رفتن به مطلب

Recommended Posts

آقا اینا واقعا بازی آنچنانی نیستن که کرک شدنش بخوات چنگی به دل آدم بزنن 
تا وقتی که کالاف مدرن وارفار و بلک اپس جدیده کرک نشه آروم نمیگیگیریم
در مورد اینترنت هم همونطور که دوستمون بالا گفتن بهترین انتخاب همون همراه اوله به جای 90 هزار تومن بابت 300 گیگ 20 تومن میدی تا 2 ترابایت هم میتونی دانلود کنی فقط مشکلی هست اینه از ساعت 1 شب تا 11 صبحه و اینکه باید از مودم استفاده کنی چون پدر گوشی درمیاد 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

در مورد اینترنت هم همونطور که دوستمون بالا گفتن بهترین انتخاب همون همراه اوله به جای 90 هزار تومن بابت 300 گیگ 20 تومن میدی تا 2 ترابایت هم میتونی دانلود کنی فقط مشکلی هست اینه از ساعت 1 شب تا 11 صبحه و اینکه باید از مودم استفاده کنی چون پدر گوشی درمیاد 

سلام چه مشکلی برای موبایل پیش میاد؟ من همیشه به اینترنت موبایل وصلم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir.nl گفته است :

سلام 
برا من قبل اینکه مودم سیمکارتی بخرم ی گوشی هواوی داشتم که همش با اون دانلود میکردم ولی نمیدونم چی شد بعد دوماه گوشی یهو وسط تلگرام یا اینستا نتش قطع میشد علامت 4 جی اون بالا بودا و نت هم روشن بود ولی خب کلا نه اپلودی داشت و نه دانلودی و هر دفعه که اینطوری میشد باید گوشی رو ریستارت میکردم تا دوباره نتش وصل میشد البته این به خاطر اون دانلود های حجیمی بود که با گوشی میکردم نه کارکرد عادی مثلا 2 ترابایت در ماه دانلود داشتم به خاطر همین تصمیم گرفتم که ی مودم سیمکارتی بخرم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Aydin گفته است :

حالا COD مثلا خیلی بازی شاخیه ؟ سالی یکبار CODزاییده میشه

لینک به دیدگاه

Days Gone برای PC تایید شد

b1a06e29f1b30ad43582748f15_AzY1YjAyMTA0ODQx.thumb.jpg.8afdfa10eb6b0c58ea69516036b266b4.jpg

مردیم از بی گیمی,حداقل یه خبر خوب شنیدیم.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، amir.nl گفته است :

من یه ایپد دارم هم واسه ماین هم دانلود 24 ساعته به شارژه الان بعد یه ماه مشکلی واسش پیش نیومده قبلش هم خیلی واسه دانلود ازش استفاده میکردم حداقل روزی 11 ساعت بهش وصل بودم

در 2 ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

Days Gone برای PC تایید شد

b1a06e29f1b30ad43582748f15_AzY1YjAyMTA0ODQx.thumb.jpg.8afdfa10eb6b0c58ea69516036b266b4.jpg

مردیم از بی گیمی,حداقل یه خبر خوب شنیدیم.

اره خیلی خبر خوبیه البته اگر هارد ها بعد از این همه خبر جا داشته باشن سبک بازی شاید از نظر بعضی ها یجورایی بیهوده به نظر برسه چون خیلی ماموریت تکراری و بی خود داره فقط خود خط داستانی اصلی خوبه

امیدوارم هوش مصنوعی رو یه بهبودی بدن چون اگر مثل نسخه کنسول باشه شکست بزرگیه واسش

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

حالا COD مثلا خیلی بازی شاخیه ؟ سالی یکبار CODزاییده میشه

با همین حرف شما شرکت اکتیویژن سهامش تو وال استریت به فنا رفت

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

بازی ASSASSIN'S CREED: VALHALLA عملا کرک شده و کرکش هم در حال طی کردن مراحل بتا تستینگ توسط empress قرار داره، ظاهرا یه کم مشکل سیو وجود داشته

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

بازی ASSASSIN'S CREED: VALHALLA عملا کرک شده و کرکش هم در حال طی کردن مراحل بتا تستینگ توسط empress قرار داره، ظاهرا یه کم مشکل سیو وجود داشته

آقا خوش خبر باشی خیلی وقت این تاپیک به خاطر کرک نشدن بازی جدیدی آپ نشده بود 

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

این وارزون نمیزاره رددد رو تموم کنم همش چشمک میزنه و ...

کم کم با این وضعیت سخت افزار و قیمتها باید بجای بازی کردن بشینیم استریم بازیها رو ببینیم

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

کم کم با این وضعیت سخت افزار و قیمتها باید بجای بازی کردن بشینیم استریم بازیها رو ببینیم

دقیقا اپکس هم در برابر عناوین آفلاین همینطوره

البته تا باشه از این استریم ها :D 

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

AMD Radeon Adrenalin 2020 21.3.1 BETA

این درایور از کارت 6700 و بازی DOOM Eternal™: The Ancient Gods – Part Two پشتیبانی می کند .

.................................

دوستان عزیز و دوست داشتنی مدتیه سرم شلوغه ، از این که نتونستم پیغام های خصوصی رو جواب بدم عذرخواهی می کنم .

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

این همه وارزون بازی کردی،،،وقتی وارزون بازی میکنی خوشحالی یا عصبانی میشی ؟راستش بگو

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

آیا آخرین آپدیت بازی که قرار بود در همین چند روز گذشته منتشر بشه هم در نسخه کرک شده اعمال شده یا خیر ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

این همه وارزون بازی کردی،،،وقتی وارزون بازی میکنی خوشحالی یا عصبانی میشی ؟راستش بگو

همیشه میخندم چون سرگرمیمه نه بلای جونم

نشده شبی وارزون بازی کرده باشم خنده رو لبم نباشه اسمش روشه سرگرمی 

بیشترین لذت من وقتیه که من صدای پای دژمن رو به تیم میگم اما کسی جدی نمیگیره پس یه گوشه میشینم به چیز رفتنشونو با لذت تماشا میکنم(چند بار بخاطر قهقهه نصف شب پدر گرامی مثل عیزراییل اومده سراغم😅

سن که میره بالای 30 دیگه نحوه مردن و وین و کیل و ... برات بی معنی میشه فقط بازی میکنی که لذت ببری

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 ساعت قبل، Aydin گفته است :

آقا خوش خبر باشی خیلی وقت این تاپیک به خاطر کرک نشدن بازی جدیدی آپ نشده بود 

سلام

قربانت، آره واقعا، امیدوارم پروسه تست این هم به خوبی تموم بشه

در 22 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

سلام

دقیقا داریم میریم همین وری....

در 13 ساعت قبل، saeedx گفته است :

آیا آخرین آپدیت بازی که قرار بود در همین چند روز گذشته منتشر بشه هم در نسخه کرک شده اعمال شده یا خیر ؟؟؟

سلام

حقیقتش در این مورد خیلی اطلاعاتی ندیدم، اما با توجه به زمان خبر و زمان اومدن آپدیت فکر کنم آپدیت اخیر توش نیست، آپدیت اخیر برای اکانت یوپلی که دستم هست پریروز اومد اما خبر کرک شدن و شروع تست و دیباگ و... به قبل از این آپدیت اخیر بر میگرده، البته شاید این آپدیت رو هم تونستن با عقب انداختن ریلیز بهش اضافه کنن.

آخه خنده دار اینه که امپرس پست گذاشته بود و میگفت این بازی خیلی باگ داره و میخوام صبر کنم آپدیت بیاد، بعدش قبل ریلیز تنها آپدیتی که از اون موقع اومده کرک میکنه :D حالا شاید آپدیتهاش هم فوری اوکی شد.

فرایند تست کرک هم عملا اینه که یکی دو نفر از گیمرهاشون میشینن بازی رو ته میبرن که یهو آخرای بازی یا وسطاش مشکلی از لحاظ کرک و پایداری کرک نباشه، برای همین فاصله کرک شدن تا عرضه نهاییش بعضی وقتا زیاده. با توجه به باگهای وحشتناک گیم هایی که یکی دو سال اخیر در روز عرضه داشتن، فکر کنم خود شرکت ها نمیان اولش بدنش به چندتا گیمر که از اول تا آخرشو برن ببینن سالمه یا نه، کوالیتی کنترل تعطیل :D 

لینک به دیدگاه

دوستان این forza 4 نسخه steam رو دانلود کردم و بازیه خوبی هم هست ولی چرا E brake انقدر غیر قابل کنترله ؟ یک دستی میکشی ماشین دو کیلومتر لیز میخوره. تنظیمی چیزی داره یا مدلش کلا اینطوریه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، Mehrdad.93 گفته است :

دوستان این forza 4 نسخه steam رو دانلود کردم و بازیه خوبی هم هست ولی چرا E brake انقدر غیر قابل کنترله ؟ یک دستی میکشی ماشین دو کیلومتر لیز میخوره. تنظیمی چیزی داره یا مدلش کلا اینطوریه ؟

دقیقا، اصلا فیزیک ماشینا مخصوصا روی آسفالت یه جوریه 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

دقیقا، اصلا فیزیک ماشینا مخصوصا روی آسفالت یه جوریه 

اگر همینش درست بود و کلا فیزیک بهتری هم داشت و نیترو هم داشت میشد بهش امتیاز 9.5 داد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 28 اسفند 1399 در 12:36، Farjam گفته است :

سلام

دوستان تورنتباز هم میتونن یکی از فایل های اینجا رو بردارن

نسخه dodi فشرده هم از حدود 28 گیگ شروع میشه، از سرور داخلی اینجا

*ظاهرا آپدیت آخر رو هم شامل نمیشن

*اونهایی که فایل های نسخه 1.1.2 رو داشته باشند هم میتونن تنها فایل کرک رو از اون لینکی که برای تورنت گذاشتم بردارن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

هیچ چیز غیر ممکن نیست!
بازی جدید Crash Bandicoot 4 که برای اجرای بخش تک نفره هم باید اتصال دائم به اینترنت میداشت توسط هکر بی نظیر EMPRESS کرک شد.

لینک به دیدگاه

در در 4 فروردین 1400 در 15:41، Farjam گفته است :

دوستان تورنتباز هم میتونن یکی از فایل های اینجا رو بردارن

نسخه dodi فشرده هم از حدود 28 گیگ شروع میشه، از سرور داخلی اینجا

*ظاهرا آپدیت آخر رو هم شامل نمیشن

*اونهایی که فایل های نسخه 1.1.2 رو داشته باشند هم میتونن تنها فایل کرک رو از اون لینکی که برای تورنت گذاشتم بردارن

ظاهرا در سایت اکیدرو ریلودد برداشتنش پیدا نمیشه تو سرچ هم نمیاد

Crash bandiccot

اساسین کریدAssassins.Creed.Valhalla-EMPRESS.تورنت

هر دو تورنت هستن

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

هیچ چیز غیر ممکن نیست!
بازی جدید Crash Bandicoot 4 که برای اجرای بخش تک نفره هم باید اتصال دائم به اینترنت میداشت توسط هکر بی نظیر EMPRESS کرک شد.

سلام محسن جان، بوسیله اسمارت اِمولاتور شروع کردن به دادن اطلاعات آتنتیکیشن به برنامه ها و بازی ها بدون نیاز به سرور اصلی بازی ها(فعلا برای یوپلی و استیم طراحی شده بود اما واسه کرش عجیب بود :D بعضیا میگن امید کرک شدن کال آف دیوتی هم زنده شده با شبیه سازی شبکه آتنتیکیشنِ کاستوم)، یک نرم افزار هم برای شبیهسازی اتصال به اینترنت برای برخی بازی های اپیک هم اومده یه نگاه بهش بنداز

اینجا

در 2 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

ظاهرا در سایت اکیدرو ریلودد برداشتنش پیدا نمیشه تو سرچ هم نمیاد

Crash bandiccot

اساسین کرید https://skidrowtorrents.com/assassins-creed-valhalla-تورنت-download-pc-game/

هر دو تورنت هستن

سلام،

آره الان دیدم برداشتنش، ممنون :D

لینک به دیدگاه

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Adrenalin 2020 21.3.2 BETA

این درایور از :

Outriders™

Evil Genius 2: World Domination™

DIRT 5™ Update 4.0 . DirectX® Raytracing

پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...