رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

اودیسه بازی خوبیه ولی اصلا پرفورمنس مناسبی نداره. پردازنده منو نمیتونه بیشتر از 60 درصد استفاده کنه ولی بازم فریم کمه.

1.jpg

اودیسه واسه نوب فن های یوبی خوبه،کجاش خوبه دقیقا؟من یه لحظه نمیتونم اسب سواریشو تحمل کنم،واسه casual gamerها که تفننی میرن جلو خوبه

به طور کلی :

انیمیشن های خشک

باگ های فراوان

تکسچر های ضعیف

بهینه سازی افتضاح

کچی برداری ناقص از witcher 3تازه به پای اون اصن نمیرسه چون nudeکه نداره،سانسور کامل هست

به طور کلی خاک بر سر تمامی عوامل یوبی ساخت،یه چهار سال بازی نسازن نمیمیرن بجاش یه چیز با کیفیت ارائه بدن تا کی کپی پیست؟

یا اون آشغال Rainbow Bugs 6که تو نمایش تورمنت خودشون باگ داشت و هزار ایراد مختلف یوبی سافت تمام بازی هاش باگ خفن داره یدونه بازی درست درمون نداره فقط بلده بیاد دروغ بگه تریلر های الکی درست کنه پول ملتو بگیره بجای حلش مشکلات بازی راه به راه DLCو کاراکتر رلیز کنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

به پای اون اصن نمیرسه چون nudeکه نداره،سانسور کامل هست

میبینین چقدر دل و زبون ایشون یکیه؟

بقیه هم یاد بگیرن;)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

بقیه هم یاد بگیرن;)

اتفاقا به نکته جالبی اشاره کردن

فقط این بازی نیست و موارد زیادی هست مثل این,بازی رده سنی 17+ یا 18+ میگیره ولی نه از کلمات رکیک و فحش استفاده میکنن نه Nude و صحنه های جنسی داره...واقعا دلیلش چیه؟

( منظورم این نیست که کشته مرده چند ثانیه صحنه هستیم,ولی واسم  سواله😁)

ویرایش شده توسط Rexpowercolt
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

بقیه هم یاد بگیرن;)

آخه اومده دست رو سبک و سیاق خاصی از دوره ی تاریخی گذاشته،حالا نکته جالبش اینکه تو این مورد شخصیت داستان خیلی تلاش ها میکنه اونم با بسیاری از کاراکتر های بازی ولی به اصل داستان میرسه با صفحه ی پیوندها مواجه میشیم،نمیتوتی درست نکن😁

حالا من اون همه نوشتم همین یدونه رو بولدش کردی،رو استیم نسخه Ultimateرو دارم صرفا از این جهت که پولشو دادم بعد از چندین ماه فقط بخش Storyرو با اکراه تموم کردم، کلا 85ساعت وقت براش گذاشتم،اگه کاراکتر دختر واسش نمیذاشتن نصف همینم فروش نمیرفت تقریبا هر ماه بازیش داره تخفیفات فضایی میخوره با وجود Witcher 3و Red Deadاین بازی اصلا ارزش وقت گذاشتن رو نداره،درک میکنم RDRهنوز کرک نداره اشتراکی میتونی بگیر،یا بخرش 25درصد تخفیف خورده،ی اینکه صبر کن

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

آخه اومده دست رو سبک و سیاق خاصی از دوره ی تاریخی گذاشته،حالا نکته جالبش اینکه تو این مورد شخصیت داستان خیلی تلاش ها میکنه اونم با بسیاری از کاراکتر های بازی ولی به اصل داستان میرسه با صفحه ی پیوندها مواجه میشیم،نمیتوتی درست نکن1f601.png

حالا من اون همه نوشتم همین یدونه رو بولدش کردی،رو استیم نسخه Ultimateرو دارم صرفا از این جهت که پولشو دادم بعد از چندین ماه فقط بخش Storyرو با اکراه تموم کردم، کلا 85ساعت وقت براش گذاشتم،اگه کاراکتر دختر واسش نمیذاشتن نصف همینم فروش نمیرفت تقریبا هر ماه بازیش داره تخفیفات فضایی میخوره با وجود Witcher 3و Red Deadاین بازی اصلا ارزش وقت گذاشتن رو نداره،درک میکنم RDRهنوز کرک نداره اشتراکی میتونی بگیر،یا بخرش 25درصد تخفیف خورده،ی اینکه صبر کن

اره 

زمان باستان اون زمان مردم همش بفکر پایین تنشون بودن،این قضیه تو سریال ها و فیلم های مخصوص اون زمانم نشون میده 

اینکه چطور اینقد پاستوریزه میکنه یوبی سافت بدلیل اینه که کارگردان اساسینز فکر کنم زن بود ،نه؟احتمالا فمنیستم هست

کلا ما مردا از مرد سالاری کشیدیم بیرون،زنا تازه رفتن تو دور

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اودیسه واسه نوب فن های یوبی خوبه،کجاش خوبه دقیقا؟من یه لحظه نمیتونم اسب سواریشو تحمل کنم،واسه casual gamerها که تفننی میرن جلو خوبه

باشه 😑

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

AMD Radeon Adrenalin 2020 20.1.3

این درایور از 5600XT پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

تخفیفات عید چینی ها شروع شد همه چیز تقریبا75تا90درصد تخفیف خورده قصد خری چیزی دارین الان فرصت مناسبیه،متاسفانه من خبر نداشتم به محض تعویض ریجن برای خرید گلد تو RDR 2تخفیفات شروع شد !

https://store.steampowered.com/sale/lunarnewyear2020?snr=1_4_4__118

لینک به دیدگاه

در در 28 دی 1398 در 13:23، ho3einsa گفته است :

پردازنده منو نمیتونه بیشتر از 60 درصد استفاده کنه ولی بازم فریم کمه

این بازی پردازنده محور نیست

کلا از لحاظ گرافیکی یه جور غیر بهینه ساختن و الکی 100درصد میکنه gpu رو 

لینک به دیدگاه

در در 28 دی 1398 در 15:07، Coffee Addicted گفته است :

تکسچر های ضعیف

از حق نگذریم این موردش خوب بود

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

تخفیفات عید چینی ها شروع شد همه چیز تقریبا75تا90درصد تخفیف خورده قصد خری چیزی دارین الان فرصت مناسبیه،متاسفانه من خبر نداشتم به محض تعویض ریجن برای خرید گلد تو RDR 2تخفیفات شروع شد !

https://store.steampowered.com/sale/lunarnewyear2020?snr=1_4_4__118

سلام دوستان عزیز

بازم موقع تخفیفات شد بازم من سر و کله‌ام اینجا پیدا شد:)

دفعه قبل FIFA  20 و  COD MW رو خریدم ، این دفعه میخوام RDR2 رو بخرم ، بسه دیگه اینقدر منتظر کرکش موندیم!

۱- دوستانی که الان این بازی رو دارن آیا این بازی بخش آنلاینش ارزش این رو داره که نسخه اوریجینالش رو بخرم یا نه به صورت همون  اشتراکی آفلاین خریداریش کنم؟

۲- بازی دیگه ای که چشممو گرفته Witcher 3 Wild Hunt هستش که اگه مسخرم نمیکنید باید بگم تا به حال بازیش نکردم، این بازی کرکش اومده، میخوام بدونم اصن این بازی بخش آنلاین داره که اوریجینالش رو بخرم یا نه به همون کرکیش بسنده کنم؟

۳- لطفا بازی های دیگه ای که الان آف خوردن و بخش آنلاینش ارزش خرید داره حالا از هر فروشگاهی باشه (استیم، مایکروسافت استور، اپیک استور، اوریجین، بتل‌نت، یوپلی، راک‌استار لانچر) برای پلتفرم PC لطفا معرفی کنید، بسیار ممنون

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

سلام دوستان عزیز

دفعه قبل FIFA  20 و  COD MW رو خریدم ، این دفعه میخوام RDR2 رو بخرم ، بسه دیگه اینقدر منتظر کرکش موندیم!

۱- دوستانی که الان این بازی رو دارن آیا این بازی بخش آنلاینش ارزش این رو داره که نسخه اوریجینالش رو بخرم یا نه به صورت همون  اشتراکی آفلاین خریداریش کنم؟

۲- بازی دیگه ای که چشممو گرفته Witcher 3 Wild Hunt هستش که اگه مسخرم نمیکنید باید بگم تا به حال بازیش نکردم، این بازی کرکش اومده، میخوام بدونم اصن این بازی بخش آنلاین داره که اوریجینالش رو بخرم یا نه به همون کرکیش بسنده کنم؟

۳- لطفا بازی های دیگه ای که الان آف خوردن و بخش آنلاینش ارزش خرید داره حالا از هر فروشگاهی باشه (استیم، مایکروسافت استور، اپیک استور، اوریجین، بتل‌نت، یوپلی، راک‌استار لانچر) برای پلتفرم PC لطفا معرفی کنید، بسیار ممنون

می خواستی بخری تا الان میخریدی😁

درمورد بازی های محبوب آنلاین آفلاین از لینک زیر استفاده کن

https://steamdb.info/graph/

لینک به دیدگاه

در در 3 بهمن 1398 در 23:39، mَd گفته است :

این بازی پردازنده محور نیست

کلا از لحاظ گرافیکی یه جور غیر بهینه ساختن و الکی 100درصد میکنه gpu رو 

آشغال محوره الکی CPUرو مشغول خودش میکنه من تو این بازی نسبت به RDR 2کمتر فریم میگیریم حالا بقیه دوستان بالاتر فریم میگیرن خوش به حالشون !

لینک به دیدگاه

آشغال محوره الکی CPUرو مشغول خودش میکنه من تو این بازی نسبت به RDR 2کمتر فریم میگیریم حالا بقیه دوستان بالاتر فریم میگیرن خوش به حالشون !

اتفاقا گرافیک رو بیشتر درگیر میکنه چون با i9 هم درصد استفاده پایینه ولی بازم فریم پایینه 

ولی gpu رو 100عه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mَd گفته است :

اتفاقا گرافیک رو بیشتر درگیر میکنه چون با i9 هم درصد استفاده پایینه ولی بازم فریم پایینه 

ولی gpu رو 100عه

چه گیری دادین به اودیسه. کلا مشکلش بنیادیه ولی خب جوری نیس که نشه بازیش کرد. والا 2600 من رو بیشتر از 60 درصد استفاده نمیکنه چه برسه به i9

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NerdPatcher گفته است :

سلام دوستان عزیز

سلام و درود

جسارتا شما به جای اینکه اینهمه بشینی تا کرکش بیاد 30 تومن میدادی آفلاین بازی میکردین دیگه ! 🙁 :

https://www.cdkeyshare.ir/shop/cdkeyshared/steam-eshteraki/rd-redemption-2/

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، NerdPatcher گفته است :

سلام دوستان عزیز

1- آنلاینش به شدت مسخره ـست. با ip  ایران هم مشکل داره باید چیز شکن بزنی. با اونم من مشکل قطعی زیاد دارم. ولی واسه کالکشن ارزش خرید رو داره.

2-ویچر کلا آنلاین نداره ولی ارزش خرید ارجینال رو داره. 

3- شما سبک بگو بازی تحویل بگیر.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، abidi گفته است :

سلام و درود

جسارتا شما به جای اینکه اینهمه بشینی تا کرکش بیاد 30 تومن میدادی آفلاین بازی میکردین دیگه ! 🙁 :

https://www.cdkeyshare.ir/shop/cdkeyshared/steam-eshteraki/rd-redemption-2/

اینکه 80روز نشسته دیگه یه خورده واقعا صبر کنه قطعا کرکش میاد😬

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Erryhami گفته است :

1- آنلاینش به شدت مسخره ـست. با ip  ایران هم مشکل داره باید چیز شکن بزنی. با اونم من مشکل قطعی زیاد دارم. ولی واسه کالکشن ارزش خرید رو داره.

2-ویچر کلا آنلاین نداره ولی ارزش خرید ارجینال رو داره. 

3- شما سبک بگو بازی تحویل بگیر.

فندوق شکن وایپر استفاده کنی اصلا هم قطع نمیشه امروز شش هفت ساعتی رفتم بدون یکبار قطعی،یه DNSهم هست میزنی میره داخل ماموریت ها انجام میدی ولی دیگه بهت پول و XPنمیده باید با قندشکن بری

اینترنت ایران کلا نابود شده برای هر گیمی دیگه فندوق شکن و قندشکن نیازه بدون استثنا صبح تا شب به نت اونوری آبی وصلم

لینک به دیدگاه

rdr2 رو واس چی فیلتر کردن؟ حتی سایتایی ک واسه فروشم گذاشتن واسه خرید میخوای بری صفحه ش باز نمیشه یا خودشون از سایت برداشتن جدیدا !

مگه داستانی داره؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، NerdPatcher گفته است :

کال آف دیوتی جدیده (کلا از modern warfare 2 به بعد هرچی اومده ) battlefield 1 , V

بقیه سبکارو خبر ندارم.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

rdr2 رو واس چی فیلتر کردن؟ حتی سایتایی ک واسه فروشم گذاشتن واسه خرید میخوای بری صفحه ش باز نمیشه یا خودشون از سایت برداشتن جدیدا !

مگه داستانی داره؟

زولا بازی کن

اسکین کابوی بگیر حس و حال همونو میده

لینک به دیدگاه

بچه ها برید این بازی رو بگیرید

ناموسا ته toxicبودنه،در باره ی جنگ های تاریخی بعد از جنگ جهانی دوم،کشور های متخلف مثل انگلیس،آمریکا کره، و جنگ شه روزه اسرائیل هست،یه چت باکس جهانی دارن مثل بازی کلش چینی ها وانگلیسی ها فقط فحش میدن توش xd

مولتی هم داره،بازیش عالیه،نیروی زمینی و دریایی و هوایی رو قشنگ کنترل میکنی F4میفرستی سمشتون انیمیشن هاش عالیه،مولتی هم که داره بحش داستانی هم داره

https://store.steampowered.com/app/251060/

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بچه ها برید این بازی رو بگیرید

ناموسا ته toxicبودنه،در باره ی جنگ های تاریخی بعد از جنگ جهانی دوم،کشور های متخلف مثل انگلیس،آمریکا کره، و جنگ شه روزه اسرائیل هست،یه چت باکس جهانی دارن مثل بازی کلش چینی ها وانگلیسی ها فقط فحش میدن توش xd

مولتی هم داره،بازیش عالیه،نیروی زمینی و دریایی و هوایی رو قشنگ کنترل میکنی F4میفرستی سمشتون انیمیشن هاش عالیه،مولتی هم که داره بحش داستانی هم داره

https://store.steampowered.com/app/251060/

1.40$ 😃

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...