

با سلام. من خیلی بحث رو دنبال نکردم ولی نظر و تجربه شخصی خودم رو می گم.

چندتا نکته است که شما باید در نظر بگیری. اول اینکه قطعا بین 60 فریم و 120/144فریم تفاوت هست و منم خودم موقعی که مانیتور 144 گرفتم و فریم بازی رو روی 144 گذاشتم به طور کاملا مشخصی تفاوت رو حس کردم. واقعا بازی های تیراندازی یا شاید بشه گفت هر بازی ای با 144 خیلی بهتر از 60 می شه. اما بالاتر از اون تفاوت ناچیزه، همون طورکه توی ویدیو هم خود شراد گفت که بین 144 و 240 تفاوتی حس نکرده.

یه نکته هم اینه که همه آدم ها مثل هم نیستن و شراد جزو کسایی که عکس العمل بالایی داره  و به طور طبیعی و ذاتی سریع واکنش نشون می ده که اکثر افراد این ویژگی رو ندارن.

نکته دیگه اینه که همه این بحث های مربوط به فریم زمانی به درد می خوره که شما مانیتور رو هم داشته باشی. اگه 10000 فریم رو روی مانیتور 60hz نشون بدی به جز حالت روانی که احساس می کنی بهتر شده، تغییری نمی بینی و فایده ای نداره. باید حتما مانیتور هم مناسب باشه.

نکته آخر هم فقط مربوط به ما در ایرانه. تمام این بحث ها راجب فریم بالا که چقدر تاخیر ورودی در بازی رو کم می کنه، واقعا اثر داره ولی واقعیت اینه که ما با نت و تاخیر و پینگ هایی که داریم. هر چقدر هم که بالا و پایین کنیم چیزی که اثر اصلی رو می زاره همون پینگ ماست. یعنی آخرش هم از پینگ خراب می خوریم. وقتی پینگ 110 باشه ( که می شه گفت پینگ خوبی برای ایرانه) شما 10 میلی ثانیه یا 20 میلی ثانیه تاخیر به خاطر فریم یا سخت افزار هم کم یا زیاد کنی، نتیجه تغییر چندانی نمی کنه. هیچ موقع نمی تونی به عکس العمل اونایی که پینگ 30 دارن برسی. برای همین آدم باید یه حقیقت های قبول کنه. هرچند که قبولش برای خودم هم سخته. 

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir44 گفته است :

یه نکته هم اینه که همه آدم ها مثل هم نیستن و شراد جزو کسایی که عکس العمل بالایی داره  و به طور طبیعی و ذاتی سریع واکنش نشون می ده که اکثر افراد این ویژگی رو ندارن.

نکته دیگه اینه که همه این بحث های مربوط به فریم زمانی به درد می خوره که شما مانیتور رو هم داشته باشی. اگه 10000 فریم رو روی مانیتور 60hz نشون بدی به جز حالت روانی که احساس می کنی بهتر شده، تغییری نمی بینی و فایده ای نداره. باید حتما مانیتور هم مناسب باشه.

نکته قرمز شده:

موافق نیستم. حتی کسی که سرعت عکس العمل پایینی داره هم از این فریم بالاتر استفاده میبره(این لینوس سباستین رو فک کنم بشناسی، این بشر که تقریبا تو بازیهای سرعتی خنگ تشریف داره(من نگفتما خودش گفته داشته اپکس لجند بازی میکرده یهویی گفت) هم تو تستی که گرفتن با مونیتور فریم بالا زودتر تونسته تشخیص بده طرف داره از پشت کاور میاد بیرون)😆

نکته آبی:

تو این حالت هم تا یه حدی حرف شما درست هست. در مثلا ۱۲۰ یا ۱۴۴ فریم شما تصویر به روز تری نسبت به ۶۰ فریم میبینید یه توضیح نسبتا مناسب تو تاپیک گلوگاه دادم براتون نقل قول میگیرم.

لینک به دیدگاه

طرف داره RDR 2رو کنسول با تنظیمات low-mediumو30فریم بازی میکنه بی خیال

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، MojArch گفته است :

نکته قرمز شده:

موافق نیستم. حتی کسی که سرعت عکس العمل پایینی داره هم از این فریم بالاتر استفاده میبره(این لینوس سباستین رو فک کنم بشناسی، این بشر که تقریبا تو بازیهای سرعتی خنگ تشریف داره(من نگفتما خودش گفته داشته اپکس لجند بازی میکرده یهویی گفت) هم تو تستی که گرفتن با مونیتور فریم بالا زودتر تونسته تشخیص بده طرف داره از پشت کاور میاد بیرون)1f606.png

نکته آبی:

تو این حالت هم تا یه حدی حرف شما درست هست. در مثلا ۱۲۰ یا ۱۴۴ فریم شما تصویر به روز تری نسبت به ۶۰ فریم میبینید یه توضیح نسبتا مناسب تو تاپیک گلوگاه دادم براتون نقل قول میگیرم.

بله حرف شما کاملا درسته من روی فریم بالا بحثی ندارم. من بیشتر منظورم اون کسایی بود که به 20-30 میلی ثانیه تاخیر گیر می دن. اونو به طور علمی ثابت شده که درصد کمی از آدم ها متوجه می شن و حتی اگه متوجه هم بشن، همه نمی تونن به موقع عکس العمل نشون بدن. تاخیر دیدن و درک، تاخیر واکنش نشون دادن، تاخیر موس، تاخیر PC و.... همه اینا در مقابل پینگ ناچیزیه. 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

بله حرف شما کاملا درسته من روی فریم بالا بحثی ندارم. من بیشتر منظورم اون کسایی بود که به 20-30 میلی ثانیه تاخیر گیر می دن. اونو به طور علمی ثابت شده که درصد کمی از آدم ها متوجه می شن و حتی اگه متوجه هم بشن، همه نمی تونن به موقع عکس العمل نشون بدن. تاخیر دیدن و درک، تاخیر واکنش نشون دادن، تاخیر موس، تاخیر PC و.... همه اینا در مقابل پینگ ناچیزیه. 

اون تاخیر رو ولش

از پینگ بگم که قبل نرف کردن کویرا تو رینبو به طرف دوتا گلوله زدم(کلتش دمیجش ۹۹ بود) درست لحظه شلیک با گوشیم تماس گرفتن(با نت گوشی کلا همه کارا رو میکنم) و چون همراه اول ساپورت VOLTE رو گوشی من نداره گوشی سوییچ میکنه روی HSDPA+ نت قطع نمیشه ولی یه لحظه تاخیر میندازه همین دیگه طرف منو کشت ولی دوتا گلوله کویرا من طرف رو که ۴۰ تا دمیج بیشترنداشت رو نکشت😑😡🤬

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، MojArch گفته است :

اون تاخیر رو ولش

از پینگ بگم که قبل نرف کردن کویرا تو رینبو به طرف دوتا گلوله زدم(کلتش دمیجش ۹۹ بود) درست لحظه شلیک با گوشیم تماس گرفتن(با نت گوشی کلا همه کارا رو میکنم) و چون همراه اول ساپورت VOLTE رو گوشی من نداره گوشی سوییچ میکنه روی HSDPA+ نت قطع نمیشه ولی یه لحظه تاخیر میندازه همین دیگه طرف منو کشت ولی دوتا گلوله کویرا من طرف رو که ۴۰ تا دمیج بیشترنداشت رو نکشت1f611.png1f621.png🤬

آره دیگه، توی کال هم که آدم 4-5 تا تیر شلیک می کنه که باید حتما کار طرف رو تموم کنه ولی کشته می شی و توی kill cam نشون می ده که 1-2 تا تیر شلیک کردی. تحمل اونم خیلی سخته.

در کل باید ساخت، موفق باشید و شب خوش. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

آره دیگه، توی کال هم که آدم 4-5 تا تیر شلیک می کنه که باید حتما کار طرف رو تموم کنه ولی کشته می شی و توی kill cam نشون می ده که 1-2 تا تیر شلیک کردی. تحمل اونم خیلی سخته.

در کل باید ساخت، موفق باشید و شب خوش. 

باید سوخت و ساخت

شب بر شما خوش

لینک به دیدگاه

اقا یکی چک میکنه استیم باز شده

چون برا من بدون هیچ چیز خاصی باز کرد🤨😳

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

سلام 

چخبر دوستان؟

اینجا هنوز ابریه دوهفتست خورشیدو ندیدیم (prxy plz)

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، amir44 گفته است :

تو همین ویدئو هم نشون داد با این که مانیتور 60 هرتز بود ولی فریم روی 300 بود طرف بهتر عمل میکرد نسبت به زمانی که 60 هرتز بود و فریم روی 60 قفل بود چرا؟

چون تاخیر یا همون inputlag میاد پایین

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Slasher گفته است :

60 فریم حتی با 90 فریم کلی فرقشه Shroud میگه توی CSGO فریم زیر 300 نمیتونم بازی کنم اصن 

من مانیتور قدیمی که 60 هرتز بود رو اورکلاک میکردم به75 فریم متوجه میشدم نمیدونم چطور بعضی ها تفاوت 60 و 144 متوجه نمیشن

لینک به دیدگاه

چند وقت پیش یه مقاله خوندم در همین مورد

نوشته بود چشم اکثر افراد تا 90 فریم رو تشخیص میده

ولی یه سری تا 120 رو هم میتونن درک کنن

تعداد بسیار معدود و انگشت شماری هم حتی تا 300 فریمو میتونن تشخیص بدن

ولی تا حالا کسی پیدا نشده که بتونه بالاتر از این رو ...

حالا این آت و آشغال هایی مثل فورتنایت رو کار ندارم و نمیدونم با کارتای قوی میشه چند فریم گرفت

ولی اکثر بازی های به روز و معروف با قویترین کارت گرافیک موجود هم در حالت 4k زیر صد فریم میدن و خیلیاشون تو همون 60 فرم زاییدن و این روند هم همیشه ادامه خواهد داشت پس عملا تو خیلی بازی ها اصلا نمیتونیم تجربه 90 فریمم داشته باشیم چه برسه به فریم های بالای 100

پس دعا کنید سیستمتون 60 رو بکشه بقیش پیشکش

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ATER گفته است :

کدوم بیسوادی گفته فرق نداره ؟

وقتی شما 120هرتز رفرش ریت داری و 120 فریم نمایش میده قطعا با مانیتور 60 هرتزی که 60 فریم نمایش میده فرق داره و هاله های جابه جایی کمتر میشه علاوه بر اون روونتر هم هست 

ولی اینکه 300 فریم برای 60 هرتز بزاری اصلا قابل درک نیست چون شما فقط 60 فریمشو خواهی دید اگه دراپ فریم اتفاق نیوفته هیچ فرقی نباید بینشون باشه

من که تاثیری حس نکردم 60 فریم با 300 فریم بر روی 60 هرتز 

باید بیشتر تحقیق کرد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Goorani___k65 گفته است :

چند وقت پیش یه مقاله خوندم در همین مورد

نوشته بود چشم اکثر افراد تا 90 فریم رو تشخیص میده

ولی یه سری تا 120 رو هم میتونن درک کنن

تعداد بسیار معدود و انگشت شماری هم حتی تا 300 فریمو میتونن تشخیص بدن

ولی تا حالا کسی پیدا نشده که بتونه بالاتر از این رو ...

حالا این آت و آشغال هایی مثل فورتنایت رو کار ندارم و نمیدونم با کارتای قوی میشه چند فریم گرفت

ولی اکثر بازی های به روز و معروف با قویترین کارت گرافیک موجود هم در حالت 4k زیر صد فریم میدن و خیلیاشون تو همون 60 فرم زاییدن و این روند هم همیشه ادامه خواهد داشت پس عملا تو خیلی بازی ها اصلا نمیتونیم تجربه 90 فریمم داشته باشیم چه برسه به فریم های بالای 100

پس دعا کنید سیستمتون 60 رو بکشه بقیش پیشکش

برای 144هرتز و بالاترشما همون fhd باید باشی 

الاان 4k رو 30 فریم بازی میکنن اصلا گرافیک جواب نمیده برای 144 هرتزی

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mَd گفته است :

کدوم بیسوادی گفته فرق نداره ؟

وقتی شما 120هرتز رفرش ریت داری و 120 فریم نمایش میده قطعا با مانیتور 60 هرتزی که 60 فریم نمایش میده فرق داره و هاله های جابه جایی کمتر میشه علاوه بر اون روونتر هم هست 

ولی اینکه 300 فریم برای 60 هرتز بزاری اصلا قابل درک نیست چون شما فقط 60 فریمشو خواهی دید اگه دراپ فریم اتفاق نیوفته هیچ فرقی نباید بینشون باشه

من که تاثیری حس نکردم 60 فریم با 300 فریم بر روی 60 هرتز 

باید بیشتر تحقیق کرد

وقتی 300 فریم داره رندر میشه و 60 هرتز هست مانیتور تفاوتی توی روان بودن تصویر نداره 

ولی inputlag میاد پایین ویدئو رو ببین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...