رفتن به مطلب

Recommended Posts

3 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

قندشکن روشن و برنامه xbox باید نصب باشه(نوع قند شکنم تاثیر داره با وی تو ری زیاد جور نیست) برو داخل بازی اجازه وارد کردن اکونت رو بهت میده ...hotmail وارد کن ولی احتمال داره ارور بده که دوباره امتحان کن یبار که اکونتت ثبت شد دیگه نمیخواد(اکونتت که ثبت میشه کاتسین اول میاد) ادامه بدی بیا بیرون قندشکن خاموش کن دوباره برو تو ولی آفلاین.... مشکل حل میشه...ولی در جریان باش بازی مشکل استاتتر و لگ داره من که تحملشو نداشتم زدم پاک کردم دایرکس 12 این مشکلاتو ایجاد میکنه چون بیس این بازی روی 10 و 11 بوده...

با v2ray رفته بودم پس شاید برای همین باشه که قند شکن خیلی خوبی نیست.( قند شکن خوب اگه سراغ داری اینجا یا خصوصی هر جور راحت هستی بگی خوبه) من اکانت رو ساختم و تیک سبز میخوره ولی رد نمیشه که start بزنم با  gmail و yahoo ساختم نشد حتما با hotmail هم نشه چون کلا قند شکن لازمه .

خودت با قند شکن رفتی ایا؟ به نظرت hotmail بسازم رد میکنه؟ (بعیده!) نسخه یک که اون موقع بازی نشد بکنم چون save نداشت ولی نسخه 4خوب بود استاتر ندیدم ( استاتر بیشتر به خاطر کمبود vram و شاید ram پیش بیاد) زمان codex که کرک شد رو میگم. ویندوز من11 هست شاید ورژنش نخورده با اینکه گفته شده روی همه 11 ها اجرا میشه.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، MEHDI 7 گفته است:

با v2ray رفته بودم پس شاید برای همین باشه که قند شکن خیلی خوبی نیست.( قند شکن خوب اگه سراغ داری اینجا یا خصوصی هر جور راحت هستی بگی خوبه) من اکانت رو ساختم و تیک سبز میخوره ولی رد نمیشه که start بزنم با  gmail و yahoo ساختم نشد حتما با hotmail هم نشه چون کلا قند شکن لازمه .

خودت با قند شکن رفتی ایا؟ به نظرت hotmail بسازم رد میکنه؟ (بعیده!) نسخه یک که اون موقع بازی نشد بکنم چون save نداشت ولی نسخه 4خوب بود استاتر ندیدم ( استاتر بیشتر به خاطر کمبود vram و شاید ram پیش بیاد) زمان codex که کرک شد رو میگم. ویندوز من11 هست شاید ورژنش نخورده با اینکه گفته شده روی همه 11 ها اجرا میشه.

تا الان داشتی gmail yahoo میزدی...فقط hotmail باید بزنی که ماله ماکروسافت به این خاطر تو نمیرفته...من بهت  میگم اون مراحلو انجام دادی میگی آره....

وی رمم 16 رمم 32 مشکل از بازیه همه شکایت داشتن تقریبا با 4080 شکایت بود نسخه 4 من تجربه نکردم شاید این نسخه اینجوریه

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

تا الان داشتی gmail yahoo میزدی...فقط hotmail باید بزنی که ماله ماکروسافت به این خاطر تو نمیرفته...من بهت  میگم اون مراحلو انجام دادی میگی آره....

وی رمم 16 رمم 32 مشکل از بازیه همه شکایت داشتن تقریبا با 4080 شکایت بود نسخه 4 من تجربه نکردم شاید این نسخه اینجوریه

منظورم از gmail و yahoo این بود که دوبار اکانت ساختم که کد تایید به این دو ایمیل من فرستاده شده چون وقتی hotmail میسازه یه ادرس ایمیل هم برای تایید ساخت اکانت می خواد تا ساخت اکانت تموم بشه.به احتمال زیاد باید از قند شکن رد بشه.تا start بتونم بزنم.

مرسی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز مشکل خاصی دارید واسش تاپیک مجزا بزنید اینجا جای حل مشکلات سیستم شما نیست

لینک به دیدگاه

یه سوال دارم بازی alan wake 2 از کراسفایر پشتیبانی میکنه؟

یه سوال دارم بازی alan wake 2 از کراسفایر کارتهای amd پشتیبانی میکنه؟ 

لینک به دیدگاه

یه سوال دارم بازی alan wake 2 از کراسفایر کارتهای amd پشتیبانی میکنه؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 دقیقه قبل، alizavareh گفته است:

یه سوال دارم بازی alan wake 2 از کراسفایر پشتیبانی میکنه؟

کراسفایر و sli خیلی وقته منسوخ شدن 

و تو بازیها پشتیبانی نمیشن 

هرچند قبلا هم تو هربازی پشتیبانی نمیشد و عملکرد زیاد جالبی هم نداشتن 

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

کراسفایر و sli خیلی وقته منسوخ شدن 

و تو بازیها پشتیبانی نمیشن 

هرچند قبلا هم تو هربازی پشتیبانی نمیشد و عملکرد زیاد جالبی هم نداشتن 

اره میدونم منسوخ شدن ولی کراس کردن دوتا rx580 به اندازه ۳۰۶۰ تقریبا قدرت میده به صرفه تره تا خریدن گرافیک فقط مشکل پشتیبانی کردن یا نکردن بازیهاس

ویرایش شده توسط alizavareh
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، alizavareh گفته است:

اره میدونم منسوخ شدن ولی کراس کردن دوتا rx580 به اندازه ۳۰۶۰ تقریبا قدرت میده به صرفه تره تا خریدن گرافیک فقط مشکل پشتیبانی کردن یا نکردن بازیهاس

منظور دوستمون از منسوخ شدن همین بود که تو بازی‌ها پشتیبانی نمی‌شن

پس کلا دور این کار رو خط بکشین و یک کارت گرافیک مناسب نیاز و بودجه‌تون تهیه کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان .

خبری از کرک شدن فیفا ۲۴ نیست ؟

بازی pes نمی خواد از این شکل و فورم در بیاد ؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بازی Contra Operation Galuga کرک شد .

زنده شدن خاطرات نوستالوژی

Contra_Operation_Galuga.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ در 11:44، big VULTURE گفته است:

سلام دوستان .

خبری از کرک شدن فیفا ۲۴ نیست ؟

بازی pes نمی خواد از این شکل و فورم در بیاد ؟

سلام

طبق چیزی که من شنیدم و شاید اشتباه هم باشه، دیگه کسی روی کرک دنوو بطور فعال کار نمیکنه و Empress هم شایعاتی مطرح بود که همون VOKSI بوده و چون زیر نظر بوده با این اسم فعالیت میکرده و لو رفته برای همین متوقف شده(اینا همش مثل گذاشتن تیکه های پازل توسط افراد حاضر در سینِ کرکینگ بوده و ممکنه 100 درصد حقیقت نداشته باشه)و با دنوو هم مکاتباتی داشته(که این قسمت به نظر حقیقتِ بیشتری داره) تا بازیا تا مدت مشخص و طولانی کرک نشن مگه خود دولاپر دنوو رو حذف کنه

در مورد PES هم که باید بگم کونامی از دندون گرد ترین شرکتهاست و دیده در همین حد براش سود آوری داره دیگه میخواد همه چیو جدا جدا ارائه کنه و محدود

لینک به دیدگاه

Valiant Hearts: Coming Home با استفاده از شبیه‌ساز کنسول نینتندو سوییچ برای PC آماده شده است.

Valiant-Hearts-Coming-Home-cover-large.jpg

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

بازی Horizon Forbidden West™ Complete Edition منتشر و توسط گروه FLT کرک شد.

@pcgame2000

لینک به دیدگاه

بازی Alone in the Dark 2024 که دیروز منتشر شده بود رو هم گروه FLT کرک کرد ولی هنوز اساسین کرید میراژ و اسنایپر الیت 5 رو کسی نمیخواد کرک کنه.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۲ در 20:38، Street Kings گفته است:

بازی Alone in the Dark 2024 که دیروز منتشر شده بود رو هم گروه FLT کرک کرد.

من این بازی رو نصب کردم خبر خوب اینه منو ها و زیرنوس بازی زبان فارسی هم داره.

لینک به دیدگاه

کرک dragon dogma 2 بیاد خیلی خوب میشه. نمیدونم چرا همونکه کرک lis of p رو منتشر کرد اینم کرک نمیکنه. کلا دلبخواهی کرک میکنن

calisto protocol هم هیچ وقت کرک نشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
22 ساعت قبل، Street Kings گفته است:

من این بازی رو نصب کردم خبر خوب اینه منو ها و زیرنوس بازی زبان فارسی هم داره.

خود بازی چجوریه ارزش دانلود داره ؟

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است:

کرک dragon dogma 2 بیاد خیلی خوب میشه. نمیدونم چرا همونکه کرک lis of p رو منتشر کرد اینم کرک نمیکنه. کلا دلبخواهی کرک میکنن

calisto protocol هم هیچ وقت کرک نشد

اینا دنوو دارن

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

خود بازی چجوریه ارزش دانلود داره ؟

والا هنوز وقت نشده بازی رو جلو ببرم فقط نصب کردم مقداری بازی کردم ولی بازی مقداری استاتر داره تو سیستم من احتمالا نیازمند آپدیته تا روون اجرا بشه موتور گرافیکیشم انریل انجین 5 هست خیلی هم گرافیکش بالا نیست حتی در حد اویل 4 ریمکم نیست

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است:

lis of p هم دنوو داشت

lis of p تو اخرین اپدیتش ناشر فایل بازی بدون دنوو  گذاشته بود  که همونو کرک کردند calisto protocol هنوز دنوو داره

https://www.dsogaming.com/news/neowiz-has-accidentally-removed-denuvo-from-lies-of-p/

لینک به دیدگاه

The Callisto Protocol

توسط rune کرک شد.

کاش از خدا یه چیز دیگه میخاستید😁

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، koorosh kabir گفته است:

The Callisto Protocol

توسط rune کرک شد.

کاش از خدا یه چیز دیگه میخاستید😁

مجددا جهت اطمینان خاطر میپرسم... این بازی روش قفل دنوو بود و کرک شد؟ من یادم نمیاد این گروه تا حالا آیت قفل رو شکونده باشه... 

اگر اینجور باشه که خیلی خبر خوبیه... به امید بازی های بیشتر 

ویرایش شده توسط Ali0110
لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Ali0110 گفته است:

مجددا جهت اطمینان خاطر میپرسم... این بازی روش قفل دنوو بود و کرک شد؟ 

اگر اینجور باشه که خیلی خبر خوبیه... به امید بازی های بیشتر 

بله ..فقط منتظریم آپلود کنن سایتهای داخلی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...