رفتن به مطلب

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

برای نسخه اول بازی رو هم همون سال 2010 نوشت سیستمشو

ولی تا به امروز خبری نیست

سلام

در نقل قول عکس رو پاک کنید .

ممنون .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، memex گفته است :

یه تصویر عجیب شایدم واقعی

الکیه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

داداش من دارم میگم اینقدر رو فریم ریت قفل نکنید، حساس شدین ! بجای لذت بردن از بازی همش شده بحث فریم ریت هر کی اومده یه 1080خریده توقع فریم 10000از هر نوع بازی ای داره،هر چی بازی میاد بجای توصیف بازی میگن فریمش چقدر....10سال پیش صدبار یه بازی رو میرفتیم نمیدونستیم فریم چی هست ! طرف با 30 فریم رو کنسول بازی میکنه صداشم در نمیاد?

حرفتون واقعا درسته ولی برای من اگه فریم حتی 50 هم باشه چشمام خیلی اذیت میشه اصلا نمیتونم  10 دقیقه بازی کنم! دیگه چه برسه به 30 و 40 فریم! انگار با چاقو میکنن تو چشمام

میگن چشم عادت میکنه ولی من چند ماه PS4 هم داشتم اصلا چشمام عادت نکرد و هیچ لذتی نمیبردم تا اینکه فروختمش

حالا شاید مشکل این دوستان هم همینه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، بلا گفته است :

چطوری  دریافت کنیم؟

در لینکی که نقل قول کردید توضیح داده .

به طور مختصر این میشه که وارد سایت انویدیا و صفحه مربوطه ( توی همون  لینک هست ) می شوید و با وارد کردن مشخصاتی مثل نوع کارت و برند و ... اقدام به دریافت بازی می کنید .

لازم به ذکره که باید از فروشنده معتبر ( معتبر برای انویدیا ) خرید کرده باشید .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

حرفتون واقعا درسته ولی برای من اگه فریم حتی 50 هم باشه چشمام خیلی اذیت میشه اصلا نمیتونم  10 دقیقه بازی کنم! دیگه چه برسه به 30 و 40 فریم! انگار با چاقو میکنن تو چشمام

میگن چشم عادت میکنه ولی من چند ماه PS4 هم داشتم اصلا چشمام عادت نکرد و هیچ لذتی نمیبردم تا اینکه فروختمش

حالا شاید مشکل این دوستان هم همینه

این مقدار اهمیت فریم برای بسیاری از کنسول بازها به طور درست و واضح قابل درک نیست !!! حداقل تا زمانی که درست و حسابی پای PC بشینن .

اهمیت فریم بازی به بازی متفاوته ولی فریم زیر 60 برای اکثر PC گیمرها ناخوشاینده .

لینک به دیدگاه

سلام روزتون بخیر

من نسخه full unlock بازی shadow of tomb raider رو دارم کرک رو میریزم  ولی در کل بازی اصلا فایل exe برای اجرا نداره چه کنم؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام روزتون بخیر

من نسخه full unlock بازی shadow of tomb raider رو دارم کرک رو میریزم  ولی در کل بازی اصلا فایل exe برای اجرا نداره چه کنم؟

درود..شما باید اپدیتهای بازی رو هم بریزید وگرنه کرک غیر قابل استفادس

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود..شما باید اپدیتهای بازی رو هم بریزید وگرنه کرک غیر قابل استفادس

مشکل حل شد 

https://www.p30day.com/بازی-shadow-of-the-tomb-raider-172609.html

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

یادش بخیر مدتها بود این سایت p30day رو ندیده بودم، عجیبه فکر میکردم دیگه فعالیت نمیکنن، چون توی نتایج گوگل خیلی کمرنگ شدن

لینک به دیدگاه

بازی F1 2018 دایرکس 12 را ساپورت می کند :

Codemasters to release DirectX 12 support for F1 2018

.

لینک به دیدگاه

درود

کسی تو بازی تامرایدر مشکل سیو داره؟ من این بیپدرو هر جا که میمیرم از اول بازی و اونجایی که وارد جنگل میشه شروع میشه کسی راه حلی چیزی داره؟

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

این مقدار اهمیت فریم برای بسیاری از کنسول بازها به طور درست و واضح قابل درک نیست !!! حداقل تا زمانی که درست و حسابی پای PC بشینن .

اهمیت فریم بازی به بازی متفاوته ولی فریم زیر 60 برای اکثر PC گیمرها ناخوشاینده .

بله درسته ,  بازیهای کمی هستند که با افت فریم چشم رو زیاد اذیت نمیکنن  مثل بازی assassins origins با اینکه افت فریم داشت واسه من ولی مثل بازیهای دیگه اذیت نمیشدم

لینک به دیدگاه

عزیزان دل برادر دقت کنید ...

این افت فریم نیست که چشم شما رو اذیت میکنه بلکه این " نوسان فریم " هست که باعث خستگی چشم و بعضأ سردرد میشه ! ( حتی اگر این نوسان کم باشه ! )

شما اگر در یه بازی بتونید فریم ثابت بگیرید حتی اگر اون فریم مثلأ 30 فریم در ثانیه باشه ( کمتر از 30 فریم تحت هیچ شرایطی استاندارد نیست ) اونوقت خواهید دید که هیچ فشاری به چشماتون وارد نخواهد شد

پس باید با برنامه های مربوطه ( که بنظر من برنامه  Nvidia Inspector میتونه بهترین برنامه در این زمینه باشه ) ،، فریم ریت بازیتون رو  روی عددی که مطمئن باشید 100% کمتر از اون مقدار نخواهید گرفت ، قفل کنید  و با یه فریم ریت ثابت بازی کنید و لذت ببرید !

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

این افت فریم نیست که چشم شما رو اذیت میکنه بلکه این " نوسان فریم " هست که باعث خستگی چشم و بعضأ سردرد میشه ! ( حتی اگر این نوسان کم باشه ! )

شما اگر در یه بازی بتونید فریم ثابت بگیرید حتی اگر اون فریم مثلأ 30 فریم در ثانیه باشه ( کمتر از 30 فریم تحت هیچ شرایطی استاندارد نیست ) اونوقت خواهید دید که هیچ فشاری به چشماتون وارد نخواهد شد

پس باید با برنامه های مربوطه ( که بنظر من برنامه  Nvidia Inspector میتونه بهترین برنامه در این زمینه باشه ) ،، فریم ریت بازیتون رو  روی عددی که مطمئن باشید 100% کمتر از اون مقدار نخواهید گرفت ، قفل کنید  و با یه فریم ریت ثابت بازی کنید و لذت ببرید !

درود

حرف شما درست

اما وقتی روی 30 فریم قفل میشه بازی به اون نرمی مورد نظر اجرا نمیشه و رو اعصابه... 

اصلا قابل مقایسه با 30 فریم کنسول نیست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ShQringQn گفته است :

درود

حرف شما درست

اما وقتی روی 30 فریم قفل میشه بازی به اون نرمی مورد نظر اجرا نمیشه و رو اعصابه... 

اصلا قابل مقایسه با 30 فریم کنسول نیست

بله فرمایش شما صحیحه ... 30 فریم باعث میشه یه مقدار بازی حالت سینماتیک پیدا کنه ( حالت صحنه آهسته البته نه به اون مقدار که اذیت کنه )

ولی برای کسی که سیستم قوی نداره و پول ارتقا سیستم رو هم توی این شرایط اقتصادی نظام اسلامی نداره ،،  اگر بتونه بازی مورد علاقه خودش روی همین 30 فریم بصورت فریم ثابت ( تاکید میکنم فریم ثابت و بدون نوسان ) بازی کنه ،، این خودش یه راهکار عالی و راه نجات محسوب میشه

من حتی کسانی رو هم میشناسم که سیستم قدرتمند دارن که روی Ful HD  میتونن راحت 60 فریم در ثانیه بگیرن ولی حاضرن بازی رو با رزولیشن های بالاتر بازی کنن ولی برای اینکه نوسان فریم نداشته باشند میان بازی روی فریم پایین تر اجرا کرده و لذت میبرن  ( مثلأ روی 4K بازی میکنن ولی فریم رو روی 30 قفل میکنن  )

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

بله فرمایش شما صحیحه ... 30 فریم باعث میشه یه مقدار بازی حالت سینماتیک پیدا کنه ( حالت صحنه آهسته البته نه به اون مقدار که اذیت کنه )

ولی برای کسی که سیستم قوی نداره و پول ارتقا سیستم رو هم توی این شرایط اقتصادی نظام اسلامی نداره ،،  اگر بتونه بازی مورد علاقه خودش روی همین 30 فریم بصورت فریم ثابت ( تاکید میکنم فریم ثابت و بدون نوسان ) بازی کنه ،، این خودش یه راهکار عالی و راه نجات محسوب میشه

من حتی کسانی رو هم میشناسم که سیستم قدرتمند دارن که روی Ful HD  میتونن راحت 60 فریم در ثانیه بگیرن ولی حاضرن بازی رو با رزولیشن های بالاتر بازی کنن ولی برای اینکه نوسان فریم نداشته باشند میان بازی روی فریم پایین تر اجرا کرده و لذت میبرن  ( مثلأ روی 4K بازی میکنن ولی فریم رو روی 30 قفل میکنن  )

ممنون ?

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ATER گفته است :

سلام خوبی یه تست از فریم بازی بزار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، saeedx گفته است :

اون کارم بکنیم باز فایده نداره

یه سری موارد دیگم هست که اونارم اجرا کنیم باز اون سی فریمی نمیشه که کنسول میده

چون به اصطلاح فریم پرت زیاد تولید میشه تو پی سی ولی تو کنسول سی فریم جوری تنظیم وبهینه شده که هر فریم با فریم دیگه متفاوت باشه و پشت سر هم و منظم اجرا بشن

واسه همینه مثلا وقتی گاد اف وار چهار رو روی کنسول اجرا میکنیم به قدری روونه که انگار 60 فریم اجرا میشه ولی وقتی رو پی سی زیر 50 فریم قفل میکنیم هر کاری هم بکنیم فریم هارو احساس میکنیم

در ضمن اگر فریم ها چیدمانی خیلی اصولی داشته باشن حتی 25 فریم هم قابل قبوله

شما الان اکثر فیلمایی که میبینی 24 فریم هستن

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، memex گفته است :

سلام خوبی یه تست از فریم بازی بزار

سلام مرسی

شما خوبی؟

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام مرسی

شما خوبی؟

Untitled.jpg

خوبم قربانت

پس اونقدم بد بهینه سازی نشده البته شما سایه رو نرمال زدی و چندتا گزینم اف کردی

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یک راهنمایی

تو بازی اساسین ادیسه

وقتی لول من میره بالا لول مپ هم میره بالا الان لول 22 هستم اون قسمتهایی از مپ که لول پایین داشتن شده 19

تو هیچ بازی ندیدم قسمتهایی از مپ که لولشون پایین هست با ارتقا لول کارکتر اون قسمتهای مپ هم افزایش لول پیدا کنن

یک مورد دیگه الان جونش یهو گم شد و فقط یک خط اخرش هست

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

دوستان یک راهنمایی

تو بازی اساسین ادیسه

وقتی لول من میره بالا لول مپ هم میره بالا الان لول 22 هستم اون قسمتهایی از مپ که لول پایین داشتن شده 19

تو هیچ بازی ندیدم قسمتهایی از مپ که لولشون پایین هست با ارتقا لول کارکتر اون قسمتهای مپ هم افزایش لول پیدا کنن

یک مورد دیگه الان جونش یهو گم شد و فقط یک خط اخرش هست

تو تنظیمات بازی یک گزینه هست که مربوط به همین میشه تا دشمنان رو بر اساس لول شما در سطح نزدیک به شما نگه داره 

میتونید آفش کنین 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

تو تنظیمات بازی یک گزینه هست که مربوط به همین میشه تا دشمنان رو بر اساس لول شما در سطح نزدیک به شما نگه داره 

میتونید آفش کنین 

دقیقا میدونین کدوم گزینست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

میتونید آفش کنین 

تو کدوم قسمت هست

و اسم گزینه چی هست

گشتم چیزی پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...