رفتن به مطلب

Recommended Posts

خودم ویچر۳رو رفتم البته با زیرنویس فارسی تمام جاها انقدر برام لذت بخش بود ک از هر دقیقه بازی لذت بردم 

قشنگ یادمه ک شب تصمیم داشتم دو ساعت بازی کنم بخوابم ولی یهو ساعت نگاه کردم دیدم ۴ صبح 

هیچ بازی برام مثل ویچر۳ لذت بخش نبود وگیمفا اومد همچین حرفی زده واقعا اعصابم خورده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

یوبی باگ فکر می کنه هرچی بازیهاش کمتر فریم بدن بهتر میشن !

حیف این بازیهایی که دست یوبی باگه .

یوبیسافت بیشعوره، فقط بلد گند بزنه به نوستالژی های ما، اون از اون پرنس اینم از این آساسین و باقی بازی هاش، یه حسی بهم میگه تمام بازی هاش کپی همدیگه هستن به تم متفاوت، یه موتور گرافیکی گرفته شروع کرده به ساختن 😂

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، cyberpolice گفته است :

@big VULTURE 

https://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2020/11/Assassins-Creed-Valhalla-CPU-benchmarks-1.png

Assassins-Creed-Valhalla-CPU-benchmarks-2.pnghttps://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2020/11/Assassins-Creed-Valhalla-CPU-benchmarks-2.png

قشنگ مشخصه بازی مشکل سیپیو داره

این یعنی ما 3090 هم بخریم با 10100 راحت میتونیم تا 90 فریم بگیریم!

کدوم بازیه یوبی صاف نیست که مشکل پردازنده نداشته باشه،والا حتی همون اساسین اولی که سال ۲۰۰۶ اومد مشکل داشت ،چه برسه به الانیاش 

فان:حالا کسی جرات داره بیاد با سیستم زیر 3090 و 10900 تو استیم بگه این بازی لگ داره ،همه میگن «سیستمت سیب زمینی»اینا ،«بازی با ۳۰فریم هم عالیه» یا «دوست نداری بازی نکن»،اونا از ارزشی های ما هم ارزشی بازی بیشتر درمیارن این گیمرای استیم

لینک به دیدگاه

در در 22 آبان 1399 در 00:06، cyberpolice گفته است :

@big VULTURE 

https://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2020/11/Assassins-Creed-Valhalla-CPU-benchmarks-1.png

Assassins-Creed-Valhalla-CPU-benchmarks-2.pnghttps://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2020/11/Assassins-Creed-Valhalla-CPU-benchmarks-2.png

قشنگ مشخصه بازی مشکل سیپیو داره

این یعنی ما 3090 هم بخریم با 10100 راحت میتونیم تا 90 فریم بگیریم!

اگر یه طرح برای خریدن یوبی باگ راه بیفته گیمرها پولش رو میدن . از بس این شرکت ..... شده .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

اگر یه طرح برای خریدن یوبی باگ راه بیفته گیمرها پولش رو میدن . از بس این شرکت ..... شده .

چون بازیهای یوبی سافت روی کارتهای amd کمتر فریم میدن نسبت به nvidia باهاش لج کردی ؟ یا چون چهارگانه ی شاهزاده ی پارس رو ساخته ؟

فراموش نکن ماندگار ترین بازی ها و تایتل های تاریخ مربوط به یوبی سافت هستند

لینک به دیدگاه

یوبی سافت مدال  الاغ ترین سازنده بازی رو باید بگیره هر چی این چند ساله ساخته شت بوده،این والا حالا لالالالالالالالا هم همون اودیسه هست با یه روکش جدید،خود اودیسه اورجینز هست ! تو رو خدا فقط اون ریمیک آشغال prince of persiaرو با ریمیک demon soulsمقایسه کنید ! یعنی مسئولین ما بهتر میتونن ریمیک کنن،متاسفانه یوبی شت فروشش خوبه هنوزم در عجبم چرا ؟!؟!!؟تمام بازی هاش یه آشغال به تمام معنا هستن با هزار باگ درست نشدنی و افت فریم و محتوای کپی شده ،رودنی که یوبی شت در ساخت بازی پیش گرفته و دزدی هایی که کرده تبدیل به یک روش جدید برای بقیه سازنده ها شده،تریلر های فیک ساخت عنوان های شبیه به هم...بقیه هم اینطوری شدن

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، reza21a گفته است :

سایت گیمفا بازی اسیستن والها رو جانشین بازی تاریخی ویچر۳ اعلام کرد 

https://gamefa.com/683073/والهالا؛-وقتی-یوبیسافت-تصمصیم-بگیرد-ش/

جلل خالق ویچر۳ کجا اسیستن کجا 😲😲😲

اسم این سایت نوبفا هست ن گیمفا

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

یوبی سافت مدال  الاغ ترین سازنده بازی رو باید بگیره هر چی این چند ساله ساخته شت بوده،این والا حالا لالالالالالالالا هم همون اودیسه هست با یه روکش جدید،خود اودیسه اورجینز هست ! تو رو خدا فقط اون ریمیک آشغال prince of persiaرو با ریمیک demon soulsمقایسه کنید ! یعنی مسئولین ما بهتر میتونن ریمیک کنن،متاسفانه یوبی شت فروشش خوبه هنوزم در عجبم چرا ؟!؟!!؟تمام بازی هاش یه آشغال به تمام معنا هستن با هزار باگ درست نشدنی و افت فریم و محتوای کپی شده ،رودنی که یوبی شت در ساخت بازی پیش گرفته و دزدی هایی که کرده تبدیل به یک روش جدید برای بقیه سازنده ها شده،تریلر های فیک ساخت عنوان های شبیه به هم...بقیه هم اینطوری شدن

اودیسه اتفاقا خسته کننده ترین بازی بود واقعا مرحله فرعیش اکثرا شبیه هم

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

اودیسه اتفاقا خسته کننده ترین بازی بود واقعا مرحله فرعیش اکثرا شبیه هم

چقدر بد بوده که ماموریتهای فرعیش هم بازی کردی!

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Hype گفته است :

چون بازیهای یوبی سافت روی کارتهای amd کمتر فریم میدن نسبت به nvidia باهاش لج کردی ؟ یا چون چهارگانه ی شاهزاده ی پارس رو ساخته ؟

فراموش نکن ماندگار ترین بازی ها و تایتل های تاریخ مربوط به یوبی سافت هستند

مشکل من با عدم بهینگی بازیهای یوبی باگ هستش .

همین بازی Assassins Creed: Valhalla با وگا 64 بیشتر از 1080 فریم داده در حالی که این دو رقیب هستند :

untitled-4.thumb.png.d2c1ff867c1c1dcf2d63a1338fabb2f0.png

وقتی بنچمارکهای انویدیا پاور آپ وگا 64 رو بالاتر از 1080 نشون بده توی سایتهای بی طرف ( یا حداقل بی طرف تر !!!!!!! ) اوضاع انویدیا خیلی بی ریخت میشه .

لینک به دیدگاه

انودیا اگه میدونست در ایران به این قیمت دارن میفروشن گرافیک هاشو 

بی معطلی کوچ میکرد ایران 

😂

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

مشکل من با عدم بهینگی بازیهای یوبی باگ هستش .

همین بازی Assassins Creed: Valhalla با وگا 64 بیشتر از 1080 فریم داده در حالی که این دو رقیب هستند :

وقتی بنچمارکهای انویدیا پاور آپ وگا 64 رو بالاتر از 1080 نشون بده توی سایتهای بی طرف ( یا حداقل بی طرف تر !!!!!!! ) اوضاع انویدیا خیلی بی ریخت میشه .

فریم رو فاکتور بگیری بهترین بازیهای تاریخ رو یوبی سافت ساخته _ همینایی که میگن یوبی فلانه بهمانه تمام بازیهاشو تا آخر رفتن شک نکن . ببین عزیز یوبی سافت از نظر داستان پردازی و شخصیت سازی از تمام شرکت ها بالا تره . حالا اغراق نکنیم جز دو کمپانی اوله . درگیر فریم نباش . بیخیال حل میشه .فوقش 4تا 2080ti میندازی روسیستم حل میشه.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hype گفته است :

فوقش 4تا 2080ti میندازی روسیستم حل میشه

ezgif.com-gif-maker.gif

لینک به دیدگاه

سلام

کسی نمیدونه که call of duty cold war برای بخش داستانیش باید اکانت بخریم یا کرک میشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

دلیل فروش بالای این بازی ها که مشخصه چون نسخه های قبلی این بازی ها خوب بودن که هیچ وقت گیمرا فراموششون نمیکنن

Assassin's creed1-2-brotherhood-3-BlackFlag

هر کدومشون زمان خودشون خوب بودن ولی بعد از یونیتی که افتش شروع شد گیمرا به این خاطر که بتونن دوباره اون لذت رو تجربه کنن این بازی هارو میخریدن ولی خب هیچ وقت به خوبی قبلی ها نشد و فکر نمیکنم بشه با این مسیری که یوبیسافت در پیش گرفته.

الان بازی fifa 21 رو در نظر بگیرید چرا با اینکه EA به وضوح اومده توهین کرده به گیمرا با عرضه fifa 21 که هیچ فرقی با fifa 20 ولی هنوز فروش خوبی با fifa 21 داره؟

چرا NBA 2k21 که بدتر از NBA 2k20 هست و با قیمتی بالاتر عرضه کرده هنوز فروش داره؟تازه بدتر اینجاست که تو بازی تبلیغات غیر قابل رد کردن گذاشته با اینکه برای بازی پول پرداخت کردی...

وقتی بقیه کمپانی ها می بینن که هنوز یوبی سافت و EA فروش خوبی با این کارا دارن چرا نباید اوناهم از این راه برن؟نمونش 2K Games 

تنها راهش اینه که این منتشر کننده ها توسط یه شرکت بزرگتر مثل مایکروسافت یا سونی یا اصلا یه شرکت دیگه خریداری بشه یا مدیریت تغییر کنه که اصلا تا زمانی که اینطوری فروش دارن سهامدارا کاری نمیکنن

در 1 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

اسم این سایت نوبفا هست ن گیمفا

سایت گیمفا چند سال اول پیشرفت خوبی داشت تا اینکه نمی دونم چه اتفاقی افتاد که الان کاربراش و نویسنده هاش فن سرسخت سونی هستن انگار نمایندگی سایت PS رو گرفتن

همین که گفته جانشین Witcher 3 وضعیتش رو مشخص میکنه

یکی از سایت های خارجی گفته بود که Assassin's creed Valhalla has Witcher 3's Vibes 

که کاملا دلیلش مشخصه چون زمان معرفی بازی همه گفتن که یوبی سافت می خواد بازی مثل Witcher 3 بسازه ولی انگار بیشتر بجای اینکه ازش الهام بگیره رفته کپی کرده...

اینا هم جو گیر شدن میگن والهالا مثل ویچر3 هست...

بازی هایی مثل Witcher3 RDR2 Half-Life-GTA-Divinity-DooM FinalFantasy-Elder Scroll و یه سری بازی های دیگه هیچ وقت جانشینی ندارن به جز اینکه ادامشون ساخته بشه اینکه این گیمفا گفته جانشین ویچر 3 مشخصه که نمره دهیشون به بازی ها چطوره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، gebhard گفته است :

دلیل فروش بالای این بازی ها که مشخصه چون نسخه های قبلی این بازی ها خوب بودن که هیچ وقت گیمرا فراموششون نمیکنن

Assassin's creed1-2-brotherhood-3-BlackFlag

هر کدومشون زمان خودشون خوب بودن ولی بعد از یونیتی که افتش شروع شد گیمرا به این خاطر که بتونن دوباره اون لذت رو تجربه کنن این بازی هارو میخریدن ولی خب هیچ وقت به خوبی قبلی ها نشد و فکر نمیکنم بشه با این مسیری که یوبیسافت در پیش گرفته.

الان بازی fifa 21 رو در نظر بگیرید چرا با اینکه EA به وضوح اومده توهین کرده به گیمرا با عرضه fifa 21 که هیچ فرقی با fifa 20 ولی هنوز فروش خوبی با fifa 21 داره؟

چرا NBA 2k21 که بدتر از NBA 2k20 هست و با قیمتی بالاتر عرضه کرده هنوز فروش داره؟تازه بدتر اینجاست که تو بازی تبلیغات غیر قابل رد کردن گذاشته با اینکه برای بازی پول پرداخت کردی...

وقتی بقیه کمپانی ها می بینن که هنوز یوبی سافت و EA فروش خوبی با این کارا دارن چرا نباید اوناهم از این راه برن؟نمونش 2K Games 

تنها راهش اینه که این منتشر کننده ها توسط یه شرکت بزرگتر مثل مایکروسافت یا سونی یا اصلا یه شرکت دیگه خریداری بشه یا مدیریت تغییر کنه که اصلا تا زمانی که اینطوری فروش دارن سهامدارا کاری نمیکنن

سایت گیمفا چند سال اول پیشرفت خوبی داشت تا اینکه نمی دونم چه اتفاقی افتاد که الان کاربراش و نویسنده هاش فن سرسخت سونی هستن انگار نمایندگی سایت PS رو گرفتن

همین که گفته جانشین Witcher 3 وضعیتش رو مشخص میکنه

یکی از سایت های خارجی گفته بود که Assassin's creed Valhalla has Witcher 3's Vibes 

که کاملا دلیلش مشخصه چون زمان معرفی بازی همه گفتن که یوبی سافت می خواد بازی مثل Witcher 3 بسازه ولی انگار بیشتر بجای اینکه ازش الهام بگیره رفته کپی کرده...

اینا هم جو گیر شدن میگن والهالا مثل ویچر3 هست...

بازی هایی مثل Witcher3 RDR2 Half-Life-GTA-Divinity-DooM FinalFantasy-Elder Scroll و یه سری بازی های دیگه هیچ وقت جانشینی ندارن به جز اینکه ادامشون ساخته بشه اینکه این گیمفا گفته جانشین ویچر 3 مشخصه که نمره دهیشون به بازی ها چطوره

داداش صندلی ویچر۳ رو دودستی تقدیم به اسیستن کرده برو نقدشو  بخون پرات میریزه😂😂

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

داداش صندلی ویچر۳ رو دودستی تقدیم به اسیستن کرده برو نقدشو  بخون پرات میریزه😂😂

:|

امتیاز 9.7 به کنار قسمتی که باید خوبی و بدی بازی رو تو نتیجه گیری بنویسن هم به کنار کامنتا هم به کنار اینجاش:

واقعا این بازی که یوبیبسافت خلق کرده یکی از کامل ترین نمادها و مقیاس های یک بازی شاهکار جهان آزاد در طول تاریخ است و وقتی می گوییم شاهکار جهان آزاد با محتوای ۲۰۰ ساعته، یعنی دقیقا و دقیقا عناوینی مثل ویچر ۳ و والهالا. به احترام یوبیسافت کلاه از سر بر می دارم که نشان داد اگر قصدش را کند یکی از بهترین بازی های تاریخ را هم می تواند بسازد. بروید به دنیای بی انتهایی از لذت که در اختیارتان است تا ماه ها داستان عالی بشنوید و لذت ببرید و نبرد کنید و بازی کنید و عشق کنید. وقتش بود یوبیسافت دهان برخی را بنندد.(منبع گیمفا)

بعد میگفتن چرا گیمفا نباید امتیازش توی Metacritic ثبت شه...

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، gebhard گفته است :

امتیاز 9.7 به کنار قسمتی که باید خوبی و بدی بازی رو تو نتیجه گیری بنویسن هم به کنار کامنتا هم به کنار اینجاش:

واقعا این بازی که یوبیبسافت خلق کرده یکی از کامل ترین نمادها و مقیاس های یک بازی شاهکار جهان آزاد در طول تاریخ است و وقتی می گوییم شاهکار جهان آزاد با محتوای ۲۰۰ ساعته، یعنی دقیقا و دقیقا عناوینی مثل ویچر ۳ و والهالا. به احترام یوبیسافت کلاه از سر بر می دارم که نشان داد اگر قصدش را کند یکی از بهترین بازی های تاریخ را هم می تواند بسازد. بروید به دنیای بی انتهایی از لذت که در اختیارتان است تا ماه ها داستان عالی بشنوید و لذت ببرید و نبرد کنید و بازی کنید و عشق کنید. وقتش بود یوبیسافت دهان برخی را بنندد.(منبع گیمفا)

بعد میگفتن چرا گیمفا نباید امتیازش توی Metacritic ثبت شه...

اصلا من میگم این بهترین بازی سری اسیستن 

حسی که ویچر داره همون ساخت لباسش پیدا کردن محتوای لباس ویچر و شمشیرش من فقط هم دو نوع رو گفتم بقیه به کنار به نظرم همین دو مورد اسیستن خاک میکنه باز کاری به داستان اصلی ویچر ندارم ک شاهکاره 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، gebhard گفته است :

اونی که این نقد رو نوشته باید بره بادمجون واکس بزنه فقط به درد همین کار میخوره ! 

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، reza21a گفته است :

مثلا برای ۳۰۷۰ بیام ۳۵ ملیون فقط پول بدم‌ ک در 2k بیام ۴۰ فریم بازی کنم 

خداحافظ pc

سلام xbox seies x

سلام ps5 

سر جمع بسته ۲۰ ملیونه

عزیز مشکل از PC نیست از یوبیسافت هستش

شما بیا با همون 3070 رد دد رو الترا بزن ببین گرافیک یعنی چی،یا ویچر ۳ با چندتا ماد گرافیکی،فورزا هورایزن ۴،هورایزن زیرو داون...خیلی زیادن بازیایی که هم گرافیک نفس گیری دارن رو pc هم فریم خوبی میدن

سری اساسینز کرید از همون اولاشم خوب بهینه نبودن،اصلا من یادم نمیاد یه نسخه از اساسینز کرید رو بدون مشکل و با فریم خوب بازی کرده باشم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Slasher گفته است :

اونی که این نقد رو نوشته باید بره بادمجون واکس بزنه فقط به درد همین کار میخوره ! 

ای قربونت داداش یه لایک از طرف من

در 4 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

اگر بیاد ایران فردا فتوا میدن کارت گرافیک امریکایی حرامه بدبخت میشه🤣🤣🤣🤣

😂😂😂

تعصب رو ویچر بد تعصب دارم از دیشب نقدشو خوندم یکی اومده به قول خودش با ps4 بازی کرده جانشینی انتخاب کرده 

به قول رفیقمون بهتره بره بادمجون واکس بزنه 

حیف که دستم به این طرف نمیرسه حیف

داداش upscale بازی کنیم بهتره تا بریم فقط فقط ۳۵ تومن پول گرافیک بدیم من اینطوری بازی کنم شکم دلالی گنده نمیکنم یه سال با کنسول بازی کنم یه سال دیگه یه گرافیک قیمت مناسب میگیرم

لینک به دیدگاه

در در 21 آبان 1399 در 21:55، reza21a گفته است :

مثلا برای ۳۰۷۰ بیام ۳۵ ملیون فقط پول بدم‌ ک در 2k بیام ۴۰ فریم بازی کنم 

خداحافظ pc

سلام xbox seies x

سلام ps5 

سر جمع بسته ۲۰ ملیونه

سلام

بازی رو همه پلتفرما مشکل داره. اون 40فریم هم برای 4k هست . تا جایی که میدونم 2080ti/3070 حدود 60+فریم میدن تو 1440p .

روی ps5/xsx هم 4k upscale با تنظیمات احتمالاً high .

بهینه سازی یوبی سافت که همیشه داغون و این خبر جدیدی نیست بنظرم , مشکل اصلی valhalla استاتر زدن بعد از ورود به یه منطقه جدیدِ ... حداقل legion با اینکه تو همه زمینه ها داغون بود این یه مشکل رو نداشت .

کارت های 4گیگ vram هم مثل 1650s از تنظیمات high به بعد پرفورمنسشون نابود میشه . سری gtx 700 رو هم مثل اینکه از عمد کاری کردن این بازی رو کلاً اجرا نکنه 🤣

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

در در 22 آبان 1399 در 20:34، Hype گفته است :

فریم رو فاکتور بگیری بهترین بازیهای تاریخ رو یوبی سافت ساخته _ همینایی که میگن یوبی فلانه بهمانه تمام بازیهاشو تا آخر رفتن شک نکن . ببین عزیز یوبی سافت از نظر داستان پردازی و شخصیت سازی از تمام شرکت ها بالا تره . حالا اغراق نکنیم جز دو کمپانی اوله . درگیر فریم نباش . بیخیال حل میشه .فوقش 4تا 2080ti میندازی روسیستم حل میشه.

دوست گرامی بنده از همون اول گفتم :

نقل قول

یوبی باگ فکر می کنه هرچی بازیهاش کمتر فریم بدن بهتر میشن !

حیف این بازیهایی که دست یوبی باگه

اصلا من با محتوای بازی های یوبی باگ مشکل ندارم . من با باگ ها و عدم بهینگی بازیهاش مشکل دارم .

شما دوست نداشتی بتونی فریم بیشتر بگیری ؟ وقتی شرکت بازیش رو بهینه نمی کنه و پر باگ می فروشه یعنی برای مصرف کننده ارزشی قائل نیست . اگر یوبی باگ فروش بره و مالک و مدیرش عوض بشن بازیهاش فرقی نمی کنن چون نویسنده و کارگردان و ... تغییر نمی کنن اما سیاستهاش چرا . چارتا آدم حسابی میان سرکار که به مصرف کننده اهمیت میدن ( البته امیدوارم که بیان ) اون وقت این بازی Assassins Creed: Valhalla میتونست خیلی رونتر و بهتر اجرا بشه .

لینک به دیدگاه

متاسفانه یکی از شرکت هایی که از قصد بازی های غیر بهینه میده همین یوبی سافت هست،معلوم نیست چقدر از انودیا و ای ام دی و اینتل پول میگیره.

برای چی وقت بزارن بازیشون رو بهینه کنن وقتی بهشون پول میدن که بازی غیر بهینه باشه تا کسانی که کارت یا سی پی یو شون یک مال یکی دو نسل پیشه مجبور باشن ارتقا بدن!

بازی Witcher 3 برای 5 ساله پیشه از والهالا از نظر گرافیکی بهتره و در عین حال والهالا نصف پرفورمنس اون بازی رو نمیده!

والا یک بازی غیر بهینه میشه دو تا غیر بهینه نه دیگه این یوبی سافت دزد که تو این چند ساله تک تک بازی هاش غیر بهینه هستن.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، حامد 480 گفته است :

سلام

کسی نمیدونه که call of duty cold war برای بخش داستانیش باید اکانت بخریم یا کرک میشه

سلام

داخل کلد وار هم مثل MW 2019 به محض قطعی نت از بخش داستانی میپره بیرون پس احتمالاً کرک نشه .

پ.ن : و فکر کنم بزودی تو ایران غیرقانونی بشه (اگه قبلاً نبود) بخاطر محتوای بخش داستانی 🤣

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...