رفتن به مطلب

Recommended Posts

خب... ظاهرا ناشر قفل رو حذف کرده که تونستن کرک کنند. 2 ساعت پیش خبرش توییت شده

از خوشحالیمان کاسته شد... 

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، Ali0110 گفته است:

مجددا جهت اطمینان خاطر میپرسم... این بازی روش قفل دنوو بود و کرک شد؟ من یادم نمیاد این گروه تا حالا آیت قفل رو شکونده باشه... 

اگر اینجور باشه که خیلی خبر خوبیه... به امید بازی های بیشتر 

خیر عزیز خود شرکت قفل رو از روی بازیش برداشته بود که کرک شد. 

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است:

lis of p هم دنوو داشت

قفلش حذف شد بعد کرک کردن 😂

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، koorosh kabir گفته است:

The Callisto Protocol

توسط rune کرک شد.

کاش از خدا یه چیز دیگه میخاستید😁

100 گیگ حجمه باید منتظر ریپک ها موند

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

100 گیگ حجمه باید منتظر ریپک ها موند

تست کنم ببینم چطوره

لینک به دیدگاه

احتمالا هزینه دنوو نگه داشتن روی بازی زیاده بعد یه مدت برمیداره ناشر. اتفاقا بهترم هست. تمام اپدیت ها اومده و بازی ایرادتش رفع شده الان اماده بازی شده😉

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، amirhalgord گفته است:

دوستان هنوز خبری از هک اسنس میراژ نیست ؟

سلام. خبری نیست.

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، amirhalgord گفته است:

تقریبا کرک این بازی غیر ممکنه

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، amirhalgord گفته است:

اشتراکی این بازی + pop رو با هم خریدم 70 تومن . اشتراکی بگیر

میراژ رو تا اخر رفتم بازی خوبیه. ارزش یکبار بازی کردن رو داره . نمرم به این بازی 7.5 از 10 😁

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

سلام

بازی assassin mirage کرک نشد؟

اگر نه، لطفاً در صورت امکان یه سایت معتبر برای CD key معرفی کنید.

3 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است:

اشتراکی این بازی + pop رو با هم خریدم 70 تومن . اشتراکی بگیر

میراژ رو تا اخر رفتم بازی خوبیه. ارزش یکبار بازی کردن رو داره . نمرم به این بازی 7.5 از 10 😁

از چه سایتی خرید کردید؟

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، rajah گفته است:

سلام

بازی assassin mirage کرک نشد؟

اگر نه، لطفاً در صورت امکان یه سایت معتبر برای CD key معرفی کنید.

از چه سایتی خرید کردید؟

درود برادر عزیز.از اینجا بگیر عالیه

https://www.cdkeyshare.ir/shop/cdkeyshared/assassins-creed-mirage-deluxe-edition/

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، lali city گفته است:

درود برادر عزیز.از اینجا بگیر عالیه

https://www.cdkeyshare.ir/shop/cdkeyshared/assassins-creed-mirage-deluxe-edition/

سلام  یه توضیخ میدید چه جوری باید بخری ازشون تک نصب یعنی چی 10 بار نصب یعنی چی والا من یر همین گیج سدنش نگرفتم دیتاش از کجا بگیرم

لینک به دیدگاه

هم اکنون، mohsensoleymani220 گفته است:

سلام  یه توضیخ میدید چه جوری باید بخری ازشون تک نصب یعنی چی 10 بار نصب یعنی چی والا من یر همین گیج سدنش نگرفتم دیتاش از کجا بگیرم

سلام

شما همون نسخه سوپر رو بخرید تفاوت قیمتی آنچنانی ندارن  محدودیت نصب نداره و پشتیبانی بهتری هم میده

دیتا رو هم از سایت dlfox دانلود کنید

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mohsensoleymani220 گفته است:

داداشم خودش کامل توضیح داده،برا اینکه اشتباه نکنی کامل متن شرایط رو بخون.فایل دیتا رو هم از سایت dlfox یا gameshift بگیر.

پاسخگویی و پشتیبانی این سایت عالیه.

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، rajah گفته است:

سلام

شما همون نسخه سوپر رو بخرید تفاوت قیمتی آنچنانی ندارن  محدودیت نصب نداره و پشتیبانی بهتری هم میده

دیتا رو هم از سایت dlfox دانلود کنید

2 دقیقه قبل، lali city گفته است:

داداشم خودش کامل توضیح داده،برا اینکه اشتباه نکنی کامل متن شرایط رو بخون.فایل دیتا رو هم از سایت dlfox یا gameshift بگیر.

پاسخگویی و پشتیبانی این سایت عالیه.

متشکرم برم تو نخش برای دست گرمی یه prince of persia  بگیرم ازش دستم گرم بشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سرانجام پس از ۸ سال بازی FIFA 16 که از قفل DENUVO استفاده میکند توسط DELUSIONAL کرک شد.

لینک به دیدگاه

بازی Just Dance 2017 که از قفل DENUVO استفاده میکند پس از هشت سال توسط DELUSIONAL کرک شد.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بازی Assassin's Creed Mirage روی پلتفرم Ubisoft Connect برای 2 هفته رایگان شد دانلود کنید و فعلا این دو هفته رو خوش باشید تا ببینیم بعدا چی میشه من که نصبش کردم حجمش هم زیاد نیست نزدیک 40 گیگ بازی کیفیت باحالی داره بخصوص همین اول بازی موسیقیش آدمو میبره به دوره ی تاریخی بازی.

Screenshot 2024-04-17 085653.png

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Street Kings گفته است:

سلام دوستان بازی Assassin's Creed Mirage روی پلتفرم Ubisoft Connect برای 2 هفته رایگان شد دانلود کنید و فعلا این دو هفته رو خوش باشید تا ببینیم بعدا چی میشه من که نصبش کردم حجمش هم زیاد نیست نزدیک 40 گیگ بازی کیفیت باحالی داره بخصوص همین اول بازی موسیقیش آدمو میبره به دوره ی تاریخی بازی.

من یکماه نصبش کردم ولی فقط یک ساعت پلی دادم... اون لذت ac های قدیمیرو نداره بازگشت به ریشه ها فقط تبلیغات پارکورش خیلی سطح پایین شخصیت ها واقعا گیرا نیستن و اصلن جذاب نمیشن برات خیلی مصنوعین و سطحی ... هوش مصنوعی از 10 شاید 2 باشه نمرش ...مبارزاتش تکرای میشه و اصلن جذابیتی نداره... گرافیکش خوبه و موسیقی عالیه ولی ...برای من ac بعد از یونیتی تموم شد... من روی سیستم ac 2 رو نصب کردم جدیدن با اینکه این همه سال ازش میگذره اتزیو آدیتوره کجا و بسیم میراج کجا کاش یکی پیدا میشد به یوبی میگفت بس کن دیگه اینهمه خاطررو خراب نکن ...ac red هم شبیه نقش آفرینی های آخریشه نمیدونم چرا یوبی اسم ac رو برنمیداره اینایی که داره میسازه ac نیست.....

لینک به دیدگاه

قفل DENUVO از بازی Ghostwire: Tokyo حذف شد.

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Street Kings گفته است:

یه نکته ای هم الان فهمیدم اینه که کلا دو ساعت از بازی قابل بازی کردنه یعنی که شمارنده گذاشتن از دو ساعت شروع میشه و به صفر میرسه و شما بقیه ادامه ی بازی رو باید بخرید. نامردا

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Street Kings گفته است:

یه نکته ای هم الان فهمیدم اینه که کلا دو ساعت از بازی قابل بازی کردنه یعنی که شمارنده گذاشتن از دو ساعت شروع میشه و به صفر میرسه و شما بقیه ادامه ی بازی رو باید بخرید. نامردا

برادر روش نوشته فری تریال
و اینکه شما تو این 2 ساعت هر کاری بکنی بعد از خرید بازی منتقل میشه به ورژن خریداری شده 

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

برادر روش نوشته فری تریال
و اینکه شما تو این 2 ساعت هر کاری بکنی بعد از خرید بازی منطق میشه 

من نصبش کردم توی 2 ساعت هیچی از بازی جلو نمیره. ولی تو همون عکسی گه گذاشتم نوشته ذخیره بازی سر جاش میمونه و به بازی خریده شده انتقال پیدا میکنه مشکل اصلی برای ما همین خریدن بازی هست چون نمیصرفه نهایتا بتونیم اشتراکی بزنیم.

در ۱۴۰۳/۱/۲۹ در 09:33، phoenixia گفته است:

من یکماه نصبش کردم ولی فقط یک ساعت پلی دادم... اون لذت ac های قدیمیرو نداره بازگشت به ریشه ها فقط تبلیغات پارکورش خیلی سطح پایین شخصیت ها واقعا گیرا نیستن و اصلن جذاب نمیشن برات خیلی مصنوعین و سطحی ... هوش مصنوعی از 10 شاید 2 باشه نمرش ...مبارزاتش تکرای میشه و اصلن جذابیتی نداره... گرافیکش خوبه و موسیقی عالیه ولی ...برای من ac بعد از یونیتی تموم شد... من روی سیستم ac 2 رو نصب کردم جدیدن با اینکه این همه سال ازش میگذره اتزیو آدیتوره کجا و بسیم میراج کجا کاش یکی پیدا میشد به یوبی میگفت بس کن دیگه اینهمه خاطررو خراب نکن ...ac red هم شبیه نقش آفرینی های آخریشه نمیدونم چرا یوبی اسم ac رو برنمیداره اینایی که داره میسازه ac نیست.....

در کل سری اساسین افت داشته این هم طبق اخباری که من شنیده بودم قرار نبود یه فرانچایز جدا باشه قرار بود یه دی ال سی برای والهلا باشه ولی خب مثل اینکه اینقدر بزرگ شد که جداش کردن البته تا اونجایی که من میدونم داستان و نقشه ی بازی و مراحل فرعی و اصلی بسیار کمتر از والهلا هست که به نظرم خیلی بهتره اینطوری توی والهلا لامصب هرچی میره جلو مراحل فرعی تموم نمیشن.

ویرایش شده توسط Street Kings
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

بازی STAR WARS™ Battlefront™ Ultimate Edition که از قفل DENUVO استفاده میکند پس از 9 سال توسط DELUSIONAL کرک شد.

بازی SAMURAI WARRIORS 4 DX منتشر و توسط گروه TENOKE کرک شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...