رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 22 ساعت قبل، fatide گفته است :

واسه بایپس یه اک فیک ساختم منم که یه وقت نزنن بنمون کنن یه اک با یه گونی گیم بره هوا :)))

درود

من رو اکانت اصلیم ریختم، بیخیالی دارم میزنم 😄

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alien87 گفته است :

درود

من رو اکانت اصلیم ریختم، بیخیالی دارم میزنم 😄

بای پس چجوریه؟تحت استیم هست؟

من الان نسخه دمو رو رو استیم دارم ولی فقط ۵ دیقه ای هست و تعداد تیماشم خیلی کمه

بای پس هم چند ماهه قبل شنیده بودم موقت هست هر آن احتمالا بن شدنش هست.یعنی از اون موقع تا الان مشکلی با این روش بوجود نیومده؟😑

حالا من اگه نصب کنم فرداش بن شدم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، peto گفته است :

بای پس چجوریه؟تحت استیم هست؟

من الان نسخه دمو رو رو استیم دارم ولی فقط ۵ دیقه ای هست و تعداد تیماشم خیلی کمه

بای پس هم چند ماهه قبل شنیده بودم موقت هست هر آن احتمالا بن شدنش هست.یعنی از اون موقع تا الان مشکلی با این روش بوجود نیومده؟😑

حالا من اگه نصب کنم فرداش بن شدم

درود

اگه میترسید میتونید یه اکانت دیگه بسازید! در کل برید داخل استیم و نسخه elite بازی رو دانلود کنید، بعد یه فایل 200 مگی هست اونو دانلود میکنید و میریزید تو پوشه بازی و تمام! البته بخش انلایش گویا مشکل داره و اینکه ممکنه اگه اون قسمتو بازی کنید متوجه بشن! بقیش اوکیه! 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Alien87 گفته است :

درود

اگه میترسید میتونید یه اکانت دیگه بسازید! در کل برید داخل استیم و نسخه elite بازی رو دانلود کنید، بعد یه فایل 200 مگی هست اونو دانلود میکنید و میریزید تو پوشه بازی و تمام! البته بخش انلایش گویا مشکل داره و اینکه ممکنه اگه اون قسمتو بازی کنید متوجه بشن! بقیش اوکیه! 

سرچ استیم واقعا مزخرفه

pes 2020 رو سرچ میکنیم نمیاره اصن.

توقسمت بازیای  اسپرت هم که میرم خبری از فوتبال نیست اصن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، peto گفته است :

سرچ استیم واقعا مزخرفه

pes 2020 رو سرچ میکنیم نمیاره اصن.

توقسمت بازیای  اسپرت هم که میرم خبری از فوتبال نیست اصن

با گوگل سرچ کن .

البته فکر کنم برای ایران محدودیت هایی وضع شده ::

https://store.steampowered.com/app/996470/eFootball__PES_2020/

.

لینک به دیدگاه

درایور جدید اینتل :

این درایور از بازی Gears Tactics و XCOM: Chimera Squad پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Assassin's Creed Valhalla

1778273181_EWy-zNpUcAAa3mG(1).thumb.jpg.b85f522d7205d7a2e3177da3190ec077.jpg

با توجه به تصویر هم در سرزمین های شمالی وایکینگهاست و هم در بریتانیا

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سر طراحی پوسترش کلی چیز یاد گرفتیم 😅

لینک به دیدگاه

بازی Street rage 4همون شورش در شهر معروف کرک شد !

https://crackwatch.com/game/streets-of-rage-4

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Farjam گفته است :

فقط امیدوارم خوب باشه عکسش که خیلی باحاله

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

فقط امیدوارم خوب باشه عکسش که خیلی باحاله

توی همین عکس خیلی چیزها مشخص هست، احتمالا درگیری‌های نروژ و بریتانیا در قالب نبردهایی که توی AC: Odyssey هم بودن، جایگزین شدن کلاغ (اگر اینی که توی تصویر می‌بینم کلاغ باشه،‌ که فکر می‌کردم برگرده به افسانه‌ها که کلاغ‌ها نقش چشمان جاسوس اودین رو داشتن) برگشتن نبردهای دریایی و انتخاب تبر به عنوان سلاح اصلی که اصالت وایکینگ‌ها رو نمایش میده.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

توی همین عکس خیلی چیزها مشخص هست، احتمالا درگیری‌های نروژ و بریتانیا در قالب نبردهایی که توی AC: Odyssey هم بودن، جایگزین شدن کلاغ (اگر اینی که توی تصویر می‌بینم کلاغ باشه،‌ که فکر می‌کردم برگرده به افسانه‌ها که کلاغ‌ها نقش چشمان جاسوس اودین رو داشتن) برگشتن نبردهای دریایی و انتخاب تبر به عنوان سلاح اصلی که اصالت وایکینگ‌ها رو نمایش میده.

اون نبرد های دریایی همیشه مزخرف بودن و هستن از زمان AC IIIتا الان هیچ ارتقایی تو اون بخش نداشته فقط کپی پیست بود

لینک به دیدگاه

عنوان Streets of Rage 4 هم توسط codex کرک شد. یاد قدیم رو زنده میکنه

لینک دانلود

https://bia2game.com/streets-of-rage-4/

streets-of-rage-4.original.jpg

ویرایش شده توسط M.Data
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اون نبرد های دریایی همیشه مزخرف بودن و هستن از زمان AC IIIتا الان هیچ ارتقایی تو اون بخش نداشته فقط کپی پیست بود

اتفاقا بهترین نبردهای دریای رو بازی AC IV: Black Flag داره و بعد از اون هم بنظرم AC: Odyssey دیگه چه ارتقایی لازم بوده که نذاشتن؟ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب تریلر هم پخش شد و در مورد جریانات تصرف بریتانیاست(احتمالا اوایلش در سرزمین های شمالی گرایند میکنیم و بعدش میریم بریتانیا)

خیلی درست خاطرم نیست اما تا جایی که یادمه نبرد دریایی بین بریتانیا و وایکینگ ها نداشتیم(تک و توک داشتیم به قصد غارت و دزدی دریایی) باید برم یه مطالعه ای بکنم، همیشه سریع به ساحل میرسیدن و جنگ رو روی زمین جلو میبردن، شاید بیشتر نبرد های دریایی بین خود وایکینگ ها پیش بیاد توی بازی

چندتا نکته که از توی مصاحبه های سازندگان درومده:

*با توجه به اینکه اسم شخصیت اصلی بازی رو فاش کردن به نظر میاد مثل اودیسه امکان انتخاب جنسیت وجود نداره(البته ممکنه این اسم چه برای مرد باشه چه برای زن)

*امکان شخصی سازی برای کاراکتر از اودیسه بیشتر شده

*مکانیزم سلاح دو تایی(dual axe) جدید خواهد بود، من که میدونم دروغ میگن، همون مکانیزم دوال بلید خواهد بود، عاشق بازیافت(Recycle) کردنه یوبیسافت! البته امیدهایی هم هست چون میتونیم هر نوع سلاحی رو که بخوایم در کنار یک سلاح دیگه dual کنیم، مثلا یک شمشیرِ one handed در کنار یک تبرِ one handed یا خنجر+شمشیر و خنجر+تبر

*در مورد مکانیزم مبارزه با سپر صحبتی نشده که به نظرم عجیبه! توی اوریجین داشتیمش اما توی اودیسه حذفش کردن، امیدوارم بازم داشته باشیمش

*امکان رهبری کردن گروه کوچیکی رو خواهید داشت در raid ها و برخی سیژ ها ، به نظرم باید جذاب باشه(بَنِرلرد تویی؟)

*در انگلستان settlement کوچیکی خواهید داشت که میتونید در جاهای مختلف (البته از پیش تعیین شده) راه بندازیدش(شبیه یک روستای کوچیک و سیار)، چندتا المان ساده برای مدیریت هم خواهد داشت، خوراک و اسلحه و امنیت و.... (ردد دد ردمپشن 2 خودتی؟)

*امکاناتی مثل صلح، همکاری یا مقابله سیاسی وجود خواهد داشت

*مثل الاکلنگ نیست که مدام بین بریتانیا و نروژ در رفت و آمد باشید، تا اوایل بازی در شمال هستید و بعدش به بریتانیا وارد میشید و در مواقع کم شماری برمیگردید به شمال

مثل همیشه Good initial concept! اما اجراشه که مهمه

یه نکته که توی برخی سوال و جواب ها متوجه شدم، مدرک محکم براش ندارم اما برای PC فقط روی یوپلی میاد (شاید هم روی اپیک!)و بعد از مدتی شاید روی استیم هم بیاد! اگه اینکارو بکنن بلکل بی خیالش میشم همونطور که بقیه انحصاری های اپیک رو بازی نکردم، اگه همه جا در دسترس باشه شاید برم بگم بذار حالا یه بارم از اپیک بخرم اما اینطوری نه... امیدوارم صفحه استیمم به زودی لانچ بشه بلکه کمی نگرانی رفع بشه، البته یوبی سابقه بیرون کشیدن بازی از استیم قبل از لانچ رو داشته... (تایید شده، فقط یوپلی و اپیک)

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Farjam گفته است :

خب تریلر هم پخش شد و در مورد جریانات تصرف بریتانیاست(احتمالا اوایلش در سرزمین های شمالی گرایند میکنیم و بعدش میریم بریتانیا)

خیلی درست خاطرم نیست اما تا جایی که یادمه نبرد دریایی بین بریتانیا و وایکینگ ها نداشتیم(تک و توک داشتیم به قصد غارت و دزدی دریایی) باید برم یه مطالعه ای بکنم، همیشه سریع به ساحل میرسیدن و جنگ رو روی زمین جلو میبردن، شاید بیشتر نبرد های دریایی بین خود وایکینگ ها پیش بیاد توی بازی

چندتا نکته که از توی مصاحبه های سازندگان درومده:

*با توجه به اینکه اسم شخصیت اصلی بازی رو فاش کردن به نظر میاد مثل اودیسه امکان انتخاب جنسیت وجود نداره(البته ممکنه این اسم چه برای مرد باشه چه برای زن)

*امکان شخصی سازی برای کاراکتر از اودیسه بیشتر شده

*مکانیزم سلاح دو تایی(dual axe) جدید خواهد بود، من که میدونم دروغ میگن، همون مکانیزم دوال بلید خواهد بود، عاشق بازیافت(Recycle) کردنه یوبیسافت! البته امیدهایی هم هست چون میتونیم هر نوع سلاحی رو که بخوایم در کنار یک سلاح دیگه dual کنیم، مثلا یک شمشیرِ one handed در کنار یک تبرِ one handed یا خنجر+شمشیر و خنجر+تبر

*در مورد مکانیزم مبارزه با سپر صحبتی نشده که به نظرم عجیبه! توی اوریجین داشتیمش اما توی اودیسه حذفش کردن، امیدوارم بازم داشته باشیمش

*امکان رهبری کردن گروه کوچیکی رو خواهید داشت در raid ها و برخی سیژ ها ، به نظرم باید جذاب باشه(بَنِرلرد تویی؟)

*در انگلستان settlement کوچیکی خواهید داشت که میتونید در جاهای مختلف (البته از پیش تعیین شده) راه بندازیدش(شبیه یک روستای کوچیک و سیار)، چندتا المان ساده برای مدیریت هم خواهد داشت، خوراک و اسلحه و امنیت و.... (ردد دد ردمپشن 2 خودتی؟)

*امکاناتی مثل صلح، همکاری یا مقابله سیاسی وجود خواهد داشت

*مثل الاکلنگ نیست که مدام بین بریتانیا و نروژ در رفت و آمد باشید، تا اوایل بازی در شمال هستید و بعدش به بریتانیا وارد میشید و در مواقع کم شماری برمیگردید به شمال

مثل همیشه Good initial concept! اما اجراشه که مهمه

یه نکته که توی برخی سوال و جواب ها متوجه شدم، مدرک محکم براش ندارم اما برای PC فقط روی یوپلی میاد (شاید هم روی اپیک!)و بعد از مدتی شاید روی استیم هم بیاد! اگه اینکارو بکنن بلکل بی خیالش میشم همونطور که بقیه انحصاری های اپیک رو بازی نکردم، اگه همه جا در دسترس باشه شاید برم بگم بذار حالا یه بارم از اپیک بخرم اما اینطوری نه... امیدوارم صفحه استیمم به زودی لانچ بشه بلکه کمی نگرانی رفع بشه، البته یوبی سابقه بیرون کشیدن بازی از استیم قبل از لانچ رو داشته... (تایید شده، فقط یوپلی و اپیک)

سلام فرجام جان

مثل همیشه اطلاعات عالی بود فقط یه چند موردی رو هم من اضافه می‌کنم طبق اطلاعاتی که از صفحه خود بازی در سایت یوبیسافت خوندم و پست‌هایی که در توئیتر گذاشته شد. این هم لینک صفحه بازی که از دیروز عصر اومد بالا:

https://www.ubisoft.com/en-us/game/assassins-creed/valhalla

• در مورد نبردهای دریایی بین بریتانیا و وایکینگ‌ها (نروژ،‌ دانمارک و ایسلند) واقعا نبردی در خود دریا نبوده و بیشتر در خاک انگلیس و نهایتا پل لندن (منظورم لندن فعلی نیست‌، چیزی که اون زمان به اسم لندن شناخته می‌شده :D) بوده اگر اشتباه نکنم. در این مورد رفرنس‌هایی که می‌تونم معرفی کنم سریال Vikings و انیمه فوق‌العاده Vinland Saga هستند.
  • شخصیت بازی فقط یک نفر هست به اسم Eivor که امکان انتخاب جنسیت زن و مرد براش وجود داره و مثل Kassandra و Alexios خواهر و برادری در کار نیست. تا الان تنها تصویری از شخصیت مرد Eivor اومده و از شخصیت زنش فقط یک اکشن فیگور مربوط به نسخه Collector Edition بازی اومده: 

photo_2020-04-30_20-54-06.thumb.jpg.2c11e81da802c5ccf0b807fe5e98c235.jpg photo_2020-04-30_20-20-17.thumb.jpg.cb5c695d9815868ad2a9046d37418177.jpg

• امکانات شخصی‌سازی Eivor مثل اینکه مربوط به مو، ریش، تتو، لباس‌ها و سایر‌ آیتم‌ها میشه (بخش‌ آیتم که کلا چیز جدیدی نیست و یکی از پایه‌های هر بازی نقش‌آفرینی به حساب میاد).
  • امکانی مثل Dual-Wield هم بنظر چیز جدیدی نمی‌رسه اما خب توی AC: Odyssey یکم محدودتر بود و مثل اینکه اینجا یکم دستمون بازتر هست توی استفاده از ۲ اسلحه One-Hand
  • فکر می‌کنم سپر (به لطف God of War)‌ نقش مهمی رو توی بخش دفاعی و ضدحمله‌ها داشته باشه که امیدوارم یه شاخه مهارت هم براش در نظر بگیرن اما با توجه که تا اینجا از تبر، شمشیر (Warrior)، تیر و کمان (Hunter) و هیدن بلید (Assassin) رونمایی شده نمی‌دونم واقعا قرار هست چندتا شاخه مهارت داشته باشیم :D
  • این امکان رهبری کردن گروه‌های کوچک برای حملات و Raidها امیدوارم مثل بخش مدیریت اساسین‌ها در Brotherhood نباشه چون واقعا چیز مزخرف و بدردنخوری بود و یادمه زمانی که بازیش کردم رسما هیچ استفاده‌ای از این بخش نداشتم!
  • اما این بخش Settlement بنظر جالب میاد و اگر واقعا بشه امکان مدیریت دهکده، روستا و قلعه رو با بروز کردن امکانات رفاهی و دفاعی در اختیارمون قرار بده خیلی خوب میشه.
  • این امکان صلح، همکاری یا مقابله سیاسی هم تا حدودی جالب بنظر می‌رسه و امیدوارم واقعا چیز کارآمدی باشه که البته فعلا هیچ نظری در موردش ندارم، اسکرین‌شاتی از بازی اومده که فکر می‌کنم مربوط به همین بخش باشه:

photo_2020-04-30_23-41-36.thumb.jpg.99d329c4fe777ca061cb735d8608f9b7.jpg

• زمانی که Origins اومد واقعا از این سری ناامید شدم اما Odyssey تا حد زیادی دوباره امیدوارم کرد و از نظر محتوایی واقعا عالی بود و تا همین چند ماه پیش هم که آخرین بروزرسانیش اومد داشت پشتیبانی میشد!
  • در مورد بخش آخر حرفت هم متاسفانه بازی فعلا انحصاری Epic Games Store خواهد بود: https://twitter.com/DualShockers/status/1255949309943545856
  • متاسفانه بدترین بخش بازی (به گفته خیلی‌ها از جمله خودم) یعنی خط داستانی لیلا حسن باز هم در این نسخه وجود داره که البته یوبیسافت گفته این بار خیلی جدی‌تر در این زمینه تصمیم گرفته و شاهد محتوای بهتری خواهیم بود.
  • همچنین مثل اینکه نبردهای دریایی دیگه به شکل سابق نیست و به این صورت نخواهد بود که فقط از توی کشتی شلیک کنیم و منتظر باشیم کشتی دشمن غرق بشه. گفته شده بیشترین هدف کشتی‌رانی در این نسخه مسافرت بین بریتانیا و نروژ خواهد بود.

لینک به دیدگاه

آیا نسخه جدید بتل در سال 2021 مشاهده می شود ؟

EA hints that Battlefield 6 is scheduled for 2021

میدانیم که DICE سازنده بتل 5 آخرین بروز رسانی ها برای بتل 5 را آماده کرده است از این جهت تلاش ها برای ساخت نسخه بعدی فرآیندی عادیست !

لینک به دیدگاه

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered که از DRM BattleNet استفاده می کرد، کرک شد😍

1208938816_.thumb.PNG.67c1291639c0d6703f7b52d347e5d36b.PNG

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mahdi-_-Recon گفته است :

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered که از DRM BattleNet استفاده می کرد، کرک شد😍

1208938816_.thumb.PNG.67c1291639c0d6703f7b52d347e5d36b.PNG

از سایت dlfox و download.ir میتونید دانلود کنید

فقط اینکه این کرک نیست من شنیدم بایپس هست و باید با اکانت انلاین بشد و بازیو افلاین انجام بدید و ممکنه اکانتتون بن بشه رو اکانت دیگه بزنید از صحتش خبر ندارم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

از سایت dlfox و download.ir میتونید دانلود کنید

فقط اینکه این کرک نیست من شنیدم بایپس هست و باید با اکانت انلاین بشد و بازیو افلاین انجام بدید و ممکنه اکانتتون بن بشه رو اکانت دیگه بزنید از صحتش خبر ندارم

نیازی نیست بخش آفلاین رو راحت میتونید بازی کنید

این هم ویدیو تست که این کانال گذاشته

https://www.aparat.com/v/NrLaM

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M.Data گفته است :

نیازی نیست بخش آفلاین رو راحت میتونید بازی کنید

این هم ویدیو تست که این کانال گذاشته

https://www.aparat.com/v/NrLaM

بن نشیم؟ ردیت خیلی توصیه کردن که بازی رو اکانت دیگه از بتل نت تست کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...