رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 11 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

همون اول ریلیز هم کرک شده بود چون قفلی نداره. من پریشب دانلود کردم از دیروز دارم بازیش میکنم. بازی هست که توصیه میکنم حتما تجربش کنید

با درود

شما با چه سیستمی بازی میکنید و چند فریم می گیرید ؟؟؟

آخه خبرهایی منتشر شده مبنی بر اینکه بازی مدیوم حتی با کارت 3080 و سی پی یو 9900K و با ray tracing خاموش و رزولوشن 1080 هم باز نتونسته به 60 فریم بر ثانیه برسه و پرفورمنس فاجعه باری داره !

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، saeedx گفته است :

با درود

شما با چه سیستمی بازی میکنید و چند فریم می گیرید ؟؟؟

آخه خبرهایی منتشر شده مبنی بر اینکه بازی مدیوم حتی با کارت 3080 و سی پی یو 9900K و با ray tracing خاموش و رزولوشن 1080 هم باز نتونسته به 60 فریم بر ثانیه برسه و پرفورمنس فاجعه باری داره !

پرفورمنسشو ول کن اونقدر درگیر کننده هست که ادم با افت فریم گه گاهی کنار میاد. اره شده بعضی وقتا تا ۲۵ فریم پایین بیاد ولی می ارزه. ناسلامتی همزمان دوتا بازی رو سیستمت اجرا میشه میخای سیستم قدر نخواد.

والا من سیستمم یه سیستم متوسطه روی رزولیشن ۲کی من کارتم ۱۰۷۰تی ای. ۱۶ گیگ رم پردازندم رایزن۲۶۰۰ و رو اس اس دی نصبش کردم. رو هارد خیلی سنگین میشه و بافتا خیلی دیر لود میشن.

اینم بگم بعضی محیطا حتی با ۲۵ فریمم رفتم مونده به جزییات اون محیط.

این بازی ریکامنددش ۳۰ فریمه کلا 

و برا همچین بازی ای ۳۰ فریم کاملا کافیه. چون بازی سریع و شوتر نیس که مشکل به وجود بیاد.البته فک کنم برام با ری تریسینگ ۳۰ فریمو اکثرا رو های میده. هرچقد گشتم ری تریسینگ پیدا نکردم اف کنم.

شاید با اپدیت بهتر بشه در اینده ولی چشمم اب نمیخوره چون بیس بازی جوریه که دوتا بازی همزمانه چشمم اب نمیخوره. 

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

اینجوری برات تمومش کنم این بازی یه بازی نسل دهمیه نه نسل نهمی. شایدبرات عجیب باشه ولی به نظرم سخت افزارای حال حاضر برا همچین ایده ای یکم ضعیفن. اگه متاش کم‌شده بخاطر همین سنگین بودنشه وگرنه بازی هیچ ایراد خاصی نداره. تا تجربش نکردی شاید برات عجیب باشه این حرفا ولی اکه تجربش کنی مطمعنم ‌تاییدم میکنی. من خودم ۶۹ فریم بشه ۵۹ فریم بازی نمیکنم میندازم‌کنار ولی خب چون اینو مجبور بودم رفتم و اعتراف میکنم ارزششو کاملا داره

لینک به دیدگاه

9100f  1060

محیط بسته بود اوایلش گفتم دمش گرم چی خوب فریم میده که رفت بیرون و...بازی بیشتر گرافیک محور هست

Screenshot (243).png

Screenshot (244).png

Screenshot (245).png

Screenshot (246).png

Screenshot (247).png

Screenshot (248).png

Screenshot (249).png

Screenshot (250).png

Screenshot (252).png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

9100f  1060

محیط بسته بود اوایلش گفتم دمش گرم چی خوب فریم میده که رفت بیرون و...بازی بیشتر گرافیک محور هست

برا این بازی 1060 خیلی کمه. من آخراشم پشمی نمونده برام از بس که داستانش گیرا و خفنه. به شدت توصیه میکنم حتی شده با فریم خیلی کم هم تا اخرش برو

1903903227_Medium10_11_139901_24_28..thumb.png.05f568cd5a5a25e4a26706ab3ff9a19d.png

288576366_Medium10_11_139901_25_23..thumb.png.54e63d6c11d38c0dbe140658d283c301.png

این دو تا اسکرین از اوایل بازیاین دو تا اسکرین از اوایل بازی

لینک به دیدگاه

آ

در 4 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

اینجوری برات تمومش کنم این بازی یه بازی نسل دهمیه نه نسل نهمی. شایدبرات عجیب باشه ولی به نظرم سخت افزارای حال حاضر برا همچین ایده ای یکم ضعیفن. اگه متاش کم‌شده بخاطر همین سنگین بودنشه وگرنه بازی هیچ ایراد خاصی نداره. تا تجربش نکردی شاید برات عجیب باشه این حرفا ولی اکه تجربش کنی مطمعنم ‌تاییدم میکنی. من خودم ۶۹ فریم بشه ۵۹ فریم بازی نمیکنم میندازم‌کنار ولی خب چون اینو مجبور بودم رفتم و اعتراف میکنم ارزششو کاملا داره

سلام

عزیز به نظر شما اگر برای انتخاب سی پی یو تا اخر نسل نهم بنچمارک استفاده این بازی از پردازنده رو مد نظر قرار بدم خوبه؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

آ

سلام

عزیز به نظر شما اگر برای انتخاب سی پی یو تا اخر نسل نهم بنچمارک استفاده این بازی از پردازنده رو مد نظر قرار بدم خوبه؟

نه. این بازی گرافیک محوره پردازنده قدرتمندی نمیخاد. 

ببین الان میان نسله برا اینکه عیار بیاد دستت فک کنم باید تا اخر 2022 صبر کنی تا مشخص شه نسل 9 چند مرده حلاجه. ولی فک کنم یه 3600 یا 3600 ایکس این نسلو راحت برات کری کنه. حتی من به پردازنده خودم هم خوشبینم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

برا این بازی 1060 خیلی کمه. من آخراشم پشمی نمونده برام از بس که داستانش گیرا و خفنه. به شدت توصیه میکنم حتی شده با فریم خیلی کم هم تا اخرش برو

1903903227_Medium10_11_139901_24_28..thumb.png.05f568cd5a5a25e4a26706ab3ff9a19d.png

288576366_Medium10_11_139901_25_23..thumb.png.54e63d6c11d38c0dbe140658d283c301.png

بنظرم با توجه به سبک این بازی کلا احتیاجی به فریم دهی بالای 30 نداره...

لینک به دیدگاه

در در 12 بهمن 1399 در 12:53، ho3einsa گفته است :

1650ti میکشه؟ سی پی یو i5 10300h رم 8

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، m.rast گفته است :

1650ti میکشه؟ سی پی یو i5 10300h رم 8

یه تست کن کاملا ارزششو داره. البته فک کنم رو لو بتونی پلی بدی

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

یه تست کن کاملا ارزششو داره. البته فک کنم رو لو بتونی پلی بدی

بازی به قوت زبان محتاج است یا در بند نیم بندی یمان اکتفا شود؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

نه با زبان دست و پا شکسته هم میتونی بهمی. داستان کاملا گیراس. البته جوریه که رفته رفته باز میشه برا همین نباید عجله کنی اوایل بازی همه چی گنگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

اووووف مغزم قولنج کرد بزرگوار زیر سنگینی این جمله 😅

مزاح بنده رو ببخشید، صرفا جهت خنده عرض کردم.

ولی واقعا سنگین بود جمله 😄

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

اووووف مغزم قولنج کرد بزرگوار زیر سنگینی این جمله 😅

مزاح بنده رو ببخشید، صرفا جهت خنده عرض کردم.

ولی واقعا سنگین بود جمله 😄

منم ویران شدم 💀

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

بازی Immortals Fenyx Rising کرک شد،

immortals-main.thumb.jpg.c63de7b2d9813eadd34fb2f19324c9e2.jpg

نمیدونم سیستم DRM اش مشابه والهالا بوده یا نه (چون یوبیسافت بعضی وقتا از ترکیب Denuvo و یه سیستم دیگه استفاده میکنه) ولی اگه یکسان بوده باشه باید منتظر کرک شدن اسسینز کرید والهالا هم باشیم:D

*خداییش آخرین باری رو که یه بازی با قفل پدرمادر دار کرک شده رو یادم نمیاد از بس زمان گذشته و چیز خاصی کرک نشده...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

نمیدونم سیستم DRM اش مشابه والهالا بوده یا نه (چون یوبیسافت بعضی وقتا از ترکیب Denuvo و یه سیستم دیگه استفاده میکنه) ولی اگه یکسان بوده باشه باید منتظر کرک شدن اسسینز کرید والهالا هم باشیم:D

*خداییش آخرین باری رو که یه بازی با قفل پدرمادر دار کرک شده رو یادم نمیاد از بس زمان گذشته و چیز خاصی کرک نشده...

سلام فرجام جان

بازی توسط EMPRESS کرک شده و بله مثل اینکه تمام DRM های استفاده شده مشابه AC: Valhalla بوده - اما فعلا مشکلی که هست تورنت اصلی EMPRESS ئه و کسی از عموم تا الان موفق به دانلود و تست بازی نشده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام فرجام جان

بازی توسط EMPRESS کرک شده و بله مثل اینکه تمام DRM های استفاده شده مشابه AC: Valhalla بوده - اما فعلا مشکلی که هست تورنت اصلی EMPRESS ئه و کسی از عموم تا الان موفق به دانلود و تست بازی نشده.

سلام چطوری؟

آره منم صبح حدود 6 اینا تورنت رو گذاشتم رو دانلود و فقط peer هاش کانکت میشد و سرعت 1 کیلوبایت بر ثانیه، حقیقتش همه در سلامت اون تورنت به شک افتادن که شاید اصلا فیک باشه اما با توجه به اینکه چند روز پیش امپرس گفته بود داره با این بازی ور میره و توی مرحله تست هست به نظر میاد واقعیه اما فقط فایل تورنت ایراد داره.

ویرایش: به نظر میاد فایلها الان درست هستن، حدود یکساعت پیش جدیدشو دیدم(ساعت 3 بامداد)

راستی من برگشتم به رد دد آنلاین، کیا هستن؟ :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

آقا کرک شدن اینا یک طرف، طرف اصلی الان شده دانلود کردنش 😑 چجوری دانلود کنیم؟؟؟ ایرانسل که برداشت همراه اولم که یک ماهه داره فقط

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا کرک شدن اینا یک طرف، طرف اصلی الان شده دانلود کردنش 😑 چجوری دانلود کنیم؟؟؟ ایرانسل که برداشت همراه اولم که یک ماهه داره فقط

سلام

چند روز پیش شاتل آفر گذاشته بود 300 گیگ یکماهه 90 تومن من در جا گرفتم، عملا یک ماه در میون این آفر رو میذارن(یعضی وقتا 200 گیگ یکماهه 60 تومن بعضی وقتام 300 گیگ یکماهه 90 تومن)، منم هر چند ماهی یکبار میگیرمش و کل دانلودهامو یکجا انجام میدم(دانلود از سایت دانلودها و دی ال فاکس هم که نصف میوفته یعنی میشه از اون سایت ها 600 گیگ دانلود کرد بر حسب ترافیک داخلی)، مثلا وقتی میبینم بازی های زیادی دارن کرک میشن یا بازیهایی که میخوام بخرم نزدیک لانچشونه این حجم رو میخرم... ولی خب هزینه ماهیانه خود شاتل خیلی گرون شده و خیلیا هم همچین  آفرهایی رو در دسترس ندارن... همراه اول و ایرانسل هم که هیچی اصن...

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

ولی خب هزینه ماهیانه خود شاتل خیلی گرون شده

منظورتان از خیلی گران صد و بیست هزار تومان در ماه است؟!

شما برای بسته سیصد گیگ ماهانه نود هزار تومان پرداخت می کنید بعد می گویید سرویس سیصد و پنجاه گیگ ماهانه (بین الملل)به قیمت صد و بیست هزار تومان گران است؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، Unknown Truth گفته است :

منظورتان از خیلی گران صد و بیست هزار تومان در ماه است؟!

شما برای بسته سیصد گیگ ماهانه نود هزار تومان پرداخت می کنید بعد می گویید سرویس سیصد و پنجاه گیگ ماهانه (بین الملل)به قیمت صد و بیست هزار تومان گران است؟!

سلام، عذرخواهی میکنم که شاید صحبتم ابهام داشت

نکته اول اینکه نگفتم برای شخص من گرونه، بطور عمومی عرض کردم. چون یه عده میتونن یه سری چیزها رو بخرن نمیشه گفت اونها بطور کلی و عمومی گرون نیستن، یعنی در اطرافیان شما افرادی نیستن که وقتی بشنون بالای 60-70 تومن پول ماهیانه اینترنت میدید تعجب کنن؟ والا در اطراف ما که اکثریت این شرایط رو دارن...

نکته دوم ، در مورد شخص خودم هم ،اینه که اون 90 تومن رو مجبور نیستم پرداخت کنم و هرچندماه یکبار پرداخت میکنم اما هزینه ماهیانه و طرحی که برام فعال هست رو مجبورم پرداخت کنم، سرویس من پوینت تو پوینت هست، در گذشته طرحهای ADSLو P2P یکسان بودن(هم از نظر قیمت و هم از نظر حجم) اما الان متفاوت شدن، طرحهای پوینت تو پوینت الان هم قیمتشون از ADSL بیشتره و هم حجمشون زیر 100 گیگ هست(فقط اونهایی که از قدیم طرحهای شبیه به ADSL رو فعال داشتن و ماهیانه تمدید میکردین هنوز میتونن از تعرفه قیمتی و حجمی شبیه ADSL استفاده کنن و در صورتی که مثل من تغییر طرح اجباری داده باشند فقط تعرفه های p2p رو در دسترس دارند) اونهاییش رو که میتونم بخرم. حالا بذار مقایسه، طرح یکماه زیر 100 گیگ با هزینه بیشتر گرون به حساب نمیاد در برابر 300 گیگ یکماهه 90 تومن؟

این رو هم اضافه کنم که قبل از تغییر طرحی که بطور اجباری برام انجام شد وقتی قیمت طرحها رو ازشون پرسیدم، قیمت طرحی که مشابه اون طرح ADSL شاتل باشه، مثلا 350 گیگ در ماه برای اینترنت P2P با تعرفه جداگونه محاسبه میشه و میره حدود 300 هزار تومن در ماه! پس حتی اگر از دید خودم هم میخواستم اظهار نظر کنم و حتی با توجه به اینکه به قول شما راحت 90 تومن میدم واسه 300 گیگ یکماهه، باز هم اون سرویس ماهیانه ای که واسه خودم فعاله گرون به حساب میاد.

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

آخه بازی درست حسابی هم از اون موقعه معرفی نشده

یک سایپرپانک بود که کلا قفل نداشت

با این بازی جدیده که بازم قفل نداشت

لینک به دیدگاه

در در 12 بهمن 1399 در 12:53، ho3einsa گفته است :

پشمی نمونده برام از بس که داستانش گیرا و خفنه

😅😅 من موفق به اجرای حدود 10 دقیقه از بازی شدم گفتم ادامشو فردا میرم، بعدش دیدم 17 گیگ روی XGamePass آپدیت داد، درست فردای همونروزی که دانلودش تموم شد! 😐

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

همراه اول داره ستاره هزار مربع بعد اینترنت ویژه و بعد نامحود یک تا 11 صصبح 480 گیگ 20 تومن خودم ترابایت ترابایت دانلود میکنم سرعتشم بستیگ داره تو خونه 1 مگابایت جاهای دیگه تا 4 هم میرسه یعنی حدود 32 مگابیت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

آخه بازی درست حسابی هم از اون موقعه معرفی نشده

یک سایپرپانک بود که کلا قفل نداشت

با این بازی جدیده که بازم قفل نداشت

سلام

آره خب اما بازی هایی از قبلش هم بود که کرک نشدن، حالا شاید بازی های تاپی نبودن اما AAA بودن...

مثلا من منتظر فیفا2021 بودم که حتی نسخه 2020 اش هم اگر اشتباه نکرده باشم کرک نشد چه برسه به 2021 ، یا بازی F1 2020 (انگار بازی های کدمسترز و EA و یوبیسافت بلکل دیگه یا کرک نشو هستن یا واقعا حق حسابی پرداخت میشه) بازی های واچ داگز لیجِن و اسسینزکرید والهالا هم واسه چندبار امتحان بدک نیستن، همیشه گروههای کرک بدون توجه به محبوبیت یا تاپ بودن یک بازی معمولا هر بازی AAA رو که در توانشون بود کرک میکردن و حالا به جا موندن بازی های AAA کرک نشده از قبل و همینطور بازی های AAA جدید باعث نگرانیه که انگار واقعا در توانشون نیست مثل سابق.

الان حتی اگه مثلا از واچ داگز لیجن ، فیفا و f1 یا والهالا متنفر هم باشم و نخوام امتحانشون هم کنم بازم کرک نشدنشون اوضاع جالبی نیست :D همین که کرک بشن حس خوبی دست میده و امیدوار میشی به شکست ناپذیر نشدن دنووو 😂

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...