رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، Saman Taji گفته است :

شرکت سونی اعلام کرد که از این پس کاربران سرویس PS Now در  PC قادر به بازی عناوین PS4  نیز خواهند بود...

.. منبع

http://www.guru3d.com/news-story/playstation-4-games-will-be-playable-on-pc.html

درود

تشکر بابت زحمتی که برای این خبر کشیدین

ولی لطفا چک کنین که اسپم نشه خبرتون

الان قبل از شما هم گذاشته بودن

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ArminZol گفته است :

درود

تشکر بابت زحمتی که برای این خبر کشیدین

ولی لطفا چک کنین که اسپم نشه خبرتون

الان قبل از شما هم گذاشته بودن

میبخشید، چک نکردم حقیقتا. وقتی داشتم ارسال میکردم صفحه آخر تایپیک نبودم وگرنه حتما میدیدم!

یکی از دوستان من از این سرویس PS Now استفاده میکنه و به گفته خودش با توجه به سرعت اینترنت ش لاگ داشته و  گرافیک خیلی بالا نبوده اما واقعا جالب و سرگرم کننده بوده... 

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/16, 12:28:07، Ruby گفته است :

بعید میدونم این امر مستقیما اتفاق بیفته و با سیاست های سونی هیچوقت بازی های انحصاری ـش برای پلتفرم دیگه ای منتشر نمیشن.

احتمالن فرمایش شما داداش گلم درسته ولی تو این لیستی ک ارائه داده سونی(:25_money_mouth::x) god of war 3 و kill zone هست

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

احتمالن فرمایش شما داداش گلم درسته ولی تو این لیستی ک ارائه داده سونی(:25_money_mouth::x) god of war 3 و kill zone هست

متوجه منظورم نشدید، من گفتم مستقیما و منظورم از مستقیما یعنی قید انحصاری بودن رو زدن ـه و الان بازی هایی که از طریق PS Now در دسترس هستن مستقیما بر روی PC در دسترس نیستن و فقط دارن از طریق شبکه PlayStation  بر روی رایانه شخصی استریم میشن که خودش منابع زیادی از نظر سیستم و همچنین اینترنت مصرف میکنه. تمام اینها جدا از هزینه اشتراک و نیاز به دیتا بازی هاست.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

باید یه پولی هم از پی سی گیمرها در بیارن وگرنه نمیشه ههههه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ruby گفته است :

متوجه منظورم نشدید، من گفتم مستقیما و منظورم از مستقیما یعنی قید انحصاری بودن رو زدن ـه و الان بازی هایی که از طریق PS Now در دسترس هستن مستقیما بر روی PC در دسترس نیستن و فقط دارن از طریق شبکه PlayStation  بر روی رایانه شخصی استریم میشن که خودش منابع زیادی از نظر سیستم و همچنین اینترنت مصرف میکنه. تمام اینها جدا از هزینه اشتراک و نیاز به دیتا بازی هاست.

درست میفرمایید دوسته عزیز :x

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

باید یه پولی هم از پی سی گیمرها در بیارن وگرنه نمیشه ههههه

چون داداش گلم ب قدرت پی سی گیمینگ پی میبردن میخان از این سفره ی پهن شده بهره مند بشن

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام این راه حل برای ویندوز هشت هست

من کرک رو سه جداگونه ریختم بعد از سه بار کرش اجرا شد . ممنون از دوستان . کرک رو دستی بریزید مال دل فاکس کانال تلگرام جواب داد

بخش دومین عکس بازی کرش می کنه

unraval

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

بخش دومین عکس بازی کرش می کنه

unraval

احتمالا فیکسی چیزی بیاد براش..خیلی مشکل داره رو کامپیوترا... 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Saman Taji گفته است :

میبخشید، چک نکردم حقیقتا. وقتی داشتم ارسال میکردم صفحه آخر تایپیک نبودم وگرنه حتما میدیدم!

یکی از دوستان من از این سرویس PS Now استفاده میکنه و به گفته خودش با توجه به سرعت اینترنت ش لاگ داشته و  گرافیک خیلی بالا نبوده اما واقعا جالب و سرگرم کننده بوده... 

خواهش میکنم

پیش میاد دیگه

متاسفانه نت خیلی قوی میخواد

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

احتمالا فیکسی چیزی بیاد براش..خیلی مشکل داره رو کامپیوترا... 

سلام

الان تغریبا مشکلش رو پیدا کردم

موقع وارد شدن به بخش های بازی مثلا دریا  تمام تنظیمات گرافیک به غیر از روزلیشن رو بیارین پایین وارد محیط که شد ببرین بالا . اینجوری کرش نمی کنه تا بخش 5 یا 6 رفتم خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام

الان تغریبا مشکلش رو پیدا کردم

موقع وارد شدن به بخش های بازی مثلا دریا  تمام تنظیمات گرافیک به غیر از روزلیشن رو بیارین پایین وارد محیط که شد ببرین بالا . اینجوری کرش نمی کنه تا بخش 5 یا 6 رفتم خیلی خوبه

:1_grinning: دم شما گرم.. همین کارو میکنم موقع بازی

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/04/03, 16:07:05، Saman Taji گفته است :

بالاخره فشارها به Activision نتیجه داد و بازی CoD Modern Warfare Remastered از انحصار بودن با بازی CoD Infinite Warfare خلاص شد، یعنی شما برای اینکه بازی CoD MWR داشته باشید باید بازی CoD IW رو هم میخریدید... اینم سند مدرک ش یعنی صفحه استیم ش

http://store.steampowered.com/app/393080/Call_of_Duty_Modern_Warfare_Remastered/?snr=1_7_7_151_150_3

جالب اینجا ست که نمره های مطلوب ی از نقد ها به دست نیاورده، البته بیشتر به خاطر عرضه یک DLC برای این بازی هست...

آره این dlc هه کار دستشون داده

اگه درست از روی کامنت های درج شده در استیم متوجه شده باشم ، در واقع مسئله این بوده که نسخه اصلی بازی  که الان ریمسترش کردن یه سری مپ  واسه مولتی پلیر هم همراهش داشته به رایگان یعنی جز بازی اصلی بودن! حالا  الان اومدن بازی رو ریمستر کردن و دارن به عنوان یه گیم کامل  میفروشن اما چهارتا از همون نقشه هایی رو که توی بازی اصلی رایگان بودن جدا کردن و بصورت دی ال سی جداگونه میفروشن :| خیلی حرکت چیپی بوده.. من شخصا توی هیچ ریمستری در تاریخ همچین حرکتی ندیده بودم... تازه معمولا برعکسش رو انجام میدن خیلیا و تازه اگه بازی اصلی دی ال سی هم داشته بوده میومدن نسخه definitive edition یا GOTY رو ریمستر میکردن و میفروختن...

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

آره این dlc هه کار دستشون داده

اگه درست از روی کامنت های درج شده در استیم متوجه شده باشم ، در واقع مسئله این بوده که نسخه اصلی بازی  که الان ریمسترش کردن یه سری مپ  واسه مولتی پلیر هم همراهش داشته به رایگان یعنی جز بازی اصلی بودن! حالا  الان اومدن بازی رو ریمستر کردن و دارن به عنوان یه گیم کامل  میفروشن اما چهارتا از همون نقشه هایی رو که توی بازی اصلی رایگان بودن جدا کردن و بصورت دی ال سی جداگونه میفروشن :| خیلی حرکت چیپی بوده.. من شخصا توی هیچ ریمستری در تاریخ همچین حرکتی ندیده بودم... تازه معمولا برعکسش رو انجام میدن خیلیا و تازه اگه بازی اصلی دی ال سی هم داشته بوده میومدن نسخه definitive edition یا GOTY رو ریمستر میکردن و میفروختن...

دقیقا فرجام جان، با وجود ارائه این نسخه همچنان برای  دریافت DLC باید پول داد در صورتی که در قبل رایگان بوده... سیاست Activision اینه دیگه!  الان شما پیش پیش DLC ها رو میخری به اسم سیزن پس تازه زمان انتشار هم معلوم نیست!

پ.ن: از این بدتر افزونه  Call of Duty Days of Summer برای این بازی هست که قراره برای مدت محدودی عرضه بشه و شامل یه نقشه و چلنچ و ... خواهد بود؛ من نمیدونم رایگان هست یا نه اما برای من دیگه اهمیتی نداره!

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

در در 1396/04/18, 10:31:03، hosseinskandari گفته است :

:1_grinning: دم شما گرم.. همین کارو میکنم موقع بازی

بازی unraval مشکل کرش پیدا شد و بازی تموم شد خیلی چسبید .

برای اینکه بازی کرش نداشته باشه کدک های تصویر مانند برنامه 

ADVANCED.Codecs.7.7.5

و  k lite  مدیا پلیر کلاسیک رو پاک کنید راحت اجرا می شه  به  همین راحتی

نسخه فیتگرل

لینک به دیدگاه

عنوان FIFA 17 که از قفل دنوو بهره میبرد بالاخره توسط گروه STEAMPUNKS کرک شد

@GamersParadise

لینک به دیدگاه

آقا دمش گرم این steampunks 

طلسم ها بلاخره شکسته شد .... 

الان دیگه فک نکنم بازی باشه که مدت زیادی کرک نشده باشه .....

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

عنوان FIFA 17 که از قفل دنوو بهره میبرد بالاخره توسط گروه STEAMPUNKS کرک شد

@GamersParadise

سلام روی ویندوز7 اجرا میشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

فیفا 17 هم بالاخره توسط steampunks

کرک شد

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه این بنده خدایی که بازی فیفا17 روکرک کرده ایرانی بود باید زنگ میزدیم روابط عمومی شبکه 3 سرود ملی واهنگ حماسی بزاره:43_slight_frown:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دمشونم گررررم این گروه های دوست داشتنی :D

ولی پس gears of war 4 چی میشه؟؟؟:(

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

سلام روی ویندوز7 اجرا میشه ؟؟؟

سلام علیک. احتمالا. جواب بده ، خودم ویندوز ده دارم

لینک به دیدگاه

اینبار نوبتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت CHOST REECON

لینک به دیدگاه

این احتمال وجود داره بازی بعد تایتان فال 2 باشه همونطور که میدونید بخش داستانی هم داره این بازی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...