رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 46 دقیقه قبل، rambo.2020 گفته است :

خیر ، نمیشه.

مرسی عزیز

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بتل 4 کرک شده آنلاینش اما به سرورهای اصلی نمیشه جوین داد من واسه تست خوستم بازی کنم که توی لود گیر میکرد

https://forum.soft98.ir/showthread.php?t=86309

اینجا توضیح داده چجوری بازی کنه که کلا روزانه حدود 1000 نفر آنلاین میشن 

مرسی داش حسن  فردا منم تست کنم ببینمش چجوریاست شاید شد

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

بهترین کار اینه که یه اکانت هکی بخری ، قیمت آنچنانی هم نداره. (حدود 15-20 تومنه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

مرسی عزیز

خواهش

خود بتل 1 ، 5 دلار شده بود و سیزن پس هم رایگان اما متاسفانه سایتهای فروش سی دی کی قیمت حدود 250 زده بودن الان نمیدونم چجوریاست اگه خودتون حساب خارجی داشته باشین و قیمتش همون 5 دلار باشه چیزی نمیشه حدود 60 تومن اینا 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خواهش

خود بتل 1 ، 5 دلار شده بود و سیزن پس هم رایگان اما متاسفانه سایتهای فروش سی دی کی قیمت حدود 250 زده بودن الان نمیدونم چجوریاست اگه خودتون حساب خارجی داشته باشین و قیمتش همون 5 دلار باشه چیزی نمیشه حدود 60 تومن اینا 

شصت تومن خوبه ولی حساب خارجی ندارم -این روشی که گفتی رو انجام میدم اگه نشد برای بتل فیلد 1 زمستون اکانت میخرم اگر که قیمت خوبی داشته باشه فکر کنم بتل یک انلاینش از نسخه چهار بهتر باشه!؟

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، rambo.2020 گفته است :

بهترین کار اینه که یه اکانت هکی بخری ، قیمت آنچنانی هم نداره. (حدود 15-20 تومنه)

10-15 که خوبه ! مشکلی پیدا نمیکنه که بعدا؟ چون من هر از گاهی بازی میکنم ممکنه  یماه بکوب بازی کنم بعد بره تا 4 ماه بعد...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بتل 4 کرک شده آنلاینش اما به سرورهای اصلی نمیشه جوین داد من واسه تست خوستم بازی کنم که توی لود گیر میکرد

https://forum.soft98.ir/showthread.php?t=86309

اینجا توضیح داده چجوری بازی کنه که کلا روزانه حدود 1000 نفر آنلاین میشن 

من حدود 2ماه هست با این روش دارم بازی میکنم واقعا عالیه. 

البته فقط یدونه سرورش همیشه پره (64نفر) که برای روسیه هست و پینگش برای ما ایرانیها خوبه. 

راستی پلیر ایرانی هم میادولی همیشه فهش میدن به هر دو زبان فارسی و انگلیسی :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

بنظرم کسانی که دیدگاهی مثل شما به این بازی دارن اصلا نباید برن سمتش، چون صرفا براشون یه عنوان حوصله سر بر و بدون گیم پلی محسوب میشه.

موافقم، به درد ما نمیخوره ?

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

بررسی عملکرد این درایور  :

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

من حدود 2ماه هست با این روش دارم بازی میکنم واقعا عالیه. 

البته فقط یدونه سرورش همیشه پره (64نفر) که برای روسیه هست و پینگش برای ما ایرانیها خوبه. 

راستی پلیر ایرانی هم میادولی همیشه فهش میدن به هر دو زبان فارسی و انگلیسی :D

واسه من تو لودینگ اول بتل 4 گیر میکنه منم بیخیالش شدم راستی با لانچر میری تو سرورها ؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه من تو لودینگ اول بتل 4 گیر میکنه منم بیخیالش شدم راستی با لانچر میری تو سرورها ؟

برای من مشکلی نداره.

البته من همون نسخه مخصوصی که توی اون پست گذاشته شده رو دانلود کردم.

اول ZClient رو اجرا میکنم بعد ZLOrigin و بعد آیکن بازی Battlefield 4 از همون روی دسکتاپ

و داخل بازی از طریق سربرگ Multiplayer لیست سرورهارو نمایش میده که از اونجا واردش میشم

لینک به دیدگاه

بازی GRIS توسط codex کرک و منتشر شد.
@dlfox

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، rambo.2020 گفته است :

کسی میشناسی معرفی کنی ممنون میشم

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

بازی Book of Demons توسط plaza کرک و منتشر شد
@dlfox

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

بازی GRIS توسط codex کرک و منتشر شد.
@dlfox

موسقی متن این بازی فوق العادس

در کل عاشق این سبک بازیام

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/21, 12:04:51، micpet گفته است :

محاسبات فیزیک وظیفه gpu نیست ؟ 

فک کنم بر عهده پردازنده باشه.آخه بازی های آنلاین پردازنده قوی تری میخوان 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

موسقی متن این بازی فوق العادس

در کل عاشق این سبک بازیام

سلام ، حتماً دانلود می کنم موسیقی و خود بازی رو دمت گرم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

مطمئن کسی میشناسی معرفی کنی ممنون میشم

در حال حاضر نه (کسی که قبلاً  ازش خرید داشتم مدتی هست کانال تلگرامشو جمع کرده)

لینک به دیدگاه

ببخشید شاید اینجا جاش نباشه اما میگن که به خاطر ماینینگ ارزش سهام انویدیا نصف شده!!!!!!

هرکی خربزه میخوره باید پای لرزشم بشینه! بدخت ورشکست نشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

ببخشید شاید اینجا جاش نباشه اما میگن که به خاطر ماینینگ ارزش سهام انویدیا نصف شده!!!!!!

هرکی خربزه میخوره باید پای لرزشم بشینه! بدخت ورشکست نشه

چه خبره بابا

https://id.investing.com/equities/nvidia-corp

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

در کل این سری همیشه داستان محور بوده. این نسخه هم برای کسایی که به داستان بازی اهمیتی نمی دن و دستشون رو دکمه Esc هست که کات سین های بازی رو رد کنن به درد نمی خوره. اما دوستانی که واقعا با داستان بازی بیشتر حال می کنن تا صحنه های اکشن میتونن با لذت زیادی این بازی رو تجربه کنن.
به نظر من بازی هم مثل فیلم یه چیز سلیقه ای هست و نمی تونیم بگیم چون خوشمون نیومده حتما بازی  بدی هست. 

در 13 ساعت قبل، Ruby گفته است :

فرنچایز Yakuza بدرد هر کسی نمیخوره، مخصوصا کسایی که بیشتر بازی های غربی رو میپسندن. اگر یه نگاهی به تاریخچه بازی های ژاپنی بندازید میبینید که خیلی از بازی ها هستن که بیشتر از Yakuza دیالوگ محور هستند. بنظرم متال گیر رو نباید اصلا با یاکوزا مقایسه کرد. درسته که هر دو بازی های داستان محور هستن ولی سبک کار ناگوشی و کوجیما زمین تا آسمون با هم فرق میکنه.

در کل به شخصه دوست نداشتم این فرنچایز برای پلتفرمی به جز PlayStation منتشر بشه. درباره گرافیک بازی هم باید بگم که Yakuza Zero با نسخه اولیه Dragon Engine ساخته شده و مربوط میشه به Yakuza 5 که برای PlayStation 3 منتشر شد و از اون موقع کمی بهبود پیدا کرده. اما میتونید یه نگاهی به Yakuza Kiwami - Yakuza Kiwami 2 و Yakuza 6 The Song of Life بندازید و قدرت نسل جدید Dragon Engine رو ببینید.

سلام کاملا موافقم با شما دو دوست گرامی

به نظرم بیشتر دیالوگ ها جالب بود توی این بازی (قبلی هاش رو بازی نکردم روی کنسول ) ، با توجه به مَثَلِ یک شب هزار شب نمیشه بازی رو خریده بودم روی استیم  تا یک بازی با حال و هوای شرقی رو تجربه کنم و اتفاقا خیلی لذت بردم ازش ، چون دیالوگ ها و مسائلشون زیادی شرقی هست بعضی وقتا عجیب به نظر میاد که اینا فازشون چیه؟ اما در کل جالب بود... در کل تنها مشکلی که با این نسخه 0 داشتم لودینگ اسکرین های وحشتناک پر تعداد هست با اینکه مثلا اوپن ورلد هست اما وسعتش در حد دو سه تا خیابون و کوچست انتظارش رو نداشتم که واسه وارد شدن به مغازه ها هم لودینگ اسکرین لازم باشه و این مسئله تنها گیم بریکر بود برای من... گرافیک خیلی بد بود اما قرار نبوده که شبیه ساز زندگی در ژاپن بوده باشه :D

لینک به دیدگاه

قرار نیست برای اساسین اودیسه اپدیت بیاد؟حیفه این همه میشینی پاش لولت همون 50 میمونه?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

قرار نیست برای اساسین اودیسه اپدیت بیاد؟حیفه این همه میشینی پاش لولت همون 50 میمونه1f625.png

سلام

آپدیت که 2-3 دسامبر اومد و مکس لول رو به 70 رسوند و DLC داریوش رو هم اضافه کرد با کلی چیزهای اضافه ی دیگه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

آپدیت که 2-3 دسامبر اومد و مکس لول رو به 70 رسوند و DLC داریوش رو هم اضافه کرد با کلی چیزهای اضافه ی دیگه

احتمال داره تو کریسمس تخفیف بخوره؟ روزی 5 تا 8 ساعت توش ولم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...