رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

والا من از اونا استفاده نکردم تا حالا ولی احتمالا فرق خاصی نداشته باشن، باید از کسی که استفاده کرده حتما سوال کنید

🧡ممنون

لینک به دیدگاه

رد دد حداقل 4 بار کرش کرد برام تو 90 دقیقه 😐 بعد از یکماه تقریباً هیچکاری نکردن. بدبختی وقتی هم کرش میکنه قشنگ 20 دقیقه از استوری میندازه عقب . فقط نمیدونم چرا انقدر پلیرهای بازی کمه تو steam stats . 

halo داخل یکساعت صد هزار پلیر همزمان رو رد کرد , رد دد بعد چند ساعت زور زده 11هزارتا 😐

Capture11100.thumb.PNG.3cf591bf7da8206c1930fe1ffeb73d5a.PNG

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

رد دد حداقل 4 بار کرش کرد برام تو 90 دقیقه 😐 بعد از یکماه تقریباً هیچکاری نکردن. بدبختی وقتی هم کرش میکنه قشنگ 20 دقیقه از استوری میندازه عقب . فقط نمیدونم چرا انقدر پلیرهای بازی کمه تو steam stats . 

halo داخل یکساعت صد هزار پلیر همزمان رو رد کرد , رد دد بعد چند ساعت زور زده 11هزارتا 😐

بخاطر قیمتش

بخاطر performanceپایینی که داره

خیلی ها قبلا رو اپیک و لانچر راکستار خریدنش،قبل عرضه رو استیم هم25درصد تخفیف خورده بود که تخفیف کمی نیست

خیلی ها پارسال رو PS4تمومش کردن😶

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بخاطر قیمتش

بخاطر performanceپایینی که داره

خیلی ها قبلا رو اپیک و لانچر راکستار خریدنش،قبل عرضه رو استیم هم25درصد تخفیف خورده بود که تخفیف کمی نیست

خیلی ها پارسال رو PS4تمومش کردن1f636.png

halo رو هم خیلیا از قبل تو کنسول  پلی دادن  ,  حداقل توی top 10 فکر  میکردم باشه حتی با تاخیر یک ماهه. الان به زور توی 50تای اوله ...  دیگه از dayz که بدتر نیست 🤣

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی darksider genesis کرک شد

لینک به دیدگاه

دانلود Red dead 2واسه من اینقدر سرعتش پایینه که حد نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دانلود Red dead 2واسه من اینقدر سرعتش پایینه که حد نداره

چرا مگه با چی داری دانلود میکنی؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

چرا مگه با چی داری دانلود میکنی؟

همراه اول

سرعت میاد رو 9.8تا11

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

همراه اول

سرعت میاد رو 9.8تا11

خب منم با ایرانسل دانلود کردم حدودا با همین سرعت حدودا 5 ساعت طول کشید 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

خب منم با ایرانسل دانلود کردم حدودا با همین سرعت حدودا 5 ساعت طول کشید 

من منظورم مگابیت بوده استیم با مگابایت میزینه از تو تنظیماتش میتونی بزاری مگابیت واسه من 24ساعت طول میکشید یه بسته ایرانسل خریدم 100گیگابایت حدود 5ساعت طول کشید

لینک به دیدگاه

دی ال سی جدید یوروتراک ۲ با نام Road to the Black Sea توسط کدکس کرک شد. 
این دی ال سی ، سه تا مورد به بازی اضافه می کنه. منطقه رومانی، بلغارستان و قسمت اروپایی ترکیه. 

Euro-Truck-Simulator-2-Road-to-the-Black-Sea-pc-cover.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

بازی Trine 4 - The Nightmare Prince نسخه ی فیتگرل رو نصب کردم . بعد از نصب این اررورهارو میده. از دوستان کسی مورد مشابه داشته که درستش کرده باشه؟

traine.thumb.png.0000e009a0fecae6e449717cac3d6f02.png

633817538_traine2.png.265c989b4d6b87f40403fbf2b4a407e6.png

لینک به دیدگاه

این sniper ghost warrior contracts هم که کپی hitman هستش به سلامتی. کلی هم باگ داره، الان رفتم تو بازی دیدم منو از یک جای دیگه مرحله لود کرده.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

رد دد حداقل 4 بار کرش کرد برام تو 90 دقیقه 1f610.png بعد از یکماه تقریباً هیچکاری نکردن. بدبختی وقتی هم کرش میکنه قشنگ 20 دقیقه از استوری میندازه عقب . فقط نمیدونم چرا انقدر پلیرهای بازی کمه تو steam stats . 

halo داخل یکساعت صد هزار پلیر همزمان رو رد کرد , رد دد بعد چند ساعت زور زده 11هزارتا 1f610.png

Capture11100.thumb.PNG.3cf591bf7da8206c1930fe1ffeb73d5a.PNG

مشکلات کرش همش برای گرافیکه منم اولش خیلی کرش داشتم که اصن نمیتونستم 20 دقیقه بازی کنم با آندرولت هم کرش ها از بین رفت هم دیگه فریم دراپ ندارم دمای کارتم به طرز غیر قابل باور کم شده
در کل I Luv UnderVolt  😍

در 12 دقیقه قبل، Hype گفته است :

سلام

بازی Trine 4 - The Nightmare Prince نسخه ی فیتگرل رو نصب کردم . بعد از نصب این اررورهارو میده. از دوستان کسی مورد مشابه داشته که درستش کرده باشه؟

traine.thumb.png.0000e009a0fecae6e449717cac3d6f02.png

فیت گرل اینجور مشکلات زیاد داره خودش ریپک کرده بعد با هش چکر خودش چک میکنه و میگه فایلت هش کدش فرق داره :| کورپک بهتره مشکل نداره اصلا تاحالا ندیدم 

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Hype گفته است :

سلام

از کجا دانلودش کردی؟ حذف و از اول نصبش کن

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

فیت گرل اینجور مشکلات زیاد داره خودش ریپک کرده بعد با هش چکر خودش چک میکنه و میگه فایلت هش کدش فرق داره :| کورپک بهتره مشکل نداره اصلا تاحالا ندیدم 

چه ارز کنم والا😶

آخه فیتگرل زیاد نصب کردم اولین باره به مشکل میخورم .

در 8 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

از کجا دانلودش کردی؟ حذف و از اول نصبش کن

از این سایت:

https://www.downloadha.com/game/pc-trine-4-nightmare-prince/comment-page-1/?unapproved=715614&moderation-hash=d4bf1e7e9ec8143ab525d5e537d5900a#comment-715614

سایت دانلودها بهش میاد خیلی گنده و پر بازدید باشه . ولی الان دو روزه کامنت گذاشتم زیر پست بازی تراین 4 هنوز که هنوزه نوشته( دیدگاه شما در انتظار بررسی است)

یعنی سایت دانلودها اینقدر کم بازدیده که ادمیناش بهش رسیدگی نمیکنن ؟ عجیبه !

سه بار Powerfull unistall کزدم. دوباره نصب کردم توی درایو های مختلف . فرجی نشد.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Hype گفته است :

سلام

سلام

مثل اینکه روی ویندوز 10 نسخه 1903 باید روی safe mode نصب کنید تا حل بشه. البته خیلی ها هم بودن که مشکلی نداشتن و به راحتی بازی براشون اجرا شده.

ae2q_45645.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

سلام

مثل اینکه روی ویندوز 10 نسخه 1903 باید روی safe mode نصب کنید تا حل بشه. البته خیلی ها هم بودن که مشکلی نداشتن و به راحتی بازی براشون اجرا شده.

سلام . روی ویندوز 10 ورژن 1909 نصب کردم . الان که توی فایلها دقت کردم دیدم تکسچرهای 1 تا 6 که اررور miss دادن همشون موجودن ولی unpack نشدن.یعنی همون شکلی فشرده باقی منوندن

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ساخت دنباله Mad Max: Fury Road توسط جرج میلر تایید شد

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

دوست عزیز لطفا علکی جو ندین 

شبکه ملی اطلاعاتداوندچیزی نیست که ۹۰درصد افراد فکر میکنن و اکثر این اخبار هم بدون اطلاعات فقط جوسازی میکنن

تمام کشورهای دنیا شبکه ملی اطلاعات خودشون رو دارن و این به معنی قطع شدن اینترنت نیست

نمیدونم چرا یه عده اینقدر دنبال اینن بگن اره قراره اینترنت به کل قطع شه و بشیم کره شمالی 

بدون اگاهی جوسازی نکنید که از هرچیزی خطرناک تره

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

۱۵ بازی جدید در مراسم The Game Awards 2019 معرفی می‌شود

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...