رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

برای همه فعال شده واسه 1 ماه 

بعد یه ماه دیگه نمیشه بازیشون کرد؟

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

بعد یه ماه دیگه نمیشه بازیشون کرد؟

باید تمدید کنی بعد 1 ماه 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا مپ این بازی کنترل چرا اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟:32_expressionless:

اصلا نمیشه راه رو پیدا کرد :48_weary:

همشهری منو دیوانه کرده

هی باید دور خودت بچرخی تا آخر سر بفهمی چی کجاس و باید چکار کنی

من که اعصابم نکشید چند مرحله رفتم جلو دیدم تا آخر مثلکه همینه

سیو 100 درصد بازی رو زدم دیدم بعله...

داستانشم چیز دندون گیری نیست

کلا تو توهم هستن

این دکتر عینکیه خیلی بد بازی میکنه دلقک!از سر چهار راه یه نفرو پیدا میکردن از این بهتر دیالوگ می گفت

قسمت های اکشن بازی  هم بعد یه مدت تکراری و خسته کننده میشه

نمیدونم شایدم من پیر شدم اعصاب این جنگولک بازیارو ندارم

دیگه کلا دنبال بازی های روون و ساده و سکوبازی و دو بعدی و اینجور چیزام

دنبال  بازی هایی هستم که بعد از این همه فکر و خیال و مشغله کاری اعصاب ادمو اروم کنه نه اینکه بدتر اسکی بره رو روح و روان ادم

ویرایش شده توسط Goorani___k65
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، NerdPatcher گفته است :

سلام دوستان عزیز 

یه راهنمایی میکنید تو تخفیفات بلک فرایدی چیا بخرم؟

division 2: این بازی رو خیلی وقت پیش میخواستم بخرم اما تا اونجایی که میدونم تازه الان اف خورده!

ایا این بازی ارزش خرید به خاطر بخش آنلاینش داره؟  پلیر ایرانی تو این بازی هست یا نه خلوته؟

میگن این بازی رو بدون چیزپی ان اصلا نمیشه بازی کرد درسته؟

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام.  دیویژن 2  برای اجرا تمام مدت به فیلرش کن نیاز داره و اگه قطع بشه از بازی بیرون میاد. کلا بازیش هم آنلاینه.

تو ایران یه سری پلیر داره ولی اکثرا خارجی هستن. اگه می خوای برای تنوع بگیری بهتره اکانت بخری و امتحان کنی. اگه بخوای وارد بخش PvP یا جدی بازی بشی باید خیلی زمان بزاری و فارم کنی و این چیزها. مثل کال  نیست که هر موقع بری راحت بتونی یه دست بازی کنی. باید زمان بزاری ست و تجهیزات ببنیدی و...

اگه حوصله و وقت داری و به بازیش هم علاقه داری ارزش داره وگرنه که اصلا طرفش نرو. ضمنا حتما انگلیسی بگیر چون همه چیزیش توی توضیحات و نوشته های لباس ها، اسلحه هاو... است  و با زبون های دیگه اصلا نمی شه بازی کرد. 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir44 گفته است :

سلام.  دیویژن 2  برای اجرا تمام مدت به فیلرش کن نیاز داره و اگه قطع بشه از بازی بیرون میاد. کلا بازیش هم آنلاینه.

تو ایران یه سری پلیر داره ولی اکثرا خارجی هستن. اگه می خوای برای تنوع بگیری بهتره اکانت بخری و امتحان کنی. اگه بخوای وارد بخش PvP یا جدی بازی بشی باید خیلی زمان بزاری و فارم کنی و این چیزها. مثل کال  نیست که هر موقع بری راحت بتونی یه دست بازی کنی. باید زمان بزاری ست و تجهیزات ببنیدی و...

اگه حوصله و وقت داری و به بازیش هم علاقه داری ارزش داره وگرنه که اصلا طرفش نرو. ضمنا حتما انگلیسی بگیر چون همه چیزیش توی توضیحات و نوشته های لباس ها، اسلحه هاو... است  و با زبون های دیگه اصلا نمی شه بازی کرد. 

شماره یک بازی از 8 ساعت بازی 5 ساعتش تو تغییر ارمور وغیره میگذشت

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، NerdPatcher گفته است :

سلام دوستان عزیز 

یه راهنمایی میکنید تو تخفیفات بلک فرایدی چیا بخرم؟

خودم نظرم رو ایناست، خوبه؟

Fifa20 به خاطر بخش آلتیمیتش

COD Modern Warfare : به خاطر حالت های متنوع بازی انلاینش

رو چند تا هم شک دارم، راهنمایی میکنید ایا اینا هم ارزش خرید انلاین رو دارند یا نه؟

Red Dead Redemption 2 : ایا این بازی ارزش خرید به خاطر بخش آنلاینش داره؟ یا منتظر کرک بمونم؟ 

آخه بعضیا میگن این بازی بخش داستانیش فوق العادست و آنلاینش اونچنان ارزش خاصی برای خرید نداره، نظر شما چیه؟

Forza Horizon 4:  ایا این بازی ارزش خرید به خاطر بخش آنلاینش داره؟ یا کرک شدشو دانلود کنم؟

پلیر ایرانی تو این بازی هست یا نه خلوته؟

NFS Heat: ایا این بازی ارزش خرید به خاطر بخش آنلاینش داره؟ یا منتظر کرک بمونم؟

پلیر ایرانی تو این بازی هست یا نه خلوته؟

آیا این بازی ارزش خرید بیشتری داره یا Forza Horizon 4؟

division 2: این بازی رو خیلی وقت پیش میخواستم بخرم اما تا اونجایی که میدونم تازه الان اف خورده!

ایا این بازی ارزش خرید به خاطر بخش آنلاینش داره؟  پلیر ایرانی تو این بازی هست یا نه خلوته؟

میگن این بازی رو بدون چیزپی ان اصلا نمیشه بازی کرد درسته؟

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه نظر منو بخوای فقط COD Modern Warfare ارزش داره

division 2 هم خوبه

NFS Heat هم به نظر از NFS قبلی ها بهتر میاد . ولی من کلا با آنلاینش حال نمی کنم منظر کرک می مونم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، Goorani___k65 گفته است :

همشهری منو دیوانه کرده

هی باید دور خودت بچرخی تا آخر سر بفهمی چی کجاس و باید چکار کنی

داستانشم چیز دندون گیری نیست کلا تو توهم هستن

قسمت های اکشن بازی  هم بعد یه مدت تکراری و خسته کننده میشه

دیگه کلا دنبال بازی های روون و ساده و سکوبازی و دو بعدی و اینجور چیزام

دنبال  بازی هایی هستم که بعد از این همه فکر و خیال و مشغله کاری اعصاب ادمو اروم کنه نه اینکه بدتر اسکی بره رو روح و روان ادم

خوبی برادر؟

بازیش بدک نیست از نظر داستانی و پیچیدگی یچیزی هست در حد 5الی10 درصد از بازی hellblade 

اکشن و گیم پلیشم خوبه فیزیک و گرافیک جالبی داره

منم همینطور، دنبال یه بازی هستم توی محیطش آزاد باشم کسی هم به کارم کار نداشته باشه :D (RDR2)

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

خوبی برادر؟

بازیش بدک نیست از نظر داستانی و پیچیدگی یچیزی هست در حد 5الی10 درصد از بازی hellblade 

منم همینطور، دنبال یه بازی هستم توی محیطش آزاد باشم کسی هم به کارم کار نداشته باشه :D (RDR2)

مهرداد جان اگر فکر می‌کنی توی دنیای RDR2 راحت میری و کسی کاری به کارت نداره سخت در اشتباهی :D اگر یوقت مسیرت توی بازی به سمت Van Horn و Annesburg افتاد یکم توی جنگل‌ها گشت و گذار کن تا از حضور خرس و پلنگ و حمله گنگ Murfree لذت ببری :D بقیه‌ جاهای نقشه هم کمپ‌های O'driscoll ‌ها هست اما اون‌ها به اندازه Murfree ها وحشی نیستن که اول حمله کنن بعضی وقت‌ها هم توی مسیر Random Event های راهزنی جالبی می‌بینی. در کل نمیشه روز خوش و بدون مشکلی رو توی این بازی سپری کنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

مهرداد جان اگر فکر می‌کنی توی دنیای RDR2 راحت میری و کسی کاری به کارت نداره سخت در اشتباهی :D اگر یوقت مسیرت توی بازی به سمت Van Horn و Annesburg افتاد یکم توی جنگل‌ها گشت و گذار کن تا از حضور خرس و پلنگ و حمله گنگ Murfree لذت ببری :D بقیه‌ جاهای نقشه هم کمپ‌های O'driscoll ‌ها هست اما اون‌ها به اندازه Murfree ها وحشی نیستن که اول حمله کنن بعضی وقت‌ها هم توی مسیر Random Event های راهزنی جالبی می‌بینی. در کل نمیشه روز خوش و بدون مشکلی رو توی این بازی سپری کنی.

نگوووو دلم آب شد :17_heart_eyes::17_heart_eyes:

بی صاحاب نمیاد که، تا پنجشنبه باید صبر کنم :48_weary:

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، amir44 گفته است :

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی که کردی

دمت گرم

خب اگه تمام مدت نیاز به filtershekanداره، پس هیچی به درد نمی‌خوره، همینجوری پینگ ما کلی داغون هستش، حالا بیا فیل شکن هم بزن، دیگه هیچی پینگ می‌ره رو هوا، پس به احتمال زیاد دیویژن ۲ منتفی هستش

به احتمال زیاد فیفا و COD MW رو امشب میگیرم، فورزا رو هم به پیشنهاد اون دوستمون Xbox game pass for PC  رو فعال میکنم رو مایکروسافت استور،  برا سه ماه که قیمتش یه دلاره، استفاده میکنم تا ببینم چطور بازیش تا شاید بعداً نسخه کاملش رو خریدم

یه چند تا سوال دیگه هم داشتم:

نظرت راجع به Ghost Recon Breakpoint چیه؟ آیا ارزش خرید داره؟ بخش انلاینش اونقدر جذاب هستش که فقط و فقط برای تجزیه انلاینش این بازی رو بخرم؟ آیا این بازی هم مثل division 2 نیاز به فیل شکن داره تمام مدت؟ پیلرای ایرانی به اندازه کافی داره؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

خوبی برادر؟

قربونت همشهری

اره اکشنش خوبه ولی من بعد یه مدت خسته شدم بخصوص که یه جایی رو پاکسازی میکنی بعد دوباره کار داری میری اون طرف باز باید بزنی دهنشون رو صاف کنی که چهارتا چیز میز بریزه ازشون ارتقا بدی زنیکه رو😄

تخریب پذری محیط و گرافیک فنی میشه گفت عالیه و مثل این رد دد 2 هم نیست که برای اجرا تو فول اچ دی هم با 1080 به مشکل بر بخوریم😁

ولی داستانشو نه اصلا حال نکردم

hellblade تخیلی بود ولی  این ت.. تخیلی😅

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، NerdPatcher گفته است :

دمت گرم

خب اگه تمام مدت نیاز به filtershekanداره، پس هیچی به درد نمی‌خوره، همینجوری پینگ ما کلی داغون هستش، حالا بیا فیل شکن هم بزن، دیگه هیچی پینگ می‌ره رو هوا، پس به احتمال زیاد دیویژن ۲ منتفی هستش

به احتمال زیاد فیفا و COD MW رو امشب میگیرم، فورزا رو هم به پیشنهاد اون دوستمون Xbox game pass for PC  رو فعال میکنم رو مایکروسافت استور،  برا سه ماه که قیمتش یه دلاره، استفاده میکنم تا ببینم چطور بازیش تا شاید بعداً نسخه کاملش رو خریدم

نظرت راجع به Ghost Recon Breakpoint چیه؟ آیا ارزش خرید داره؟ بخش انلاینش اونقدر جذاب هستش که فقط و فقط برای تجزیه انلاینش این بازی رو بخرم؟ آیا این بازی هم مثل division 2 نیاز به فیل شکن داره تمام مدت؟ پیلرای ایرانی به اندازه کافی داره؟

خواهش می کنم. 

Ghost Recon Breakpoint برای اجرا نیازی به فیل تر ش کن نداره ولی واقعیت اینه که بازی چندان جذابی نیست. هوش مصنوعی دشمن ها واقعا بده و اشکال های زیادی داره. با قیمت بالا ارزش خرید نداره. اگه از بازیش خوشت آمده صبر کن که یه مدت بگذره  و مثلا یه تخفیف اساسی (60% به بالا) بخوره، اون موقع بگیر. تا اون موقع آپدیت های خوبی هم برای بازی میاد و احتمالا مشکل هاش کمتر بشه.

در مورد تعداد پلیر ایرانی اطلاعی ندارم. کلا بازی باید خیلی معروف باشه که بتونی پلیر ایرانی ببینی. توی بازی هایی مثل COD MW پلیر هست ولی برای این بازی بعید می دونم. 

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

هنری نمایی دیگر از  ubshit 😂

بازی رنک از همون اول 2 به 5 شروع شد یعنی از ثانیه 1 پیک و بن ما 2 نفر بودیم فقط نه کسی خارج شد از بازی نه کسی امد به بازی 

asd.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ATER گفته است :

هنری نمایی دیگر از  ubshit 1f602.png

بازی رنک از همون اول 2 به 5 شروع شد یعنی از ثانیه 1 پیک و بن ما 2 نفر بودیم فقط نه کسی خارج شد از بازی نه کسی امد به بازی 

خخخخخ اینکه تعجب نداره، از 4 روز قبل آپدیت و تا 10 روز بعد از آپدیت کلا بازی روی هواس :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

هنری نمایی دیگر از  ubshit 😂

asd.jpg

دفعه اول میبینی؟

در 5 ساعت قبل، NerdPatcher گفته است :

دمت گرم

من اودیسه رو پیشنهاد میکنم با اینکه از دوستان دیگه نگم @Coffee Addicted بود که هی رای منو زد ولی بازم من رفتم گرفتمش!😂

لینک به دیدگاه

تو فروشگاه بتل نت اگه ریجین شما روسیه باشه، میتونی گیفت کارت های خریداری شده آمریکا رو بزنی؟
یا باید گیفت کارت های ریجین اروپا بخری واستفاده کنی؟ (چون روسیه از نظر بتل نت اروپا محسوب میشه)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NerdPatcher گفته است :

تو فروشگاه بتل نت اگه ریجین شما روسیه باشه، میتونی گیفت کارت های خریداری شده آمریکا رو بزنی؟
یا باید گیفت کارت های ریجین اروپا بخری واستفاده کنی؟ (چون روسیه از نظر بتل نت اروپا محسوب میشه)

نمیشه باید گیفت روبل بزنی 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Slasher گفته است :

نمیشه باید گیفت روبل بزنی 

از کجا میشه گیفت روبل گیر آورد؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، NerdPatcher گفته است :

از کجا میشه گیفت روبل گیر آورد؟

گوگل بزن میاره بهترین کار برای خرید از بتل نت ساختن اکانت با ریجن روسیه و خرید با وبمانی روبل  هستش  که صرافی های انلاین دارن وبمانی 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، MojArch گفته است :

دفعه اول میبینی؟

من اودیسه رو پیشنهاد میکنم با اینکه از دوستان دیگه نگم @Coffee Addicted بود که هی رای منو زد ولی بازم من رفتم گرفتمش!1f602.png

کسی که خودشو به خواب زده رو نمیشه بیدار کرد یوبی فن😂

لینک به دیدگاه

درود و دو صد بدرود

Need for Speed Heat

و

Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint

کرک شدند

منبع:راستگوی دو عالم جناب ر.....(به تعداد نقطه دقت شود)

زمان ارائه و بیان این مهم:شب قبل از، صبح بیدار شدن

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

کسی که خودشو به خواب زده رو نمیشه بیدار کرد یوبی فن1f602.png

خو نتونستم مقاوت کنم

بهتم گفتم فقط این دوتا اخری رو نداشتم که اینو گرفتم اونم میگیرم کلا کالکشنم کامل بشه

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

خو نتونستم مقاوت کنم

بهتم گفتم فقط این دوتا اخری رو نداشتم که اینو گرفتم اونم میگیرم کلا کالکشنم کامل بشه

حیف پول واسه این کلکسیون اشغالی که جمع کردی😂

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

حیف پول واسه این کلکسیون اشغالی که جمع کردی1f602.png

برو عامو بذار باد بیاد😒

دوستان دست بجمبانید چند ساعتی بیش تا انتهای حراج استیم باقی نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...