رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

مگه میشه همچین چیزی؟ شما تنظیمات رو ببرید بالا بازی خودش تنظیمات رو بیاره پایین؟ اصلا همچین چیزی وجود نداره. شاید در اولین بار ورود به بازی که سخت افزار شما رو شناسایی میکنه بر اساس اون بهینه ترین تنظیمات رو اعمال کنه، اما اگر شما خودتون تنظیمات رو بصورت دستی بردید بالاتر چطور میتونه تنظیمات رو تغییر بده؟ من که توی هیچ بازی ای چنین چیزی ندیدم

بله میشه من تو هیتمن یک به این مشکل بر خورده بودم و با اینکه تنظیمات رو حداکثر نشون میداد ولی کیفیت بافت ها بسیار پایین بود که البته با نصب مجدد بازی برطرف شد

کارت گرافیک هم اون موقع 1080 بود

در 23 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

این چطور نصب میشه؟

من نسخه cpyقبلی رو که همین سایت گذاشته بود دانلود کردم

روی اون هم جواب میده؟

و اینکه چطور باید نصب و یا در کجا کپی کرد؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

این چطور نصب میشه؟

من نسخه cpyقبلی رو که همین سایت گذاشته بود دانلود کردم

روی اون هم جواب میده؟

و اینکه چطور باید نصب و یا در کجا کپی کرد؟

اون high res برای دوستانی هست که نسخه فشرده رو نصب کردن و میخوان بازی این رو هم داشته باشه به صورت جداگانه دانلود می کنن و نصبش می کنن. اما اگر شما نسخه cpy رو داشته باشید و نصبش کردید نیازی به نصب این پک نیست.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، memex گفته است :

فاجعه ای به اسم just cause 4 

همه چی رو اولترا:

تنظیمات رو دستکاری کردم واقعا رو low ازین وحشت ناک تر میشه 

مشخصه  کیفیت دانگرید شده حتی کیفیت فیلم هم دحد hd نیست 

نسخه cpy

ماشالله کیفیت..حیف اونهمه زحمت واسه کرک  باید بتل فیلدو کرک میکرد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

‌شما از عوامل این وبسایت هستید درسته؟ 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

‌شما از عوامل این وبسایت هستید درسته؟ 

سلام

نه والا

چطو مگه ؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام

نه والا

چطو مگه ؟

آخه هرچی پست شمارو میبنم یا آدرس سایت اینا رو دادین یا آدرس کانالشون?

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

مشکل از سیستم شماست

بعضی وقتی با وجود تغییرات دستی در تنظیمات گرافیکی بازی سیستم شناسایی نمیکنه 

منم چند روز پیش با Darksiders III  همین مشکل رو داشتم ولی چندبار تنظیمات رو تغییر دادم بلاخره درست شد

هیچ ربطی هم به کرک cpyنداره

در ضمن اگر سیستمتون ضعیف باشه ممکنه با وجود اینکه به ظاهر تنظیمات رو بالا بردید ولی بازی تنظیمات رو خودکار در حالتی قرار بده که بازیتون بهتر اجرا میشه

لطفا چیزی نمیدونید ایراد پاس ندید به سیستم

این مشکل جهانیه کافیه بری نمونه سادشو تو یوتویوب چک کنید اکثر نظرات بر اینه بازی دانگرید شده چون با تغیر تنظیمات به low کیفیت ازینم پایین تر میاد 

من صحبتی از کرک cpy نکردم گفتم نسخه cpy یعنی دیتایی که این کرک کننده منتشر کرده 

نظر شما مثل اون ادمیه که میگه گوشیتو خاموش روشن کن درست میشه 

قبل صحبت های شما تمام  کارهای لازم انجام دادم که پست گذاشتم 

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، memex گفته است :

این مشکل جهانیه کافیه بری نمونه سادشو تو یوتویوب چک کنید اکثر نظرات بر اینه بازی دانگرید شده چون با تغیر تنظیمات به low کیفیت ازینم پایین تر میاد 

سلام خدمت دوست عزیزم

بالاتر هم خدمت این دوست ـمون عرض کردم بهینه سازی این بازی فاجعه ـست به معنای واقعی کلمه. موردی هم که ایشون گفتن خود بازی تنظیمات  رو برمیگردونه پایین تر O.o که من تا به حال نمونه ـش رو ندیدم و اشاره کردن به بازی Hitman، لازم دونستم بگم بازی Hitman هم از نظر بهینه سازی زیاد تعریفی نداره اما در حالت کلی و بافت های تصویری بهتر از عنوانی مثل Just Cause 4 ظاهر شده. اما بی نقص هم نیست!

در 5 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

بله میشه من تو هیتمن یک به این مشکل بر خورده بودم و با اینکه تنظیمات رو حداکثر نشون میداد ولی کیفیت بافت ها بسیار پایین بود که البته با نصب مجدد بازی برطرف شد

کارت گرافیک هم اون موقع 1080 بود

این موردی که گفتید هم من نسبت به سیستم خودم دیگه روی بالاترین تنظیماتی که میشد گذاشتم یعنی تا جایی که میدونم سیستمم جواب نمیده، ولی باز هم واسم چنین اتفاقی رخ نداد.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

خب حالا جوش نیارواست خوب نیس

فکر کنم عوارض زیاد بازی کردنه

علم غیب ندارم که ببینم قبلا چکار کردی چکار نکردی

مواردی رو بهش برخورده بودم گفتم شاید این هم چنین مشکلی داره که الان نصب کردم دیدم نخیر برا من هم همینه!حالا نسخه فشرده شده ای که اومده رو نمیدونم چطوره

در ضمن یاد بگیر وقتی یکی اروم و محترمانه باهات صحبت میکنه انقدر بالا پایین نپری و درست برخورد کنی

هی هم کامنتو ویرایش میکنه شلوغ ترش میکنه

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

بالاتر هم خدمت این دوست ـمون عرض کردم بهینه سازی این بازی فاجعه ـست به معنای واقعی کلمه. موردی هم که ایشون گفتن خود بازی تنظیمات  رو برمیگردونه پایین تر O.o که من تا به حال نمونه ـش رو ندیدم و 

این موردی که گفتید هم من نسبت به سیستم خودم دیگه روی بالاترین تنظیماتی که میشد گذاشتم یعنی تا جایی که میدونم سیستمم جواب نمیده، ولی باز هم واسم چنین اتفاقی رخ نداد.

نمیگم اتوماتیک خودش عوض میکنه?

از نظر ظاهری رو حداکثر بود تمام تنظیمات ولی در اصل با وقتی که تنظیمات رو روی حداقل میذاشتم فرقی نمیکرد

یا تو نصب مشکلی بوده یا در سیستم به هر حال در نصب مجدد مشکل  حل شد

در ضمن سیستم با سیستم فرق داره و قرار نیست هر مشکلی که من داشتم شما هم رو سیستمت داشته باشی یا بالعکس!بازم دارم میگم با نصب مجدد همون نسخه مشکل حل شد این یعنی مربوط به سیستم من بوده و یه جای کار میلنگیده?

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

خب حالا جوش نیارواست خوب نیس

فکر کنم عوارض زیاد بازی کردنه

علم غیب ندارم که ببینم قبلا چکار کردی چکار نکردی

مواردی رو بهش برخورده بودم گفتم شاید این هم چنین مشکلی داره که الان نصب کردم دیدم نخیر برا من هم همینه!حالا نسخه فشرده شده ای که اومده رو نمیدونم چطوره

در ضمن یاد بگیر وقتی یکی اروم و محترمانه باهات صحبت میکنه انقدر بالا پایین نپری و درست برخورد کنی

هی هم کامنتو ویرایش میکنه شلوغ ترش میکنه

عجیبه شما علم غیب نداری که بدونید چیکار کردم یا نکردم  بعد علم غیب دارید که حالات منو از متن میفهمید ???

والا درست برخورد کردم اون علم غیبتون اشتباه لحن برخوردمو از متن بهتون رسونده!

خلاصه این بازی مشکل داره حالا یا سازنده کوتاهی کرده یا کسی که دیتا بازی گذاشته دستکاری کرده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، memex گفته است :

عجیبه شما علم غیب نداری که بدونید چیکار کردم یا نکردم  بعد علم غیب دارید که حالات منو از متن میفهمید 1f602.png1f602.png?

والا درست برخورد کردم اون علم غیبتون اشتباه لحن برخوردمو از متن بهتون رسونده!

اهان یعنی از روی  نثر متن و نگارش نمیشه پی به لحن برد?

عجب

باشه بخند تا دنیا به روت بخند

ما هم همینو میخوایم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Naughty boy گفته است :

اهان یعنی از روی  نثر متن و نگارش نمیشه پی به لحن برد1f914.png

نه دیگه 

الان من میگم بشین ! بعد عصبی میشم  داد میزنم میگم بشین!

فرقی تو نوشتم نیست برا همینه که emoji رو خلق کردن دیگه

لینک به دیدگاه

توی تمام فرومهایی که هستم، اینجا بی ادب ترین کاربرا رو داره، از جمله خودم ?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

آخه هرچی پست شمارو میبنم یا آدرس سایت اینا رو دادین یا آدرس کانالشون1f605.png

عزیزی ، منبع رو هم گذاشتم ، ریا نشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پست پاک شود

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

اینجا کسی  نسخه های فشرده just cause 4  رو نصب کرده؟

گرافیک نسخه های فشردم مثل cpy پایین هست؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

نسخه فشرده هیچ فرقی با نسخه معمولی نداره!

مگه ریپکرها بازیساز هستن که بتونن گرافیک بازی رو دست کاری کنن؟

تنها کاری که میکنن زبانها و ویدیوها و ... اضافه رو بیرون میکشن و فایلهارو تک به تک با الگوریتم خاص فشرده میکنن!...

این بازی کلا از طرف سازنده بهینه نشده و مشخصه هیچ وقتی هم صرف حل مشکلاتش نشده و فقط از روی jc3 اسکی رفتن و حتی خرابترش کردن!...

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

نسخه فشرده هیچ فرقی با نسخه معمولی نداره!

مگه ریپکرها بازیساز هستن که بتونن گرافیک بازی رو دست کاری کنن؟

تنها کاری که میکنن زبانها و ویدیوها و ... اضافه رو بیرون میکشن و فایلهارو تک به تک با الگوریتم خاص فشرده میکنن!...

این بازی کلا از طرف سازنده بهینه نشده و مشخصه هیچ وقتی هم صرف حل مشکلاتش نشده و فقط از روی jc3 اسکی رفتن و حتی خرابترش کردن!...

من فکر میکردم نسخه cpy مشکل داره  و یه خرابکاری  تو کرک  کردن و این حرفاس و اورجینالش اوکی هست!پس کلا تعطیله

بابا اصلا از بهینه سازی و این حرفا گذشته!معمولا وقتی بهینه نمیشه افت فریم های اساسی داره نه اینکه رو تنظیمات اولترا کیفیت بافت ها انقدرپایین باشه

نمیدونم داستان این چیه و ایا اصلاح میکنه یا نه

Hi-Res Textures

کسی نصب کرده گزارش بده

بابا انقدرم بد نیس!فانه یه چند ساعتی میخندیم?

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

همون نسخه هست 

منتهی من فکر کردم نسخه ای که داده قبل اپدیت رسمی چیزی هست براهمون ایراد داره

در 29 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

من فکر میکردم نسخه cpy مشکل داره  و یه خرابکاری  تو کرک  کردن و این حرفاس و اورجینالش اوکی هست!پس کلا تعطیله

بابا اصلا از بهینه سازی و این حرفا گذشته!معمولا وقتی بهینه نمیشه افت فریم های اساسی داره نه اینکه رو تنظیمات اولترا کیفیت بافت ها انقدرپایین باشه

نمیدونم داستان این چیه و ایا اصلاح میکنه یا نه

Hi-Res Textures

کسی نصب کرده گزارش بده

بابا انقدرم بد نیس!فانه یه چند ساعتی میخندیم1f602.png

بله بلخره به حرف ما رسیدی

مشکل احتمالا از lod باشه یعنی تکسچر بیکیفیت برای محدوده دور و دور از دسترس رو به محدوده قابل دسترس تنظیم کردن وگرنه از دور گرافیک اب خوبه

از طرفی antialiasing و همه چی ایراد داره به نظرم باید پک رو دانلود کنی و تست کنی 

جالبه تو ایران صدای کسی جز من در نیومده هیچ احدیم تو سایت های رفع مشکل حرفی ازش نزده

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، memex گفته است :

از طرفی antialiasing و همه چی ایراد داره به نظرم باید پک رو دانلود کنی و تست کنی 

جالبه تو ایران صدای کسی جز من در نیومده هیچ احدیم تو سایت های رفع مشکل حرفی ازش نزده

یعنی الان هیچ کس نیست تو فروم پک رو نصب کرده باشه؟

رو cpy هم پک نصب میشه جدا یا فقط رو نسخه های فشرده؟

چون cpy که کلا نصب نداشت و کرک کپی میکردی تمام

حوصله ندارم دوباره یه نسخه دیگه دانلود و نصب کنم باز ببینم همینه!

دوستان کسی پک رو نصب کرده خواهشا اطلاع بده که  گرافیک درست شده یا نه؟

لینک به دیدگاه

من کورپکو نصب کردم. گرافیک افتضاحه. مخصوصا آنتی الیاسینگ و ssao. بافت ها هم یکی درمیون.

جالبه یسری جاها که ریل تایم نیست و ویدئوی صحنه (که خود سازنده ها ریل تایم ضبط کردن) پخش میشه هم کیفیت تکسچر و آنتی الیاسینگ پایینه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

من کورپکو نصب کردم. گرافیک افتضاحه. مخصوصا آنتی الیاسینگ و ssao. بافت ها هم یکی درمیون.

جالبه یسری جاها که ریل تایم نیست و ویدئوی صحنه (که خود سازنده ها ریل تایم ضبط کردن) پخش میشه هم کیفیت تکسچر و آنتی الیاسینگ پایینه

این پکو نصب کردی؟

Hi-Res Textures

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

این پکو نصب کردی؟

Hi-Res Textures

آره بهترش میکنه ولی همچنان کاراکترا تو صحنه های از پیش ضبط شده خیلی کیفیت پایینی دارن یعنی خود سازنده ها هم انگار از این hi res تکسچرا قبل ضبط  استفاده نکردن. تقریبا تمام کات سین های قبل مراحل از قبل ضبط شده ن با کیفیت داغون

لینک به دیدگاه

درسته گرافیک این JUST CAUSE 4 پایینه ولی خدایی فک کنین اگه این بازی با این همه انفجار و شلوغی اگه گرافیکش در حد تومب ریدر میبود ک نمیشد بازی کرد

ولی از لحاظ بهینه بودن برا من فقط از بازی میام بیرون یکم گیج میزنه بعضی وقتا و باید از تسک منیجر بازی رو ببندم وگرنه تو بازی اصلا افت فریم ندارم :D 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...