رفتن به مطلب

Recommended Posts

در در 13 آذر 1398 در 19:14، NerdPatcher گفته است :

اینا که همش کرکیش موجوده؛ چرا پول پاش بدیم با این وضعیت ناجور

مگه اینکه آنلاینش چیزه دندون گیری داشته باشه؟

والا به شخصه تا جایی که بتونم بازیهای اوریج میخرم صرفا چون دوست ندارم حق ناشر رو بخورم بعد راست راست راه برم به خودم افتخار هم بکنم برای اینکار

مگه بازی صرفا انلاینه؟

این همه بازی خوب و غیر انلاین داریم شما یه نگاه به AER Memories of OLD بنداز فوق العادس در عین سادگی

در در 14 آذر 1398 در 00:23، Coffee Addicted گفته است :

چه عالی

این بازی فوق العادس اگه روی PS4 بازیش نکردید حتما روی PC امتحانش کنید

در در 14 آذر 1398 در 11:29، Hassan.SK گفته است :

یکی از فامیلهاشون فوت کرده

اره تاپیک شده چت روم ، مثلا تاپیک اخباره ها !

اوه خدا رحمتشون کنه

لینک به دیدگاه

در در 15 آذر 1398 در 11:14، Slasher گفته است :

مشکلات کرش همش برای گرافیکه منم اولش خیلی کرش داشتم که اصن نمیتونستم 20 دقیقه بازی کنم با آندرولت هم کرش ها از بین رفت هم دیگه فریم دراپ ندارم دمای کارتم به طرز غیر قابل باور کم شده
در کل I Luv UnderVolt  1f60d.png

فیت گرل اینجور مشکلات زیاد داره خودش ریپک کرده بعد با هش چکر خودش چک میکنه و میگه فایلت هش کدش فرق داره :| کورپک بهتره مشکل نداره اصلا تاحالا ندیدم 

این اندرولت برای AMD و rx 580 هم کاربرد داره ؟ لینکش رو میدید لطفا؟

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، freebird گفته است :

این اندرولت برای AMD و rx 580 هم کاربرد داره ؟ لینکش رو میدید لطفا؟

بله کاربرد داره گوگل کنید RX 580 UnderVolting Guide 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

بله کاربرد داره گوگل کنید RX 580 UnderVolting Guide 

ممنون

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MojArch گفته است :

چه عالی

این بازی فوق العادس اگه روی PS4 بازیش نکردید حتما روی PC امتحانش کنید

اوه خدا رحمتشون کنه

بدترین RPGکه بازی کردم horizon zero dawn بشدت از انیمیشن های صورت بدم اومد،رفتار NPCها تو ماموریت های فرعی خیلی مصنوعی بود فقط گرافیک خوبی روPS4 PROداشت

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بدترین RPGکه بازی کردم horizon zero dawn بشدت از انیمیشن های صورت بدم اومد،رفتار NPCها تو ماموریت های فرعی خیلی مصنوعی بود فقط گرافیک خوبی روPS4 PROداشت

انچنان هم RPG نبود بیشتر شبیه BAZOKA بود خخخ بازی خوبی بود به نظرم از داستانش لذت بردم مبارزات هم خوب بود گرافیک هم مناسب بود ولی هوش مصنوعی بعضی جاها در حد هویج بود و باهات موافقم انیمیشن صورت فقط MASS EFFECT هاهاهاها

MassEffect.jpg

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

انچنان هم RPG نبود بیشتر شبیه BAZOKA بود خخخ بازی خوبی بود به نظرم از داستانش لذت بردم مبارزات هم خوب بود گرافیک هم مناسب بود ولی هوش مصنوعی بعضی جاها در حد هویج بود و باهات موافقم انیمیشن صورت فقط MASS EFFECT هاهاهاها

MassEffect.jpg

EA CANCER

لینک به دیدگاه

بلاخره و بعد از هزارتا لیک و گمانه زنی و دعای شبانه طرفدرا،  Resident Evil 3 Remake رونمایی شد و تریلرش منتشر شد. بازی 3 آپریل 2020 میاد.  بازی بخش آنلاینی به اسم Resistance نیز خواهد داشت.

maxresdefault.thumb.jpg.71c51efcfc4f052075e503dc742dfff7.jpg

از الان  استرس نمسیس رو دارم!!😀

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

بلاخره و بعد از هزارتا لیک و گمانه زنی و دعای شبانه طرفدرا،  Resident Evil 3 Remake رونمایی شد و تریلرش منتشر شد. بازی 3 آپریل 2020 میاد.  بازی بخش آنلاینی به اسم Resistance نیز خواهد داشت.

maxresdefault.thumb.jpg.71c51efcfc4f052075e503dc742dfff7.jpg

از الان  استرس نمسیس رو دارم!!1f600.png

نمیدونم چرا لباسشو تغییر دادن حداقل لباس زیر حذف کنن😋

Screenshot (36).jpg

Screenshot (37).jpg

Screenshot (38).jpg

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

اگه اویل ۴ رو هم ریمیک بزنن چه شود

اویل ۴ خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

نمیدونم چرا لباسشو تغییر دادن حداقل لباس زیر حذف کنن

آقا رعایت کن برادر من الان ممیزی میخوریم کار درست نکن واسه فروم 😂

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

اگه اویل ۴ رو هم ریمیک بزنن چه شود

اویل ۴ خیلی خوبه

رزیدنت اویل های اصلی 1 و 3 هستن. حتی 2 هم که دو عدد سی دی بود حساب نمیشه . دیدی که کلا 2 فرق داشت با 1 و 3 از نظر گیم پلی و فضا و محیط بازی . 4 که دیگه فرق اساسی داشت با همشون . ولی سبکش جالب بود

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

رزیدنت اویل های اصلی 1 و 3 هستن. حتی 2 هم که دو عدد سی دی بود حساب نمیشه . دیدی که کلا 2 فرق داشت با 1 و 3 از نظر گیم پلی و فضا و محیط بازی . 4 که دیگه فرق اساسی داشت با همشون . ولی سبکش جالب بود

عزیز اگه اینا حساب نمیشدن که شماره بندیشون نمیکردن،حین زمانی که اولین اویل اومد بیرون تا الان ،اصلیا شماره گذاری شدن،فرعیا نه،مثلا دوتا اویل برای گیم کیوب اومد به نام های zero و code veronica اونا تکمیل کننده هستن یا سری revelations

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

عزیز اگه اینا حساب نمیشدن که شماره بندیشون نمیکردن،حین زمانی که اولین اویل اومد بیرون تا الان ،اصلیا شماره گذاری شدن،فرعیا نه،مثلا دوتا اویل برای گیم کیوب اومد به نام های zero و code veronica اونا تکمیل کننده هستن یا سری revelations

نه منطورم اینه که به دلایل نامعلوم 1 و 3 شبیه به هم هستن  2  فرق میکنه 4 هم که کلا تفاوت اساسی میکرد .

از خیلیها شنیدم 1 و 3 از 2 و 4 بهتر ساخته شدن . نظر خودم هم همینه پس اصلیها 1 و 3 هستن . this is my منطق

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mantel گفته است :

نه منطورم اینه که به دلایل نامعلوم 1 و 3 شبیه به هم هستن  2  فرق میکنه 4 هم که کلا تفاوت اساسی میکرد .

از خیلیها شنیدم 1 و 3 از 2 و 4 بهتر ساخته شده . نظر خودم هم همینه پس اصلیها 1 و 3 هستن . this is my منطق

Your opinion?no problem thenxD

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Silvermanhhh گفته است :

Your opinion?no problem thenxD

رزدینت 4 هر چند بازی خوبی بود ولی رزیدنت اویل نبود،5و6 که دیگه افتضاح ممکن بودن،7عالی بود

فرعیا رو من خیلی کم رفتم خوشم نیومد نسخه 3رو پلی 1شاید 20بار رفته باشم😘یادش بخیر

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

رزدینت 4 هر چند بازی خوبی بود ولی رزیدنت اویل نبود،5و6 که دیگه افتضاح ممکن بودن،7عالی بود

فرعیا رو من خیلی کم رفتم خوشم نیومد نسخه 3رو پلی 1شاید 20بار رفته باشم1f618.pngیادش بخیر

اویل نیاز به یه جهش داشت بالاخره قرار نبود که تا الان همش روی همون حالت شبه ایزومتریک بمونه،اویل ۴ بنظر خودم چپتر اول و دومش رو خیلی عالی کار کرد و اون شبش که بایستی اشلی رو از روستا رد کنی و هوا بارونی بود عالی ترین قسمتش بود.

۵ انچنان جالب نبود ولی وجود شخصیت البرت وسکر کافیه براش که ارزشمند بشه،واقعا وسکر از نظر من بهترین villain این سری هست.

ولی ۶ رو قبول دارم خیلی چرت بود واقعا قیمه هارو ریخته بودن تو ماستا ،بد دراومد

۷ رو هنوز بازی نکردم ،دیتاش رو سیستمه ولی هنوز نرسیدم بش

در کل سریه خوبیه،شاید میشه گفت معدود فرانچایز هاییه که حتی اون بازیاش که امتیاز کم گرفتن هم ارزش بازی کردن رو دارن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

اویل نیاز به یه جهش داشت بالاخره قرار نبود که تا الان همش روی همون حالت شبه ایزومتریک بمونه،اویل ۴ بنظر خودم چپتر اول و دومش رو خیلی عالی کار کرد و اون شبش که بایستی اشلی رو از روستا رد کنی و هوا بارونی بود عالی ترین قسمتش بود.

۵ انچنان جالب نبود ولی وجود شخصیت البرت وسکر کافیه براش که ارزشمند بشه،واقعا وسکر از نظر من بهترین villain این سری هست.

ولی ۶ رو قبول دارم خیلی چرت بود واقعا قیمه هارو ریخته بودن تو ماستا ،بد دراومد

۷ رو هنوز بازی نکردم ،دیتاش رو سیستمه ولی هنوز نرسیدم بش

در کل سریه خوبیه،شاید میشه گفت معدود فرانچایز هاییه که حتی اون بازیاش که امتیاز کم گرفتن هم ارزش بازی کردن رو دارن

سری devil may cry هم مثل resident evil عالیه

توی این 2 سری بازی Devil May Cry 2 و DmC مثل resident evil 6 بد در اومده بود

ولی به نظر من Resident evil 4 و Devil May Cry 3 توی سری بهترین بودن (جالبه بدونین که devil may cry 3 هم  اول قرار بوده نسخه ی جدیدی از resident evil در زمان خودش باشه ولی بعدا شده devil may cry )

ب امید اینکه Resident Evil 3 Remake و یا resident evil بعدیش مثل Devil May Cry 5 بترکونه.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

نمیدونم چرا لباسشو تغییر دادن حداقل لباس زیر حذف کنن1f60b.png

خب اولین ماد بازی مشخص شد!!😄

برای کسایی که pre order  کردن مثل اینکه لباسهای کلاسیک فعال میشه.

لینک به دیدگاه

آآآآآه ه ه ه ه

هیچ وقت نفهمیدم که چگونه یک چنین بازی مزخرف و چرندی(رزیدنت اویل) اینگونه طرفدار پیدا کرد

یک مشت آت و آشغال این طرف و آن طرف ریخته اند و باید جان بکنی و بگردی تا پیدا کنی و فرو کنی در هم، تا بازی ادامه یابد

از آن طرف چهارتا دشمن جنگولک باز پدر سوخته عجیب غریب همیشه دنبالت هستند

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

نمیدونم چرا لباسشو تغییر دادن حداقل لباس زیر حذف کنن1f60b.png

Screenshot (38).jpg

گیرم که لباس زیر را حذف کنند

با لباس روی ضخیم و جوان برزخ کن چه می کنید؟

با رویش ناگزیر لباس های دیگر چه می کنید

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Unknown Truth گفته است :

آآآآآه ه ه ه ه

هیچ وقت نفهمیدم که چگونه یک چنین بازی مزخرف و چرندی(رزیدنت اویل) اینگونه طرفدار پیدا کرد

یک مشت آت و آشغال این طرف و آن طرف ریخته اند و باید جان بکنی و بگردی تا پیدا کنی و فرو کنی در هم، تا بازی ادامه یابد

از آن طرف چهارتا دشمن جنگولک باز پدر سوخته عجیب غریب همیشه دنبالت هستند

بیخیااااااااااااااااااااااااااال

هر کی یه چیزی دوست داره

مثلا خیلیا از انیمه خوششون میاد ،من بیام بگم اینا چیه نگاه میکنین؟

خو من خوشم نمیاد ،ولی چند نفر دیگه که خوششون میاد

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Unknown Truth گفته است :

گیرم که لباس زیر را حذف کنند

با لباس روی ضخیم و جوان برزخ کن چه می کنید؟

با رویش ناگزیر لباس های دیگر چه می کنید

برزخ چیه خوبی شما!

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

برزخ چیه خوبی شما!

مزاح بود ای هم فرومی😄

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...