رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

من اینو گذاشتم برای دانلود ولی اونی که گیمفا گذاشته چیه ؟؟؟؟ 2تا پارت گذاشته یکی 4 یکی هم 6 دقیقه

سلام

اطلاعی ندارم از گیم فا . دانلود نکردم. احتمالا با توجه به منبع خبرشون گذاشتند.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

من اینو گذاشتم برای دانلود ولی اونی که گیمفا گذاشته چیه ؟؟؟؟ 2تا پارت گذاشته یکی 4 یکی هم 6 دقیقه

سلام خدمت دوست عزیزم :$

به دلیل وجود صحنه هایی که خودمون هم میدونیم :D فکر کنم فقط بخش هایی رو گذاشتن که موردی نداره جالبه که زومجی کلا ویدیو رو نذاشت حالا چه برسه به بخش هاییش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Ruby گفته است :

به دلیل وجود صحنه هایی که خودمون هم میدونیم :D فکر کنم فقط بخش هایی رو گذاشتن که موردی نداره جالبه که زومجی کلا ویدیو رو نذاشت حالا چه برسه به بخش هاییش.

آهاااا پس که اینطور ??

من از یوتیوب گذاشتم برای دانلود حجمش شده 1 گیگ ? فعلا نتونستم دانلود کنم.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

آهاااا پس که اینطور 1f601.png1f601.png

من از یوتیوب گذاشتم برای دانلود حجمش شده 1 گیگ 1f62c.png فعلا نتونستم دانلود کنم.

سلام مجدد خدمت دوست عزیزم :x

من که اصلا به دلم ننشست، حداقل برای کسی که The Witcher 3 رو با حساسیت خاصی تموم کرده و از لحظه لحظه هاش لذت برده، دیدن یه بازی با چنین سیستم شخصی سازی غنی و پر جزئیاتی از دید اول شخص اصلا لذت بخش نیست. اگر یه بازی اینطوری از CD Project Red میخواستم که چه کاری بود، میرفتم Deus Ex بازی میکردم.

این حرف سازنده ها که گفتن از دید سوم شخص داستان و تجربه بازی بخوبی به کاربر انتقال نمیشد رو اصلا قبول ندارم. حالا چون شخصیت بازی رو خودمون میسازیم، داستان پیش زمینه شخصیت رو خودمون مینویسیم و هزاران گزینه دیگه ای که برای شخصی سازی وجود داره رو خودمون انتخاب می کنیم، نمیشه داستان رو سوم شخص دنبال کرد؟ قشنگ دیشب داشتم موقع دیدن گیم پلی فقط حرص میخوردم که چرا این بازی نباید سوم شخص باشه :D

در اینکه Cyberpunk 2077 بازی بزرگیه شکی وجود نداره و  به احتمال خیلی زیاد یکی از شانس های GOTY سال انتشارش هم میشه، اما امیدوارم حداقل CD Project Red گزینه ای برای تغییر حال دید سوم شخص هم به بازی اضافه کنه و مطمئنم این فقط خواسته من تنها نیست و خیلی از فن های قدیمی ساخته های این شرکت هم این نظر رو دارن!

لینک به دیدگاه

من که خیلی هایپ شده بودم فکر میکردم یه چیزی حدود شاه کار های  راک استاره ولی با این گیم پلی  انگار همچی پوچ و بی روحه?

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Trigger گفته است :

من که خیلی هایپ شده بودم فکر میکردم یه چیزی حدود شاه کار های  راک استاره ولی با این گیم پلی  انگار همچی پوچ و بی روحه1f914.png

اتفاقا من تا حدودی برعکس فکر میکنم بازی از نظر جزئیات محیطی و گان پلی فوق العاده عالی بود، قابلیت های جالبی مثل Bullet Time یا اون قابلیتی که مثل بازی The Surge اجازه قطع کردن اعضای خاصی از بدن دشمنان رو میداد، قابلیت های Alternative سلاح ها و ... خیلی خوب بودن، اما بزرگترین مشکل یا بهتره بگم بزرگترین سوال برای من اینه که چرا یه بازی با این عمق از جزئیات در بخش شخصی سازی و تعریف شخصیت باید اول شخص باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 35 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلامی دوباره

منکه تا نبینم نظر نمیدم?

ولی اینی که میگین به نظرم خیلی عجیب باید باشه یه همچین بازی به این بزرگی اجازه استفاده از دوربین سوم شخص نده ?

لینک به دیدگاه

سوم شخص نداشته باشه = ارزش دانلود نداره ?

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

دوستان خبری از سری چهارم Crysis ندارین؟

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Post-Human Warrior گفته است :

دوستان خبری از سری چهارم Crysis ندارین؟

سلام خدمت دوست عزیزم

خیر متاسفانه، استودیو کرایتک که فعلا در حال توسعه بازی Hunt: Showdown هست و همچنین EA هم که به عنوان ناشر این فرنچایز شناخته میشه،  اگه باز هم ناشر این بازی بشه قطعا با یه بازی Pay to Play طرف خواهیم بود :D

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

خیر متاسفانه، استودیو کرایتک که فعلا در حال توسعه بازی Hunt: Showdown هست و همچنین EA هم که به عنوان ناشر این فرنچایز شناخته میشه،  اگه باز هم ناشر این بازی بشه قطعا با یه بازی Pay to Play طرف خواهیم بود :D

سلام

حیف پس باید با همینا  سرکنیم. خبر بدیه برای یه Crysis Love

ویرایش شده توسط Post-Human Warrior
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

نسخه های قبلی بازی هم Pay to Play بود!  شاید منظورتون پرداخت درون شبکه باشه، که برای اکثر بازی های امروزی هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

در 15 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

نسخه های قبلی بازی هم Pay to Play بود!  شاید منظورتون پرداخت درون شبکه باشه، که برای اکثر بازی های امروزی هست.

سلام

کاشکی از همین عنوان pay to play رد نکنن و تبدیل بشن به Pay to play + pay to win

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

بله دقیقا منظورم رو درست گرفتید، ببخشید اگر من واژه اشتباهی رو استفاده کردم، دقیقا منظورم سیاستی هست که شرکت EA پیش گرفته و از کاربر بابت کوچک ترین ویژگی ها حالا چه به عنوان DLC چه عنوان Microtransaction ـها یا پرداخت های درون برنامه ای و هزار کوفت و زهرمار دیگه جیب کاربر رو خالی کرده :D

میدونم که اینجور پرداخت ها توی اکثر بازی های امروزه به کار  میره اما EA دیگه واقعا چند قدمی از بقیه جلوتر هست توی این زمینه. بقول @Farjam عزیز کاش Pay to Win و Pay to Win نشه دیگه :D

لینک به دیدگاه

سلام بچه هایه لیونی عزیز

اهای فرجام متولده چه ماهی هستیااا؟؟؟؟؟?

من خیلی عصبانیم الان ?

میخوام بدونم کدوممون بزرگتریم چون منم 69 هستم

فرجام عزیز اغلب نظراتتو میخونم و ازش استفاده میکنم و لذت میبرم ....خیلی جالبه من تو تمام زندگیم فقط جمع کردم (برخلاف شما) و الانم متاهل هستم و همیشه میگم کاش اونچیزایی رو که میخواستم همون موقع که میخواستم میگرفتم چون الان واقعا نمیتونم بگیرم نه پولشو نه وقتشو ...... الان مطمئن باش بهترین کارو میکنی اصلا اصلا جکع نکن چون بعدا حسرتش به دلت میمونه کلا گیم بازی کردن به زن و دور دور و اینورو اونور رفتن و پز دادن و ..... خیلی می ارزه خیلی کاش منم مثله شما میتونستم زندگی کنم

میخواستم بگم من بشخصه شما و برادر والچر و اون اقا رضایی که مشخص نیس کدوم قبر.... گلستانیه? و اقا معین و خیلیایه دیگتونه  رو  خیلیدوست دارم کلا از نظراتتون و حضورتون استفاده میکنیم   حضور شماهاس که یکی مثه من روزی  روسه بار میام لیون

بهرحال شرایط مردم هم سخت شده و شما هم بدل نگیرین

میخواستم برم سمت ویندوز 10 کدوم نسخشو بگیرم خوبه فقط برا گیم میخوام

یه دوست عزیزی یه اسم hassan sk جواب داد و ممنونم ازش میخواستم نظره بچه هایه دیگه رو بدونم

ممنونم از دوستان عزیز لیونی

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Ruby گفته است :

من که اصلا به دلم ننشست، حداقل برای کسی که The Witcher 3 رو با حساسیت خاصی تموم کرده و از لحظه لحظه هاش لذت برده، دیدن یه بازی با چنین سیستم شخصی سازی غنی و پر جزئیاتی از دید اول شخص اصلا لذت بخش نیست. اگر یه بازی اینطوری از CD Project Red میخواستم که چه کاری بود، میرفتم Deus Ex بازی میکردم.

این حرف سازنده ها که گفتن از دید سوم شخص داستان و تجربه بازی بخوبی به کاربر انتقال نمیشد رو اصلا قبول ندارم. حالا چون شخصیت بازی رو خودمون میسازیم، داستان پیش زمینه شخصیت رو خودمون مینویسیم و هزاران گزینه دیگه ای که برای شخصی سازی وجود داره رو خودمون انتخاب می کنیم، نمیشه داستان رو سوم شخص دنبال کرد؟ قشنگ دیشب داشتم موقع دیدن گیم پلی فقط حرص میخوردم که چرا این بازی نباید سوم شخص باشه :D

در اینکه Cyberpunk 2077 بازی بزرگیه شکی وجود نداره و  به احتمال خیلی زیاد یکی از شانس های GOTY سال انتشارش هم میشه، اما امیدوارم حداقل CD Project Red گزینه ای برای تغییر حال دید سوم شخص هم به بازی اضافه کنه و مطمئنم این فقط خواسته من تنها نیست و خیلی از فن های قدیمی ساخته های این شرکت هم این نظر رو دارن!

من نمیدونم چه مرضیه به جون این سازنده ها افتاده کم کم همه بازیارو دارن میارن تو دید اول شخص

جدای همه انتقادایی که شما کردی و درستم هست مسئله دیگه اینه که ادم به خاطر دید محدود اول شخص یکم کلافه میشه و بازی های اول شخص ادمو بیشتر عصبی میکنن

کم مونده گاد اف وارم اول شخص کنن?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

کاشکی از همین عنوان pay to play رد نکنن و تبدیل بشن به Pay to play + pay to win

در 5 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

بله دقیقا منظورم رو درست گرفتید، ببخشید اگر من واژه اشتباهی رو استفاده کردم، دقیقا منظورم سیاستی هست که شرکت EA پیش گرفته و از کاربر بابت کوچک ترین ویژگی ها حالا چه به عنوان DLC چه عنوان Microtransaction ـها یا پرداخت های درون برنامه ای و هزار کوفت و زهرمار دیگه جیب کاربر رو خالی کرده :D

میدونم که اینجور پرداخت ها توی اکثر بازی های امروزه به کار  میره اما EA دیگه واقعا چند قدمی از بقیه جلوتر هست توی این زمینه. بقول @Farjam عزیز کاش Pay to Win و Pay to Win نشه دیگه :D

من هم قبول دارم، متاسفانه الان دیگه بازی هایی که عرف 60 دلار کامل یا حتی بیشتر برای نسخه های گلد و آلتیمیت  هم براشون پرداخت میشه، مایکرو دارن ، که خوب اکتیویژن به نظرم در حال حاضر داره پیشی میگیره تو این موضوع حتی از EA ، و تو سری COD به اوج خودش خواهد رسید با بلکس آپس 4 .

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/04, 16:43:25، rahmanshahi گفته است :

Injustice 2 کرک شد توسط CODEX

آقا این Injustice 2 Legendary Edition تازه کرک شده یا قبلا کرک شده بود؟؟؟

وژدانن اگه تازه کرک شده خبرش مال خودمه ها ?

Injustice-2-pc-cover-large.thumb.jpg.5240505b63e5a53c457ef90173f813fd.jpg

ویرایش:

الان یادم افتاد ، قبلا VOKSI کرک کرده بود که خیلی مشکل داشت ، الان مثل اینکه CODEX کرک کرده بدون مشکل?

بازیش چطوره؟؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

بازیش چطوره؟؟

زیبا در یک کلام

اگر کمبت بازی کرده باشی خیلی بهت میچسبه. 

همون سبکه فقط اونقدر خشن نیست... 

گرافیکش فوق الاده اس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

بازیش چطوره؟؟

من هنوز وقت نکردم دانلودش کنم ولی همونطور که دوستمون گفتن بازی زیبا و جذابی هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/06/05, 18:00:43، big VULTURE گفته است :

من نمیدونم چرا دست از سر این CPU برنمیدارن .

شاید برای اینه که در مقایسه با بازی های قبلیشون عدالت رعایت بشه .( این مورد مخصوصا زمان عرضه کارتهای جدید اهمیت پیدا می کنه !!! )

یک تست روی سیستم تستمون اجرا کردم از این بازی f1 2018 و تفاوت با پردازنده 6950 کاملا مشهوده ?

screen188.thumb.jpg.0340a79fe679b0f0ece3f215f4cadce2.jpg

این تست مثل تست اون سایت روی track دیفالت و آب و هوای صاف بوده ، یه خوبی ای که بنچمارک این بازی داره اینه که برای اجرای بنچمارک بهت حق انتخاب میده که هر کدوم از track ها رو در هر شرایط آب و هوایی مثل بارون و آفتابی تست کنی ، آب و هوای بارونیش به حدی زیباست که نگو ، البته از میانگین فریمت  10 تا 20 فریم  کم میشه .

*درایور هم ورژن 398.11

در 11 ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

سلام بچه هایه لیونی عزیز

اهای فرجام متولده چه ماهی هستیااا؟؟؟؟؟?

من خیلی عصبانیم الان ?

میخوام بدونم کدوممون بزرگتریم چون منم 69 هستم

میخواستم برم سمت ویندوز 10 کدوم نسخشو بگیرم خوبه فقط برا گیم میخوام

یه دوست عزیزی یه اسم hassan sk جواب داد و ممنونم ازش میخواستم نظره بچه هایه دیگه رو بدونم

ممنونم از دوستان عزیز لیونی

??

سلام زانیار جان لطف داری

من متولد تیر هستم 

والا من شخصا نسخه Pro رو استفاده میکنم نسخه نه چندان قانونیش رو ? و از روز اولی که نصبش کردم (فکر کنم پارسال خرداد ماه اینطورا بود)راضی هستم  و در همین مدت تنها سه یا چهار بار هنگ یا فریز _به دلایلی جز ناپایداری پردازنده یا رم در زمان آزمایش های اورکلاکیم_ تجربه کردم که نسبت به ویندوز 7 که خیلی هم بهش اعتماد داشتم( از بس با ویندوز 8 و 8.1مشکل داشتم که فقط یک روز تحملش کردم و برگشتم به ویندوز 7 ،یعنی در واقع از ویندوز 7 مستقیم اومدم به ویندوز 10) بسیار پایدار تر هست ، با آپدیت های بزرگی هم که براش میومد مثل Redstone شخصا مشکلی نداشتم از لحاظ باگ و... حتما توصیه میکنم زودتر به ویندوز 10 مهاجرت کنی ، فرق خیلی خاصی بین ادیشن هاش فکر نکنم باشه برای گیم

در 7 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

من هم قبول دارم، متاسفانه الان دیگه بازی هایی که عرف 60 دلار کامل یا حتی بیشتر برای نسخه های گلد و آلتیمیت  هم براشون پرداخت میشه، مایکرو دارن ، که خوب اکتیویژن به نظرم در حال حاضر داره پیشی میگیره تو این موضوع حتی از EA ، و تو سری COD به اوج خودش خواهد رسید با بلکس آپس 4 .

سلام

تازه به جز این کارها یکی مثل یوبیسافت اومده فایل های سیو اسسین کرید اوریجینز رو به اکانت ها قفل کرده تا از سیو های دیگران هم نتونیم استفاده کنیم حتی با دستکاری فایل های سیو ... دلیلش هم پولهای رایج داخل بازی هست که میفروشن :|  در کنارش اومدن پول های دریافتی از انجام مراحل رو به شدت کم کردن... اما نقطه مقابلش چون با فارکرای 5 مشابه این سیستم اقتصادی رو انجام نداده بودن(فقط پول سیلور رو میفروختن که اصلا نیازی هم بهشون پیدا نکردم از اول تا آخر بازی) مشکلی با اشتراک گذاری سیو هاش هم نداشتن و اوکی بود?

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Farjam گفته است :

??

سلام زانیار جان لطف داری

من متولد تیر هستم 

والا من شخصا نسخه Pro رو استفاده میکنم نسخه نه چندان قانونیش رو ? و از روز اولی که نصبش کردم (فکر کنم پارسال خرداد ماه اینطورا بود)راضی هستم  و در همین مدت تنها سه یا چهار بار هنگ یا فریز _به دلایلی جز ناپایداری پردازنده یا رم در زمان آزمایش های اورکلاکیم_ تجربه کردم که نسبت به ویندوز 7 که خیلی هم بهش اعتماد داشتم( از بس با ویندوز 8 و 8.1مشکل داشتم که فقط یک روز تحملش کردم و برگشتم به ویندوز 7 ،یعنی در واقع از ویندوز 7 مستقیم اومدم به ویندوز 10) بسیار پایدار تر هست ، با آپدیت های بزرگی هم که براش میومد مثل Redstone شخصا مشکلی نداشتم از لحاظ باگ و... حتما توصیه میکنم زودتر به ویندوز 10 مهاجرت کنی ، فرق خیلی خاصی بین ادیشن هاش فکر نکنم باشه برای گیم

ممنونم فرجام عزیز پس بریم به سویه ویندوز 10

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان راه حلی واسه حل داعمی آپدیت خودکار ویندوز ۱۰ ندارین؟ چند تا راه حل رفتم باز همونه

بیچاره شدیم نت همراه تموم کرد.

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، valizadeh گفته است :

سلام

دوستان راه حلی واسه حل داعمی آپدیت خودکار ویندوز ۱۰ ندارین؟ چند تا راه حل رفتم باز همونه

بیچاره شدیم نت همراه تموم کرد.

سلام

راه حل دائمی من ?

https://github.com/Nummer/Destroy-Windows-10-Spying/releases

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام

راه حل دائمی من ?

https://github.com/Nummer/Destroy-Windows-10-Spying/releases

هیچی نفهمیدم

بر میگردم به همون 8.1 ، خیلی راه حتره و روونه واسم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...