رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

بالاخره چارتا بازیکن خوب برام درومد در ultimate team  فیفای امسال 

FIFA19_2018_11_09_00_23_29_493.thumb.jpg.a534e7ee9340b3bf9ff39f9102f535ea.jpg

البته برای ماها همچنان رونالدو و مسی و نیمار و بازیکنای در اون سطح هنوز رویا هستن(اون رونالدو و نیماری هم که میبینید قرضی هستن و نهایت برای 3-4 بازی هستن) و اصلا هیچوقت بهشون فکر نمیکنیم:D

در مورد کرک شدن اسسین کرید اودیسه هم باید بگم که بدترین زمان بود برای کرک شدنش... شاید هم برنامه ریزی ای پشتش بوده ، دقیقا شده مثل اوریجین ، بازی دقیقا قبل از اومدن بزرگترین DLC داستانیش کرک میشه و بعدش یوبیسافت  آپدیتی رو که باید به همراهش اون DLC داستانی رو ارائه بده مجهز به نسخه جدیدتری از دنووو میکنه :|  تا بازم دست ملت کوتاه باشه و بعضیا رو مجبور کنه که یه جوری بخرن به خاطر اون DLC (انصافا DLC کوچیکی هم نبود)  الانم که قبل از اومدن DLC بسیار بسیار مهم بازی اسسین کرید اودیسه هست و اون هم به دنووی جدیدتری مجهز میشه...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

به نظر من بهتره بازی های پر فروش با دو سه ماه تاخیر کرک بشن

به دو دلیل

یکی اینکه شرکت ها تا حدود زیادی سودشون رو میکنن و یه اروپایی و امریکایی به خاطر 60 دلار هیچوقت سه ماه صبر نمیکنه تا کرک بشه و خریدشو انجام میده و خیلیاشونم که دنبال قسمت انلاین بازی هستن و در هر صورت میخرن ولی اگه همون روز عرضه شدن یا تو چند روز اول کرک بشه رو فروش تاثیر زیادی داره و شرکت ها سعی میکنن از قفل های جدید تر استفاده کنه و کرک کردن بازی هارو سخت تر کنن

دلیل دوم هم اینکه اگر بازی ها خیلی سریع رو پی سی کرک بشه و فروش پایین بیاد به مرور زمان سازنده ها علاقه کمتری نشون میدن برای عرضه بازی ها رو پی سی و به همین خاطر بعد از مدتی شاهد خواهیم بود که تعداد زیادی بازی روی دو کنسول اصلی عرضه شده ولی روی پی سی نه!

پس برای ما ایرانی ها که حتی 10 دلارشم خیلی زیاد هست بهتر اینه که بازی با چند ماه تاخیر به دستمون برسه تا گرفتار مشکلات بعدی نشیم1f605.png

طبق امار SUPERDATA که یادم نیست کجا خوندم کرک بازیها توی فروش بیشترتاثیر داشته چون طرف میبینه چی داره میخره بعد هزینه میکنه

همونطور که همه کرکرها هم توجه کنید خودشونهم میگن اگه از بازی خوشتون اومد لطفا اون رو خریداری کنید

سازنده اگه ی بازی درست حسابی درست کنه مثل ویچر که حتی با وجود نداشتن قفل به سود کلانی رسیدن

الان بازی THE QUIET MAN قفل دنوو داره برید ببینید چقدر فروش داشته. روز اول فقط 35 نفر این بازیرو خریدن افتضاح Square Enix

اینم که گفتیدبه علت کرک شدن بازی روی پی سی سازنده علاقه کمتری نشون میده برای پشتیبانی از مادر پلتفرمها کاملا مخالفم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام محسن جان ممنون از اطلاع رسانی

سیستم تست شده برای من هم ویندوز 10 بود، ولی نمیدونم مشکل از کجا بوده

درود بر شما

بیلد ویندوزتون چنده...سخت افزارتونم بگید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

طبق امار SUPERDATA که یادم نیست کجا خوندم کرک بازیها توی فروش بیشترتاثیر داشته چون طرف میبینه چی داره میخره بعد هزینه میکنه

همونطور که همه کرکرها هم توجه کنید خودشونهم میگن اگه از بازی خوشتون اومد لطفا اون رو خریداری کنید

سازنده اگه ی بازی درست حسابی درست کنه مثل ویچر که حتی با وجود نداشتن قفل به سود کلانی رسیدن

الان بازی THE QUIET MAN قفل دنوو داره برید ببینید چقدر فروش داشته. روز اول فقط 35 نفر این بازیرو خریدن افتضاح Square Enix

اینم که گفتیدبه علت کرک شدن بازی روی پی سی سازنده علاقه کمتری نشون میده برای پشتیبانی از مادر پلتفرمها کاملا مخالفم

خب اگه اینطوریه که شما میگید خیلی جالبه پس زودتر کرک کنن?

البته دلیل دوم رو مدرکی برا نفی کردنش نیاوردید

البته من که اطلاع ندارم ولی این اماری که شما میگید اگر معتبر هست  پس شرکت های سازنده هم بهش دسترسی دارن و مسلمه که به دنبال فروش بیشترن

پس با این حساب چرا هر روز به دنبال قفل های جدید و سخت تر کردن کرک بازی ها هستن؟به هر حال قفل گذاری هزینه ای هم برا شرکت ها داره

اگر این امار درسته که خب اصلا قفلی روی بازی ها نمیذاشتن

البته اون موردی که میگید اگه خوشمون اومد بریم بخریم در مورد بازی که من به هیچ وجه توان خریدشو ندارم ولی خب تو خیلی کشورا  و برای خیلی از بچه های همین فروم شایدخریدش راحت باشه

ولی  مثلا فیلم های ایرانی رو دانلود میکنم و اگه دیدم خوبه بعدش نسخه دیجیتالشو میخرم که اخریش لاتاری بود و چهار تومن دادم نسخه 4kرو خریدم

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

در مورد کرک شدن اسسین کرید اودیسه هم باید بگم که بدترین زمان بود برای کرک شدنش... 

اسب پیشکشی رو که دندونشو نمیشمرن?

ما به همینم راضی هستیم خدا پدرشو بیامرزه?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود بر شما

بیلد ویندوزتون چنده...سخت افزارتونم بگید

سلام مجدد محسن جان

فکر میکنم بیلد 1803 باشه، سخت افزار هم:

CPU: Ryzen 1600x

RAM: 16GB

VGA: Asus GTX 1070 Strix

در 32 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

خب اگه اینطوریه که شما میگید خیلی جالبه پس زودتر کرک کنن?

البته من که اطلاع ندارم ولی این اماری که شما میگید اگر معتبر هست  پس شرکت های سازنده هم بهش دسترسی دارن و مسلمه که به دنبال فروش بیشترن

پس با این حساب چرا هر روز به دنبال قفل های جدید و سخت تر کردن کرک بازی ها هستن؟به هر حال قفل گذاری هزینه ای هم برا شرکت ها داره

سلام خدمت دوست عزیزم، این لیست متعلق به موسسه آماری NPD هست و فروش بازی ها رو از سال 1995 تا الان نشون میده:

DrahPwcU0AEIQrl.thumb.jpg.8b895e86c5f7f868ee5419016f091f49.jpg

اگر توجه کنید 10 بازی اول لیست حتی تا به حال از دنوو هم استفاده نکردن و تا جایی که میدونم قفل ـشون Arxan بوده که دقیقا بعد از عرضه کرک میشدن، پس میشه گفت کرک شدن بازی ها توی فروششون تاثیری نداره. استفاده از قفل جدید هم فقط و فقط برای این هست که در زمان عرضه بازی فروش قابل توجهی داشته باشه، مطمئنا هزینه ای که برای قفل صرف میشه با یک دهم فروش بازی در روز عرضه به راحتی جبران میشه.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام مجدد محسن جان

فکر میکنم بیلد 1803 باشه، سخت افزار هم:

CPU: Ryzen 1600x

RAM: 16GB

VGA: Asus GTX 1070 Strix

سلام خدمت دوست عزیزم، این لیست متعلق به موسسه آماری NPD هست و فروش بازی ها رو از سال 1995 تا الان نشون میده:

اگر توجه کنید 10 بازی اول لیست حتی تا به حال از دنوو هم استفاده نکردن و تا جایی که میدونم قفل ـشون Arxan بوده که دقیقا بعد از عرضه کرک میشدن، پس میشه گفت کرک شدن بازی ها توی فروششون تاثیری نداره. استفاده از قفل جدید هم فقط و فقط برای این هست که در زمان عرضه بازی فروش قابل توجهی داشته باشه، مطمئنا هزینه ای که برای قفل صرف میشه با یک دهم فروش بازی در روز عرضه به راحتی جبران میشه.

سیستممون دقیقا مثل هم هستش فقط گرافیک من rx 560
شاید ی برنامه چیزی باعث ناسازگاری شده باشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 35 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

اسب پیشکشی رو که دندونشو نمیشمرن1f601.png

ما به همینم راضی هستیم خدا پدرشو بیامرزه1f605.png

سلام

اون که آره بحثی توش نیست :D بیشتر منظورم بو دار بودن زمانبندی کرک هاست و هماهنگ بودن" اتفاقیش:D" با مدل ریلیز کردن یوبیسافته 

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

خب اگه اینطوریه که شما میگید خیلی جالبه پس زودتر کرک کنن1f601.png

البته اون موردی که میگید اگه خوشمون اومد بریم بخریم در مورد بازی که من به هیچ وجه توان خریدشو ندارم ولی خب تو خیلی کشورا  و برای خیلی از بچه های همین فروم شایدخریدش راحت باشه

ولی  مثلا فیلم های ایرانی رو دانلود میکنم و اگه دیدم خوبه بعدش نسخه دیجیتالشو میخرم که اخریش لاتاری بود و چهار تومن دادم نسخه 4kرو خریدم

در یک کلام دستهای پشت پرده

فراری دادن از پی سی به سمت کنسول

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام مجدد محسن جان

فکر میکنم ...

ده تا بازی اولی که تو لیست هست همگی مولتی پلیر عالی داشتن و دارن و کسایی که میخوان بازی کنن بیشتر به همین قسمت بازی توجه می کنن، کاری که اکتیویژن با بازی بلکس آپس 4 کرد و خیلی هم عالی جواب داده تا بحال. مثلا یادمه که برای بلکس آپس 3 نزدیک به بیش از 65% کسایی که بازی رو خریده بودند، آمار خود سازنده نشون داده بود که اصلا به بخش سینگل حتی نگاه هم نکرده بودند.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام از ماست 

اخه ده تای اول جز یکی که نمیدونم چیه اکثرا دنبال انلاینش هستن که خب در این صورت اصلا احتیاجی به قفل قوی ای نیست و شخص مجبوره بخره

کال اف ها کلا رو انلاین مانور میدن و gta vکه انلاینش دنیاییه

ما زمانی میتونیم به این نتیجه برسیم که دو تا بازی مختلف که تقریبا در یک سطح از کیفیت و فروش قرار دارن رو یکی با قفل سخت افزاری قوی وارد بازار کنیم که چندین ماه طول بکشه کرک بشه و دیگری رو باید یک قفل ساده،تا در همون روز اول...

اونوقت باید فروش هارو مقایسه کرد و دید دیر کرک شدن یک بازی چقدر در فروشش تاثیر داره

این دوستمون که میگفت حتی کرک شدن امار فروش رو بالا هم میبره

خب باید دید این امار بر چه اساسی هست و چطور چنین نتیجه ای گرفتن

اگر نتیجه گیری اون سایت هم بر اساس چنین اماری باشه که قابل قبول نیست

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

سلام از ماست 

اخه ده تای اول جز یکی که نمیدونم چیه اکثرا دنبال انلاینش هستن که خب در این صورت اصلا احتیاجی به قفل قوی ای نیست و شخص مجبوره بخره

کال اف ها کلا رو انلاین مانور میدن و gta vکه انلاینش دنیاییه

ما زمانی میتونیم به این نتیجه برسیم که دو تا بازی مختلف که تقریبا در یک سطح از کیفیت و فروش قرار دارن رو یکی با قفل سخت افزاری قوی وارد بازار کنیم که چندین ماه طول بکشه کرک بشه و دیگری رو باید یک قفل ساده،تا در همون روز اول...

اونوقت باید فروش هارو مقایسه کرد و دید دیر کرک شدن یک بازی چقدر در فروشش تاثیر داره

این دوستمون که میگفت حتی کرک شدن امار فروش رو بالا هم میبره

خب باید دید این امار بر چه اساسی هست و چطور چنین نتیجه ای گرفتن

اگر نتیجه گیری اون سایت هم بر اساس چنین اماری باشه که قابل قبول نیست

سلام مجدد خدمت شما

کاملا حرف ـتون درسته در مورد بخش آنلاین بازی ها، اما خب بالاخره تمام این بازی ها یک بخش داستانی هم داشتن، اگر نخوایم اصلا بخش انلاین رو مبنی قرار بدیم میتونیم فروش عالی The Witcher 3 Wild Hunt رو مثال بزنیم، درسته نتونست بازی پر فروش سال خودش بشه ولی بازم فروش کمی نداشت و اینم در حالی هست که سازنده ـش کلا با DRM مخالفه.  خود همین موضوع باعث فروش کلی بیشتر این بازی شد حتی مطمئنا خیلی ها بعد از بازی کردن نسخه کرک شده بازی صرفا جهت قدردانی از سازنده ها نسخه اصلی بازی رو خریدن!

در مورد فروش و نتایج آماری مطمئن باشید هیچ موسسه و گروهی چنین چیزی که ذکر کردید رو ملاک مقایسه فروش دو یا چندین بازی قرار نمیده! دلیلش هم مشخص هست مخالفت با پایرسی، پس نمیان یه مقایسه انجام بدن که بازی با قفل دنوو (یا هر قفل دیگه ای) بیشتر فروش داشته یا یه بازی بدون قفل. حداقلش نباید انتظار یه آمار رسمی از چنین موردی رو داشته باشیم.

البته ناگفته نماند لیستی هم که من توی پست قبلی قرار دادم فقط فروش بازی ها در کشور آمریکا بود.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، 17behrooz گفته است :

سلام میشه لینکشوبزارید ماهم کرکشو دانلود بکنیم ممنون میشم

سلام تو‌کانال تلگرام‌dlfox گذاشته

لینک به دیدگاه

دمشون گرم! تو این اتاق تاریکی که گیر افتادیم یه روزنه نور امیدی تابوندن رو صورتمون ،به زندگی امیدوارتر شدیم ?

قیمت بازیا که سر به فلک کشیده،اگه این گروها نباشن دیگه گیمینگ رو بایستی گزاشت کنار

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

دمشون گرم! تو این اتاق تاریکی که گیر افتادیم یه روزنه نور امیدی تابوندن رو صورتمون ،به زندگی امیدوارتر شدیم 1f60a.png

البته این تا زمانی هست که اینا طرح های اینترنت شبانه رو محدود نکردن، الان تنها راه باقی مونده برای دانلود همین طرح های شبانه هست وگرنه به غیر اون با چه روشی میشه ۶۰ گیگ دانلود کرد.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

البته این تا زمانی هست که اینا طرح های اینترنت شبانه رو محدود نکردن، الان تنها راه باقی مونده برای دانلود همین طرح های شبانه هست وگرنه به غیر اون با چه روشی میشه ۶۰ گیگ دانلود کرد.

اگر از شاتل استفاده می کنید، می تونید از طریق بخش اپلود شاتل لند فایل ها رو از سایت های دیگه انتقال بدید و با ترافیک رایگان از شاتل لند دانلود کنید

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

اگر از شاتل استفاده می کنید، می تونید از طریق بخش اپلود شاتل لند فایل ها رو از سایت های دیگه انتقال بدید و با ترافیک رایگان از شاتل لند دانلود کنید

همه دسترسی به ADSL ندارن. 

اما اینترنت همراه توی دورترین روستاها هم در دسترس هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

بازخواهیم گشت به دوران DVD ? ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آره ضد حال اصلی همونه! حرفش هم هست و احتمالا همین زودیا حذفش میکنن،ولی اگه حذف کنن من یکی ساکت نمیمونم،حتی اگه شده روزی 100 تا ایمیل به پشتیبانی ایرانسل بفرستم،اگه همه باهم اعتراض کنیم و تعدادمون زیاد باشه باید یه کاری بکنن،همینطور میتونیم تحریمشون هم بکنیم با شارژ نخریدن و استفاده نکردن از سیمکارتشون

خلاصه باید یه کاری کرد،اینطور که بازیا دارن میرن جلو 60 گیگ که چیزی نیست یواش یواش دارن همشون 100 گیگ به بالا میرن!

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

آره ضد حال اصلی همونه! حرفش هم هست و احتمالا همین زودیا حذفش میکنن،ولی اگه حذف کنن من یکی ساکت نمیمونم،حتی اگه شده روزی 100 تا ایمیل به پشتیبانی ایرانسل بفرستم،اگه همه باهم اعتراض کنیم و تعدادمون زیاد باشه باید یه کاری بکنن،همینطور میتونیم تحریمشون هم بکنیم با شارژ نخریدن و استفاده نکردن از سیمکارتشون

خلاصه باید یه کاری کرد،اینطور که بازیا دارن میرن چلو 60 گیگ که چیزی نیست یواش یواش دارن همشون 100 گیگ به بالا میرن!

هیچکاری نمیتونید بکنید,...

همینطور که تلگرام رو فیل کردن اگه بخوان هرکاری میتونن بکنن و اعتراض مردم هم (اونم با ایمیل :D ) به شکرشون هم نیست...

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ruby گفته است :

البته ترافیک شاتل لند دیگه رایگان نیست بلکه نیم بها شده

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

نخیر من همین چند روز پیش بیشتر از بیست گیگ دانلود کردم و به هیچ وجه از ترافیکم کم نشد

لینک ها از دی ال فاکس انتقال داده شد به سرورای شاتل لند

منتها باید شما ماهی 10 تومن اضافه بدی بسته ترافیک شاتل لند بخری(که پنج هزار گیگ ترافیک میده بهت)علاوه بر سرویسی که استفاده میکنی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

نخیر من همین چند روز پیش بیشتر از بیست گیگ دانلود کردم و به هیچ وجه از ترافیکم کم نشد

لینک ها از دی ال فاکس انتقال داده شد به سرورای شاتل لند

منتها باید شما ماهی 10 تومن اضافه بدی بسته ترافیک شاتل لند بخری(که پنج هزار گیگ ترافیک میده بهت)علاوه بر سرویسی که استفاده میکنی

خب دیگه منظور بنده این بود رایگان نیست باید یک هزینه ای پرداخت شه درصورتی که قبلا رایگان بود 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

خیلی وقت هست که شاتل لند دیگه رایگان نیست و باید حق عضویت ماهیانه براش پرداخت شه، که البته چیز عجیبی نیست و همیشه چیزای خوب اول رایگانن و بعد پولی میشن :D به شخصه از خود شاتل لند چیزی نمیگیرم و فقط از گزینه انتقال فایلش استفاده می کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از شاتل استفاده میکنم ، البته من داستان این شاتل لند رو نمیدونم چی هست و به چه صورته ولی اصلا گیریم که همچین کاری هم کردیم ، برای دانلود یه بازیه 60 گیگی با اینترنت 2 مگ که تهش 250 کیلو سرعت میده حدود 70 ساعت زمان میبره تا دانلودش کامل بشه ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...