رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

این درایور از بازی Just Cause 4 پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش یه سوال دارم. شما مگه اصلا سیستمت این بازیو اجرا میکنه که تونستی تا اخرش بری؟ والا من با 12 گیگ رم و 1050تی ای به  زور دارم با 35 فریم میرمش. کلیم حال کردم تا حالا. بعضی مواقع یه چیزایی میگین ادم توش میمونه!

داش من با 40_50 فریم رو تنظیمات high  بازیو تموم کردم pure hair روی low و انتی الایزینگ روی smaa_بازی مصرف سیپی یوش درست نبود تو روستاها و بازار و جاهای شلوغ فریم رو 30_35 میومد دایرکس 12 از یازده بهتر فریم میداد_ وقتی رفتی تو بازی تسک منیجر رو باز کن و مصرف سیپیو رو بزار رو های

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

من هنوز وقت نکردم بازی کنم ، این shadow of war تموم نمیشه 1f610.png

ولی وژدانن چجوری میگی 4-5 ساعت؟ترینر زدی آرررره؟؟؟؟1f609.png1f601.png

اخه چالشی نداره که فقط میدووه میپره  و اون دژمنا هم که هیچی راحت میمیرن.واقعا خیلی اسون بود برا من(البته من گیم خور قهار وقدیمی هستم)..رو درجه سختی هارد بازی کردم رو وری هارد چون سیو از بیس کمپ شروع میشد بازی نکردم?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ruby گفته است :

هر جوری حساب کنید بازم زمان بازی از اون چیزی که شما گفتید بیشتره، Call of Duty MW3 هم که اینقد کم بود 6-7 ساعت طول میکشید تموم کردنش.

والا چی بگم این بازی انقدر برای من زود تموم شد که تو نظرم سریع میاد

لینک به دیدگاه

Darksiders 3 PC Performance Explored: Fury Free Edition

تاثیر کیفیت تصویر در فریم ( رزولیشن 4K و کارت 2080Ti ) :

Darksiders-2-4K-Scaling-1480x833.thumb.png.4713425e68cc7d73e81cabe09d94791b.png

به جز تنظیمات پایین تفاوت بین سایر تنظیمات اندک می باشد

.....................................................................

تاثیر تعداد هسته در فریم ( پردازنده مرکزی 1700 به همراه پردازنده گرافیکی 2080Ti ) :

Darksiders-3-Core-Scaling-1480x833.thumb.png.ebea62f4465df2034c2d3d3d069120f1.png

تقریبا تفاوتی بین 4 هسته و 8 هسته وجود ندارد .

مقایسه دو پردازنده از شرکت ای ام دی و اینتل در فریم ( 8600K در برابر 1700 ) .

Darksiders-3-CPU-1-1480x1111.thumb.png.b2ffe7e31ce4078c480003f041da8558.png

بنچمارک های عمومی بازی :

Darksiders-3-1080-1536x1920.thumb.png.2757adc3cda4fbcc7203351411f0f2fe.png Darksiders-3-1440p-1536x1920.thumb.png.5034558e33122fdd95162f69ad3c80b1.png Darksiders-3-4K-1536x1920.thumb.png.a9f044aef403b84bab9d850208748853.png

.

لینک به دیدگاه

دوستانی که از گرافیک سرخود پردازنده های اینتل استفاده می کنند ، الان میتونید درایور جدید رو دریافت کنید :

.

لینک به دیدگاه

این دانلودها چقدر خنده داره کارشون, زده "نسخه کرک شده CPY اضافه شد" بعد وارد پست میشی زده "در حال آماده سازی...!"

?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، testaccount گفته است :

بازی FIFA 19 که از قفل Denuvo و Origin استفاده می کرد، توسط گروه ایتالیایی CPY کرک شد!

لینک کرک بی زحمت بدید دانلود کنیم

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

این دانلودها چقدر خنده داره کارشون, زده "نسخه کرک شده CPY اضافه شد" بعد وارد پست میشی زده "در حال آماده سازی...!"

1f604.png

دانلود ها تنها کاری که از دستش بر میاد  گذاشتن اسکریپت های ماینینگ و گول زدن بقیه و منت گذاشتن بر سر کاربران است،به قولی در حال خدمت به این جامعه هستن !

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دانلود ها تنها کاری که از دستش بر میاد  گذاشتن اسکریپت های ماینینگ و گول زدن بقیه و منت گذاشتن بر سر کاربران است،به قولی در حال خدمت به این جامعه هستن !

اره دزدی از مردم و پر رو بازی با اون شایت درپیتشون

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

آخ آخ با این حرفت بدجور رفتی توی قلبم❤️? احسنت?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

فیفا 2019 هم که کرک شد توسط CPY

حال نوبت چه بازی هست کرک بشه؟؟؟

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

حال نوبت چه بازی هست کرک بشه؟؟؟

فورزا ۴

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

چه اسون و الکی بود این تامب رایدر کلی باگ تو گیم پلی اینور اونور پریدن و اویزون شدن از در و دیوار داشت کل بازی فکر کنم 4-5 ساعت بشه.این جوانا بدبخت دلم سوخت براش هزار بار گرفتنش هر بار گفتم مرد ولی از توی اتیش بیرون میومد میگفت ایم فاین.از اول بازی منتظر بودم این لارا یه ماچ خشک و خالی به اون بنده خدا بده که اونم نداد واقعا دلم سوخت برا این شخصیت.بلاشک سازنده بازی تامرایدر یه خانوم عقده ایه.

داداش اگه از اول تااخر بازی ترینرهم بزنی باور کن بیشتر طول میکشه چون من بازیش کردم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

لینک کرک بی زحمت بدید دانلود کنیم

در نقل قول عکس ها رو پاک کنید .

ممنون .

لینک به دیدگاه

این خبر الان به دستم رسید نظرتون روبگید 

خوب امروز خبر دار شدم قفل جدیدی به صنعت گیم وارد شده با نام valeoraکه قراره کار هک شدن رو راحت تر انجام بده به این صورته که وقتی بازی انتشار میابه بعد از روز انتشار تا دوماه کرک نمیشه ولی بعد از اون مدت راحت تر از اب خوردن کرک میشه این کرک قراره جای دنوورو بگیره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

این خبر الان به دستم رسید نظرتون روبگید 

خوب امروز خبر دار شدم قفل جدیدی به صنعت گیم وارد شده با نام valeoraکه قراره کار هک شدن رو راحت تر انجام بده به این صورته که وقتی بازی انتشار میابه بعد از روز انتشار تا دوماه کرک نمیشه ولی بعد از اون مدت راحت تر از اب خوردن کرک میشه این کرک قراره جای دنوورو بگیره

خوب مسخرست

بهتر بود 2ماه با سخت ترین نوع الگوریتم ممکن قفل کنه بعد 2ماه قفل از بین بره هرکیم خواست بازیو بخره یه قسمت لایسنس براش تعبیه بشه هرکیم نخواست skip کنه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، memex گفته است :

خوب مسخرست

بهتر بود 2ماه با سخت ترین نوع الگوریتم ممکن قفل کنه بعد 2ماه قفل از بین بره هرکیم خواست بازیو بخره یه قسمت لایسنس براش تعبیه بشه هرکیم نخواست skip کنه

درسته خب اون قفلی که بتونه تا 2 ماه کرک نشه خب میتونن یه کاری کنن تا یه سال کرک نشه 
میخواستم نظر شما ودوستان رو بدونم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

داش من با 40_50 فریم رو تنظیمات high  بازیو تموم کردم pure hair روی low و انتی الایزینگ روی smaa_بازی مصرف سیپی یوش درست نبود تو روستاها و بازار و جاهای شلوغ فریم رو 30_35 میومد دایرکس 12 از یازده بهتر فریم میداد_ وقتی رفتی تو بازی تسک منیجر رو باز کن و مصرف سیپیو رو بزار رو های

ممنون. مشخصات سیستمتو نگفتی.

ویرایش: بنده رو فول اچ دی (1920*1080) رو های 35 فریم اینا میگیرم.

مشخصات سیستم هم اینه:

cpu: 1300x

gpu: 1050ti

ram: 12gb

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

درسته خب اون قفلی که بتونه تا 2 ماه کرک نشه خب میتونن یه کاری کنن تا یه سال کرک نشه 

نه دیگه نمیتونن چون کرک میشه کار دنوو هم همین بود که فاتحش خونده شد

من هنوز طرز کار این قفل هارو نمیدونم  ولی تا اونجا که میدونم الگوریتم های رمزنگاری عمرا شکسته بشو نیستن اینا از پنجره وارد خونه میشن نه از دری که قفل زدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...