رفتن به مطلب

Recommended Posts

چی شده بیشتر بازی های محبوب چند وقتیه رایگان میشه خبریه بگید ما هم بدونیم ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

چی شده بیشتر بازی های محبوب چند وقتیه رایگان میشه خبریه بگید ما هم بدونیم ?

نسخه جدید کال اف که داره میاد و بازیهای دیگه آخر هفته رایگان شدن یه جورایی دارن خریدار جدید پیدا میکنن همین دویژن شنیدم نسخه دومش در حال ساخته

بتل فیلد 1 ، تمامی دی ال سیهاش از تاریخ 20 الی 27 شهریور رایگان میشه و با اضافه کردنش روی اکانت همیشه فعال میشه البته خود بازیو باید بخری اینم یه جور شگرد واسه بازیه که نسخه جدیدش داره میاد

البته واسه ما ایرانی با این قیمت دلار آرزویی دست نیافتنیه 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

نسخه جدید کال اف که داره میاد و بازیهای دیگه آخر هفته رایگان شدن یه جورایی دارن خریدار جدید پیدا میکنن همین دویژن شنیدم نسخه دومش در حال ساخته

بتل فیلد 1 ، تمامی دی ال سیهاش از تاریخ 20 الی 27 شهریور رایگان میشه و با اضافه کردنش روی اکانت همیشه فعال میشه البته خود بازیو باید بخری اینم یه جور شگرد واسه بازیه که نسخه جدیدش داره میاد

البته واسه ما ایرانی با این قیمت دلار آرزویی دست نیافتنیه 

دوستان بهترین و ارزان ترین فروشگاهی که بشه CD Key هارو با Master Card خرید میشه معرفی کنید؟ هم برای استیم هم Origin

اگر فروشگاه های ایرانی هم باشند که قیمت مناسب باشه معرفی کنید لطفا

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

گرالت یه شخصیت ساختگی هستش و پیدا کردن شخصی که شبیه اون باشه سخته

قیافه رو میشه با کمی گریم و اینا درستش کرد ولی به نظر من مهم بازیگری هستش,اگه نتونن نقشش رو درست بازی کنن قیافه هرچقدر هم شبیهش باشه بازم از فیلم زده میشیم,پس باید صبر کنیم و ببینیم هنری چیکار میکنه

البته صدای گرالت هم خیلی خاص و مهمه.

سلام

آآخ آخ آخ صدای گرالت... ویدیوی اون بنده خدا که صدای گرالت رو رکورد کرده بود رو روی یوتیوب روزی حداقل یکبار میبینم ? یک ویدیو هم بود که تیگه های خنده دار یا طعنه های گرالت رو جمع کرده بود از کل بازیاش ?

در 15 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

کاملا درست میفرمایید، اما اگر بازی انسون مانت رو توی سریال Hell on Wheels دیده باشید قطعا ایشون هم میتونست یکی از بهترین گزینه ها باشه، اما جدا از همه این ها باز هم به انتخاب هنری کویل حس خوبی دارم و بنظرم میتونه از عهده این نقش بر بیاد.

سلام

به نظرت توی اون سریال بازیگر مورد علاقه من کیه ? حدس بزن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

آآخ آخ آخ صدای گرالت... ویدیوی اون بنده خدا که صدای گرالت رو رکورد کرده بود رو روی یوتیوب روزی حداقل یکبار میبینم 1f602.png یک ویدیو هم بود که تیگه های خنده دار یا طعنه های گرالت رو جمع کرده بود از کل بازیاش 1f601.png

سلام

به نظرت توی اون سریال بازیگر مورد علاقه من کیه 1f601.png حدس بزن

آره صدای خیلی خاص و جذابی داره،اصلا گرالت رو با یه صدای دیگه نمیتونم تصور کنم

انقد از صداش خوشم میاد که تو بازی فرعی ترین دیالوگ هارو هم اسکیپ نمیکنم و به همشون گوش میدم ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

دوستان بهترین و ارزان ترین فروشگاهی که بشه CD Key هارو با Master Card خرید میشه معرفی کنید؟ هم برای استیم هم Origin

اگر فروشگاه های ایرانی هم باشند که قیمت مناسب باشه معرفی کنید لطفا

ما که تا حالا وسعمون نرسیده سی دی کی ارجینال بخریم

باقی دوستان نظر بدن

لینک به دیدگاه

روز داغ codex توی کرک بازیها

قفل مایکروسافت State.of.Decay.2.Update.v4.0.incl.DLC-CODEX

WRC.7.Update.v1.4-CODEX قفل دنوو البته قبلا cpy و voksi کرک کرده بودن این با اخرین اپدیت کرک کردش

بازیای بدون قفل

NASCAR.Heat.3-CODEX

NBA.2K19-CODEX

Immortal.Unchained-CODEX

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

روز داغ codex توی کرک بازیها

State.of.Decay.2 فقط یکبار ارزش بازی کردن داره ، چون ایرادات زیادی داره و پر باگه  . نمره هم بدم با ارفاق از 10 5.5 الی 6 میدم

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

State.of.Decay.2 فقط یکبار ارزش بازی کردن داره ، چون ایرادات زیادی داره و پر باگه  . نمره هم بدم با ارفاق از 10 5.5 الی 6 میدم

افلاینش که زیاد جالب نیست

تمرکز بازی بیشتر روی حالت انلاینه

لینک به دیدگاه

سلام

حیف voksi  رو گرفتن وگرنه الان PES 2019 کرک شده بود

امیدوارم بقیه کرک کنند

لینک به دیدگاه

Steam Steam Weekly Top Selling Titles September 10th 2018

SCUM
MONSTER HUNTER: WORLD
Two Point Hospital
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition
Grand Theft Auto V
DRAGON QUEST® XI: Echoes of an Elusive Age™ - Digital Edition of Light
NBA 2K19
Shadow of the Tomb Raider
Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

با استفاده از Unreal Engine 4  روح تازه ای به Metal Gear Solid 1998 دمیده خواهد شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب بررسی های Shadow Of The Tomb Raider  هم اومدن و اصلا خوب نبوده تا اینجا

گیم اسپات 6 داده... اگه بررسی ویدیویی گیم اسپات رو ببینید واقعا خندتون میگیره... یکی از بدترین AI هایی بود که تا حالا دیده بودم...به جای اینکه یه مکانیزم مخفی کاری خوبی توش بذارن فقط AI رو خنگ کردن که میتونی جلوشون خنجلک کنی و نبیننت صدات رو هم حس نکنن تو فاصله دو سه متری ? 

* از معدود دفعاتی هست که با گیم اسپات موافقم...

*ویدیوی گیم اسپات

این هم متاکریتیک تا الان 78 هست نسخه ps4 اش که بیشتر بررسی براش میاد روی متا :

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/shadow-of-the-tomb-raider

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

خب بررسی های Shadow Of The Tomb Raider  هم اومدن و اصلا خوب نبوده تا اینجا

گیم اسپات 6 داده... اگه بررسی ویدیویی گیم اسپات رو ببینید واقعا خندتون میگیره... یکی از بدترین AI هایی بود که تا حالا دیده بودم...به جای اینکه یه مکانیزم مخفی کاری خوبی توش بذارن فقط AI رو خنگ کردن که میتونی جلوشون خنجلک کنی و نبیننت صدات رو هم حس نکنن تو فاصله دو سه متری 1f601.png 

* از معدود دفعاتی هست که با گیم اسپات موافقم...

*ویدیوی گیم اسپات

این هم متاکریتیک تا الان 78 هست نسخه ps4 اش که بیشتر بررسی براش میاد روی متا :

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/shadow-of-the-tomb-raider

خب نمره متاش الان شد 75 ?  البته تازه باز شده بررسی هاش و بازم ممکنه تغییر کنه ، رو به بالا یا به پایین

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

خب نمره متاش الان شد 75 1f601.png  البته تازه باز شده بررسی هاش و بازم ممکنه تغییر کنه ، رو به بالا یا به پایین

انتظاراتم از این نسخه خیلی بالا بود (بیشتر از نظر گیمپلی و مکانیزم مخفی کاری چون داستان و شخصیت ها معمولا مثل سری آنچارتد چندان جذاب و متنوع نیست?)

ولی انگار زیاد خوب عمل نکردن,امیدوارم حداقل مشکلاتشو با آپدیت درست کنن.

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

دوستان دقت کردین یه مدته سیستمای مورد نیاز بازیا زیاد تغییر نمیکنه و در یه حد ثابت مونده؟ شاید مدل قطعات جدیدترشو بنویسن ولی پرفورمنسشون در یه حده

فکر کنم یواش یواش سازنده ها دارن آدم میشن و به فکر جیب ما هم هستن ?

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

خب نمره متاش الان شد 75 1f601.png  البته تازه باز شده بررسی هاش و بازم ممکنه تغییر کنه ، رو به بالا یا به پایین

نسخه ایکس باکس 82

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

نسخه ایکس باکس 82

سلام محسن جان

دلیل اصلیش اینه که هنوز اونهایی که به نسخه PS4 نمره پایین دادن برای اینجا نمره ای ثبت نکردن

البته در کل برای Xbox خیلی نمیان نمره بذارن و بی خیالش میشن برخی سایت ها ،برای همینه که نمرات ایکس باکسش بعضی وقتا تو بعضی بازیا زیادی متفاوت میشه ، حالا این به کنار ، توی ایکس باکس هم یه سری سایتها هستن که کلا به هر بازی ای روی ایکس باکس 90 به بالا میدن که اونا اگه این همه 90 به بالا رو نمیدادن _تازه بدون وجود اون نمرات پایینی که هنوز ثبت نشده_  همینم میرفت پایینتر ? توی پلی استیشن هم همین وضعیت هست و یه سری سایت ها رابطه با سونی دارن اما فرقش اینه که اونجا همه میان نمره هاشون رو ثبت میکنن برای همین تعادل بهتر میشه

در ۱ ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

انتظاراتم از این نسخه خیلی بالا بود (بیشتر از نظر گیمپلی و مکانیزم مخفی کاری چون داستان و شخصیت ها معمولا مثل سری آنچارتد چندان جذاب و متنوع نیست1f601.png)

ولی انگار زیاد خوب عمل نکردن,امیدوارم حداقل مشکلاتشو با آپدیت درست کنن.

دوستان دقت کردین یه مدته سیستمای مورد نیاز بازیا زیاد تغییر نمیکنه و در یه حد ثابت مونده؟ شاید مدل قطعات جدیدترشو بنویسن ولی پرفورمنسشون در یه حده

فکر کنم یواش یواش سازنده ها دارن آدم میشن و به فکر جیب ما هم هستن 1f602.png

والا منم انتظارم خیلی بالاتر از این حرفا بود...

نه والا اینا همش حرفه (البته نوشته است?)  همه اون سیستم های پیشنهادی رو جمع کنی روی بهترین حالتش هم روی 1080p نمیاد فریم درست بده... فکر کنم پیمانه رو کوچیکتر گرفتن... مثلا 30 فریم :|  فکر کن بازی قبلیشون یعنی AC origins رو بخوای با کارت 290 بازی کنی ، من داشتم دیگه ، روی تنظیمات حدودا مدیوم به زور روی 45 فریم قفل شده بازی میکردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم مورد نیاز بازی ای که خیلیا منتظرش نیستن یا اصلا خبری از وجودش ندارن(مخصوصا" در ایران) اما فقط من و چند نفر دیگه منتظرشیم اعلام شد :

Assetto Corsa Competizione

MINIMUM:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel Core i5-4460 or AMD FX-8120
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 460 2GB, Radeon HD 7770
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space
Sound Card: Integrated

RECOMMENDED:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel Core i5-8600K or AMD Ryzen 5 2600X
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1070 8 GB, Radeon RX 580 8GB
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space
Sound Card: Integrated

این بازی قراره بهترین شبیه ساز GT3 مخصوص simracer ها در تاریخ باشه! البته بصورت ارلی اکسس ارائه میشه ، پسفردا ریلیزش هست و فقط یک ماشین از فصل 2018 و یک پیست داره که بقیه ماشین ها و پیست ها طبق برنامه زمانیشون ارائه میشن ، فکر کنم پلن 6 ماهه دارن برای ریلیز رسمی و کامل...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

این بازی قراره بهترین شبیه ساز GT3 مخصوص simracer ها در تاریخ باشه! البته بصورت ارلی اکسس ارائه میشه ، پسفردا ریلیزش هست و فقط یک ماشین از فصل 2018 و یک پیست داره که بقیه ماشین ها و پیست ها طبق برنامه زمانیشون ارائه میشن ، فکر کنم پلن 6 ماهه دارن برای ریلیز رسمی و کامل...

داداش من زمانی فن اینجور بازیها بودم بعدش به دلیل نبود امکانات پیشو نگرفتم  وگرنه الان سر و دست میشکستم واسشون ، گفتم به یاد گرن توریسموهای قدیمی بیام با شبیه ساز ps3 گرن توریسمو 5 و اگه شد 6 بازی کنم که هیچ کدوم اجرا نشدن ! البته فکر کنم واسه انجام اینجور بازیها با لذت باید فرمون اینا داشته باشیم زمان گرن توریسمو 4 ، حساسیت پدل گاز و ترمز افزایش داده بودن و مثل ماشین واقعی شده بود که با دکمهای دسته نمیشد باید با جوی استیک  تنظیم میکردی که مثلا فول گاز بدی یا نصفه یا مقدارشو کم و زیاد کنی و هوش مصنوعی پیچ ها رو با گاز حدود 30% میچرخید  بهتر جواب میگرفت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...