رفتن به مطلب

Recommended Posts

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Adrenalin 2020 20.11.2

این درایور از سری دوم ناوی و بازی World of Warcraft: Shadowlands پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

تاریخ لانچ FC6 ؟؟؟؟ :

Far Cry 6 looks to be released on May 26 2021

گرچه به تائید خود یوبی سافت نرسیده اما به نظر می رسد FC6 در خرداد سال آینده منتشر شود .

لینک به دیدگاه

و بالاخره :

Official Gameplay Trailer Cyberpunk 2077 Released

این بازی رو لانچ کنن راحت شیم .

لینک به دیدگاه

در در 30 آبان 1399 در 20:54، big VULTURE گفته است :

و بالاخره :

Official Gameplay Trailer Cyberpunk 2077 Released

این بازی رو لانچ کنن راحت شیم .

خب مثل این در در زمان لانچ قابلیت RT با کارتهای ای ام دی در دسترس نیست :

Cyberpunk 2077 Ray Tracing Not Available on AMD Radeon at Launch

این بازی با حمایت انویدیا ساخته شده .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

خب مثل این در در زمان لانچ قابلیت RT با کارتهای ای ام دی در دسترس نیست :

Cyberpunk 2077 Ray Tracing Not Available on AMD Radeon at Launch

این بازی با حمایت انویدیا ساخته شده .

ایشالا که مصرف cpu کم باشه ،بشه با پردازنده قدیمی بازی کرد،ری تریسینگشو نخاستیم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، silvermanYummy گفته است :

ایشالا که مصرف cpu کم باشه ،بشه با پردازنده قدیمی بازی کرد،ری تریسینگشو نخاستیم

من خیلی امیدوار نیستم . چند بار بازی تاخیر خورده و رفته زیر جراحی !!!!!! احتمال داره که یکی از دلیلهاش بهینه کردن بازی باشه که در این صورت بازی خوب و بهینه ای از آب در میاد ولی به شخصه فکر نمی کنم این طور بشه .

حالاکه قدرت پردازنده های پایین رده مثل 10100 در حد پرچمدارهایی مثل 6700 هستش بعیده که خیلی روی بهینه سازی تاکید کرده باشن .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

من خیلی امیدوار نیستم . چند بار بازی تاخیر خورده و رفته زیر جراحی !!!!!! احتمال داره که یکی از دلیلهاش بهینه کردن بازی باشه که در این صورت بازی خوب و بهینه ای از آب در میاد ولی به شخصه فکر نمی کنم این طور بشه .

حالاکه قدرت پردازنده های پایین رده مثل 10100 در حد پرچمدارهایی مثل 6700 هستش بعیده که خیلی روی بهینه سازی تاکید کرده باشن .

تنها امید من به اینه که حداقل دیگه drm مثل دنوو نداره که cpu spike بشه 

این بازی اول شخصه ،اگه ویچر بود میگفتیم که ۳۰فریم قفل میکنیم،ولی جدی افت فریم و فریم قفل روی ۳۰  توی بازی اول شخص عذاب الهیه،اصلن لذتشو میگیره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، silvermanYummy گفته است :

این بازی اول شخصه ،اگه ویچر بود میگفتیم که ۳۰فریم قفل میکنیم،ولی جدی افت فریم و فریم قفل روی ۳۰  توی بازی اول شخص عذاب الهیه،اصلن لذتشو میگیره

بله از این جهت بخت یار ما هستش اما بازیی که زیاد تاخیر بخوره و بخوان تغییراتی درش اعمال کنن بعیده که بهینه از آب در بیاد . مخصوصا که انویدیا قصد داره یه نمایش خوب از کارتهاش داشته باشه و هیچ بعید نیست مثل نسخه آخر مترو بشه . چون بحث حداکثر کیفیت میتونه بازی رو از فریم بندازه . اگر بازی بخواد توجیه خرید برای 3080 و 3090 ایجاد کنه طبعتا دلیلی نداره که با یه پردازنده 150 دلاری هم فریم خوبی بده .

بازی خوب = پول خوب !!!!!!!!!!!!!!

کاش حداقل برای تعداد زیاد هسته بهینش کنن .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، silvermanYummy گفته است :

با این سیستما دیگه نمیشه بازی کرد سی پی یو 7500من بزور CODمیکشه 1060هم دو زار نمیارزه آشغال به تمام معناست هر آپدیتی که میدن ضعیف ترش میکنن،مگه با 30فریم میشه بازی کرد آخه !!!؟!؟!؟

دیگه تو وارزون دارم دق میکنم با این سیستم وقتی میرم تو بازی نمیتونم حتی یه مرورگر باز کنم همه چی کند میشه مثل دوران ویندوز xp

منکه دارم 25 میلیون قرض میکنم سیستمم هم گذاشتم فروش مشتری هم داره دوزاده میلیون هم ازش پیش گرفت،یه آشنا دارم از دبی قطعات میاره منتظر پول براش واریز کنم زیر قیمت 10 روزه لپ تاپ بگیریم OMEN 17نکته ی جالبش اینکه طرف آخونده🤐😁

سیستم هم نمیخرم میدونم بهتره و فلان ولی دلم می خواد لپ تاپ بگیرم حوصله ندارم یه چیز خر تو خونه رو میز افاده باشه یه چی قابل حمل باشه خوبه

https://www.very.co.uk/hp-omen-17-gaming-laptop-ndash-intel-core-i7-rtx-2070-super-16gb-ram-512gb-ssd-17-cb1008na/1600498418.prd

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، silvermanYummy گفته است :

برا سلامتیت(کمر) هم بهتره،راحت دراز میکشی لپتاپو میزاری رو شکمت ،کسی هم نمیتونه صفحه رو ببینه9_9

الان واسه راحتی گفتی یا اون نکته دومی؟

و اینکه بزاری رو شکم هم ضرر داره عقیم میکنه البته این زباد مهم نیست👍

در 28 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

با این سیستما دیگه نمیشه بازی کرد سی پی یو 7500من بزور CODمیکشه 1060هم دو زار نمیارزه آشغال به تمام معناست هر آپدیتی که میدن ضعیف ترش میکنن،مگه با 30فریم میشه بازی کرد آخه !!!؟!؟!؟

دیگه تو وارزون دارم دق میکنم با این سیستم وقتی میرم تو بازی نمیتونم حتی یه مرورگر باز کنم همه چی کند میشه مثل دوران ویندوز xp

منکه دارم 25 میلیون قرض میکنم سیستمم هم گذاشتم فروش مشتری هم داره دوزاده میلیون هم ازش پیش گرفت،یه آشنا دارم از دبی قطعات میاره منتظر پول براش واریز کنم زیر قیمت 10 روزه لپ تاپ بگیریم OMEN 17نکته ی جالبش اینکه طرف آخونده🤐😁

سیستم هم نمیخرم میدونم بهتره و فلان ولی دلم می خواد لپ تاپ بگیرم حوصله ندارم یه چیز خر تو خونه رو میز افاده باشه یه چی قابل حمل باشه خوبه

https://www.very.co.uk/hp-omen-17-gaming-laptop-ndash-intel-core-i7-rtx-2070-super-16gb-ram-512gb-ssd-17-cb1008na/1600498418.prd

کالاف که سیستم خاصی نمیخواد من با یه 9100 اف تونستم 50 فریم بگیرم تو اخرین گرافیک و فول اچ دی کارت هم 5500 هست توی نسل نهم هم میتوین به همین فریم 30 توی گرافیک پایین بازی کنی 

لینک به دیدگاه

سیستم مورد نیاز Cyberpunk 2077 

cyberpunk_specs.jpg

بازی CyberPunk2077 در تاریخ 10 دسامبر 2020 منتشر میشود.

لینک به دیدگاه

آیا نسخه بازسازی شده RDR در راه است ؟

Red Dead Redemption Enhanced Remake Coming To PlayStation 5 And Xbox Series S|X – Rumor

بر اساس شایعات منتشر شده نسخه Remake بازی RDR برای کنسولهای جدید عرضه می شود .

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

آیا نسخه بازسازی شده RDR در راه است ؟

Red Dead Redemption Enhanced Remake Coming To PlayStation 5 And Xbox Series S|X – Rumor

بر اساس شایعات منتشر شده نسخه Remake بازی RDR برای کنسولهای جدید عرضه می شود .

به این شکلی که تمام استودیو ها در حال بازسازی بازی های قدیمشون هستن عجیب نیست که راک استار هم اینکار رو بکنه 

RDR1 هیچ وقت برای PC نیومد پس شاید این ریمیک دلیلی باشه برای عرضه RDR1 رو PC

حالا اگر ریمیکش تائید بشه کاشکی راک استار GTA San Andreas هم به کل بازسازیش کنه من خودم با وجود اپدیت های متعدد GTA V دلیلی نمی بینم بیان GTA VI رو معرفی کنن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، gebhard گفته است :

به این شکلی که تمام استودیو ها در حال بازسازی بازی های قدیمشون هستن عجیب نیست که راک استار هم اینکار رو بکنه 

RDR1 هیچ وقت برای PC نیومد پس شاید این ریمیک دلیلی باشه برای عرضه RDR1 رو PC

حالا اگر ریمیکش تائید بشه کاشکی راک استار GTA San Andreas هم به کل بازسازیش کنه من خودم با وجود اپدیت های متعدد GTA V دلیلی نمی بینم بیان GTA VI رو معرفی کنن

راکستار با توجه به شرایط سیاسی دنیا در حال حاضر با توجه پاندمی کرونا اصلا نمیدونه چطور یه جی تی ای جدید بسازه بهترین کار اینه بیاد ریمیک کنه 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان,

این بازی Bridge Constructor The Walking Dead وضعیتش به چه شکله؟ سایت ها گذاشتن برای دانلود اما کرکی نداره انگار. من که بازی رو اجرا میکنم, خودش استیم رو باز میکنه میره تو استور استیم. با استیم آفلاین هم اجرا نمیشه. چطور میشه بازیش کرد؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Lovely_killer گفته است :

سلام دوستان,

این بازی Bridge Constructor The Walking Dead وضعیتش به چه شکله؟ سایت ها گذاشتن برای دانلود اما کرکی نداره انگار. من که بازی رو اجرا میکنم, خودش استیم رو باز میکنه میره تو استور استیم. با استیم آفلاین هم اجرا نمیشه. چطور میشه بازیش کرد؟

نسخه استیمش توسط DARKZER0 کرک شده

نسخه GOG هم که نیاز به کرک نداره و بدون قفل هست...به نظرم این نسخه رو دانلود و نصب کن

لینک به دیدگاه

در در 1 آذر 1399 در 21:39، Arsham mahmoode گفته است :

راکستار با توجه به شرایط سیاسی دنیا در حال حاضر با توجه پاندمی کرونا اصلا نمیدونه چطور یه جی تی ای جدید بسازه بهترین کار اینه بیاد ریمیک کنه 

اگه برای پی سی بزنه ریمیک رو که عالی میشه، تو این RDR2 که همش اشاره می کنه به وقایع شماره یک 😐 یکی مثل من که نتونسته پلی بده از داستان زده میشه و میزنه به دل حیات وحش و شکار! البته این هم بی تاثیر نبود که تو کانال زومجی بود یا ویجیاتو یا ... یه عکس از آخر داستان زده بود بدون اسپویلر آلرت و منم دیدم 😑خلاصه بد ضدحال زد.

لینک به دیدگاه

600 میلیون گیمر فعال برای Minecraft :

Minecraft has 600 Million active players worldwide (400m of them are from China)

در سال اخیر 100 میلیون گیمر جدید به این بازی اضافه شده .

لینک به دیدگاه

درایور جدید ای ام دی

AMD Radeon Adrenalin 2020 20.11.3

این درایور از :

Immortals: Fenyx Rising™

Vulkan® Ray Tracing Extensions

پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

NVIDIA GeForce Game Ready 457.51 WHQL

این درایور 3060Ti را پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

بخش انلاین RDR2 بصورت مستقل روی استیم منتشر شد

https://www.pcgamer.com/the-standalone-red-dead-online-is-available-now/

در ماه جاری بازی Microsoft Flight Simulator بصورت رسمی از VR پشتیبانی میکند(به حداقل GTX 1080 و 16 GB رم نیاز دارد)

https://www.pcgamer.com/microsoft-flight-simulator-will-get-official-vr-support-later-this-month/

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، gebhard گفته است :

در ماه جاری بازی Microsoft Flight Simulator بصورت رسمی از VR پشتیبانی میکند(به حداقل GTX 1080 و 16 GB رم نیاز دارد)

هنوز 2080 ti نتونسته راحت اجراش کنه اونوقت....😂

لینک به دیدگاه

مدیر استودیو BioWare و مدیر پروژه های Dragon age و Mass Effect  از سمت خودشون استعفا دادند در حالی که استودیو BioWare اعلام کرده بود که در حال توسعه نسخه ی بازسازی شده Mass effect و نسخه جدید Mass effect و نسخه جدید Dragon age بود

جدایی Mark Darrah و Casey Hudson تاثیر زیادی روی پروژه های Mass Effect و Dragon age میزاره 

https://www.pcgamer.com/mass-effect-and-dragon-age-heads-casey-hudson-and-mark-darrah-have-resigned-from-bioware/

BioWare که کلا به خاطر EA افت شدیدی کرده بود ولی بعد از این جدایی دیگه BioWare نابود شده یه جورایی تنها امید اینه که توسط یه شرکت دیگه خریداری بشه

GG EA

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...