رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 12 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

بازی های:

eFootball PES 2021

و

Total War Saga : TROY

و

Mafia: Definitive Edition 

و

Death Stranding

توسط CPY کرک شدن

دیگه صبرم رو به اتمام بود و فردا می خواستم بخرم مافیا رو 😅حالا دیگه میره تا تخفیف بخوره 😁

لینک به دیدگاه

سلام

بازی های:

eFootball PES 2021

و

و

و

Death Stranding

توسط CPY کرک شدن

خبر خوب بده کی بودی تو ؟ :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

Rdr 2 هنوز مونده

سلام، اون لعنتی دلیل کرک شدنش(ویرایش: منظورم "نشدنش" بود) اینه که از قفل خاص خودشون در ترکیب با لانچر استفاده کردن(من که نسخه اصلیش رو روز اول گرفتم روی لانچر راک استار و توی اون یکی دو هفته ای بود که پارسال اینترنت قطع شد، حتی نمیذاشت بخش تک نفره رو بازی کنم:D جالبه که خودِ لانچر حالت "آفلاین مود" داشت اما خود بازی فقط تا منوی اصلیش لود میشد و میگفت حتما باید اینترنتت وصل بشه، الانی که میشه بازی رو اشتراکی بازی کرد با کمک ویژگی آفلاین کردن فقط به دلیل وارد شدن استیم به این معادله هست، شایدم جدیدا" بعد از اینکه من اکانتم رو فروختم این ویژگی اضافه شد و ملت تونستن اشتراکی هم بازی کنن :D)، در حالی که چیزهایی مثل دنوو هرچقدر هم قدرتمند باشن اما چون بطور گسترده مورد استفاده قرار گرفتن شانس کرک شدنشون بالاتره...

امیدوارم شرکت ها به همین دنوو راضی بشن که 3-4 ماه اولشون رو بفروشن و بعدش هم کرک شه و نرن سراغ کاری که راک استار کرد :D

در 11 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

دیگه صبرم رو به اتمام بود و فردا می خواستم بخرم مافیا رو 😅حالا دیگه میره تا تخفیف بخوره 😁

سلام

من نهایت داشتم تصمیم میگرفتم که اشتراکی بخرم و هی میگفتم حوصله ندارم هی بین یوزر های ویندوزم سوییچ کنم تا هم به اکانت خودم دسترسی داشته باشم هم به اون اشتراکی :D منو که میشناسی اصولا علاقه مند به خرید قانونی بازی ها هستم اما هم دیگه جیبم جواب نمیده و هم اینکه یه سری شرکت ها هستن که اصلا که به هیچ عنوان یک ریال هم بهشون نمیدم ، 2k ، اسکوئِر انیکس، کونامی و EA... اما خب اون دلیل اول باعث شده که سایبرپانک رو هم نخرم با اینکه علاقمند به ساپورت سی دی پراجکت رد هستم:D البته خودشون که آخرش بدون هیچ قفلی منتشرش میکنن و فایل مخصوص دور زدن استیم هم توی 1 دقیقه ساخته میشه توسط کرک کننده ها ، اما بازیش هم نمیکنم جهت احترام به اثری که تولید کردن، حقیقتش سبک اش هم خیلی به من نمیخوره.

در 11 ساعت قبل، Mehdi_FXX گفته است :

خبر خوب بده کی بودی تو ؟ :دی

خبر خوب بده ی ملتِ سلحشور 😂

خیلی خبری ازت نیست اونطرف، کم پیدایی :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

، اما بازیش هم نمیکنم جهت احترام به اثری که تولید کردن، حقیقتش سبک اش هم خیلی به من نمیخوره.

در دیزی بازه حیای گربه...😅

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

این قسمت منو یاد دوستانی میندازه که تا قبل خریدن ماشین وعده سفر و ایران گردی میدن اما بعد خرید از 2 تا چهار راه اونطرفتر میرن که نبینیشون!

5 ساله نرفتم سفر🚗

سلام، متوجه منظورتون نشدم

لینک به دیدگاه

بچه ها چطورین :))

میگم کسی لینک خوب و درست از مافیا ۱ ریمستر داره برا دانلود ؟ یا هنوز نیمده تو این سایتا :دی

لینک به دیدگاه

سلام

بازی های:

eFootball PES 2021

و

و

و

Death Stranding

توسط CPY کرک شدن

انقد دوست داشتم مافیا رو بازی کنم گفتم کرک نمیشه دیگه خریدمش تو استیم 😑

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Sbamin گفته است :

میگم کسی لینک خوب و درست از مافیا ۱ ریمستر داره برا دانلود ؟ یا هنوز نیمده تو این سایتا :دی

https://www.downloadha.com/game/mafia-definitive-edition/

لینک به دیدگاه

سیستم مورد نیاز Assassins Creed Valhalla :

Assassins Creed Valhalla System Requirements for PC, supports DX12

Assassins-Creed-Valhalla-PC-requirements.thumb.jpg.621c6b750574f2a3bb69730cb9a529ec.jpg

.

لینک به دیدگاه

بازی

Age of Empires III: Definitive Edition

امروز منتشر و توسط p2p کرک شد.

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط m-reali
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sbamin گفته است :

تمام بازیها رو سایت دانلودها گذاشته

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

من نهایت داشتم تصمیم میگرفتم که اشتراکی بخرم و هی میگفتم حوصله ندارم هی بین یوزر های ویندوزم سوییچ کنم تا هم به اکانت خودم دسترسی داشته باشم هم به اون اشتراکی :D منو که میشناسی اصولا علاقه مند به خرید قانونی بازی ها هستم اما هم دیگه جیبم جواب نمیده و هم اینکه یه سری شرکت ها هستن که اصلا که به هیچ عنوان یک ریال هم بهشون نمیدم ، 2k ، اسکوئِر انیکس، کونامی و EA... اما خب اون دلیل اول باعث شده که سایبرپانک رو هم نخرم با اینکه علاقمند به ساپورت سی دی پراجکت رد هستم:D البته خودشون که آخرش بدون هیچ قفلی منتشرش میکنن و فایل مخصوص دور زدن استیم هم توی 1 دقیقه ساخته میشه توسط کرک کننده ها ، اما بازیش هم نمیکنم جهت احترام به اثری که تولید کردن، حقیقتش سبک اش هم خیلی به من نمیخوره.

من هم همینطورم، خصوصا بخاطر آپدیت و آچیومنت ها و سیو کلاود و این مسایل، دیرتر می خرم ولی همون اوریجینال بهتره، یادمه همین مافیا ریجن آفریقای جنوبی پیش خریدش 10 دلار بود، ولی ازونجایی که ریمستر 2 و 3 خوب از آب درنیومده بودن، به شک افتادم که بخرم یا نه! کلا الان پیش خرید بازی ها دیگه کار درستی نیست به نظرم، حالا هم که دیگه تغییر ریجن مثل قبل ممکن نیست. الانم چند ماهی اشتراک گیم پس برای اوریجین و Xbox رو دارم، بازی های مایکرو رو که مطمئنم تو لانچ تایم میاد روی ایکس پس، فقط می مونه EA که یکم بازی در میاره، البته قراره بعد از تعطیلات سال میلادی بازی های EA Play هم با ایکس پس پی سی قابل اجرا باشن که به نظرم باعث بشه بازی های جدید EA زودتر بیان روی گیم پسش.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز 

برای دانلود بازی کدوم سایت بهتره و مشکل دانلود یا خرابی پارتای دانلودی ندارن 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام، اون لعنتی دلیل کرک شدنش اینه که از قفل خاص خودشون در ترکیب با لانچر استفاده کردن(من که نسخه اصلیش رو روز اول گرفتم روی لانچر راک استار و توی اون یکی دو هفته ای بود که پارسال اینترنت قطع شد، حتی نمیذاشت بخش تک نفره رو بازی کنم:D جالبه که خودِ لانچر حالت "آفلاین مود" داشت اما خود بازی فقط تا منوی اصلیش لود میشد و میگفت حتما باید اینترنتت وصل بشه، الانی که میشه بازی رو اشتراکی بازی کرد با کمک ویژگی آفلاین کردن فقط به دلیل وارد شدن استیم به این معادله هست، شایدم جدیدا" بعد از اینکه من اکانتم رو فروختم این ویژگی اضافه شد و ملت تونستن اشتراکی هم بازی کنن :D)، در حالی که چیزهایی مثل دنوو هرچقدر هم قدرتمند باشن اما چون بطور گسترده مورد استفاده قرار گرفتن شانس کرک شدنشون بالاتره...

امیدوارم شرکت ها به همین دنوو راضی بشن که 3-4 ماه اولشون رو بفروشن و بعدش هم کرک شه و نرن سراغ کاری که راک استار کرد :D

سلام

خبر خوب بده ی ملتِ سلحشور 😂

خیلی خبری ازت نیست اونطرف، کم پیدایی :D

هستیم زیرپاتو نگاه کن :دی

در 17 دقیقه قبل، Mohi73 گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز 

برای دانلود بازی کدوم سایت بهتره و مشکل دانلود یا خرابی پارتای دانلودی ندارن 

من خودم شخصا از سایت دانلودها یا دی ای فاکس دانلود میکنم. ترجیحا نسخه فیت گرل در صورت موجود

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

تمام بازیها رو سایت دانلودها گذاشته

دیدم ممنونم !

در 2 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

دمت گرم داداش !!

رستگاری نزدیک است *-*

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سیستم مورد نیاز Assassins Creed Valhalla :

Assassins Creed Valhalla System Requirements for PC, supports DX12

Assassins-Creed-Valhalla-PC-requirements.thumb.jpg.621c6b750574f2a3bb69730cb9a529ec.jpg

.

بد نیست ولی روی 4k فقط 30fps با کارتی مثل 2080؟

کارتای 3080 به غیر از اینکه تازه اومدن حتی برای همه موجود نیستن ولی با این حال چه WD:Legion چه AC:Valhalla برای 4k/60fps کارت 3080 نیاز داره برای 2k هم 2080S ...

فکر نمیکنم گرافیکی داشته باشه که به این کارتا نیازی باشه

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

نسخه فشرده با حجم : 13.9GB

http://dlgames.ir/mafia-definitive-edition-pc/

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، saman5949 گفته است :

mortal kombat 11 ????

😓

MK11 قسمتهایش آنلاینه .

دوستان 2 تا خبر . یکی خوب . یکی بد .

خبر خوب :

با خرید رایزن 5000 میشه FC6 رو دریافت کرد . این میتونه 50 دلار افزایش قیمت رو تا حدودی بی اثر کنه . ( البته برای ما نه )

خبر بد :

ماینرها دارن کارت میخرن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

#کرک

️ بازی Mortal Kombat 11 نسخه 99.99 دلاری و گران قیمت Premium Edition که دارای قفل Denuvo و STEAM و Online save همراه بود توسط EMPRESS کرک و منتشر شد.

منبع دی ال فاکس 

#کرک

️ بازی Tekken 7 نسخه نهایی Ultimate Edition که دارای قفل Denuvo و STEAM همراه بود توسط EMPRESS کرک و منتشر شد.

منبع دی ال فاکس 

به راستی که اشک هایم دارد میریزد (در اینجا منظور از اشک، پشم هست) 😂😂😂😂

زدن هرچی قفل بود ترکوندن اینا 😂😂😂😂

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

#کرک

️ بازی Mortal Kombat 11 نسخه 99.99 دلاری و گران قیمت Premium Edition که دارای قفل Denuvo و STEAM و Online save همراه بود توسط EMPRESS کرک و منتشر شد.

منبع دی ال فاکس 

#کرک

️ بازی Tekken 7 نسخه نهایی Ultimate Edition که دارای قفل Denuvo و STEAM همراه بود توسط EMPRESS کرک و منتشر شد.

منبع دی ال فاکس 

سلام عزیز طبق این سایت هنوز کرک نشده

https://crackwatch.com/game/mortal-kombat-11

شایدم سایتش اپدیت نباشه شما لینک منبع معتبر میدین؟

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

#کرک

منبع دی ال فاکس 

#کرک

منبع دی ال فاکس 

دمشون گرم 
به امید روزی که ردد رو هم کرکش کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، saman5949 گفته است :

سلام عزیز طبق این سایت هنوز کرک نشده

https://crackwatch.com/game/mortal-kombat-11

شایدم سایتش اپدیت نباشه شما لینک منبع معتبر میدین؟

دانلودها گذاشت 

ایزی ایزی تامام تامام 🤣

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...