رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

امروز همه میخوان مارو بزنن : )

کی من؟ :D والا من مثل همیشه به خنده خنده نوشتم و اصلا همچین قصدی نداشتم ، فقط دلیل پستم رو براتون توضیح دادم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

کی من؟ :D والا من مثل همیشه به خنده خنده نوشتم و اصلا همچین قصدی نداشتم ، فقط دلیل پستم رو براتون توضیح دادم

داداش منم به شوخی نوشتم :x

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

این داستانش فرق میکنه کلا اقا فرجام

در 1 ساعت قبل، Farjam گفته است :

کی من؟

دوستان عزیز من سطحی ترجمه میکنم خبر زیر رو از crackwatch:

مثل اینکه لایه vmprotect رو روی denuvo قرار دادن بدبختا. دنوو امسال vmprotect رو گذاشته بود کنار. این نشون دهنده خودخواهی یوبیسافته که اهمیتی به تجربه گیمینگ کاربرا نمیدن. در ضمن پدر سی پی یو تون در میاد.:| هر چی باشه amd کبیر حواسش به همه چی هست:4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:

aaa.jpg

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

جدا از شوخی اونجا که گفت taking your game performance by a lot یخورده ناامید شدم:|. صریح و بی پرده گفت دهنتون سرویسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچ  مدرکی دال بر اینکه DRM دنوو کارایی بازی ها رو کاهش میده نبوده- اینها همش  Myth  است .  من  100 تا بازی  دنوو تست زدم بعدش کرک شدن کرکی  ها رو هم تست زدم -هیچ خبری نبود- تنها آزارش برای خود  کاربر  که اصلی خریده- برای مثال من جاست کاز 3  اصلی  رو مجبور بودم دائم اونلاین  بازی کنم بعد  بعد بازی کرک شده بود داشتن راحت افلاین بازی میکردن نسخه کرک رو/

سالها میگفتن ِDrm ها  SSD ها رو خراب میکنن - هیچ مدرکی نیست- یان بحث ها خوراک پایرت بی است.!  بازی های یوبی سافت مخصوصا اپن ورد ها    CPU یوزج بالایی دارن کلا CPU intensive  هستن. AC ها همیشه همینطور بودن- ACIIIجاهایی یوزج سی پی یو رو به 100 میرسوند. اینم همینطور-

اینها افسانه سازی است-. دلیل دیر  کرک شدن بازی های یوبی سافت  گفتم بالاتر اینه که باید  از سد چند لایه حفاظتی بگذرن- خود استیم است  بعد باید یوپلی ایمولاتور مخصوص بازی  ایجاد بهش که بتونه  بازی رو اجرا و سیو کنه  و ضمنا پچ بعد زدن روش کار کنه بعدش هم میرسیم به دنوو. کار بیشتر میبره- این باز یهایی که دیدی د شبانه روز  کرک میشن دنوو اینها اکثرا  تحت پلتفرم استیم بودن- بازی های  تحت بتل نت یوپلی یا اورجین  که  افزون برا پلتفرم استیم از پلتفرم خودشون برای اجرا استفاده میکنن و  قفل های ضد تمپر مثل  همین دننوو دارند دیر کرک   میشن.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

هیچ  مدرکی دال بر اینکه DRM دنوو کارایی بازی ها رو کاهش میده نبوده- اینها همش  Myth  است .  من  100 تا بازی  دنوو تست زدم بعدش کرک شدن کرکی  ها رو هم تست زدم -هیچ خبری نبود- تنها آزارش برای خود  کاربر  که اصلی خریده- برای مثال من جاست کاز 3  اصلی  رو مجبور بودم دائم اونلاین  بازی کنم بعد  بعد بازی کرک شده بود داشتن راحت افلاین بازی میکردن نسخه کرک رو/

سالها میگفتن ِDrm ها  SSD ها رو خراب میکنن - هیچ مدرکی نیست- یان بحث ها خوراک پایرت بی است.!  بازی های یوبی سافت مخصوصا اپن ورد ها    CPU یوزج بالایی دارن کلا CPU intensive  هستن. AC ها همیشه همینطور بودن- ACIIIجاهایی یوزج سی پی یو رو به 100 میرسوند. اینم همینطور-

اینها افسانه سازی است-.

یعنی شما میگی کسی مثل VOKSI الکی این بحث رو راه انداخته؟

همه اهل فن میگن VMprotect  فشار بر روی سی پی یو رو تقربا دو برابر میکنه!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

عزیزم این ها  این بحث ها روی ایجاد میکنن که جو منفی بیاد توی فروم استیم یک تاپیک ایجاد میشه  10000 ادم  میگن ما از  دنوو متنفریم   دولوپر میترسه   عقب میکشه-   الان بازی نیو همینطور  شده  ناشر koie ترسیده- ببنید  هیچ مدرک رسمی نیست -  خود دنوو گفته   بررسی کردن  در استیم هم هست چیز قطعی نیست  موضوع اینع سخت افزار ها متنوع هستن  پارامترهای پی سی خیلی متغییرن   هزاران هزار کانفیگ و نرم افزار روی سیستم ها نصبه- تنوع بیداد میکنه -ممکنه یکی  5درصد سیپی یو یوزج بیشتر  بگیره یکی ده تا کمتر بعد اونکه بیشتر گرفته بگه DRM اینجورم کرد در حالی که 1000 دلیل دیگه هم هست.  هیچ قطعیتی برای این موضوع نبوده.

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

عزیزم این ها  این بحث ها روی ایجاد میکنن که جو منفی بیاد توی فروم استیم یک تاپیک ایجاد میشه  10000 ادم  میگن ما از  دنوو متنفریم   دولوپر میترسه   عقب میکشه-   الان بازی نیو همینطور  شده  ناشر koie ترسیده- ببنید  هیچ مدرک رسمی نیست -  خود دنوو گفته   بررسی کردن  در استیم هم هست چیز قطعی نیست  موضوع اینع سخت افزار ها متنوع هستن  پارامترهای پی سی خیلی متغییرن   هزاران هزار کانفیگ و نرم افزار روی سیستم ها نصبه- تنوع بیداد میکنه -ممکنه یکی  5درصد سیپی یو یوزج بیشتر  بگیره یکی ده تا کمتر بعد اونکه بیشتر گرفته بگه DRM اینجورم کرد در حالی که 1000 دلیل دیگه هم هست.  هیچ قطعیتی برای این موضوع نبوده.

میگم یه نکته ای، شاید ا ینایی که قفل دنوو رو میشکنن، دورش میزنن و حذفش نمیکنن، برای همین شما میگین فرقی نداره، برای اطمینان شما کرک شده ی شدو آو وار رو قبل از برداشتن دنوو و بعد از اون تست کنین ببینین این اتفاق میفته یا نه!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

میگم یه نکته ای، شاید ا ینایی که قفل دنوو رو میشکنن، دورش میزنن و حذفش نمیکنن، برای همین شما میگین فرقی نداره، برای اطمینان شما کرک شده ی شدو آو وار رو قبل از برداشتن دنوو و بعد از اون تست کنین ببینین این اتفاق میفته یا نه!

اصلا نیازیای به این کار نیست

برای بازی doom ی همچین تستی گرفتن

بعد از حذف قفل از این بازی 10 تا 15 فریم بیشتر گرفتن

کسای که بازی رو با قفل و بدون قفل تست کردن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، pcgame2000 گفته است :

خب دیگه وقتی تست شده اختلاف 10 تا 15 فریم که کم نیست... 

خیلیه!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

تمام این شایعات رد شده اصلا صفحه اصلی سایت دنو این موارد رو تضمین کرده که اتفاقی برای بازی شما پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تمام این شایعات رد شده اصلا صفحه اصلی سایت دنو این موارد رو تضمین کرده که اتفاقی برای بازی شما پیش نمیاد

اره دادا دنوو هم دلش واسه بابا ننه ی من میسوزه که از شرکتش بگذره و دروغ نگه.

اخه کی همچین کاری میکنه تو سایتش که مثلا بگه محصولات ما سیستم شما رو سرویس میکنه!!!!!

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

عزیزم این ها  این بحث ها روی ایجاد میکنن که جو منفی بیاد

دادا یادمه که baldeman توی nfo کرکش تو بازی sniper ghost warior 3 میگفت تعدا تریگر ها و نقطه ها چک دنوو به 5 میلیون  میرسه. این واقعا رو سیستم تاثیر نمیزازه؟! در ضمن کرک بازی به کل دنوو رو پاک نمیکنه. دورش میزنه. من وقتی بازی هیتمن دنوو رو روزای اخر پاک کرد خودم دیدم شاهد بودم که فریم ریتم تو نسخه skidrow بدون دنوو با نسخه ای که cpy کرک کرده بود و دنوو داشت تفاوت زیاد بود حدود بیست فریم بود فک کنم. یکی از دوستانم گفتن بازی doom فریم ریت افزایش پیدا کرد با حذف دنوو.

البته cpy قبلا میگفتن دنوو رو به طور کامل پاک کردیم. ولی بعدش نمیدوم قضیه چی بود یادم نیس که میگفتن به طور کامل پاک نمیشه دنوو

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

دوستان يه مورد عجيبى هست براى يكى از آشناهامون رخ داده اونم اينكه سيستم منزلش اينه:

Asus Z170 gaming pro
ram 8 g 2400

cpu i5 6400

Vga msi r270 gaming

windows 10 64bit org + Update

بعد بازى سوكر2018 رو نصب كرده براش فول سكرين نميشه و مينويسه اينكه پردازندت ضعيفه توى مشخصاتى هم كه براى ستينگ قراردادن تمامشون رو بلا و سبز نشون ميده ولى نوشته  پردازندت ضعيفه داستان چيه؟!

اين در حالى هست كه طرف همه نسخه هاى بتل خصوصاً اين آخرى رو 24 ساعته بصورت آنلاين ميزنه سيستمش آخ هم نميگه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، pcgame2000 گفته است :

اوت تست  تایید نمیشه. این  چیزی که میگید رد شد . اون تست چند ماه بعد با بازی پچ شده و دو تا درایور  جدید انویدیا تست شد . هیچ تاییدی نیست که اصلا اوت چند فریم مربوط بوده  به.  مشکلات روز یک بازی که حالا فیکس شدن با پچ ها و اپدیت ها و درایور ها  بوده یا حذف قفل.  گفته تایید نمیشه    این بحث رد شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

اره دادا دنوو هم دلش واسه بابا ننه ی من میسوزه که از شرکتش بگذره و دروغ نگه.

اخه کی همچین کاری میکنه تو سایتش که مثلا بگه محصولات ما سیستم شما رو سرویس میکنه!!!!!

دادا یادمه که baldeman توی nfo کرکش تو بازی sniper ghost warior 3 میگفت تعدا تریگر ها و نقطه ها چک دنوو به 5 میلیون  میرسه. این واقعا رو سیستم تاثیر نمیزازه؟! در ضمن کرک بازی به کل دنوو رو پاک نمیکنه. دورش میزنه. من وقتی بازی هیتمن دنوو رو روزای اخر پاک کرد خودم دیدم شاهد بودم که فریم ریتم تو نسخه skidrow بدون دنوو با نسخه ای که cpy کرک کرده بود و دنوو داشت تفاوت زیاد بود حدود بیست فریم بود فک کنم. یکی از دوستانم گفتن بازی doom فریم ریت افزایش پیدا کرد با حذف دنوو.

البته cpy قبلا میگفتن دنوو رو به طور کامل پاک کردیم. ولی بعدش نمیدوم قضیه چی بود یادم نیس که میگفتن به طور کامل پاک نمیشه دنوو

قوانین نرم افزاری اجازه نمیده که استیم با چندین میلیون کاربر  بیاد  قفل  خطرناک  در حدی که  تو redditازش هیولا ساختن بده دست  مردم شب تا صبح . قدیمتر گفتن این قفل  اسیب میزنه تست کردن هیچ نشونه ای نجستن. من کلی بازی رو تست کردم  مقایسه یک  فریم هم اختلاف نیست. اگر اینطور که میگن   دورش میزنن و نه موقع اجرای اصلی میفهیم که سنگینه و نه بعدش که دورش زدن پس چه مشکلی است ؟هیچ مشکلی نبوده و نیست من  بیش از  بیست و پنج تا بازی دنوو دار فقط خودم دارم تحت استیم و اورجین و یوپلی و ..   اون doom  کلی  ماه بعد کرک شد   صد تا اپدیت امد براش. صد تا درایور انودیا و ای ام دی زدن اصلا بازی روزهای اول با ولکان و اپن جی ال مشکل داشت بعد فیکس شد   هیچ ربطی به قفل نداشت. ضمناdoonخودش فو ق العاده سبک و بهینه است من روز یک نسخه اصلی استیم رو داشتم 1080 حدود صد و پنجا فریم  میگرفت حالا چند ماه بعد با این همه اپتیمازیتشن شد 170.اون خودش بهینه  سازی شد هیچ ربطی به  قفل نداشت. اینها همون هیتمن اینها بهینه سازی میشن با اپدیت نه اینکه  قفل برداشته میشه کاریی بهتر میشه.

شایعات از رددیت شروع میشه. مدتها میگفتن با رایزن نمیشه بازی کرد فقط اینتل برای  بازی خوبه !حالا  چند فریم اختلاف بود اونم بخاطر کلاک بیشتر.

شرف مس افکت اندورمدا رو بردن درredditبعد له له میزدن که نسخهcpy رو مگنت تورنت گیر بیارن بازی کنن. 

redditمرکز شایعه پراکنی و خاله زنکی  دنیای پی سی است کلی اطلاعات خوب ازش میاد بیرون بدون انکار و کلی هم اطلاعات غلط. دیتای غلط بدجور در جهان پی سی میپیچه و باید جایی روشن سازی کرد که گمراه نکنه اهلش رو .

هیچ مدرکی پیدا نشد که این قفل اسیب میزنه یا کند میکنه تنها ترس از این قفل همین کرک نشدن رو زهای اوله . الان بازی اسسن کرید  رو میخرن در استیم .یک هفته هم کرک نشه کمک میکمه به فروش بازی بعد کرک میشه . این قفل  قفط بخش اونلاین چک کردنش کمی جاها دردسر می اندازه ورگرنه من خودم   صد ها ساعت بازی های دنووو اونلاین بازی کردم حتی یکبار هم متوجه  حضور این قفل یا فعالیت هاش نشدم.خیلی از کسانی که این شایعات رو دامن میزنن حتی خودشون یکبار هم یک بازی  اصلی مجهز به این قفل رو نه خریدن نه تست کردن و ...

قدیم میگفتن قفل دی ار ام بتلنت اس اس دی ها رو میسوزنه و عمرشون  رو کم میکنه من از روز یک لانچ کی  بود پنج شش سال پیش دیابلو یک رو که الان حجمش شده پانزده گیگ  روی ssd دارم بتلنت  .  پانصد ساعت هم رکورد دارم در دیابلو  3. بازی مورد علاقه  ام است . از روز یک دارمش   روی اس اس دی.کلا بتلنت من روی اس اس دی است .  عمر درایو سامسونگ ام تازه شده 97درصد !!! 

یک نفر جایی اس اس دی اش مشکل داشته امده در ردیت پست گذاشته اس اس دیم خراب شد سر بتلنت. !حالا بعد فهیمدن طرف خودش مشکل داشته  ولی دیگه این میشه میث  میشه اسطوره پی سی . پی سی اسطوره زیاد داره مثلا میگن کارت های اند خریدی حتما پاور  هزار وات .حالا سیستم کل مصرفش سیصد وات بوده. این دیگه شده اسطوره خیلی ها دقت نمیکنن و به دام اسطورها می افتن.

میگن روی فرش سیستم نبندید شوک الکتریسته میزنه خازن ها رو میسوزنه.  هر چی سیستم بستم تو عمرم فکر کنم صد تایی بشه  یک سی تاش مال خودم بود ه ...تمامش روی فرش بستم. یکی  دیگه از اسطوره ها .و داستان ادامه داره.

من داشتم  مکالمه ای رو میدیدم ر ردیت طرف میگفت من اصلا و ابدا بازی مجهز به این قفل نمیخرم اذیت میکنه کند میکنه و خراب میکنه بعد ازش پرسیدن چند تا بازی دنوو دار تست زدی  میگفت من اصلا ندارم هیچ بازی. فقط شنیده ام!!شنیدن کجادبوود مانند دیدن؟؟

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

قابل توجه دارندگان کارت گرافیک از شرکت انودیا :

GeForce 388.13 WHQL driver

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

Steam Top Ten Selling PC games 30th of October 2017

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Assassin's Creed Origins
Wolfenstein II: The New Colossus
Grand Theft Auto V
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition
Cuphead
Assassin's Creed Origins
Assassin's Creed Origins - WW Standard Preorder
Football Manager 2018
Sid Meier’s Civilization VI

.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

Assassins Creed Origin DRM Triggers High CPU Utilization

توضیحات در پست بعدی .

خود بازی هم خوب باشه با DRM حالمونو میگیره،خلاصه یوبیسافت قرار نیست بزاره یه لیوان اب خوش از گلو گیمرا پایین بره :4_joy:

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/05, 01:18:35، big VULTURE گفته است :

Assassin’s Creed Origins Graphics Card Performance 

به نظر میرسه بازم یوبی باگ حادثه آفریده .

وگا 64 در فول اچ دی زیر 1060 در 4K بالای 1080 .

میزان فریم ها هم که جای فکر داره !

همان طور که در پست های قبلی توضیح دادم بازی جدید پوبی سافت از مشکلاتی رنج می برد .

حالا به نظر میرسد مقصر ماجرا مشخص شده است . بله قفل Denuvo .

بنا به گزارشات واصله این قفل با زیر لود بردن CPU موجب ایجاد گلوگاه می شود .

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

Assassins Creed Origin DRM Triggers High CPU Utilization

توضیحات در پست بعدی .

یوبی سافت می گوید : قفل Denuvo تاثیر جدی در پرفورمنس بازی ندارد .

Ubisoft: AC Origins DRM On PC Has No Perceptible Effect On Game Performance

.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

یوبی سافت می گوید : قفل Denuvo تاثیر جدی در پرفورمنس بازی ندارد .

Ubisoft: AC Origins DRM On PC Has No Perceptible Effect On Game Performance

.

فقط همین یه تیکه ـش :D

?I needed to actually read that twice, “Perceptible Effect”. So basically they say you cannot see the effect, but they are not denying it's creating an effect either eh

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نید فور اسپید کرک شد

http://www.skidrowcrack.com/need-speed-payback-gold-edition-sc/

توسط کودکس :4_joy:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 52 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

نید فور اسپید کرک شد

http://www.skidrowcrack.com/need-speed-payback-gold-edition-sc/

توسط کودکس :4_joy:

نشده که ?

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ruby گفته است :

فقط همین یه تیکه ـش :D

?I needed to actually read that twice, “Perceptible Effect”. So basically they say you cannot see the effect, but they are not denying it's creating an effect either eh

همون یوبیسافتی که میگفت 30 فریم برثانیه بازی رو سینماتیک میکنه  :D

کلا بری استودیو های یوبیسافت سر بزنی فکر کنم همشون الان دارن 5 فریم برثانیه بازی میکنن تا ماورای سینماتیک بشه :4_joy:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...