رفتن به مطلب

Recommended Posts

در هم اکنون، pezhvak گفته است :

منظورتون اینه که دی ال سی های جدید هنوز کرک نشدن؟ تو لینک زیر این دی ال سی هارو آورده ؟

http://igg-games.com/resident-evil-7-biohazard-biohazard-7-resident-evil-free-download.html

عاره گویا دی ال سی کار میکنه تو نسخه کرک شده اینجور که این سایت گفته.. منتهی تست نکردم به شخصه ببینم درسته یا خیر.

منتهی آپدیت ها و دی ال سی ها هم باید کرک بشن اینجور که fitgirl توسایتش میگف در جواب مردم..لااقل در مورد این بازی

ویرایش شده توسط hosseinskandari
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

عاره گویا دی ال سی کار میکنه تو نسخه کرک شده اینجور که این سایت گفته.. منتهی تست نکردم به شخصه ببینم درسته یا خیر.

منتهی آپدیت ها و دی ال سی ها هم باید کرک بشن اینجور که fitgirl توسایتش میگف در جواب مردم..لااقل در مورد این بازی

بنده تا حالا تو این سایت کرک ایراد دار یا گیمی که کار نکنه ندیدیم. اگر بذاره واسه دانلود تمومه یعنی کار میکنه. فقط یه دی ال سی vol.2 هم هست اون کرک نشده فکر کنم. خلاصه منکه حیفم میاد این گیمو ناقص بازی کنم و چندین بار اپدیت کنم. صبر میکنم کامل که شد میزنم تو رگ;)

لینک به دیدگاه

Prey trailer showcases some aliens & powers

بتزدا تریلر جدید رو منتشر کرده

این بازی در 27 می 2017 برای PC و کنسول ها منتشر میشه .

برای دیدن تریلر به منبع مراجعه کنید .

منبع :

http://www.guru3d.com/news-story/prey-trailer-showcases-some-aliens-powers.html

.

لینک به دیدگاه

Deus Ex: Mankind Divided DLC Trailer

قیمتش 12 دلاره

تریلر رو در لینک منبع ببینید .

منبع :

http://www.guru3d.com/news-story/deus-ex-mankind-divided-dlc-trailer.html

.

لینک به دیدگاه

بنچمارک های بازی For Honor:

در سیستم تست از یک پردازنده Intel Core i7 6700K در فرکانس 4 گیگاهرتز با مادربرد Gigabyte G1 Z170X با 16 گیگابایت رم DDR4 دو کاناله Kingston HyperX Savage و هشت مدل کارت گرافیک زیر استفاده شده:

Nvidia GTX 1080 (Reference 8GB)

Nvidia GTX 1070 (Reference 8GB)

Nvidia GTX 1060 (Reference 6GB)

AMD RX 480 (Reference 4GB)

AMD RX 470 (XFX Triple-X 4GB)

Nvidia GTX 1050 Ti (EVGA SC 4GB)

AMD RX 460 (XFX 4GB)

Nvidia GTX 1050 (MSI OC 2GB)

به علاوه آخرین نسخه درایورهای بهینه شده موجود AMD و انویدیا در زمان تست.

ضمناً برای تست سخت افزاری از ابزار بنچمارک داخلی خود بازی با تنظیمات پیش فرض Extreme  استفاده شده:

0.thumb.jpg.fe595bd4e220fdbd4ea5bcc36fbc073e.jpg

تست ها در سه روزلیشن زیر انجام شده:

:Full HD

1.thumb.jpg.a337dfcfc1d6efec6222bc0bca803c3a.jpg

:2K

2.thumb.jpg.5c75921a8076568b980a36374c442a36.jpg

:4K

3.thumb.jpg.5b9479917a706d68e80e8b6c90a33f44.jpg

اطلاعات تکمیلی و منبع از Game Spot

(می خواستم براش تاپیک جداگانه و کامل بزنم این ادیتور اونقدر مشکل داره وسط راه بیخیال شدم ¬¬)

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

بنچمارک های بازی For Honor:

در سیستم تست از یک پردازنده Intel Core i7 6700K در فرکانس 4 گیگاهرتز با مادربرد Gigabyte G1 Z170X با 16 گیگابایت رم DDR4 دو کاناله Kingston HyperX Savage و هشت مدل کارت گرافیک زیر استفاده شده:

Nvidia GTX 1080 (Reference 8GB)

Nvidia GTX 1070 (Reference 8GB)

Nvidia GTX 1060 (Reference 6GB)

AMD RX 480 (Reference 4GB)

AMD RX 470 (XFX Triple-X 4GB)

Nvidia GTX 1050 Ti (EVGA SC 4GB)

AMD RX 460 (XFX 4GB)

Nvidia GTX 1050 (MSI OC 2GB)

به علاوه آخرین نسخه درایورهای بهینه شده موجود AMD و انویدیا در زمان تست.

ضمناً برای تست سخت افزاری از ابزار بنچمارک داخلی خود بازی با تنظیمات پیش فرض Extreme  استفاده شده

تست ها در سه روزلیشن زیر انجام شده:

اطلاعات تکمیلی و منبع از Game Spot

(می خواستم براش تاپیک جداگانه و کامل بزنم این ادیتور اونقدر مشکل داره وسط راه بیخیال شدم ¬¬)

باز هم یه بازی دیگه که توانایی 470 رو نشون میده .

ساپورت کامل فول اچ در این بازی توسط این کارت . ارزش خرید 470 چسبیده به سقف ( بازار جهانی ) . ارزونترین کارت نسل فعلی که فول اچ رو کامل ساپورت می کنه .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

باز هم یه بازی دیگه که توانایی 470 رو نشون میده .

ساپورت کامل فول اچ در این بازی توسط این کارت . ارزش خرید 470 چسبیده به سقف ( بازار جهانی ) . ارزونترین کارت نسل فعلی که فول اچ رو کامل ساپورت می کنه .

در ادامه حرفای دوستان، جالب اینه تو ویدیو های یوتیوب که دیدم با اینکه میانگین فریم رو زدن برای 480 روی 58 الی 60 فریم، همش روی 85 تا 90 بود و پایین ترنمیومد. در کل هر روز این کارت و سایر کارت های سری 400 دارن امیدوار کننده تر از روز قبل ـشون عمل میکنن.

لینک به دیدگاه

شخصیت جدید عنوان Injustice 2 معرفی شد

3199318-cyborg.thumb.jpg.a97320fef93c051885ccc6f93611ea45.jpg

خب، شخصیت جدید بازی Injustice 2 هم معرفی شد، Cyborg هم به جمع شخصیت های قابل بازی این عنوان مورد انتظار اضافه شد. این شخصیت در تریلر داستانی جدید بازی رونمایی شد که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید:

در حال آپلود

داستان معرفی از این قرار بود که؛ NetherRealm قرار بود شخصیت جدید این عنوان رو روز گذشته یعنی 23 فوریه معرفی کنه، که با درج یک عکس در وبسایت رسمی بازی اعلام شد که امروز این شخصیت معرفی خواهد شد، اما هیچ اطلاعات دیگه ای که چه کسی می تونه باشه درج نشد و امروز شاهد معرفی این شخصیت بودیم.

در ادامه باید بگم که، آخرین شخصیت معرفی شده برای این عنوان Swamp Thing بود، بقیه شخصیت هایی که تا اینجای کار معرفی شدند شامل، Batman, Blue Beetle, The Flash, Harley Quinn, Superman, Supergirl, Wonder Woman, Deadshot, Gorilla Grodd, Aquaman, Robin, Cheetah, Poison Ivy, Catwoman, Black Canary و Atrocitus می شوند.

باید یادآور شوم که در این نسخه از این عنوان شخصیت های گمنام و نه چندان مشهور دنیای DC نیز حضور خواهند داشت.

عنوان Injustice 2 در تاریخ 16 می برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر خواهد شد، همچنین نسخه کامیک بوکی نیز از بازی منتشر خواهد شد که اتفاقات بین نسخه اول و دوم را بازگو خواهد کرد.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

نمرات بازی legend of zeldaمنتشر شد

image.jpg

نمره ۱۰ از مجله edgeکم چیزی نیست و. احتمالا با یه شاهکار رو به رو هستیم.....

ویرایش شده توسط ariiian
لینک به دیدگاه

?سیستم مورد نیاز عنوان Mass Effect: Andromeda مشخص شد

سیستم عامل (تنها 64 بیت): Windows 7 | Windows 8.1 | Windows 10
پردازنده: Intel Core i5 3570 | AMD FX-6350
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB
کارت گرافیک: NVIDIA GTX 660 2GB | AMD Radeon 7850 2GB، دایرکت ایکس 11
فضای خالی مورد نیاز بر روی هارد: حداقل 55 گیگ

?سیستم پیشنهادی:

پردازنده: Intel Core i7-4790 | AMD FX-8350
میزان حافظه مورد نیاز: 16GB
کارت گرافیک: NVIDIA GTX 1060 3GB | AMD RX 480 4GB، دایرکت ایکس 11

منبع پردیس گیم

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

نمرات بازی legend of zeldaمنتشر شد

image.jpg

نمره ۱۰ از مجله edgeکم چیزی نیست و. احتمالا با یه شاهکار رو به رو هستیم.....

سلام دوست عزیزم، این عکسی که گذاشتید هیچ اثری از نسخه آخر زلدا توش نیست و هنوزم نقدی ازش منتشر نشده همه در دست تحریر ـه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام دوست عزیزم، این عکسی که گذاشتید هیچ اثری از نسخه آخر زلدا توش نیست و هنوزم نقدی ازش منتشر نشده همه در دست تحریر ـه

بله عکسش رو کامل نزاشتم یکم دیگه میزارم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ariiian گفته است :

?سیستم مورد نیاز عنوان Mass Effect: Andromeda مشخص شد

پردازنده: Intel Core i5 3570 | AMD FX-6350
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB
کارت گرافیک: NVIDIA GTX 660 2GB | AMD Radeon 7850 2GB، دایرکت ایکس 11

?سیستم پیشنهادی:

پردازنده: Intel Core i7-4790 | AMD FX-8350
میزان حافظه مورد نیاز: 16GB
کارت گرافیک: NVIDIA GTX 1060 3GB | AMD RX 480 4GB، دایرکت ایکس 11

منبع پردیس گیم

بنظر من این سیستم پیشنهادی که نوشته تا حدودی اغراق امیزه. چطور ممکنه این گیم 4790 بخواد؟o.O اگر 4790 میخواد پس چرا با یه 1060 کارش راه میافته؟ این سی پی یو قدرتمند براحتی قادره 4 تا 1060 رو (بر فرض اینکه sli بشن) کار بکشه ازشون. یه i3 2100 هم کفایت میکنه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

بنظر من این سیستم پیشنهادی که نوشته تا حدودی اغراق امیزه. چطور ممکنه این گیم 4790 بخواد؟o.O اگر 4790 میخواد پس چرا با یه 1060 کارش راه میافته؟ این سی پی یو قدرتمند براحتی قادره 4 تا 1060 رو (بر فرض اینکه sli بشن) کار بکشه ازشون. یه i3 2100 هم کفایت میکنه.

6350 در حداقل تبدیل شده به 8350  در پیشنهاد شده اما 3570 شده 4790 !!!

برای خودش یه جوکه !!!

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

مسابقات کشوری MORTAL KOMBAT XL در اصفهان

منبع :

http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=7877&p=103656

.

لینک به دیدگاه

دوستان این سیستم مورد نیاز و. پیشنهادی رو سازنده. هاش گفتن باید رفت یقشونو گرفت باهاتون موافقم? چه خبره!

لینک به دیدگاه

بسته الحاقی جدید Resident Evil 7 با بازگشت یکی از شخصیت های اصلی بازی همراه خواهد بود

متن حاوی اسپویل

3199709-chris2.thumb.jpg.2eb79b6d49e35f02d523956a2b915812.jpg

Not A Hero آخرین بسته الحاقی بازی Resident Evil 7 که چندی پیش معرفی شد، در بهار سال جاری برای پلتفرم های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. اکنون، شرکت کپکام سازنده این عنوان تایید کرد که، البته پیش تر نیز شایعاتی بر این امر وجود داشت، این بسته الحاقی یکی از ستاره های کهنه کار این سری را باز خواهد گرداند. خب اصل ربط داشتن این قضیه به اصل بازی را می توانید در ادامه بخوانید:

متن حاوی اسپویل داستان بازی ـست - برای خواندن متن را هایلایت کنید

نقل قول

در پایان داستان بازی Resident Evil 7 مشخص می شود که کریس ردفیلد از شخصیت های قدیمی این سری برای شرکت آمبرلا کار می کند، طبق گزارشات این بسته الحاقی تمرکز ویژه ای روی این شخصیت خواهد داشت، لازم به ذکر است این بسته الحاقی بصورت مجانی منتشر خواهد شد.

همچنین در معرفی این بسته الحاقی شرکت کپکام از جمله "او چه کسی یا چه چیزی را تعقیب می کند؟" استفاده کرده، در ادامه تصاویری که از این بسته الحاقی معرفی شد شاهد حضور این شخصیت در حضور توده ای عظیم می باشید که او به همراه دو سرباز و هلیکوپتری بر فراز آن، در حال تماشا می باشد. در ادامه می توانید این تصاویر را مشاهده کنید و اگر دوست ندارید داستان برایتان اسپویل شود از دیدن آنها خودداری کنید:

3199711-chris.thumb.jpg.6433f1cab52d6c7355f25323e4119d61.jpg3199712-chris1.thumb.jpg.84474ae25a8b5690b1c08e6b072e9818.jpg3199709-chris2.thumb.jpg.2eb79b6d49e35f02d523956a2b915812.jpg

Not A Hero سومین بسته الحاقی از سری بسته الحاقی های بازی Resident Evil 7 می باشد که بر خلاف بسته های الحاقی قبلی Banned Footage Vol.1 و Banned Footage Vol.2 که پولی بودند، مجانی می باشد.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

Zlatan Ibrahimovic Invests in Counter-Strike Esports Startup

Counter-Strike-Zlatan-Ibrahimovic-Invests-in-Esports.jpg.3c5d7631964e1abf2d82807a14d059e6.jpg

منبع :

http://segmentnext.com/2017/02/25/zlatan-ibrahimovic-counter-strike-startup/

.

لینک به دیدگاه

دنباله بازی Shadow of Mordor با عنوان Shadow of War معرفی شد

shadow-of-war.thumb.jpg.257b09fbc68f337dbbe0fecfaff6bb9a.jpg

امروز صبح در یکی از لیست های وبسایت Target نسخه دوم بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor لو رفت، این نسخه با نام Shadow of War در حال ساخت است و برای انتشار در تاریخ 22 آگوست 2017 برنامه  ریزی شده است.

در توصیف این نسخه اینگونه گفته شده است؛ به دل نیرو های دشمن نفوذ کنید تا ارتش خود را تشکیل دهید، قلعه ها را فتح کنید و موردور را از درون نابود کنید. چگونگی ساخته شدن داستان شخصی هر یک از دشمنان و پیروان را توسط سیستم خاص و تحسین شده Nemesis تجربه کنید و در داستان حماسی جدید Middle-Earth با تمام قدرت لرد سائرون و پیروان سیاهش روبرو شوید. در Middle-Earth: Shadow of War، هیچ چیز فراموش نخواهد شد.

همچنین در این لیست نامی از نسخه Gold Edition بازی برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان با قیمت 100 دلار به چشم می خورد که شامل موارد زیر خواهد بود:

• Slaughter Tribe Nemesis Expansion
• Outlaw Tribe Nemesis Expansion
• The Blade of Galadriel Story Expansion
• The Desolation of Mordor Story Expansion
• Gold War Chest
• Over $125 in total value

بسته های گسترش دهنده Nemesis شامل قبیله جدیدی از ارک ها که شمال دشمنان ، پیروان، مراحل، قدرت ها، سلاح ها، قلعه ها و طبیعتی جدید و همچنین ست آرمور اساطیری نیز می شوند.

در بسته گسترش دهنده داستانی نیز بخش داستانی جدید، شخصیت قابل بازی جدید و قدرت ها، مراحل جانبی، دشمنان و دوستان جدید نیز وجود خواهد داشت.

هنوز اطلاعات بیشتری از این عنوان در دسترس نیست، اما نباید متعجب شد اگر این دنباله واقعا در دست ساخت باشد. با توجه به موفقیت های نسخه اول هم در فروش و هم در بخش نظرات و نمرات، فقط مسئله زمان است تا این دنباله معرفی شود.

mbtqbe5xaudosr9v4ya2.thumb.png.3e2f28952b184851b887165bf76528f0.pngGold-edition.thumb.png.d13eb35fb2f6e411a3bc5729cab14e49.png

لینک به دیدگاه

تریلر جدید Horizon: Zero Dawn بر روی دنیای گسترده و زیبای بازی تمرکز دارد

HorizonZeroDawn-30.thumb.jpg.d347078eb2417ece8f659348f8767aa2.jpg

با نزدیک و نزدیک تر شدن به تاریخ انتشار عنوان مورد انتظار Horizon: Zero Dawn سونی همچنان در حال انتشار تریلر های مختلف است تا زوایای زیبای بازی را به نمایش بگذارد.

امروز نیز طی مصاحبه ای با مدیر عامل استودیو Guerrilla Games آقای هرمن هولست و کارگردان بازی آقای متیس دجونگ آنها درباره نحوه کار دنیای بازی توضیحاتی را دادند، که در می توانید در ادامه  تریلر منتشر شده مربوط  به آن را مشاهده فرمایید:

http://www.aparat.com/v/lDg0A

برای کسانی که دوست دارند بدانند، بازی بر روی کنسول پلی استیشن 4 پرو بر روی رزولوشن 1080p اجرا می شود. عنوان Horizon: Zero Dawn در تاریخ 28 فوریه در آمریکا و 1 مارچ در اروپا بصورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

لینک به دیدگاه

هیدئو کوجیما: DEATH STRANDING عنوانی اکشن و جهان‌باز با آزادی عمل فوق‌العاده است

619148811387442359_6.jpg

"هیدئو کوجیما" بتازگی اطلاعات جدیدی از بازی مرموز Death Stranding را به اشتراک گذاشته است. به گزارش پردیس‌گیم، آقای کوجیما در مصاحبه با PlayStation Blog، تایید کرد که Death Stranding یک بازی جهان‌باز است که آزادی عمل فوق‌العاده‌ای را به گیمرها می‌دهد. این مصاحبه را در دو بخش برای شما پردیسی‌های عزیز قرار می‌دهیم و بخش اول اکنون پیش‌روی شماست.

ایده  Death Stranding را شما همیشه در ذهن داشتید و یا بعد از همکاری با شرکت سونی به سرعت به ذهنتان رسید؟

این سوال را از من زیاد پرسیده‌اند. وقتی که من استودیو جدیدی تاسیس کردم چندین ایده را برای ساخت بازی جدیدم داشتم؛ من از خودم سوالات مختلفی کردم، نظیر اینکه در حال حاضر مردم چه بازی را بیشتر می‌خواهند؟ شرایط بازار بیشتر چه گونه‌ای از بازی‌ها قبول می‌کند؟ چه سبک بازی را بهتر است بسازم؟ پاسخ تمامی این سوالات به Death Stranding ختم شد. من واقعا می‌خواستم بازی خاص و متفاوتی بسازم و Death Stranding کاملا چنین خاصیتی را برایم داشت.

Death Stranding دقیقا چه نوع بازی است و در چه سبکی قرار می‌گیرد؟

شما می‌توانید از Death Stranding به عنوان یک بازی اکشن نام ببرید. هدف اصلی من در Death Stranding این است که بازی در جنبه بصری بسیار قابل لمس و درک باشد تا گیمرها خیلی سریع بتوانند آنرا باور کنند. Death Stranding نوع خاص و جدیدی از عمیق بودن را هم ارائه می‌دهد، چیزی که پیش از این در هیچ بازی مشاهده نکرده‌اید.

3178914881138739577_1%20-%20Co%20(2)%20-

آیا می‌تونی در مورد گیم‌پلی بازی بیشتر توضیح بدی؟

من واقعا نمیتونم الان جزئیات زیادی بگم! اما در به طور خلاصه می‌توانم Death Stranding را اینطور تعریف کنم: یک بازی اکشن و جهان‌باز که در آن‌ آزادی‌ عمل فوق‌العاده‌ای به شما برای انجام اعمال مختلف داده می‌شود. این آزادی عمل گونه‌های مختلفی دارد. شما می‌توانید از وسایل نقلیه استفاده کنید، همچنین اگر شما یک جنگجو هستید می‌توانید برای نبردهای خود گزینه‌های فراوانی را انتخاب کنید. بیشتر از این چیزی را نمی‌توانم بگویم اما مطمئن باشید که Death Stranding یک بازی بسیار قابل حس است و امیدوارم شما وقتی آنرا تجربه می‌کنید با چیز رو‌به‌رو شوید که تا به حال نظیر آنرا مشاهده نکرده‌اید.

در نام بازی واژه Strand (رشته) وجود دارد که در تقابل با Death معنا واضحی ندارد. واقعا منظورت از Strand دقیقا چیست؟

من 31 سال است که در صنعت بازی حضور دارم و بازی‌های اکشن زیادی را ساخته‌ام. در بازی‌های اکشن گیمرها از طریق یک اسلحه باید با دشمنان مقابله کنند و یا در بازی‌های آنلاین همین کار را باید در مقابل گیمرهای دیگر انجام دهند. عامل ارتباط آن‌ها با یکدیگر جسم نیست بلکه اسلحه است و با اسلحه رشته‌ای از ارتباطات بین آن‌ها ایجاد می‌شود. Death Stranding هم دقیقا چنین ارتباطی دارد اما من قصد دارم که مفهوم ارتباط را در بازی به شکل عمیق‌تری پیاده کنم که تنها مبتنی بر اسلحه نیست و شما در بازی با مفهوم جدیدی از رشته و ارتباطات مواجه خواهید شد.

3325148811387419090_3.jpg

گفته می‌شود که Death Stranding گونه جدیدی از ویژگی‌های آنلاین را ارائه می‌دهد، ویژگی‌هایی که تفاوت زیادی با برداشت سنتی ما از عناصر آنلاین دارند. در این رابطه میشه بیشتر توضیح بدید؟

طبق معمول بقیه سوالاتت به اینم نمی‌تونم با جزئیات زیاد جواب بدم! اما همینو بگم که اگر گیمرها دوست داشته باشند بازی را به شکل افلاین و بدون این ویژگی‌های آنلاین بروند باز هم تجربه بازی خوب است. اما برای کسانی که دوست دارند بازی را آنلاین بروند نیز باید بگویم که ما در Death Stranding برداشت و ویژگی‌های جدیدی از قابلیت‌های آنلاین را قرار می‌دهیم، این ویژگی‌ها تفاوت زیادی با انتظارات مردم از یک بازی آنلاین دارد. اکثر بازی‌ها یک بخش "داستانی" دارند و شما می‌توانید در کنار آن بخش آنلاین را نیز تجربه کنید اما ساختار Death Stranding کاملا متفاوت است

"نورمن ریداس" و "مدز میکلسون" در بازی Death Stranding حضور دارند. آیا می‌توانیم انتظار حضور ستاره‌های سینمایی بیشتری را در پروژه شما داشته باشیم؟

متاسفانه در این مقطع نمی‌توانم چیزی را تایید کنم اما این الگویی که من انتخاب کردم، یعنی استفاده از ستارگان سینمایی در بازی، مطمئن باشید الگویی است که در آینده بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساخت بازی و فیلم پروسه‌ای بسیار نزدیک و مشابه است.

منبع خبر:پردیس گیم 

لینک به دیدگاه

اخبار بسیار بدی از Mass Effect Andromeda به گوش میرسه !!!

احتمالا این بازی در ایران مورد ف . ی . ل . ت . ر . ی . ن . گ قرار بگیره .نه به خاطر 30 ی . ا . س . ت بلکه از نظر اسلامی !!!

لینک نمی زارم !!!

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

احتمالا این بازی در ایران مورد ف . ی . ل . ت . ر . ی . ن . گ قرار بگیره .نه به خاطر 30 ی . ا . س . ت بلکه از نظر اسلامی !!!

لینک نمی زارم !!!

اتفاقا منم خبرشو خوندم خواستم بزارمش دیگه شما گفتینش 

و. اینو مطمئن باشید از همین الان به دستور کار گروه مصادیق این بازی .............. شده?

چون دارای صحنه های غیر اخلاقی زیادیه احتمالا

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

لینک نمی زارم !!!

آره وحید جان منم همین الان خوندم دقیقا، فکر نمیکردم خیلی جدی باشه ولی انگار از درجه Partial Nu.... به Full Nu... رسیده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...